PDA

View Full Version : съдбоносна година



HexGirl
12-10-2008, 14:51
Тази година зебелязвам една трагична тенденция .Констатирах ,че хора които винаги са били страшно щастливи тази година са в тежки депресии , семеиствата на много мои познати се изпокараха . На повечето хора им умряха много роднини а броя на самоубииците е станал огромен . Ето вчера двама мои приятели ми казаха за техни познати които тази седмица са се самоубили и то хора далеч от депресарска побертетска възраст.Какво става подяволите ? Толкова ли ужасен стана живота та да ни вкарва в такива састояния ?Нима депресията стана патологично заболяване ?

Riot
12-10-2008, 14:57
самоубийството е ключът към щастието ;D

SuNsEt
12-10-2008, 15:14
В днешно време е така.Пък и когато виждаш,че някой,който обичаш страда няма как да си щастлив.От което следват и депресиите.Колкото чувствителни хора има на Земята,толкова и такива,на които не им пука дали някой страда.И все пак депресията се лекува,но сроковете са различни.Просто понякога трябва да спира да ни пука...

hardball
12-11-2008, 15:39
:shock: ^

Lucho
12-11-2008, 15:44
Предпочитам по-нестандартен начин за убийство... :-D

iPurple
12-11-2008, 15:47
Може и да е вярно.. тва е най - гадната година в живота ми. Миналата беше къде по - добре.. Може и да си въобразявам, ноо.. цяла година ми е супер депресарско. Аре дано новата година да е по - добре! (:

Jesus
12-11-2008, 16:29
самоубийството е начин да кажеш на Господ " Аз напускам :-P "
Нали имаше нещо от тоя род. Тази година нещата в глобален план се влошиха:
1 Шампиона във Формула 1 е британски циганин (мразя британците много са надменни)
2 Криза в икономиката
3 "Господаря на света " (USA president)е мангал
е как човек да не се депресира остана само Левски да стане шампион в българия и по-зле от това няма

AFT
12-11-2008, 20:02
На нашето семейство около Нова Година все кофти неща се случват. о.О Ама ся ще чакам да дойде 23, та да разбера как ще дойде края на света. :-o Иначе наистина тая година беше пълна с неприятни случки.

PeopleAlwaysLeave
12-11-2008, 20:10
Може и да е вярно.. тва е най - гадната година в живота ми. Миналата беше къде по - добре.. Може и да си въобразявам, ноо.. цяла година ми е супер депресарско. Аре дано новата година да е по - добре! (:

При мен е по същият начин, а и с много мои познати също... Общо взето тая година беше (все още е) каръшка за доста хора. Дано през новата да не е така.

DimovB
12-11-2008, 20:30
кво общо има това с годината

Valhala
12-11-2008, 21:52
Може и да е вярно.. тва е най - гадната година в живота ми. Миналата беше къде по - добре.. Може и да си въобразявам, ноо.. цяла година ми е супер депресарско. Аре дано новата година да е по - добре! (:

И аз горе-долу така...като изключим последните 5 дни,от година и нещо "The Hell is all around me..."

raduna
12-11-2008, 22:12
Надали е от конкретната година, по-скоро времената са такива :?

Rofl4e
12-11-2008, 22:37
и лека полека ще настъпи апокалипсисът!

SINDEL
12-12-2008, 09:33
Странно, на мен тази година ми беше 4удесна :-P

MakeMeLaugh
12-13-2008, 22:30
Повече БЕЗ линкове за каквито и да е сайтове/форуми и т.н. подтикващи към самоубийство/тероризъм/убийство и прочие :!: :!:

Тук да не сме Афганистан, Ирак и т.н... Пфф