PDA

View Full Version : Просто не я понасям т'ва е...



Water
12-10-2008, 14:40
зна4и тъпата ми госпожа по математика днеска ме изкара на дъската на някаква задача дето мойте съучеици не са могли да я решат за 4асове наред аз и викам че не мога да я ре6а тя еми пробвай аз оба4е се оказва 4е мога ре6авам я за 2 минути после момичето до мен ми вика коя зада4а е това и аз казвам 4 и госпожата "Ще паднеш от високо." и така е винаги като мойте от класа не могат да я решат аз да я реша и я решавам ама после щяла съм да падна от високо не знам нищо и тем подобни
КАК ДА Я НАКАРАМ ДА ПРЕСТАнЕ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :( :( :( :o :o :o :o :x :x :x :? :?

melinor
12-10-2008, 14:52
Питай госпожата си какво изобщо има предвид! Това не е нормално...Обикновенно учителите са доволни ако поне един от класа може да реши нещо, което другите не могат... Не я разбирам! :shock: :( :-o :?

Water
12-11-2008, 07:16
еми в първия ни час тази година (щото ни е нова) едно мом4е каза шега и всички се разсмяхме тя ме "посочи ре6и зада4ата" аз я ре6их за една минута и тя каза "о ти ще има нещо да не го знае6 и аз само на него ще те изпитвам" на едно контролно получих 2 и тя каза "е ти тогава много се притесни разплака се изобщо не мисле6е над зада4ите затова има6 2 а не защото не знае6"аз помислих че ве4е си е променила отношението към мен ама явно не е така после даде поправително контролно на което имам 6 ама не е там въпроса оценките са ми 2 от входното и 65546 и я моля да ме изпита веднъж да си оправя поне 2 и 4 тя не иска а всеки ден ме дига на дъската и решавам зада4и отговарям на теоритичните и въпроси даже единия час има6е много работа да прави контролните на големите и ме изкара на дъската аз да обеснявам новия урок(как се привеждат уравнения към общ знаменател) което беше що годе леснно понеже го бях взимала в уроците и реших 5-6 задачи и питам дали ще имам оценка тя "е за мене 5 задачи не са достатъчни" а аз всеки час по 2-3 задачи решавам. И не е че не и е достатъ4но а че не иска защото едно моми4е на две контролни има 3 и тя като и върне контролното я изпитва на една задача и и пи6е 6 ДВА ПЪТИ ВЕЧЕ
кажете ми какво да правя защото не мога да я търпя ве4е


дано ти стана ясно melinor ако ти е станало моля малко хелп :) :) :) :) :) :) ако не пак ще обясня :) :)



С.О.С.

сору за изпуснатите запетаи

melinor
12-11-2008, 11:58
Нарочила те е с една дума...нз защо?! Поговори с класната си [ако е готина] и поговори с нея за проблема...и аз мразя да става така като те нарочат... :x доста е гадно положението :(

raichEbaichE
12-11-2008, 17:36
не е задължително да те е нарочила,според мен вижда,че имаш повече знания от останалите и си мисли,че като се държи гадно ще те амбицира и си мисли,че ти прави добро един вид...а иначе за оценките,тя си знае,че излизаш винаги на дъската,може да не пише шестици,но ще има отражение на крайният ти успех сигурно :)

ValzZi
12-11-2008, 18:10
как така да паднеш от високо?? :?

Water
12-12-2008, 16:41
еми не знам как ще падна ама може би че сега се мисля за много умна (което не е така) а после няма да направя нищо на изпитите (защото съм 7 клас) и ме е страх да не ме прецака а за класната вижте това е добра идея а днес аз пиша задачите от дъската и тя "нахална си ама нагла и нахална"

не знам какво да правя ве4е

Byyyy
12-12-2008, 17:23
ааа като чуя математика и получавам обрив :lol: бате гръмни я ЕТО ТИ РЕШЕНИЕ :D :D

Water
12-13-2008, 09:09
перфектно само дай пушка :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

mim4ety_sara
12-13-2008, 12:15
I moita po matem. tei izkarva 4 4oweka na duskatata i mi dava nai-trudnata zadacha,koqto nito edin ne q e reshil :-x :-x Samo me buzika,4e sam stoqla v koridora,gledala sam mom4eta blq blq :x samo si namira powod da se zaqjda,ama toq nomer ne e samo na mene,a na celiq klas :-x :-x

pandelka
12-13-2008, 13:41
еми не знам как ще падна ама може би че сега се мисля за много умна (което не е така) а после няма да направя нищо на изпитите (защото съм 7 клас) и ме е страх да не ме прецака а за класната вижте това е добра идея а днес аз пиша задачите от дъската и тя "нахална си ама нагла и нахална"

не знам какво да правя ве4е

Да пишеш задачи в час означава да си нагъл и нахален .. ? Ами аз дето половин година вече 1 лист не съм написала за мен кво ще каже тази особа.. :? ? :дд.. въпреки ,че аз не съм 7 клас но няма значение..то глупака и в различни положения е един и същ. :razz: Баси тъпата даскалка имаш..дано обаче нещо не те прецака с оценката за края на годината..

Water
12-13-2008, 16:21
еми не знам как ще падна ама може би че сега се мисля за много умна (което не е така) а после няма да направя нищо на изпитите (защото съм 7 клас) и ме е страх да не ме прецака а за класната вижте това е добра идея а днес аз пиша задачите от дъската и тя "нахална си ама нагла и нахална"

не знам какво да правя ве4е

Да пишеш задачи в час означава да си нагъл и нахален .. ? Ами аз дето половин година вече 1 лист не съм написала за мен кво ще каже тази особа.. :? ? :дд.. въпреки ,че аз не съм 7 клас но няма значение..то глупака и в различни положения е един и същ. :razz: Баси тъпата даскалка имаш..дано обаче нещо не те прецака с оценката за края на годината..

дано ама в4ера искаше да ме изкара да решавам зада4и от новия урок който току-що беше предала ама аз няма аз още не съм го научила и тя ми вика "а какво прави в часа и аз еми преписвах от дъската, за да мога да ги видя как се решават в къщи и тя "ама мен не ме интересува какво правиш във вас, а тука в час и аз викам еми няма да изляза 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :grin: :grin: :grin:


мерси на всички дето ми хелпнахте 8-) 8-) 8-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 16:52
еми в първия ни час тази година (щото ни е нова) едно мом4е каза шега и всички се разсмяхме тя ме "посочи ре6и зада4ата" аз я ре6их за една минута и тя каза "о ти ще има нещо да не го знае6 и аз само на него ще те изпитвам" на едно контролно получих 2 и тя каза "е ти тогава много се притесни разплака се изобщо не мисле6е над зада4ите затова има6 2 а не защото не знае6"аз помислих че ве4е си е променила отношението към мен ама явно не е така после даде поправително контролно на което имам 6 ама не е там въпроса оценките са ми 2 от входното и 65546 и я моля да ме изпита веднъж да си оправя поне 2 и 4 тя не иска а всеки ден ме дига на дъската и решавам зада4и отговарям на теоритичните и въпроси даже единия час има6е много работа да прави контролните на големите и ме изкара на дъската аз да обеснявам новия урок(как се привеждат уравнения към общ знаменател) което беше що годе леснно понеже го бях взимала в уроците и реших 5-6 задачи и питам дали ще имам оценка тя "е за мене 5 задачи не са достатъчни" а аз всеки час по 2-3 задачи решавам. И не е че не и е достатъ4но а че не иска защото едно моми4е на две контролни има 3 и тя като и върне контролното я изпитва на една задача и и пи6е 6 ДВА ПЪТИ ВЕЧЕ
кажете ми какво да правя защото не мога да я търпя ве4е


дано ти стана ясно melinor ако ти е станало моля малко хелп :) :) :) :) :) :) ако не пак ще обясня :) :)



С.О.С.
Ти ако си при наща математичка това което си решавала и при нас ако ги решиш учителката ни винаги ще ти пише оценки.

сору за изпуснатите запетаи

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 16:53
еми в първия ни час тази година (щото ни е нова) едно мом4е каза шега и всички се разсмяхме тя ме "посочи ре6и зада4ата" аз я ре6их за една минута и тя каза "о ти ще има нещо да не го знае6 и аз само на него ще те изпитвам" на едно контролно получих 2 и тя каза "е ти тогава много се притесни разплака се изобщо не мисле6е над зада4ите затова има6 2 а не защото не знае6"аз помислих че ве4е си е променила отношението към мен ама явно не е така после даде поправително контролно на което имам 6 ама не е там въпроса оценките са ми 2 от входното и 65546 и я моля да ме изпита веднъж да си оправя поне 2 и 4 тя не иска а всеки ден ме дига на дъската и решавам зада4и отговарям на теоритичните и въпроси даже единия час има6е много работа да прави контролните на големите и ме изкара на дъската аз да обеснявам новия урок(как се привеждат уравнения към общ знаменател) което беше що годе леснно понеже го бях взимала в уроците и реших 5-6 задачи и питам дали ще имам оценка тя "е за мене 5 задачи не са достатъчни" а аз всеки час по 2-3 задачи решавам. И не е че не и е достатъ4но а че не иска защото едно моми4е на две контролни има 3 и тя като и върне контролното я изпитва на една задача и и пи6е 6 ДВА ПЪТИ ВЕЧЕ
кажете ми какво да правя защото не мога да я търпя ве4е


дано ти стана ясно melinor ако ти е станало моля малко хелп :) :) :) :) :) :) ако не пак ще обясня :) :)



С.О.С.
Ти ако си при наща математичка това което си решавала и при нас ако ги решиш учителката ни винаги ще ти пише оценки.

сору за изпуснатите запетаи

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 16:54
еми в първия ни час тази година (щото ни е нова) едно мом4е каза шега и всички се разсмяхме тя ме "посочи ре6и зада4ата" аз я ре6их за една минута и тя каза "о ти ще има нещо да не го знае6 и аз само на него ще те изпитвам" на едно контролно получих 2 и тя каза "е ти тогава много се притесни разплака се изобщо не мисле6е над зада4ите затова има6 2 а не защото не знае6"аз помислих че ве4е си е променила отношението към мен ама явно не е така после даде поправително контролно на което имам 6 ама не е там въпроса оценките са ми 2 от входното и 65546 и я моля да ме изпита веднъж да си оправя поне 2 и 4 тя не иска а всеки ден ме дига на дъската и решавам зада4и отговарям на теоритичните и въпроси даже единия час има6е много работа да прави контролните на големите и ме изкара на дъската аз да обеснявам новия урок(как се привеждат уравнения към общ знаменател) което беше що годе леснно понеже го бях взимала в уроците и реших 5-6 задачи и питам дали ще имам оценка тя "е за мене 5 задачи не са достатъчни" а аз всеки час по 2-3 задачи решавам. И не е че не и е достатъ4но а че не иска защото едно моми4е на две контролни има 3 и тя като и върне контролното я изпитва на една задача и и пи6е 6 ДВА ПЪТИ ВЕЧЕ
кажете ми какво да правя защото не мога да я търпя ве4е


дано ти стана ясно melinor ако ти е станало моля малко хелп :) :) :) :) :) :) ако не пак ще обясня :) :)



С.О.С.

сору за изпуснатите запетаиТи ако си при наща математичка това което си решавала и при нас ако ги решиш учителката ни винаги ще ти пише оценки.

Water
12-14-2008, 12:04
е при нас няма такива ектри

Water
12-15-2008, 16:54
ехо ще праим класно и....
са да ме прецака И... :x :x :x :x :x

niki7y
12-15-2008, 18:13
leleee i mojta e sy6tata :-x :-x :-x

scoobydors
12-15-2008, 18:18
Напсувай я на майка. :lol:

pandelka
12-16-2008, 06:54
Аз мразя математиката амаа има едно момче в клас дето ми помага и е бог на тва най вече на физиката всичко знай там и него даже не го изпитват :-D химията също му се отдава направо го харесваам отвсякъде.. иии мн неща заедно сме си прайли :oops:

Ооо ще споделиш ли какви други неща сте правили заедно ? 8-) 8-) 8-)

scoobydors
12-16-2008, 17:54
Аз мразя математиката амаа има едно момче в клас дето ми помага и е бог на тва най вече на физиката всичко знай там и него даже не го изпитват :-D химията също му се отдава направо го харесваам отвсякъде.. иии мн неща заедно сме си прайли :oops:

Ооо ще споделиш ли какви други неща сте правили заедно ? 8-) 8-) 8-)

сещаш се :oops:

С тебе ли ве? :lol: OMFG !!! :razz:

Tienji
12-17-2008, 19:32
направи си една чорба като не я понасяш хапни 10 гъби пий едно мляко преди лягане да не ти се пръскат нервите

krisscho
12-18-2008, 19:21
Аз мразя математиката амаа има едно момче в клас дето ми помага и е бог на тва най вече на физиката всичко знай там и него даже не го изпитват :-D химията също му се отдава направо го харесваам отвсякъде.. иии мн неща заедно сме си прайли :oops:
ХАхХАхХАхАхХАх ХА хаъ ХАъх аъ... Ти си нек'ъв нереален бе!
Ама поне ти се връзват на простотиите. :smt040