PDA

View Full Version : Просто да споделя !



DeVoi4eTo
12-10-2008, 16:16
От доста време имам регистрация в сайта и както може би си личи не пиша много,повече чета.Общо за годините стаж тук да съм пуснала макс 5 теми,една от които беше днес.Наистина имах нужда от мнение и повярвайте не е въпрос от типа бременна ли съм или той не ме обича и т.н.И какво става,до сега имам само 1 мнение,а като погледна тъпите и безсмислени теми,в които пише всеки било то само да обижда и едва ли не да трупа мнения си мисля каква е целта на сайта.Уж теен-ове да решават заедно общи проблеми...а какво става?Един се "ебава" друг му се връзва,а тези търсещи мнение остават на заден план просто защото потребителите тук са заети едва ли не с "глупости"!!!

VerryBerry
12-10-2008, 17:19
може би именно защото глупостите преобладават,потребителит не могат да различат сериозна тема от "ебавка"

Lucho
12-10-2008, 17:59
може би именно защото глупостите преобладават,потребителит не могат да различат сериозна тема от "ебавка"
...защото повечето вече се "ебават..."
А и да си призная честно,ако първият ти пост в темата е доста дълъг,няма да го прочета както аз,така и доста потребители...просто ме мързи,откровенно казано...който желае - ще ти отговори,аз говоря за себе си - не чета твърде дългите теми...

DeVoi4eTo
12-10-2008, 19:09
може би именно защото глупостите преобладават,потребителит не могат да различат сериозна тема от "ебавка"
...защото повечето вече се "ебават..."
А и да си призная честно,ако първият ти пост в темата е доста дълъг,няма да го прочета както аз,така и доста потребители...просто ме мързи,откровенно казано...който желае - ще ти отговори,аз говоря за себе си - не чета твърде дългите теми...

написала съм 8 реда ти си написал/а 4 това за теб ли е твърде дълга тема ?

DjBaloon
12-10-2008, 19:13
Това,така наречено "ебаване",от вас,ми прави впечетление че силно се подкрепя от модератори и администратори в раздел Всичко тийн накуп,не знам в кой раздел си си пуснала темата :)
ако е там няма смисъл :Д

SuNsEt
12-10-2008, 19:51
Не можеш да промениш хората,особено по интернет.

DeVoi4eTo
12-10-2008, 19:59
Не можеш да промениш хората,особено по интернет.

не се и опитвам...просто казвам как един сайт губи смисъл..."теенпроблем" има нужда сякаш да се прекръсти.Просто изказвам мнение,който иска да ме подкрепи,който не...жив и здрав

DjBaloon
12-10-2008, 20:23
Не можеш да промениш хората,особено по интернет.

не се и опитвам...просто казвам как един сайт губи смисъл..."теенпроблем" има нужда сякаш да се прекръсти.Просто изказвам мнение,който иска да ме подкрепи,който не...жив и здрав

Неочаквай адекватни реакции :)

в момента чакат или темата да запустее назад в страниците,или да стане някакъв спор и да я заключат 8)

krem4et0
12-11-2008, 05:35
Сега видях темата ти-доста е специфична, а и вече имаш няколко еднакви отговора. Изчакай търпеливо. Просто малко хора ще се решат да пишат мнение по такъв сериозен въпрос.
Колкото до мнението, че толерираме темите-е*авки, това не е така. За тях си има място-Кофата и те трябва да са там!

DjBaloon
12-11-2008, 07:28
Сега видях темата ти-доста е специфична, а и вече имаш няколко еднакви отговора. Изчакай търпеливо. Просто малко хора ще се решат да пишат мнение по такъв сериозен въпрос.
Колкото до мнението, че толерираме темите-е*авки, това не е така. За тях си има място-Кофата и те трябва да са там!

Според мене трябва публично, да се изгонят от форума някои потртебители,които всеки втори техен пост е заяждане с някой написал различно мнение от тях или пуснал тема която не им изнася
и разбира се тази политика да се запази,за жалост в момента това което лично аз виждам като страничен наблюдател е,че точно тези хора им се обръща внимание изпълняват им се прищевките за смени във форума и т.н.т :)
а за раздела за който говоря,доколкото знам ти не модерираш там :) (което е нормално не може да сте навсякъде)
с всеки изминал ден все повече се усеща разликата от края на 2006 и сега
В края на 2006 когато започнах да пиша,за 2-3 заядливи коментара бях предупреден че модератор ми следи и гледа всички мнения,а сега май тази практика е изоставена (не знам) :-o поне така бих съдил по множеството коментари


ПП: Нека не ми приемате поста като заяждане,че модераторите не си вършат работата,разбирам че е трудно да се смогне на цялата олигофрения пишешта се с тон в секунда,по скоро като грешна политика към потребителите които от отдавна не трябва да са в този форум,а за жалост те остават и са пример на нови и нови д се държат тук по същия начин :)

ПП2: Все пак надали някога в предишните години е можела да се види тема от сорта,в която се пише "кур за оновааа,кур за товаааа"
просто тоава май беше друга политика,няма как да зная,вие сигурно знаете :)