PDA

View Full Version : На 12 :*



Rozi4ka8
12-10-2008, 16:50
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

scoobydors
12-10-2008, 16:52
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o

MakeMeFeel
12-10-2008, 16:53
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :?

zapi
12-10-2008, 16:53
мммм труден въпрос, но като за начало да не прекаляват с лигавенето въпреки че е нормално на 12г все пак

Abigoria
12-10-2008, 16:53
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ?? :shock: а на колко е въпросното момче??

Crazytu
12-10-2008, 16:56
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o


И аз бях така :D ... Сега по темата: За къде си се разбързала? На 12 си ще има толкова много момчета в живота ти ...

spensi
12-10-2008, 16:58
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??
нещо си объркала раздела тук е за големи :D

scoobydors
12-10-2008, 16:58
Очаквайте следваща тема :) : " Как да го накарам да свърши?" или " Шибахме се и май съм бременна... как да се излекувам? "

GabisiTa
12-10-2008, 17:00
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ?? :shock: а на колко е въпросното момче??

Хахаха вероятно около 20 :D
Нали на тази възраст си падат по "батковците" :?

Rozi4ka8
12-10-2008, 17:12
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

PLuScHeTo
12-10-2008, 17:12
нищо не разбрах кой какво... :?

SuNsEt
12-10-2008, 17:16
Ами виж сега,ти дори не си тийнейджърка,защото попринцип това се започва от 13 годишна възраст(макар,че дори и на тази възраст не са кой-знае колко поумняли) доо 17-18(ако не се лъжа).Освен това,предполагам,че не си много зряла за възрастта ти,пък и честно казано,нямаш големи шансове точно поради тези причини.Надали някой би тръгнал с дете.Съжалявам,но това е истината.Най-много някое 13 годишно момчеНЦЕ или 14 годишен идиот,висок 150-160 см.Изчакай,радвай се на детството си,защото след време ще се чудиш къде е отишло.
Много се възмущавам,когато виждам на спирките и по улиците момичена на по 10-13 години,които се държат като курвиЧКИ,обличат се ужасно курвенски и т.н.В стремежа си да се харесат на останалите прекаляват и се оливат.Прекрачват границата на НОРМАЛНОТО.За това,ако искаш да се харесаш на някой,просто бъди естествена и се дръж нормално.Обличай се нормално и си учи уроците(хъхъ...).Разбира се,не очаквай прекалено много от момче,което е по-голямо от теб(което харесваш),защото може и да не ти обърне вниманието,на което се надяваш.
Не знам дали си забелязала,но в този форум възрастовата граница е поне от 14 нагоре...Останалите под тази възраст са малцинство.

Rozi4ka8
12-10-2008, 17:21
ami i az to4no tova ima predvit iskam da sam priqtelka i pak povtarqm toi e na 12 hah daje vsa6tnost e 1 godina po malak ot men 4e e tragnal po rano na y4ili6te :D
i vse pak si se radvam na detstvoto ,v y4ili6te e prekrasno samo ponqkoga imam nqkoi izcepki v ocenkite.... :grin:

aciko
12-10-2008, 17:22
Какво да искат,най-много да са си харесали някоя детска играчка от вас и да искат да ви я взмеат 8-)

SuNsEt
12-10-2008, 17:28
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

1.Щом е на твоята възраст значи,че още си играе на Стражари и апаши,пие си мялкото вечер и...сещаш се.
2.Да имаш роля в живота на един човек/момче означава много повече от "просто да му станеш сладка".Нормално е да не знаеш,все още си малка...
3.Интересуват се,защото са злетаци.Погледнато реално,те просто нямат шансове односно тема ''гадже''.Имам предвид с някой по-голям.Най-много да си намерите някой педофил да ви поизнасили всичките и после да се чудите от къде ви е дошло.

Нека дам един пример:
На дванайстия рожден ден на момиче се събират в дома му.Правят си някакъв купон,само момичета,към десетина.Майката готви и въобще не забелязва,какво става.По едно време момичетата казват,че трябва да си измият ръцете и заедно отиват в банята.Забавят се много дълго време и майката вече започва да се чуди какво става.Когато влязла в банята,видяла всички момичета да се дефлорират(ако не знаеш,какво е това,виж в Уикипедия,хем може и да се пообогатиш малко) взаимно?! :shock: После майката викнала родителите и за подължението не съм информирана.

SuNsEt
12-10-2008, 17:31
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

1.Щом е на твоята възраст значи,че още си играе на Стражари и апаши,пие си мялкото вечер и...сещаш се.
2.Да имаш роля в живота на един човек/момче означава много повече от "просто да му станеш сладка".Нормално е да не знаеш,все още си малка...
3.Интересуват се,защото са злетаци.Погледнато реално,те просто нямат шансове односно тема ''гадже''.Имам предвид с някой по-голям.Най-много да си намерите някой педофил да ви поизнасили всичките и после да се чудите от къде ви е дошло.

Нека дам един пример:
На дванайстия рожден ден на момиче се събират в дома му.Правят си някакъв купон,само момичета,към десетина.Майката готви и въобще не забелязва,какво става.По едно време момичетата казват,че трябва да си измият ръцете и заедно отиват в банята.Забавят се много дълго време и майката вече започва да се чуди какво става.Когато влязла в банята,видяла всички момичета да се дефлорират(ако не знаеш,какво е това,виж в Уикипедия,хем може и да се пообогатиш малко) взаимно?! :shock: После майката викнала родителите и за подължението не съм информирана. Само да добавя,че всичките момичета са на възраст 11-12 години. :-o

Rozi4ka8
12-10-2008, 17:39
e ma da ama parvo nie ve4e ne igraeme na strajari i apa6i vtoro nikoga ne si praznuvam rojdeniq den u nas i to samo s momi4eta 3 maikami nqma da bade na rojdeniq mi den 4 ne sme tolkova lubopitni da pravi masturbacii i deforacii 5 ve4e se zanimavame s gadjetata ostanaloto e zad nas ... :lol:

Crazytu
12-10-2008, 17:47
Окей да приемем,че вече сте толкова големи и зрели и сте готови за връзки.Ама не схванах в какъв смисъл искаш да му станеш сладка ?!
П.П. Първо определи каква роля искаш да имаш живота му и тогава пиши по форумите.

blood_dodo
12-10-2008, 17:47
Аз също играя на стражари и апаши, макар и на 17 да съм вече :D
Инак да - накъде сте тръгнали...

Rozi4ka8
12-10-2008, 17:47
nqmah tova v predvit ... :oops:

aciko
12-10-2008, 17:52
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!

miss_asi
12-10-2008, 17:54
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!

hrisis
12-10-2008, 17:55
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o




И аз така. Ех, колко хубаво време беше.... :) Сега защо всички бързат да пораснат? Детството е незаменимо и трябва да се изживее до край...

aciko
12-10-2008, 17:57
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!
Ми да не пуска теми,само си раздвижва пръстите и занимава хората с тъпотийте и!

miss_asi
12-10-2008, 17:58
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!

чакаи ти още нямаш 17 :-o 8)
Жоро не се заяждай!

MakeMeFeel
12-10-2008, 17:58
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!
Ми да не пуска теми,само си раздвижва пръстите и занимава хората с тъпотийте и!

Мъжа мии какъв си лош само 8-) :-)

Kostadin_682
12-10-2008, 18:00
като се сетя как съм си играл с приятелите ми навънка... а дойде време 12 годишните да мислят вече и за любов :shock: ... то нямат още акъл в главата... и си мислят, че живота е розов, и че всичко което лети се яде ..е да ама не е така. :?

aciko
12-10-2008, 18:01
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!
Ми да не пуска теми,само си раздвижва пръстите и занимава хората с тъпотийте и!

Мъжа мии какъв си лош само 8-) :-)
Ми да,виж я каква е проста 8-)
Само към теб съм добър :oops:

MakeMeFeel
12-10-2008, 18:04
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!
Ми да не пуска теми,само си раздвижва пръстите и занимава хората с тъпотийте и!

Мъжа мии какъв си лош само 8-) :-)
Ми да,виж я каква е проста 8-)
Само към теб съм добър :oops:

Е че е проста - проста е . Все пак.. е на 12 .. тя още даже не може да осъзнае дали има акъл 8-)
Оценявам това, че само към мен си добъъър :-)

soul1199
12-10-2008, 18:06
nqmah tova v predvit ... :oops:
Ми кво имаш в предвид?
Ти и ти незнаеш кво искаш,бахти заблудената!
Вие пък?!? Да не би да сте очаквало отговор на въпроса :D Те 15-16-17 годишните не знаят кфо искат а какво да говорим за 12?!? NO COMMENT!!!
Ми да не пуска теми,само си раздвижва пръстите и занимава хората с тъпотийте и!+1 :?

My6mYLka
12-10-2008, 18:16
ъЪъЪ на 12 :shock: момчетата (зрелите) :lol: не харесват според мене нищо освен ебавки аз на толкова години играех на криеница и ластици :razz: хубави години :P

SuNsEt
12-10-2008, 18:22
e ma da ama parvo nie ve4e ne igraeme na strajari i apa6i vtoro nikoga ne si praznuvam rojdeniq den u nas i to samo s momi4eta 3 maikami nqma da bade na rojdeniq mi den 4 ne sme tolkova lubopitni da pravi masturbacii i deforacii 5 ve4e se zanimavame s gadjetata ostanaloto e zad nas ... :lol:
Първо:Това за Стражари и апаши беше образно казано(един вид),но все пак е ясно,че си играйкате.Не се опитвай да промениш моето мнение или на другите,които до сега ти четоха темата-малка си.
Второ:Голяма работа,това да не те прави по-голяма случайно?Аз пък си спомням,че един от най-хубавите ми рожденни дни беше дванайстият и то в нас.
Трето:Ти не можеш да кажеш на майка си какво да прави,при условие,че тя дава парите за рождения ден.Пък и да не е била до сега на останалите ти рожденни дни,това показва,че нещо ти куца възпитанието.Да не си на рождения ден на детето си,защото то така ти е казало... :shock: Става въпрос за 10-11-12 годишни.
Четвърто:Добре,така казваш сега.След няма и няколко месеца друга песен ще запееш.Личи си,когато човек е...разгонен...
Пето:Говориш(всъщност пишеш,хъхъ),сякаш си много зряла за възрастта ти. ,,...останалото е зад нас" -Ами,че ти какво пък толкова си преживяла?Какво толкова стресиращо?Нима знаеш какво е истинска любов или сериозно гадже?Нима знаеш нещо повече за живота от останалите...Това,че се занимавате с гаджета,не означава,че сте много големи.Означава,че не знаете къде ви сърби(образно казано).Представям си само и гаджетата ви какви са-някви малки пиклювци на по 10-13 години или пък някви на по 19-23 педофили.
За да говориш с такава сигурност за такива неща-гаджета,роля в живота на момче,самостоятелност(коят о всъщност не съществува все още или поне не такава,каквато трябва да бъде) и т.н. трябва да имаш опит с тези неща.Никога не говори,преди да знаеш цялата истина.

dronerat
12-10-2008, 18:24
Мързи ме да чета цялата тема ама ти момиче на 12 знаеш ли въобще дали ти се ебе или ти се пикае, дали те боли или те сърби ?

ImmortalForever
12-10-2008, 18:31
жомънка рулз..

bubolechkaa
12-10-2008, 18:36
Бега бе.. пикло първо разбери дали ти се пика или ти се сере и после говори за гаджета ехх мале........ Друго ни е на момчетата като награбиме некоя 17-18 годишна друго е да си водиме децата за ръчичка.. АМААААААН :shock: :shock:

lonely_girl92
12-10-2008, 19:19
Абе момиче, един съвет от мен,не бързай има време за всичко ... та все още си на 12 не си пропилявай детството,защото тези години няма да се върнат... наслади се на това да си дете,защото живота е суров и няма да ти хареса ....

kurupta
12-10-2008, 19:25
аве ей я тия под 14 да си фащат играчките и бегом в пясъчника

MisSsKaTa
12-10-2008, 19:27
в 12 годишните най - харесвам големите цици, яките фешън прически и грима :-D не ве Tашак .. xhayhxua .. накаде си тръгнала ве 12 годишна пикла не знаеш дали ти се ебе или ти се пикае... ае стегни се малко ...

moon_flower
12-10-2008, 19:30
Боже...на 12 просто се държите за ръце и си говорите колко много се "обичкате".След една седмица си сменяте "гадженцето" и на него същото говорите.Що годе на 12 години и целувката си е голямо постижение,като се има впредвид,че под "ходене"разбирате да се държите за ръчички,както вече казах...
А момчетата нищо не искат от момичетата на 12.Е,има изклщчения,когато момичето е супер надарено и някой иска да се възползва от него.Честито да ти е ако искаш да станеш поредната кифла.Никой не може да те спре.
Стига сте мислили за любов на тази възраст и за гаджета,защото хем ви е рано,хем е и тъпо и само ви взима времето.

anSsito
12-10-2008, 20:18
На 12 и мисли за гаджета и как да стане сладка на някой.. Е такъв смях няма.. :razz:
Не ти ли е още рано да мислиш за такива сериозни неща - да заемаш важна роля в живота му?! ОМГ!
Най-добре е да си изживееш детството,защото то после няма да се върне,а за другите неща е имаш цял живот..

Vesk0u
12-10-2008, 20:59
На 12... Ми може и да си хванеш някоя батко между 14 и 18, но е 90% сигурно, че ще те ходи с теб само за да ти свали гащите, така че по добре си хвани някой на твойте години или пък изчакай още 1-2 години.

BePoHuKa
12-11-2008, 01:51
Ми щом сте на 12 може да "ходите" ама общо взето да се държите за ръчичка,да си говорите и най-много отвреме на време лека целувчица..тва се "иска" от вас :) :)

babylove
12-11-2008, 14:55
Ти не можеш да напишеш едно хубаво изречение със смисъл. :-o Но, няма значение.
Сега по темата.
До колкото разбрах, ти искаш да впечетлиш момче на 11 години, нали?
Обличаи се добре-по мадата, но не прекаляваи защото ще изглеждаш смешна и се дръж естествано. Ам.. не се прави на по-голяма и не му се натискай. ;]

BioX
12-11-2008, 14:57
на 12 год си учих уроците по цял ден...

VeSITyy
12-11-2008, 15:11
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o

omggg +1.... :X:X:X kvi sa teq gluposti :D :D

magitu1
12-11-2008, 16:00
Извинявай, но аз на 12 години въобще не съм била на твоя ъкъл.Вярно може някой батко да ми е бил симпатичен, но чак пък толко... Прави каквото БИ ТРЯБВАЛО да прават дванайсет годишните момичета и си стой мирно на задника.

Lekov
12-11-2008, 16:06
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :? защо ли сам съгласен с тебе аз на 12 бях на принципа женомразец и гледах как да ида с френдовете да играем футбол в даскалото а тука некви лапета зели да ми говорят за лувоб и за завладяване на сърца бе Боже осъзнайте се малко оща сте малкиииииии

MakeMeFeel
12-11-2008, 16:10
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :? защо ли сам съгласен с тебе аз на 12 бях на принципа женомразец и гледах как да ида с френдовете да играем футбол в даскалото а тука некви лапета зели да ми говорят за лувоб и за завладяване на сърца бе Боже осъзнайте се малко оща сте малкиииииии

Абе да ти кажа то това се отнася за почти всички на възраст 12-14 години. Боже .. аз сега като си припомням .. на 12 си играехме с едно момиче на люлките пред нас и аз си изкарвах всичките кукли и им правихме къща от камъчета 8-) После си разправяхме истории за извънземни и после идвахме в нас да гледаме едно детско 8-)

mArMaLaDkA
12-11-2008, 16:13
Lekov,нека да ти напомня,че пускаше тема как родителите на 13 годишната ти приятелка не дават да се виждате.Ти казваше,че много я обичаш и че тя много те обича.Нарочно съм подчертала,защото щом 13-годишни момичета могат да обичат някое момче,значи и 12-годишни могат.Та каква е разликата?1 година!


а тука некви лапета зели да ми говорят за лувоб и за завладяване на сърца

И нека не забравяме,че именно такова "лапе" ти беше завладяло сърцето дотам,че да пуснеш тема и всеки 2-ри или 3-ти пост в нея да е твой с разни хлипащи емотиконки.

Иначе...темата е направена от 12-годишно дете,което или се е разлигавило или просто не може да състави едно смислено изречение.По другите мнения,които съм виждала на авторката съдя,че профила е ебавка.Или пък просто момичето е някакво захлюпено.Както и да е.

zaraaa
12-11-2008, 16:13
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :?

+45687411359

Lekov
12-11-2008, 16:19
Lekov,нека да ти напомня,че пускаше тема как родителите на 13 годишната ти приятелка не дават да се виждате.Ти казваше,че много я обичаш и че тя много те обича.Нарочно съм подчертала,защото щом 13-годишни момичета могат да обичат някое момче,значи и 12-годишни могат.Та каква е разликата?1 година!


а тука некви лапета зели да ми говорят за лувоб и за завладяване на сърца

И нека не забравяме,че именно такова "лапе" ти беше завладяло сърцето дотам,че да пуснеш тема и всеки 2-ри или 3-ти пост в нея да е твой с разни хлипащи емотиконки.

Иначе...темата е направена от 12-годишно дете,което или се е разлигавило или просто не може да състави едно смислено изречение.По другите мнения,които съм виждала на авторката съдя,че профила е ебавка.Или пък просто момичето е някакво захлюпено.Както и да е. права си обаче какво се оказа че аз я обичах а тя не нали така че направи си извода какво значи любовта за малките :razz: а пък и за 1 година човек може да се промени тотално както се получи при мене примерно в 8 клас бях най свитото дете направо 1 зубарче а в 9-ти кво стана станах най-долниа келеш така че ето ти пример как човек се променя и визиа и мислене и всичко

kobrichka
12-11-2008, 16:29
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



Да и аз такА.Явно сегашното поколение на 12 вече са мн напреднали. Мале ужас, мила има мн време пред теб за момчета не бързаи да пораснеш.Не мога да разбера,защо всички деца бързат да пораснат?

swift321
12-11-2008, 16:43
На 12 с нищо не можеш да завладееш сърцето на друг 12 годишен .. или по-голям.Отивай си играй пред блока с куклите :-D

dramaqueen
12-11-2008, 18:20
ъъъ...кви завладявания на сърца кви пет леа бе? На 12 ...омг...играй си с куклите...не ти е още времето...пък и кво завладяване ше е на 12? Само не ми казвай любов :lol: ...Мале мога да ти кажа ,че съм на 13 и все още не се изразявам със "завладяване" на сърцето , а ти тук на 12... а бе ти чуваш ли са ? xD

term0t0
12-11-2008, 20:25
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :? защо ли сам съгласен с тебе аз на 12 бях на принципа женомразец и гледах как да ида с френдовете да играем футбол в даскалото а тука некви лапета зели да ми говорят за лувоб и за завладяване на сърца бе Боже осъзнайте се малко оща сте малкиииииии

Абе да ти кажа то това се отнася за почти всички на възраст 12-14 години. Боже .. аз сега като си припомням .. на 12 си играехме с едно момиче на люлките пред нас и аз си изкарвах всичките кукли и им правихме къща от камъчета 8-) После си разправяхме истории за извънземни и после идвахме в нас да гледаме едно детско 8-) Кое детско..че тука заради един приятел ми са наложи да гледам детски.. :grin:

П.П Начи за къде сте се разбързали.. трайте си на гъза гледайте детски играйте футбол..те гаджета хамайноват..Не че аз съм на повече от 12..баш на 12 съм си.. :D :D

R3deem3r
12-11-2008, 20:34
Ми ако искаш да завладееш сърцето на 12 годишен. Първо го завеждаш във най близкия компютърен клуб за една игра на CS или WoW. И после му взимаш една пица. :smt023
Няма как да ти устои.

ПП: Не съм педофил 8-)

beb4yy
12-12-2008, 06:31
Какво да искат,най-много да са си харесали някоя детска играчка от вас и да искат да ви я взмеат 8-) 8-)

4ujdata_
12-12-2008, 07:03
1.TAPA SI 2.TAPA SI 3.TAPA SI :lol: :lol: :lol: :-x :razz: :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
12-12-2008, 07:04
podkrepqm tvurdo gornoto mnenie... :razz:

LittlePrincess
12-12-2008, 07:09
da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu


:D:D:D ахахах ' да имам роля в живота му ' а сте на 12 .. в какви филми се вкарваш?Стой пред блока с куклите и не се прави на интересна!

hilary27
12-12-2008, 07:11
тъпо е бе хора и аз на 12 си играех.. ама какво от това ? кво се бърка на 12 да иска гадже и т.н. :)

lovemtk
12-12-2008, 07:59
Abe tova che na 12 ste si igrali s kukli ne e dobre! I na kolko zapochnahte da se zaglejdate po momcheta,na 30? Mi ne e tolkova malka! A sega po temata..tam e problema che momchetata se razvivat po bavno,toest sega ako toi e na 12 deistvitelno e na okolo 7 :) Taka che..ne znaqt kakvo iskat :D :)

Lekov
12-12-2008, 08:48
Abe tova che na 12 ste si igrali s kukli ne e dobre! I na kolko zapochnahte da se zaglejdate po momcheta,na 30? Mi ne e tolkova malka! A sega po temata..tam e problema che momchetata se razvivat po bavno,toest sega ako toi e na 12 deistvitelno e na okolo 7 :) Taka che..ne znaqt kakvo iskat :D :)те пък момичетата на по 12 знаят какво искат нали то им се допикало де си помислили че им се е дое*ало

prettyIdeath
12-12-2008, 08:50
Сестра ми е на 12 години и ако ти кажа нещо , то значи че съм готова да я видя в такава ситуация... а не съм ...

prettyIdeath
12-12-2008, 08:51
Abe tova che na 12 ste si igrali s kukli ne e dobre! I na kolko zapochnahte da se zaglejdate po momcheta,na 30? Mi ne e tolkova malka! A sega po temata..tam e problema che momchetata se razvivat po bavno,toest sega ako toi e na 12 deistvitelno e na okolo 7 :) Taka che..ne znaqt kakvo iskat :D :)те пък момичетата на по 12 знаят какво искат нали то им се допикало де си помислили че им се е дое*ало
Леков точно ти ли го казваш.. Влюбеният в детето ... :shock:

Wrathchild
12-12-2008, 08:54
Abe tova che na 12 ste si igrali s kukli ne e dobre! I na kolko zapochnahte da se zaglejdate po momcheta,na 30? Mi ne e tolkova malka! A sega po temata..tam e problema che momchetata se razvivat po bavno,toest sega ako toi e na 12 deistvitelno e na okolo 7 :) Taka che..ne znaqt kakvo iskat :D :)те пък момичетата на по 12 знаят какво искат нали то им се допикало де си помислили че им се е дое*ало
Леков точно ти ли го казваш.. Влюбеният в детето ... :shock:Ами че как, те 13 годишните са много големи...

des1t000
12-12-2008, 09:44
ОМГ...! какво е тфа нещо на 12 год....аз като бях на толкова се учех как да си вържа обувките бе :-D :-D ....О М Г...осъзнай се .... още си дете....! :?

Lekov
12-12-2008, 09:46
работата е там че аз бях влюбеният (18 годишният батко ) а за 13 годишното дете това е било само игра сега разбирате ли какво се опитвам да ви кажа че децата незнаят какво значи думата ЛЮБОВ

Wrathchild
12-12-2008, 10:01
На мен пък са ми много сладки дечицата, които се държат за ръчичка и си мислят, че са гаджета. Има нещо много сладко и невинно в това. Но пък трябва да се знае къде е ясната граница. И че има неща, които са за големите, а не за тях.

suantito
12-12-2008, 14:03
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

1.Щом е на твоята възраст значи,че още си играе на Стражари и апаши,пие си мялкото вечер и...сещаш се.
2.Да имаш роля в живота на един човек/момче означава много повече от "просто да му станеш сладка".Нормално е да не знаеш,все още си малка...
3.Интересуват се,защото са злетаци.Погледнато реално,те просто нямат шансове односно тема ''гадже''.Имам предвид с някой по-голям.Най-много да си намерите някой педофил да ви поизнасили всичките и после да се чудите от къде ви е дошло.

Нека дам един пример:
На дванайстия рожден ден на момиче се събират в дома му.Правят си някакъв купон,само момичета,към десетина.Майката готви и въобще не забелязва,какво става.По едно време момичетата казват,че трябва да си измият ръцете и заедно отиват в банята.Забавят се много дълго време и майката вече започва да се чуди какво става.Когато влязла в банята,видяла всички момичета да се дефлорират(ако не знаеш,какво е това,виж в Уикипедия,хем може и да се пообогатиш малко) взаимно?! :shock: После майката викнала родителите и за подължението не съм информирана.
По интересно е когато има и момчета :-D

_InSaNe_
12-12-2008, 18:06
емиии искат... да си играят на стражари и апаши :D

pandelka
12-12-2008, 18:55
Пфф,че то една 12 годишна и цици няма бе !! :razz: кво искаш да ти хареса .. куклите барби ??

tuzaro
12-12-2008, 19:08
Пфф,че то една 12 годишна и цици няма бе !! :razz: кво искаш да ти хареса .. куклите барби ?? е за тва не ги харесвам, нямат цици :x

SunFl0w3r
12-12-2008, 19:12
абе кво се вързвате още да отговаряте на темичката на тва детенци бе

tuzaro
12-12-2008, 19:13
абе кво се вързвате още да отговаряте на темичката на тва детенци бети пък с твойте малумни теми за турчина, кво да кажем??

SunFl0w3r
12-12-2008, 19:20
абе кво се вързвате още да отговаряте на темичката на тва детенци бети пък с твойте малумни теми за турчина, кво да кажем??

поне не съм на 12

tuzaro
12-12-2008, 19:21
абе кво се вързвате още да отговаряте на темичката на тва детенци бети пък с твойте малумни теми за турчина, кво да кажем??

поне не съм на 12на 16 си, още по зле...

akinom
12-12-2008, 19:32
колко сладко :)

samoubiika
12-12-2008, 19:37
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :?

ТОВАА се опитвам да обясня в няколкото мои пуснати теми преди 10000 години! :D
Простоо...като се сетя и аз играех с кукли Барби и скачах на ластик пред блока...но туко виж излезе още една тема и няма да се очудя,шото ше е поредната от типа "Бременна на 12,какво да правя?"...по-скоро да питат КАКВО НЕ ТРЯБВАШЕ ДА ПРАВЯ!и следва отговора-не трябваше да се напиваш на онзи купон,не тряваше да му се натискаш,не трябваше да се ебеш а да си решаваш уроците...после защо даскала по математика ни държи конско че учениците в 7ми клас едва си взели изпита тая година(говоря за лятото)... :-x

п.п,тфа с дефлорацията беше убийствено :razz:
ма наистина новото поколение пропада :?

Prestigio
12-12-2008, 19:39
Играй на Pokemon-и с него.....

vampirekiss
12-12-2008, 21:04
Малееее ,на 12?Бре я земи там си играй на някоя плащадка и не се ранимавай с момчетата,щото те и без тва на 12 не се ранимават с момичета!Глей си ся кефа има време да се превземаш по момчетата!

Soldierofthetime
12-12-2008, 21:18
такаммм.И аз съм на 12.*спестете си обидите мразя зареди туй че съм на 12 хората да мислят че незнам нищо.Та да съгласен сам че е малко рано и да ви отговоря на вапроса на каде върви.Вървим на там цхе всички поне в мойт училище само за туй говорят и ви казвам от сърцеІИ Н А МЕН МИ Е ДОСАДНО.И още нещо.Мойто детство е безследно изчезнало.Ако го намерите го птратете.Незнам какво е станало но ако продалйцава трака ко9гато аз съм кат вас тука ще пишат деца на по 9 вече. :-o

Lady_AMG
12-12-2008, 21:56
Ех, като сте скочили всички върху нея дето е на 12, ще каже човек че вие не сте били. Аз пък много искам пак да съм на 12. Е, аз бях зубърка, която не мислеше за момчета и наистина играех още на барбета с една приятелка,ама го пазехме в тайна.
Иначе ако се замислите връзките на 12 са много сладки- нямат нищо общо със секса и възбудата, по-скоро са само някакви срамежливи целувчици :oops: Ехх колко тъжно че не може да се връща времето...

Erica1
12-12-2008, 21:58
:razz:

6o6kotooo
12-13-2008, 06:18
Малееее :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: на 12 завладяване на сърца омфг за къде сте се разбърза ли бе аз на 12 още си играех пред блока :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: и как ми липсва тфа време а вие бързате да растете :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

sextazy_baby
12-13-2008, 06:29
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :?
+1 :?

kurupta
12-13-2008, 07:14
Трябва да се забрани достъпа до компютъра на деца под 14 години

elsy
12-13-2008, 07:55
Кво може да иска едно момче от няква пикла на 12 години, според тебе :razz: :razz: :razz: А, гледайте си уроците и не се излагайте :lol: :lol:

xbLaHx
12-13-2008, 07:58
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



и аз така :D 8)

lori
12-13-2008, 17:35
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



и аз така :D 8)
+145445 :D :D :D

Tienji
12-13-2008, 17:46
не и се карайте не стига ,че е изостанала ами и вие и се зверите тука.. на 12 трябва поне 1 аборт и едно родено дете да има :booooomb:

DiTeraNNo
12-13-2008, 18:42
не и се карайте не стига ,че е изостанала ами и вие и се зверите тука.. на 12 трябва поне 1 аборт и едно родено дете да има :booooomb:

......както и един брак и два развода. Ако детето е захвърлено в контейнер - приема се за бонус.

scoobydors
12-13-2008, 19:32
не и се карайте не стига ,че е изостанала ами и вие и се зверите тука.. на 12 трябва поне 1 аборт и едно родено дете да има :booooomb:

......както и един брак и два развода. Ако детето е захвърлено в контейнер - приема се за бонус.

Имаш право. :D

InnchetO
12-13-2008, 21:05
Подобни мнения са вече банални на макс , но не мога да се сдържа ..

12 ?!! :shock: На дванайсе , нека бъдем реални , не съм си играла с кукли /или поне много рядко/ , но съм се катерила по дърветата да си правя бази .. играла съм на криеница и сражари и апаши. Ако този 'период' от 12 е паднал до 7 днешно време .. Не , че нещо , ама .. то след 10 години 5 годишните ще обсъждат к'во ще подаряват на внуците за коледа ..

Имам чувството , че съм се задържала на ръба да падна в пропастта .. гледам ги .. колкото мен и година-две-три по-малки от мен .. а вече .. :? На къде е тръгнал света вече незнам ..

Пълния шок беше лятото когато една моя приятелка /15г./ ми каза , че сестра й която е на 11 и била споделила , че вече се била сефтосала .. :shock: боже боже .. на 20 години я очакваме щастлива баба ! .. :?

BigFakeSmile
12-13-2008, 21:50
абе кога ше свършат темите, казани по заобиколен начин: на 12 съм (макс 13) и ми се ебе! :oops:

BringYourOwnBeer
12-13-2008, 22:53
Аве мамка му. Аз съм на 13, но това не ме прави с автоматично с акъл на пикльо.
Не съм загорял да просна първата срещната на асфалта и да я обладая :D :D :D - ае сдържайте се малко ве хора.
Аз ако тръгнА с някоя на 12 - дори и да е яка (надарена) би ми фанал интереса докат не разбера що за идиотка е.
Светът пропада (не си мислете, че само БГ е така) МАСА ТЪП НАРОД ...
Поне има някои "млади", които се сдържат малко и от тях ще стане хора.

shokoto91
12-13-2008, 22:57
ОМг какво давате акъл и се правите на интересни?!
Половината теми били ебавка
12 годишните, които искат да се целуват са курви
"Оле това поколение..."

Половинта от тука двул;ичници такива сте започнали да маструбирате на 12-13... Много сте непорочни и много знаете?!

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 23:08
в 12 годишните най - харесвам големите цици, яките фешън прически и грима :-D не ве Tашак .. xhayhxua .. накаде си тръгнала ве 12 годишна пикла не знаеш дали ти се е** или ти се пикае... ае стегни се малко ...Браво вие както и викате пикла,дали и е прави чишш или има хемороиди отпред:D не е проблем да се научи отрано

sentient_
12-14-2008, 05:56
ибахти на 12 год съм била супер задръстена ве :-o

kurupta
12-14-2008, 06:22
ибахти на 12 год съм била супер задръстена ве :-o
твой проблем :D

iYiWhitePoweriYi
12-14-2008, 07:22
Аз кат бях на 12 години момичетата ни мразеха и винаги се карахме крави,кобили раоти :D :D :D 8-) лапешка раота...

s0mebody
12-14-2008, 09:58
хаха вие що не сте добре...сега всички на 12 вече се е**т :-o

chocoleptic
12-19-2008, 21:37
:lol:
Айде,айде все едно не ги виждате постоянно по улиците малолетните к....

HardGirl
12-20-2008, 12:54
Zna4i... az su6to sum malka smis skoro navur6ih 13 8-) i si mislq 4e namoite vrustnici ne6to im ima :? Kogato izlqza v kavartala vsi4ki zapo4vat da si govorqt za ne6ta koito (spored men) ne sa normalni :( naprimer za cici :D samo tfa im e v ustata kolko sa ti golemi cicite na 13 godini ! posu6tiq na4in nqkoi trugnal da tursi istinskata lubov na 10 :lol: to kude sa 13 TAM SA I 10 Nali ako stanem maiki na 12 na 30 ve4e 6e sme babi :D

JUSTniki
12-20-2008, 19:59
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



Не го нападайте така момичето бе
по спокойно ...
Тва, че вие едно време преди много много години сте си играли с кукли и сте скачали на въже тва не значи, че и сега го правят децата.
На 12 е момичето кво като се интересува от някое момче, което и е симпатично...Кво лошо виждате!?
Тя не е казала, че ще правят секс или нещо такова
дори не е казала, че иска връзка и че е влюбена
Четете малко казва малката сладуранка
Тя просто иска симпатиите на някво момче
/и той е колкото нея/
Кво лошо имате срещу детската любов!?
И някой беше казал, че 12годишните не могат да изпитват любов
:D :D :D
Пълни глупости
Всеки човек може да обича :-P
Кво ще кажете, че като е още дете няма чуства ли???
Еми добре значи и
дядовците и бабите
не могат да обичат, защото са вече стари
Така ли!? :D :D :D :D :D :D :D :D
Изтряскали сте ТОТАЛНО
------------------
Миличка към теб ще ти дам един съвет :)
Хич, недей ги слушай тея
Няма нищо лошо да си влябен
независимо на ква възраст си :)
За да спечелиш някой на тая възраст
бъди мила с него
и му покажи, че го харесваш.

За повече съвети
веж тук
много пъти ми е помагало, когато бях на 12 :)

JUSTniki
12-20-2008, 20:01
по касно ще дам линк на тва дето ми помогна,
защото преди малко се регнах и не би дава да пускам линкове

Soldierofthetime
12-20-2008, 20:06
Епа това е др.*требва да спра да чета между редовете*То и аз не съм против от *детската лУбов*сори *иу*не ми работи.

niki7y
12-20-2008, 21:02
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o

:shock: :shock: :shock: az 4ak s kukli ne ama.. pred bloka si izlizah na krienica i t.n. :) 8)

niki7y
12-20-2008, 21:03
ибахти на 12 год съм била супер задръстена ве :-o
твой проблем :D :razz: :razz: :razz:

AtlantidaLove
12-21-2008, 15:13
сега ще викна w0sh да те отвори и да ти мине меракаdnes za 2-ri pyt me ubiva6 prosto tc tc tc :razz: :razz: :razz: :razz:

AtlantidaLove
12-21-2008, 15:14
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o

:shock: :shock: :shock: az 4ak s kukli ne ama.. pred bloka si izlizah na krienica i t.n. :) 8)i az taka :)

Sladyranka14
12-21-2008, 15:18
Ами виж сега,ти дори не си тийнейджърка,защото попринцип това се започва от 13 годишна възраст(макар,че дори и на тази възраст не са кой-знае колко поумняли) доо 17-18(ако не се лъжа).Освен това,предполагам,че не си много зряла за възрастта ти,пък и честно казано,нямаш големи шансове точно поради тези причини.Надали някой би тръгнал с дете.Съжалявам,но това е истината.Най-много някое 13 годишно момчеНЦЕ или 14 годишен идиот,висок 150-160 см.Изчакай,радвай се на детството си,защото след време ще се чудиш къде е отишло.
Много се възмущавам,когато виждам на спирките и по улиците момичена на по 10-13 години,които се държат като курвиЧКИ,обличат се ужасно курвенски и т.н.В стремежа си да се харесат на останалите прекаляват и се оливат.Прекрачват границата на НОРМАЛНОТО.За това,ако искаш да се харесаш на някой,просто бъди естествена и се дръж нормално.Обличай се нормално и си учи уроците(хъхъ...).Разбира се,не очаквай прекалено много от момче,което е по-голямо от теб(което харесваш),защото може и да не ти обърне вниманието,на което се надяваш.
Не знам дали си забелязала,но в този форум възрастовата граница е поне от 14 нагоре...Останалите под тази възраст са малцинство.
+1

AtlantidaLove
12-21-2008, 15:26
Пфф,че то една 12 годишна и цици няма бе !! :razz: eeee tuk gre6i6!moita sestra koqto sy6to e na 12 ima bust exeiiii 8-) :D i e edna luda puberka ama mn si q obi4am :-) sex o6tte ne prai :D da se nadqvame 8-) ama podoziram 4e masturbira :lol: :lol: :lol:

AtlantidaLove
12-21-2008, 15:26
Пфф,че то една 12 годишна и цици няма бе !! :razz: eeee tuk gre6i6!moita sestra koqto sy6to e na 12 ima bust exeiiii 8-) :D i e edna luda puberka ama mn si q obi4am :-) sex o6tte ne prai :D da se nadqvame 8-) ama podoziram 4e masturbira :lol: :lol: :lol:

CeLyVka
12-22-2008, 22:48
ахах и с колко големи момчета искаш да ходиш, че искаш съвети :D ти си на 12, хвани си там някой от класа да е на твоята възраст и се радвайте :D

therichbitch
12-24-2008, 00:23
12 ?! :shock: Даже не знам какво да кажа ... Вие на 12 акъл имате ли ? Боже .. това поколение тотално деградира ... :?
bednite de4ica, da gi sugali6

gPa3HuTeJl
12-24-2008, 07:19
Накратко : Аз с1м на 12... грозна с1м и искам големите батковци да ме забелязват...
Ето ти снимка на дете на 12 години... а пра'й си изводите 8-)

http://www.picvalley.net/u/1391/116938773.JPG

tan0
12-24-2008, 07:44
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



+69696969696969

JUSTniki
12-24-2008, 10:50
ето Мацка
видях, че се интересуваш от сайта..
ето на мен винаги ми е помагало
http://allforteen.dir.bg/_wm/contacts/?df=10

Късмет с момчето, което обичаш
и дано сайта да ти помогне :-)

BeBuLs
12-24-2008, 13:10
:D :D Ами кат толкова искаш вземи да му пуснеш...пффф вие не сте добре е.. как може на 12 :shock: Иди си купи вафла и отивай да играеш на кукли :x

Joanna90
12-24-2008, 15:19
То изобщо не си е за коментиране.Аз на 12 играех с кукли а те искат да завладяват сърца , но какво се учудвам то вече на 12-13 и деца имат

NeverTheSame
12-25-2008, 08:26
от момичетата на 12,момчетата искат да пораснат ;]]

pet_14
12-25-2008, 14:05
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Аз на 12 гледах Том и Джери :P
Не че сега не гледам,но това е друг въпрос :)
ей тия деца, защо не си живеят детството ,а искат да порастнат толкова бързо. . . .
Ей дете ,чадо . . . изживей си детството. . .

meropu
12-25-2008, 14:16
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

1.Щом е на твоята възраст значи,че още си играе на Стражари и апаши,пие си мялкото вечер и...сещаш се.
2.Да имаш роля в живота на един човек/момче означава много повече от "просто да му станеш сладка".Нормално е да не знаеш,все още си малка...
3.Интересуват се,защото са злетаци.Погледнато реално,те просто нямат шансове односно тема ''гадже''.Имам предвид с някой по-голям.Най-много да си намерите някой педофил да ви поизнасили всичките и после да се чудите от къде ви е дошло.

Нека дам един пример:
На дванайстия рожден ден на момиче се събират в дома му.Правят си някакъв купон,само момичета,към десетина.Майката готви и въобще не забелязва,какво става.По едно време момичетата казват,че трябва да си измият ръцете и заедно отиват в банята.Забавят се много дълго време и майката вече започва да се чуди какво става.Когато влязла в банята,видяла всички момичета да се дефлорират(ако не знаеш,какво е това,виж в Уикипедия,хем може и да се пообогатиш малко) взаимно?! :shock: После майката викнала родителите и за подължението не съм информирана.



+1 .... А историята е просто .... нямам думи ... Боже боже .. на 12 години ..Къде отива света ? .. След няколко години сигурно ще дойде на мода ..забременяването на 9 .... :x

angelcheeee_93
12-25-2008, 14:22
зависи...то всеки човек е различен,но някои искат едно и също 8-)
аз на тези години скачах на ластик с приятелки :-D

aka6a_vamp
12-25-2008, 14:27
сигурно е жестоко да те изпецат на 12,жалко,че съм го пропуснала :razz: :razz:

Remini
12-25-2008, 14:38
:D

CeLyVka
12-26-2008, 23:29
сигурно е жестоко да те изпецат на 12,жалко,че съм го пропуснала :razz: :razz:

+

Fortuna
12-27-2008, 09:45
aide stiga ste se karali na deteto i vie na 12 ste haresvali nqkoi .Tq ne vi kazva 4e iska da se ebe a 4e iska da mu spe4eli simpatiite ne razbiram za6to q napadate taka :?

jambo_bs
12-27-2008, 09:49
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ?? :shock: а на колко е въпросното момче??

Не задавай тъпи върпоси. ........


НА 11 Е !!!

FOOLforYOU
12-27-2008, 10:19
Не мисля че не може да има любов на 12 аз например на 12 бях влюбена в най-добрия си приятел една такава детска любов :-D и все пак не съм пропиляла детството си... сега съм на 15 и пак не бих отказала една криеница :D

beb4yy
12-27-2008, 10:22
аз незнаех как се пише на комп камоли запознанство да търся :lol:

Sasha2k8
12-27-2008, 11:00
Къде си тръгнала на 12 да се занимаваш с момчета!?!?!? Не мислиш ли, че ти е малко рано..? :shock: :shock: :shock: Аз на 12 си играех с кукли още.. боже на къде отива света :-x

MadeOfWater
12-27-2008, 12:03
стига сте се заяждали ! момичето просто иска да си има гадже 8-)
слушай ся тука не искат да се занимават със тебе и момченцето ти освен ако не е някоя сополива любовна история или искате да се чукате ! тъй че скачай още малко на ластик и после ще видиш че с тоя вече ще ходите и успех с оценките 8)

djudjulinkaa
12-27-2008, 12:58
Абее хора те вече от 10 годишни се плющят ко се очудвате.. При авторката незнам как е ама само ще ти кажа че всяко момиче на 12 е с различен акъл така че що за въпрос?!

LiveFlower
12-27-2008, 13:00
Офф закъсняла си момиче,твоите връснички вече родиха :?

soregashi
12-27-2008, 13:10
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??




:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕ ГОСПОДИ СПАСИ Я :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MakeMeFeel
12-28-2008, 09:36
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??




:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕ ГОСПОДИ СПАСИ Я :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Загубена кауза е вече 8-)

LigLaTaa
12-28-2008, 17:33
:D :D

vikito1994
12-28-2008, 17:47
Офф закъсняла си момиче,твоите връснички вече родиха :? :lol: :lol: :lol: +1 :lol: :lol: :lol:

sLadkaTa_LoRi
12-28-2008, 22:05
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



ми то и аз това правех на 12.. но какво знаем ние.. вече сме стари :lol:

DJ_Mrav4o
12-29-2008, 03:34
А бе ... ти знаеш ли от къде изгрява слънцето? Щото аз на 12 и това не знаех, че камо ли да мисля "как да завладея сърцето" ня някое момче :? :?

varnen4e
12-29-2008, 07:29
Защо нападнахте момичето. Какво лошо има да иска да се сближи с някое момче? Какво като е на 12. Вие на тази възраст не сте ли си мислели, че сте влюбени? Не сте ли изпитвали някакви емоции? Не сте ли искали внимание? Аз лично и на 12 съм се занимавала с момчета. На тази възраст някъде ми беше 1-вото гадже... и какво? Не съжалявам за нищо. И до ден днешен не съм съжалила нито за миг.
Трябва просто човек да има малко мозък в главата си, а какво пречи да го има и на 12. По вашата логика аз мога да ви кажа, че и на 20 години може да нямаш мозък в главата си, за да преценяваш някои неща.

varnen4e
12-29-2008, 07:30
Лелеее за кво говорим :D :D :D аз съм на 14 и са ми предлагали много но на 1 не съм приела щото има време ! не сегаа ми е времето а тя нашта на 12 вече ще ги прелъстява :D :D нямам думи :shock:

Тук излъга.

kosder
12-30-2008, 08:53
Искат да играят на Монополи и да ядът Уондер Теди(желирани мечета)

kosder
12-30-2008, 09:08
iskam vs4ko da se i6e tyk mom4eta momi4eta iskam da mi kajat mom4etata kakvo nai-mnogo haresvat v momi4etata na 12 i kakvo iskat ot tqh... i kak da zavladee eedno momi4e sarceto na mom4e ??


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
За ква любов да говорим на 12?Еййй това новото поколение опасно бе!Още малко на 13 секс ще праите :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:На 12 раждат ти.На 13 баби стават

LiRRRa
12-30-2008, 10:38
Е, недейте да нападате толкова рязко момичето.
А авторката на темата, все пак наистина се осъзнай, че е малко пресилено да използваш изрази като "да му завладея сърцето", "да играя някаква роля в живота му" и т.н. на твоята възраст.Още си малка и за напред ще имаш дооостаатъчно мнооого време за гаджета, любов и още куп простотии.Сега си живей детството и не мисли за такива сериозни неща, защото като ги оплескаш още от сега...като пораснеш много ще съжаляваш, повярвай ми.Това, че другите мислят за това и го правят, не значи, че и ти трябва да си като тях.Може да останеш при свестните момичета, при курвите вече е запълнено.
И все пак... няма кой знае колко лошо да мислиш, че си влюбена на 12.Напротив.Но без крайности, моля.Без завладяване на сърца, без .... и т.н. Надявам се, че ме разбра.Бъдете приятели, харесвайте си се, но недейте да избързвате сега, защото ще ви е скучно като пораснете.Всичко с времето си.
А за да му станеш един вид симпатична просто се дръж естествено и не се прави на нещо, което не си, защото ще го разочароваш или ти ще останеш разочарованата (от себе си).
:)

lisi4ety
12-30-2008, 15:12
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

Искаш да му станеш сладка, а? Хмм.. купи му тениска на НАРУТО!! :)
А за да имаш роля в живота му трябва да се бръкнеш повече - примерно джип с дистанционно :)

LiRRRa
12-30-2008, 17:21
Искаш да му станеш сладка, а? Хмм.. купи му тениска на НАРУТО!!
А за да имаш роля в живота му трябва да се бръкнеш повече - примерно джип с дистанционно.

:razz: :razz: :razz:

JUSTniki
12-30-2008, 17:35
e tyk oba4e ne6to ste sgre6ili qkata
1.mom4eto si e na moqta vazrast
2.ne mislq za ne6to osobenno a prosto da mu stana sladka i da imam rolq v jivota mu
3.vsi4ki ot klasa mi se int ot tezi ne6ta :D

Искаш да му станеш сладка, а? Хмм.. купи му тениска на НАРУТО!! :)
А за да имаш роля в живота му трябва да се бръкнеш повече - примерно джип с дистанционно :)

+ 1 олеее мн си забавна :D :D :D :D :razz: :razz: :lol:

vovi
12-30-2008, 17:40
ето сега AZ 6te vi kaja ne6to v za6titata na obvinqemata
na 12 - 13 godini sam
ot 5 meseca hodq s edno mom4e
i liubovta "kakty nie q nari4ame" ni nosi 6tastie i e super sladka detska liubov
nari4ame se s mili imena
celuvame se
pregra6tame se i detstvoto ni varvi super dobre
pomagame si zaedno sme mn vreme
u4im zaedno (mom4eto e nai moqta vazrast)
i prosto e super sladko
kogato edno mom4ie na 12 dori bih go narekla dete kaje liubov tq nqma predvi - 4ukane - ebane - sex - svirki - obarvane - natiskane i t.n)
za6toto pri vas tva e nai-vajnoto
a eto s moq priqtel sme na 12 i ne sme i pomislqli da se ebem
tai 4e molq vi se
liubovta ne zna4i sex
svarzana e
no ne zna4i bukvalno sex

LiRRRa
12-30-2008, 17:43
ето сега AZ 6te vi kaja ne6to v za6titata na obvinqemata
na 12 - 13 godini sam
ot 5 meseca hodq s edno mom4e
i liubovta "kakty nie q nari4ame" ni nosi 6tastie i e super sladka detska liubov
nari4ame se s mili imena
celuvame se
pregra6tame se i detstvoto ni varvi super dobre
pomagame si zaedno sme mn vreme
u4im zaedno (mom4eto e nai moqta vazrast)
i prosto e super sladko
kogato edno mom4ie na 12 dori bih go narekla dete kaje liubov tq nqma predvi - 4ukane - ebane - sex - svirki - obarvane - natiskane i t.n)
za6toto pri vas tva e nai-vajnoto
a eto s moq priqtel sme na 12 i ne sme i pomislqli da se e****
tai 4e molq vi se
liubovta ne zna4i sex
svarzana e
no ne zna4i bukvalno sex

И с теб съм съгласна.

lisi4ety
12-30-2008, 18:31
Изобщо не исках да те засегна с мнението си, просто смятам, че е супер глупаво на 12 години да дрънкаш неща от рода на "da imam rolq v jivota mu".. Просто е супер тъпо. Също така съм съгласна с една част от мнението на vovi - детска любов.
Искаш да впечатлиш 11-12 годишен. Еми абсолютно права си бях - той се интересува от Наруто и колички. Такова момче ли се опитваш да впечатлиш? Пф...

vampirekiss
12-30-2008, 18:37
Ми мила най ще те хареса момчето,ако вземеш прашките на мама,сутиена на кака,червилото на леля и на баба обувките от сватбата.Направо ще си неустоима и мамчето просто няма да може да ти устои :razz:

DaRk_AnG3L
12-30-2008, 18:44
OMG...!!!

Slashy
12-31-2008, 07:41
ае кво се чудите като говори за любов...
то ся 12 годишните пушат,ебат се...сичко праат, секви екстри

pussycat_dolls15
12-31-2008, 08:02
Смятам,че си малка за тези неща. :?

vovi
12-31-2008, 08:40
Ми мила най ще те хареса момчето,ако вземеш прашките на мама,сутиена на кака,червилото на леля и на баба обувките от сватбата.Направо ще си неустоима и мамчето просто няма да може да ти устои :razz:

mn si prosta ....

vampirekiss
12-31-2008, 12:15
Аааа аз съм проста! :D Виж сега аз казах какво мисля пък и често лигата ми е в повечко,но извинявай тя е на 12.До колкото разбрах ти си й наборка,но май при теб нещаат са доста по-различни.Това,че ти разбираш,че на 12 любовта си е детска и не би трябвало да има интимни отношения и така нататък- браво на теб!Но кажи ми не е ли жалко и не ти ли става поне малко гадно,когато чуеш по телевизията за момичета нa твоята,че и на моята възраст(аз съм на 17 и в нинакъв случай не мисля,чи съм голяма),койтo са родили.Такива момичета провалят живатo си и то заради стремежа си да се правят на много големи и важни.Затова написах това,за да разбере това момиче,че на нейната възраст няма любов каквато я имат хората на по 20,защото още на 12 човек не е улегнал.Има любов на всяка възраст,но все пак не е зле да се замислим и за възрастта си все пак.Ти добре разбираш нещата -ОК,но може да имаш врасници,който още не могат да проумеят тези неща.И ОК щом мислиш,че съм тъпа-да ти кажа нито те познавам,нита ми пука какво си мислиш.Ти си написала мнението си по темата поооо-горе и аз те разбирам.И аз написах мнението си и то не за да обиждам,ама какво ли се обеснявам и аз.Цял роман изписах

sladur4etyYy
12-31-2008, 12:21
интересно как тук всички се хвъляте да се смеете, а в темата ''на колко години си хванахте 1-то гадже'' 90% от вас са дали отговор '12-13' :-o

LiRRRa
12-31-2008, 12:43
интересно как тук всички се хвъляте да се смеете, а в темата ''на колко години си хванахте 1-то гадже'' 90% от вас са дали отговор '12-13' :-o

=D> Това беше най-съвестното мнение от тука май...

reni7o0o
12-31-2008, 12:50
Аз на 12 си играех с куклите и пред блока на ластика. Ти на къде си тръгнала ? :-o



+1 :D