PDA

View Full Version : Толкова ли е важно?!



sweet_sorcerer
12-10-2008, 17:22
Така......това се случи на една моя позната....та момичето кандидатства за работа в родния си град,който не е мн голям.Има отлично образование, кфалификация и т.н.Явява се тя на интервю, уж всичко минава добре,казват и, че е само формалност и ще я наемат. След 1 седмица получава писмо, че не е наета и когато отива да пита какво е станало, те и казват, че са я отхвърлили .......заради гаджето и!!! И то не заради него, а заради компанията му! Били хулигани,създавали проблеми и не искали да рискуват да я наемат! Въпроса ми е толкова ли е важно с кой си и с кой общуваш,особенно в по-малките гардове? И може ли това да повлиае на цялото ти бъдеще?Пречи ли любовта на мечтите? Е,вие сте....



Точка 6 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

scoobydors
12-10-2008, 17:24
Явно всичко е от значение. С кой ходиш, от какво семейство си.... особенно в малките градове. Шибана работа ! :-o

SoAfraid
12-10-2008, 17:27
Не е важно с каква компания е човекът, не е важно какво е правил преди. Важното е какво изпитва към твоята приятелка, важно е да я поставя на първо място пред компанията си и важно е да я защитава от подобни случки като например спре да се вижда с такава компания и да осъзнае че е голям човек и трябва да спре да върши хулигански и лапешки работи и да осъзнае че животът със всеки миг се променя светкавично и не бива да го изпуска а трябва да се впусне в него и да "яхне" всяка добра за него "вълна" която да може да му донесе само щастие. Надявам се да ме разберете какво исках да кажа!

Crazytu
12-10-2008, 17:39
За някой явно е от значение(особенно в малките градове) ...

soul1199
12-10-2008, 17:42
tova e yjasno,emi qvsno e ot zna4enie :?

miss_asi
12-10-2008, 18:05
ебати приятеля :-o
Ти да не си станал състрадателен?!?! :shock: иначе съм съгласна с неговото мнение![/b]

sweet_sorcerer
12-10-2008, 18:46
ами момчето не е виновно, на тях им се носи славата още от едно време...никой не ги възприема като големи хора заради лапешките им прояви(а те бяха доста и доста запомнящи се ) от близкото минало...

bubolechkaa
12-10-2008, 18:50
ЕБАТИ ТЕМАТА ЗА ЛЮБОВ О_х тоя е некф гангстер усещам го.. :smt066

kobrichka
12-11-2008, 07:11
В малките градове е много често,глупаво е да съгласна съм,но в България всичко е възможно. Не са я наели,защото има гадже хулиган,но ако имаше гадже бизнесмен щеше да бъде наета. Случват се и такива неща,но тя не трябва да се отказва важното е, че има квалификацията и образованието, просто да продължава на друго място.

blood_dodo
12-11-2008, 07:15
Да ги заплаши със съд... Това си е чиста дискриминация.