PDA

View Full Version : Амиии...Днес напраих аборт



ImJusTaKiD
12-10-2008, 17:54
Такааам...днес направих аборт...беше ужасно...не го пожелавам на НИКОЙ хора предпазвайте се!Значи...Понеже в една тема пак за аборта обещах да напиша как е минало и реших да ви пиша :)
Отидох сутринта без да съм яла,пила...в болницата и акушерката от кабинета "патологична бременност" ме изпрати на касата да си платя за аборта и ме изпрати на последния етаж...бях си взела пижама и пантофи...До сега са ме преглеждали 2 пъти там и лекарите бяха супер добрички..милички...обаче горе където бях се чувствахме всички като заложници...Извикваха ни една по една ние бяхме 7 в една стаичка с 3 легла...и викнаха първо една жена която не е могла да си задържи бебето и трябвало да я почистят напълно,за да не се получат инфекции и тя беше с местна упойка...върна се и каза,че не боляло...отиде друга с пълна упойка тя има деца и за това не искаше да го задържи...оставиха я в коридора на едно легло и после влезнах аз...цялата треперех от стрес тази сестрата дойде и каза "следващата и по бързо" отидох в манипулационната бутнаха ме и се ударих в тфа дет се слагат краката на магарето и тая дет ме бутна каза хайде по бързо не можем да се занимаваме повече с теб и аз легнах там сложих си краката подадох си ръката за упойката тая крещеше "още по надолу" анастезиолога през това време крещеше също "обърни се на другата страна веднага и си дай ръката още насам" държаха се като боклук с мен...анастезиолога сложи първо някаква игла във вената ми,после я махна и сложи абокат и изтече много много много кръв от ръката ми и вика на една от акушерките "виж какво направих" и тя каза "няма значение ха ха ха" и на пода имаше дори локвичка с кръвта ми момичето след мен я е видяло...и започнаха да ме питат "ти на 17 ли си?" аз казах "да на 17 съм" и те викат "раждала ли си ХА ХА ХА" аз казах "не не съм" и се хилеха ужасно...Преди 1 година ми правиха операция на гърлото и ме питаха колко килограма съм...и разни такива за упойката,ама тук нямаше такива...се им беше тая на сички...и после ме попитаха дали съм яла,пила нещо днес,аз казах не после питаха дали съм пила алкохол,дали съм взимала наркотици...и не спираха да се смеят...бяха 6-7 човека в стаята сичките жени + 1 мъж анастезиолога беше лудница,суматоха....той ми сложи упойката и ми каза...сега ще усетиш едно много гадно в устата си се едно си се напила ХА ХА ХА ... и мен нищо ми нямаше...и питах ако не ме хване упойката и една акушерка каза "ще ти ударя един шамар и ще те хване" и аз си замълчах и се сдухах още повече...После ме попитаха "този дет ти е направил детето на колко години е ХАХА" и аз казах колкото мен на 17 и те казаха "ХА ХА сигурно му се е пикаело ХА ХА ХА" и мен ми стана адски ама адски гадно...потънах в дън земя...А пък анастезиолога ми пробол едно такова като мускулче с абоката смис като си свия леко ръката и ми излиза едно хрущялче...е него ми е пробил и ми е спукал вената...и ся не мога да си помръдна ръката почти...После явно заспах...обаче виждах и усещах сичко,и чувах всички...се едно аз бях лампата някак си отгоре виждах сичко....А това е защото съм припаднала от загубата на кръв и защото упойката ме е хванала мн малко...И видях как пъхаше в мен предметите усещах сичко усетих как изстърга матката ми с онзи предмет дет нз точно как се казва...кюртажа усетих....После виждах кфи ли не неща се едно съм мъртва..мислех си за някфи нереални неща за които никога не съм си мислела виждах и чувах някфи ужасни неща и бях в една количка такава висока в коридора пантофите ми бяха върху мен...като някой парцал...И исках да се помръдна да стана...говорех си сама...казвах някфи наща от сорта "с какво го заслужих това,какво толкова направих" и виках "мама" щото майка ми беше на 1 етаж...,а аз мислех,че умирам и исках да я видя за последно ей така...умирах от болки в корема виеше ми се много свят...една от ония дойде и ми се развика и каза "айде ставай и отивай на онова легло" аз едва се помръднах... беше ми мн зле и легнах на леглото малко...после станах замаяна и отидох да видя една жена дет беше в коридора на такова високо легло и я държах на ръка плачейки...и се молех да не я боли както мен ме боли като се събуди...и тя се събуди...и каза,че иска телефона и да се обади на мъжа си и аз и го занесох...тя още не беше в съзнание...и аз не бях,ама исках да видя как е тя...и тя ми разказа,че се наложило да направи аборт защото бебето било кухо тоест не може да се развие няма пулс...няма нищо...и за 2ри път и се случва да направи аборт поради тази причина...и дойде една акушерка и каза "какво правите" аз казах "говорим си" и тя каза "изобщо не си говори ами си събирай багажа и се махай от тук защото другите няма къде да легнат" и аз погледнах в земята,погледнах тази жената на леглото и отидох в стаята да се оправям,за да я сложат да легне,а нея горката я забравили отвън цялата в кръв и няма кой да я премести на леглото...После оная кучка дет правеше аборта дойде и ми предписа някъф антибиотик и хормони (противозачатъчни) и ми даде визитка...и отидох при мама и другите дойдоха и сички се оплакваха дори ще пуснем жалба срещу тия сички дет бяха горе лекари акушерки анастезиолога...Там беше като кланница...Кръв навсякъде...Пищяха...Крещяха ...Беше ужаснооооо.. :smt085 :smt086
А този...дето ми направи детето...Ме остави заради майка си...Ей така...А уж ме обичаше...Бях готова на всичко,за да бъда с него,какво ли не правих за него,за да бъдем заедно...щастливи...,ама майчицата му добре го настрои срещу мен...Казала му,че съм била мн лигава,че не съм била за него,има ме за някфа наркоманка,а аз никога не съм друсала...казала му е,че след като направя операция или аборт много по лесно ще забременея и кфо ли не...още го настроила срещу мен...И тя спечели...Той я послуша...В мога да го нарека НАЙ-тежкия момент в живота ми...Остави ме...САМА...
Бременността ми отначало беше извънматочна и се налагаше операция,ама лекарите ми дадоха 2 седмици (докато плода порасне,защото може да се премести в матката) и за щастие имах поне за това късмет,че се разминах с аборт,а не с операция...Аз съм ПРОТИВ аборта...МН против!Никога не бих го направила,ама съм на 17...Нямах друг избор...Наложи се...
И момичета искам да ви кажа,че презервативите не винаги помагат!За това по добре зимайте някакви хапчета...Противозачатъчни! Те не вредят...А на мен нямаше кой да ми даде съвета за противозачатъчните и ето,че ми се случи...На никоя жена не го повелавам!

hottie
12-10-2008, 18:12
Сигурно имаш мнооого време за губене , за да напишеш толкова много глупости. Дори и не го прочетох до край.

darla
12-10-2008, 18:12
Mila,ti si popadnala v nqkakva dolnoprobna boknica!Moje bi prosto ne si razu4ila vuzmojnostite ili puk prosto jivee6 v maluk grad.Vuv vseki slu4ai mnogo sujalqvam z ko6mara,koito si izjivqla.Kogato az pravih abort situaciqta be6e korenno razli4na.Poneje hodq na 4astno pri ginekologa mi ,ta go angajirah za aborta.No ne na 4astno-toi e i zavejda6t otdelenie v bolnicata-rodilno i vsi4ko si mina prez zdr.kasa.izvika me sutrina v 8-s pijama i 4ehli,prevruzki su6to.Bez da sum qla ili pila kakvoto i da e.Nastani me v samostoqtelna staq.Sestrata,koqto doide da mi postavi abokata be6e adski vnimatelna.EE,spuka mi venata,no tova be6e za6toto az se stresnah i se mrudnah.ne mi se razkre6tq-kak bi mogla,be6e adski lubezna.posle iska6e zaedno da populni dokumentite-na kolko sum,rajdala li sum i t.n i t.n.,populnihme gi,prez tova vreme ginekologa mi be6e na sekcio.kato svur6i doide i otidohme v kuretajnata.ka4ih se na magareto-v staqta bqhme samo az,toi,sestrata i anestezeologa.dokato mi bieha upoikata,doktora me pita6e imam li duvka i t.n,kazva6e 4e vsi4ko 6te priklu4i za 15min,nqma stra6no.zaspala sum,no nqkak si 4uvah kakvo govorqtpokrai men.sabudih se pak v moqta staq.soktora doide i me pita6e nqkakvi ne6ta,za da se osvestq.sled okolo 30min ve4e bqh v pulno suznanie,doktora kaza,4e vsi4ko e bilo normalno,iz4istil me e hubavo,po edno vreme sum se bila strestnala ne6to.kato snatah nqmah po4ti nikakvo kruvote4enie,posle trugna leko i do ve4erta vsi4ko se be6e iz4istilo.Struva6e mi 120lv +20lv za edin antibiotik. Neznam v kakvo bolni4no zavedenie si popadnala i,no tova po 7du6i v edna staq ne zvu4i nikak zakonno,a i kak sa vi podkanqli kato praseta edna sled druga.Az ne zapazih nikakvi stra6ni i ujasqva6ti 4uvstva ot aborta,a naprotiv-za poreden put se vuzhitih na otno6enieto na ginekologa mi i ekipa mu.Sujalqvam za travmata,dano burzo go preodolee6
P.S.-a za vazlubeniq,napravil bebeto-prez den 4etem tuk kak momi4eta se kulnat vuv ve4na vqrnost na do v4era nepoznato mom4eta,a v nqkoi slu4ai se slu4vat i takiva ne6ta-kakto pri teb i tezi tolkova zlatni mom4eta izlizat porednite bokluci!

ImJusTaKiD
12-10-2008, 18:20
Ами аз съм от софия...В Шейново направих аборта...И ми струваше 300лв + прегледа

spirtt
12-10-2008, 18:21
Горката :(

А защо презервативите да не помагат винаги ?

mettalium
12-10-2008, 18:25
Горката :(

А защо презервативите да не помагат винаги ?

Ако четете по-добре темите, в една от тях бях казал ,че бебе се прави и с презерватив.

ImJusTaKiD
12-10-2008, 18:25
Ами ние използвахме,ама не знам как е станало..Може да се е скъсал...охх...Ако знаех щях да пия някфо хапче...разбрах като не ми дойде цикъла...

mettalium
12-10-2008, 18:29
..разбрах като не ми дойде цикъла...

Може да си бременна и пак да имаш цикъл ,това се казва цветна бременност .Наскоро една колежка разбра чак в третия месец че бременна, а цикълче си имаше, това вече e сериозно което казвам.

dimitar_ak
12-10-2008, 18:30
Хубава история, а още по хубаво е, че не е истинска.

ImJusTaKiD
12-10-2008, 18:33
Хубава история, а още по хубаво е, че не е истинска.

виж...не ме интересува мнението ти...
Други с такива мнения просто да ги запазят за себе си...

darla
12-10-2008, 18:35
^suglasna sum,kakto i mnogo teen-ove jiveqt v zabludata,4e s prekusnat polov akt NEMOGAT da zabremeneqt :?

po temata:Mila,nemoga da povqrvam,4e v 6einovo e vuzmojno da se slu4i ne6to takova...nqmam dumi.Az ostanah naistina o4arovana ot otno6enieto kum men pri polojenie,4e ne pla6tam nqkakvi kosmi4eksi slu4ai.Nqma ni6to,neka otmine po-burzo toiz period i da zabravi6 lesno :)

spirtt
12-10-2008, 18:35
Горката :(

А защо презервативите да не помагат винаги ?

Ако четете по-добре темите, в една от тях бях казал ,че бебе се прави и с презерватив.
Не чета никакви тема , взлизам в този форум веднъж на 2 месеца , дай линк?

Undying
12-10-2008, 18:37
Предполагам, че си на не повече от 11 години, и ти препоръчвам да намалиш прекомерното гледане на хоръри, явно не ти влияят добре, освен че ти развинтват още повече въображението.

Да не говорим точно на коя болница си решила да направиш антиреклама, думи нямам.

mettalium
12-10-2008, 18:45
Хубава история, а още по хубаво е, че не е истинска.

Вече не се учудвам че сегашното поколение си няма понятие от секс .Ако беше прочел поне книгата на Зигфрид Шнабл ''Мъжът и жената интимно'' щеше да разбереш за какво става въпрос ,или поне посещавай часовете по биология .Срамота е че не знаеш такова елементарно нещо.

mitternacht
12-10-2008, 18:59
Не ми е много ясно как точно не можеш да си помръднеш ръката пък направи такъв голям постинг.
Но!Както и да е.Важното е, че е грамотно написан и че ще се чете от разните лапешорчета.
Деца!Преди да правите нещо, бъдете сигурни, че ще е сполучливо и няма да стане фал.Защото това или е истина, или е измислица, но звучи правдоподобно и един аборт не би трябвало да се различава коренно от това.

Пък по-зрелите нека не казват "да си чупят главата тия идиотчета" а да вземат да просветат дечурлигата що е то "безопасен секс" и защо не е правилно да се изпраскаш с махалата на 13 годинки.

ImJusTaKiD
12-10-2008, 19:04
Не ми е много ясно как точно не можеш да си помръднеш ръката пък направи такъв голям постинг.
Но!Както и да е.Важното е, че е грамотно написан и че ще се чете от разните лапешорчета.
Деца!Преди да правите нещо, бъдете сигурни, че ще е сполучливо и няма да стане фал.Защото това или е истина, или е измислица, но звучи правдоподобно и един аборт не би трябвало да се различава коренно от това.

Пък по-зрелите нека не казват "да си чупят главата тия идиотчета" а да вземат да просветат дечурлигата що е то "безопасен секс" и защо не е правилно да се изпраскаш с махалата на 13 годинки.

Ами ако мислиш,че тфа се случва само на "лапенца" като мен....мн се лъжеш ;) да детенце съм признавам си...обаче аз бях най малката там...доста по възрастни имаше...на всеки се случва..- на "зрелите"

SuNsEt
12-10-2008, 19:17
Сигурно имаш мнооого време за губене , за да напишеш толкова много глупости. Дори и не го прочетох до край. Ми тва ти е била грешката.Ако го беше прочела до край,щеше да разбереш,че въобще не е базик.Много се дразня на такива хора като тебе...

Иначе към авторката:Много съжалявам за това,което си преживяла.Пожелавам ти успех в живота и...знам,че се чувстваш ужасно. :( Не знам какво да ти кажа,защото само ти си знаеш какво ти е,но наистина ти пожелавам всичко хубаво,от сърце.

ImJusTaKiD
12-10-2008, 19:35
Иначе към авторката:Много съжалявам за това,което си преживяла.Пожелавам ти успех в живота и...знам,че се чувстваш ужасно. :( Не знам какво да ти кажа,защото само ти си знаеш какво ти е,но наистина ти пожелавам всичко хубаво,от сърце.

благодаря много за разбирателството...написах го,защото няма с кого да споделя и някак ми тежи на съвестта...защото заради онзи...обичания...загубих всичко което имах...

xpici
12-10-2008, 19:36
Сигурно имаш мнооого време за губене , за да напишеш толкова много глупости. Дори и не го прочетох до край.

И кое са глупостите ;)пф...


Колкото до темата, ако найстина е истина тва, тия найстина са за СЪД, само докато четох и ме дразнеха ;д
Просто без да се замисляш ги съди... пфф тва е недопустимо държание ..;x

kurupta
12-10-2008, 19:40
Ами...браво на теб,добре си постъпила. Горе главата

chokolate_girl
12-10-2008, 19:43
оле....ако наистина е вярно,явно си преживяла огромна трагедия...изглежда адски брутално и гадно :-#
Колкото до приятелят ти....този е ебахти съществото...непукист....мам но детенце...слуша само майка си ,ама ха да видим до къде ще стигне...да те оставя в такъв тежък момент! :shock: Егоист :?
Пожелавам ти бързо възтановяване и да не повтаряш досегашните си грешки! :)

hottie
12-10-2008, 19:58
Сигурно имаш мнооого време за губене , за да напишеш толкова много глупости. Дори и не го прочетох до край. Ми тва ти е била грешката.Ако го беше прочела до край,щеше да разбереш,че въобще не е базик.Много се дразня на такива хора като тебе...

Иначе към авторката:Много съжалявам за това,което си преживяла.Пожелавам ти успех в живота и...знам,че се чувстваш ужасно. :( Не знам какво да ти кажа,защото само ти си знаеш какво ти е,но наистина ти пожелавам всичко хубаво,от сърце.

Айде заради теб го прочетох, но не си променям особено мнението. Дори и да не е цялостна лъжа това поне е преувеличено. Гаранция !

CaraMeleNa
12-10-2008, 20:00
nemoje ne vqrvam da e istina edvali sichko koeto kazvash e istina ili mn preovelichavash ili vsichko e laja nemoji da ima tolko nekadarni lekari

hottie
12-10-2008, 20:03
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Bursted
12-10-2008, 20:24
Предполагам, че си на не повече от 11 години, и ти препоръчвам да намалиш прекомерното гледане на хоръри, явно не ти влияят добре, освен че ти развинтват още повече въображението.

Да не говорим точно на коя болница си решила да направиш антиреклама, думи нямам.
Доста правдоподобно-поднесена история . Не мисля че авторката е на 11, защото нямаше да може да поднесе толкова детайлно историята си . На моменти обаче значително се усеща преувеличението, и най-вече там със локвата кръв ( както спомена колегата/колежката над мен ) . И действително съм чувал доста добри отзиви за въпросната болница в Шейново, не мисля че това отношение е присъщо за специалистите там .

bazzil
12-10-2008, 20:26
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Подкрепям. Ае моля ти са ве така ше се държат с тебе и ти ще си малчиш. И как така с презерватив си забременяла ??? Ако се е скъсал да ама иначе др. начин няма. Простотий ае има некадърници ама чак пак толкова не вярвам, то ако е така мноо преди тебе са щели да се оплачат от държанието на докторчетата. :?

hellspawn
12-10-2008, 20:29
Просто без да се замисляш ги съди... пфф тва е недопустимо държание ..;x[/b][/color]
Kъде си видяла осъден лекар в БЪЛГАРИЯ? В пирогов хората ги оставят по коридорите да мрът като кучета и никои не им обръща внимание... Ако това се случи в някоя друга държава Пирогов ще остане със персонал от само от чистачките...(ако има такива)

ligggla
12-10-2008, 20:38
Аз не мисля че някои има причина да си измисля такава история, за локвичката кръв.. тя е правилна казала "локвичка" умалително т.е малка локвичка, на хората им точат цяла банка кръв и нищо им няма само са замаяни! А лекари има всякакви от адски добри до пълни некадърници, това че някои не е попадал на тях не означава че не съществуват. Мисля че момичето си е замълчало защото един вид живота и е в техните ръце, и лекарите си мислят че са господ и това че е забременяла да 17 е прави парцал и недостоина да им бъде пшациент затова са се държали така, макарче си плаща!!!
Към момичетго : Това преживяване нетрябва да те сломява ами трябва да те направи по-силна, защото живота не свършва до тук ! А относно мъжете, мисля че ще си имаш обеца на ухото за цял живот !! Успешно съвземане !

axakovec
12-10-2008, 20:48
hottie, кон да ти го натересе :) и на сички вас обитаци и ръбове, които се отнасяте зле към момичето, тук в форума.. фак оф

ImJusTaKiD
12-10-2008, 20:49
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Е сигурно знам кфо ми беше....няаше да припадна ако не ми беше текло толкова кръв....

Ииии ае нека ви се случи на вас!Нека!!!!!Един ден да видя и вашите мнения!Некфи по големи от мене кой знае за кфи се имате ве деби кфо много сте видяли от живота ли?!...За кфо да лъжа ве...Просто оня ме скара със сички и исках да споделя...ИЗВИНЕТЕ,че "ПРЕОВЕЛИЧАВАМ" ,извинете че лъжа извинете че изобщо се занимаам да пиша...Ако някой админ модератор види темата МОЛЯ да я изтрие!Няа смисъл да се опитвам да помогна на някой вие да се подигравате с това...В Шейново лекарите долу на 1 етаж са доста добри да!!!Няма спор ама тия горе...в месомеларницата е по добре и ще ги съдят някои от жените дет бяха с мен в стаята ;)

axakovec
12-10-2008, 20:52
колкото до колвичката...ми възможно е..вас кат ви вадят зъб, да не би да умирате е...пхахаха доста СИ заблудена hottie.. не съм сигурен осъзнаваш ли колко е 1 литър кръв въобще и че можеш да оживееш дори след такава загуба..все тая , не спори, просто го приеми :D

xpici
12-10-2008, 20:55
Просто без да се замисляш ги съди... пфф тва е недопустимо държание ..;x[/b][/color]
Kъде си видяла осъден лекар в БЪЛГАРИЯ? В пирогов хората ги оставят по коридорите да мрът като кучета и никои не им обръща внимание... Ако това се случи в някоя друга държава Пирогов ще остане със персонал от само от чистачките...(ако има такива)

е просто отбелязах.. няма да зпочваме са да гов. ква е българия и че нищо не и е в ред ;] :)

hottie
12-10-2008, 21:55
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Е сигурно знам кфо ми беше....няаше да припадна ако не ми беше текло толкова кръв....

Ииии ае нека ви се случи на вас!Нека!!!!!Един ден да видя и вашите мнения!Некфи по големи от мене кой знае за кфи се имате ве деби кфо много сте видяли от живота ли?!...За кфо да лъжа ве...Просто оня ме скара със сички и исках да споделя...ИЗВИНЕТЕ,че "ПРЕОВЕЛИЧАВАМ" ,извинете че лъжа извинете че изобщо се занимаам да пиша...Ако някой админ модератор види темата МОЛЯ да я изтрие!Няа смисъл да се опитвам да помогна на някой вие да се подигравате с това...В Шейново лекарите долу на 1 етаж са доста добри да!!!Няма спор ама тия горе...в месомеларницата е по добре и ще ги съдят някои от жените дет бяха с мен в стаята ;)

Добре, айде тогава ми дай имената на лекуващите, може и на ЛС. Много ми е интересно, защото от Шейново ги познавам повечето. :)

traka
12-11-2008, 03:20
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Е сигурно знам кфо ми беше....няаше да припадна ако не ми беше текло толкова кръв....

Ииии ае нека ви се случи на вас!Нека!!!!!Един ден да видя и вашите мнения!Некфи по големи от мене кой знае за кфи се имате ве деби кфо много сте видяли от живота ли?!...За кфо да лъжа ве...Просто оня ме скара със сички и исках да споделя...ИЗВИНЕТЕ,че "ПРЕОВЕЛИЧАВАМ" ,извинете че лъжа извинете че изобщо се занимаам да пиша...Ако някой админ модератор види темата МОЛЯ да я изтрие!Няа смисъл да се опитвам да помогна на някой вие да се подигравате с това...В Шейново лекарите долу на 1 етаж са доста добри да!!!Няма спор ама тия горе...в месомеларницата е по добре и ще ги съдят някои от жените дет бяха с мен в стаята ;)

Добре, айде тогава ми дай имената на лекуващите, може и на ЛС. Много ми е интересно, защото от Шейново ги познавам повечето. :)

Не ти отива най-малкото като момиче да се държиш така..., най-малкото че знае термините трябва да те наведе на мисълта за истината в думите й. И кво ше направиш като разбереш иментата им?! Не разбрах връзката нещо... Ще ходиш да ги питаш дали са го направили ли ?

traka
12-11-2008, 03:31
Мила автрорке, искрено ти съчувствам и се радвам че си оцеляла след тази касапница. Не бях чувала за такива страшни лекари... ако въобще може да ги наречем с това име. тези индивиди са не за затвор ами за ада... Имах приятелка която преди време прави аборт, но попадна на страхотен екип(беше на 20) и си плати нормални пари, но явно си зависи и от хората на които ще попаднеш... тя направи аборта в окръжна с вакум и не имало инциденти след тва лекаря като я събуди и каза, че чак когато се почувства добре да стане и да отиде до тоалетната и да остане още малко след това, за да видят дали намя някакви усложнения, въпреки че всичко е минало както си трябва и не би трябвало да има притеснения. Направо страшен лекар напълни ми душата само като го гледах как я гали по главата и й говори все едно няма други пациенти :)

Зависи си до лекаря и само мога да съжелявам, че има идиоти като тези които описа... за жалост много са и не знам защо ги толерират и няма ли кой да следи за работата им...

sexita
12-11-2008, 03:47
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

Е сигурно знам кфо ми беше....няаше да припадна ако не ми беше текло толкова кръв....

Ииии ае нека ви се случи на вас!Нека!!!!!Един ден да видя и вашите мнения!Некфи по големи от мене кой знае за кфи се имате ве деби кфо много сте видяли от живота ли?!...За кфо да лъжа ве...Просто оня ме скара със сички и исках да споделя...ИЗВИНЕТЕ,че "ПРЕОВЕЛИЧАВАМ" ,извинете че лъжа извинете че изобщо се занимаам да пиша...Ако някой админ модератор види темата МОЛЯ да я изтрие!Няа смисъл да се опитвам да помогна на някой вие да се подигравате с това...В Шейново лекарите долу на 1 етаж са доста добри да!!!Няма спор ама тия горе...в месомеларницата е по добре и ще ги съдят някои от жените дет бяха с мен в стаята ;)

Добре, айде тогава ми дай имената на лекуващите, може и на ЛС. Много ми е интересно, защото от Шейново ги познавам повечето. :)

Не ти отива най-малкото като момиче да се държиш така..., най-малкото че знае термините трябва да те наведе на мисълта за истината в думите й. И кво ше направиш като разбереш иментата им?! Не разбрах връзката нещо... Ще ходиш да ги питаш дали са го направили ли ?

И аз ги знам термините,ама не съм правила аборт...
Ма както и да е...де да знам,може и реално да е.
Аз бях в Пирогов преди половин година и както бях седнала да се подговям да влизам в медицинския всичко зарязах...
Аз в кланица не искам да работя...
Исках и преди като акушерка да работя...но искам да израждам деца,не да ги убивам. След като разбрах,че е неизбежно се отказах. Егати тъпото...да те задължават да убиваш...Никога!

traka
12-11-2008, 03:50
Ма нали уж Хипократова клетва са дали. Нали уж животи трябва да спасяват... абе тая държава отива по дяволите. Как да отидеш на лекар то само мисълта те спира... Не знам страшно е ... а ми предстои раждане... просто нз...

Schneeflocke
12-11-2008, 03:53
Ма нали уж Хипократова клетва са дали. Нали уж животи трябва да спасяват... абе тая държава отива по дяволите. Как да отидеш на лекар то само мисълта те спира... Не знам страшно е ... а ми предстои раждане... просто нз...

Ти чел/а ли си Хипократовата клетва?

sexita
12-11-2008, 03:55
ХИПОКРАТОВА КЛЕТВА
(Клетвата, с която се кълнат българските лекари)

В името на Аполон - лечителя, в името на Хигия, в името на Панацея и в името на всички богове и богини, които вземам за свидетели, поемам върху себе си тази клетва.

На учителя, който ме е учил да лекувам, ще гледам като на баща: ще му помагам да живее и ще му давам каквото му е нужно, и ще гледам децата му като свои братя. Ако те поискат да изучат нашето изкуство, аз ще ги обуча без пари и без никакви задължения в бъдеще.

Ще ги уча на принципите на медицината, ще им давам обширни обяснения, ще им развивам доктрината като на свои деца, както на тях, така и на учениците си, които са записани при мен и са положили клетва.

Аз ще препоръчвам на болните подходящ режим според познанията си и ще ги защитавам от всички вредни неща.

Никога и никому няма да препоръчвам употребата на отрови и ще отказвам да давам на когото и да било подобно нещо.

Когато влизам в някоя къща, това ще бъде само за да лекувам някой болен, като се предпазвам от всякаква волна неправда и най-вече от всякакви сластолюбия към жените и мъжете, били те свободни или роби.

Всичко, каквото видя или чуя при изпълнението на своята професия или извън нея и което не бива да се разправя, аз ще го пазя в тайна и ще го смятам за нещо свещено.

Ще запазя живота си чист и свещен, както и моето изкуство.

Ако изпълня тази клетва, без да я нарушавам, дано живея дълго време, за да преуспея в изкуството и да стана прочут во веки веков, като пазя тази клетва и не престъпя нищо от нея. Ако пък сторя обратното, нека ме сполети ранна смърт и вечна забрава.

Заклевам се, че по силите на знанията си ще върша всичко, в което се кълна.

ЗАКЛЕХ СЕ!

traka
12-11-2008, 03:59
Ма нали уж Хипократова клетва са дали. Нали уж животи трябва да спасяват... абе тая държава отива по дяволите. Как да отидеш на лекар то само мисълта те спира... Не знам страшно е ... а ми предстои раждане... просто нз...

Ти чел/а ли си Хипократовата клетва?

Прочетох я !
И каква връзка има дали съм я чела като знам за какво я полагат

Мерси Сексита, че ни ограмоти, не мисля че някой друг си е предсатвял нещо друго да касае тази клетва...

sexita
12-11-2008, 04:05
Ма нали уж Хипократова клетва са дали. Нали уж животи трябва да спасяват... абе тая държава отива по дяволите. Как да отидеш на лекар то само мисълта те спира... Не знам страшно е ... а ми предстои раждане... просто нз...

Ти чел/а ли си Хипократовата клетва?

Прочетох я !
И каква връзка има дали съм я чела като знам за какво я полагат

Мерси Сексита, че ни ограмоти, не мисля че някой друг си е предсатвял нещо друго да касае тази клетва...

Aз пък въобще не съм се замисляла какво пише...но честно казано ми стана смешна :-D С тия богове и Аполони...

traka
12-11-2008, 04:11
е тва не го коментирам, но смисъла на клетвата е този за който си го представях.

Schneeflocke
12-11-2008, 04:18
е тва не го коментирам, но смисъла на клетвата е този за който си го представях.

Тоест, не ти направи впечатление, че тази клетва е неприложима за днешния начин на живот. Освен това в повечето страни се полага обновена версия.

ПП: Просто се дразня как хората могат да дават нещо за пример, а дори не знаят какво гласи то.

traka
12-11-2008, 04:27
Добре искаш да ми кажеш, че съм длъжна зад всяка своя дума от такова естество да съм го чела или явно да съм я полагала , че в друг случай едва ли хората ги касае какво точно гласи... Просто идеята в думите ми беше, че Хипократовата клетва я дават лекарите и до колкото бях запозната я дават точно във връзка за спасяване и грижа за човешкия живот. Наистина не е приложима явно в България, но все пак са я полага ли ... Исках просто да изкажа възмощението си за такъв тип лекари, че те дори не трябва да носят това име. Не искам да се заяждам темата ме потресе... Просто безхаберието към здравето от страната на тези които трябва да се грижат за него ме разби.

Нека не превръщаме и тази тема в бойно поле ... може да не съм знаела точното съдържание на тази клетва, но поне съм наясно за какво се полага ...

Schneeflocke
12-11-2008, 04:36
Мисълта ми беше, че, ако те я спазваха, нямаше изобщо авторката да направи аборт в болница. А и нейното описание ми звучи малко пресилено. Ако й е спукана вена, тя няма да пише във форума. Колкото до "локвичката кръв" и идеята на някой, че 1 литър е нищо - възрастен човек има 4-5 литра кръв, 17-годишно момиче има най-много 4 литра. Затова кръводарители могат да са само пълнолетни лица. Това просто го отбелязвам като факт...

traka
12-11-2008, 04:44
Малко си противоречиш къде мислиш, че е щяла да направи аборт в противен случай. Според мен точно в болница, ако нещата не стояха така именно там... може и малко да е преувеличила, но смятам, че под локвичка не е имала предвид 1 литър... Както и да е ...не можем обаче да отречем факта, че наистина това се случва и пресилено или не такива лекари има, от което ме побиват тръпки. Това исках аз да кажа.

Schneeflocke
12-11-2008, 04:52
Малко си противоречиш къде мислиш, че е щяла да направи аборт в противен случай. Според мен точно в болница, ако нещата не стояха така именно там... може и малко да е преувеличила, но смятам, че под локвичка не е имала предвид 1 литър... Както и да е ...не можем обаче да отречем факта, че наистина това се случва и пресилено или не такива лекари има, от което ме побиват тръпки. Това исках аз да кажа.

Сега видях, че sexita не е написала цялата Хипократова клетва. Клетвата забранява абортите. Така че не си противореча.

sexita
12-11-2008, 04:58
Малко си противоречиш къде мислиш, че е щяла да направи аборт в противен случай. Според мен точно в болница, ако нещата не стояха така именно там... може и малко да е преувеличила, но смятам, че под локвичка не е имала предвид 1 литър... Както и да е ...не можем обаче да отречем факта, че наистина това се случва и пресилено или не такива лекари има, от което ме побиват тръпки. Това исках аз да кажа.

Сега видях, че sexita не е написала цялата Хипократова клетва. Клетвата забранява абортите. Така че не си противореча.

Абе..аз отворих 10 линка и си е все тази,която копнах. Къде пише,че забраняват абортите?

traka
12-11-2008, 04:59
Ако е така сега имат смисъл думите ти... но на фона на това,което бях прочела нямаха смисъл. Всъщност сега разбирам за какво си се заял с мен.

traka
12-11-2008, 05:03
те я

Кълна се в Аполон - лечителя и в Асклепий, в Хигия и Панацея, и нека свидетели ми бъдат всички богове и богини, че доколкото ми стигат сили и разум, ще спазвам настоящата си клетва, скрепена с моя подпис.

Учителят, обучил ме в лечебното изкуство, ще имам за свой родител, като на драго сърце ще споделям с него и ще осигурявам необходимото за прехраната или работата му. А неговите потомци ще са ми като родни братя и ако желаят да изучат това изкуство, аз ще им го предам безплатно и без да им искам разписка за дължимата сума.

Ще наставлявам писмено и устно и чрез всички останали форми на обучение единствено своите деца, децата на своя учител, както и учениците, заклели се по лекарския обичай - никой друг.

Ще препоръчвам на болните полезен начин на живот, доколкото ми позволяват това умението и разумът, и ще ги предпазвам от всичко вредно и опасно.

Не ще се поддам на ничия молба да поднеса някому смъртоносно питие, нито пък аз сам ще реша да сторя такова подобно нещо.

Също така не ще дам на жена песар за унищожаване на плода; ще пазя своя живот и своето изкуство винаги чисти и неопетнени от никакво престъпление.

Нито пък ще оперирам страдащите от камъни, а ще оставя това на опитните в тази област.

В който и дом да вляза, ще влизам, за да помогна на болните, ще стоя далеч от всяко подозрение за умишлено нанесена вреда и за подкуп, а най-вече от любовни увлечения по жени или мъже, били те свободни или роби.

Това, което видя или чуя из личния живот на хората, когато лекувам или дори когато изобщо не се занимавам с лечебна дейност, и което в никакъв случай не бива да става публично достояние, ще премълча, считайки го за тайна.

И ако благословейно спазвам тази клетва и не допускам непристойни деяния, то нека винаги се радвам на щастлив живот, обграден с всеобща почит, и нека получа преобилен плод от своето изкуство. А ако я престъпя и опозоря, да ме сполети обратното.

Заклех се!

Но дори и така да е, не им дава право да се изгаврят с отаналото от тази клетва!

hottie
12-11-2008, 07:34
Първо термините ги знае почти всеки, а и не виждам за какви термини говорим, освен за - игла, медицинска сестра,каса и пр..
Не съм казала, че момичето не е правило аборт, а че момичето УКРАСЯВА историята си. В Шейново ги знам почти всичките, както и условията. Всичко това може да бъде проверено, така че мен не може да ме излъже. Но няма смисъл да се паля от някакъв тъп форум.
Но както и да е. Нейна си работа. Оттеглям се. Не си правете труда да ми отговаряте повече няма да влизам в темичката. :)

ImJusTaKiD
12-11-2008, 07:39
Първо термините ги знае почти всеки, а и не виждам за какви термини говорим, освен за - игла, медицинска сестра,каса и пр..
Не съм казала, че момичето не е правило аборт, а че момичето УКРАСЯВА историята си. В Шейново ги знам почти всичките, както и условията. Всичко това може да бъде проверено, така че мен не може да ме излъже. Но няма смисъл да се паля от някакъв тъп форум.
Но както и да е. Нейна си работа. Оттеглям се. Не си правете труда да ми отговаряте повече няма да влизам в темичката. :)

О айде отиди да провериш МОЛЯ ТЕ!!!Начи там където е 22 кабинет преди него има едно стълбище качваш се най горе и има само 1 врата,влизаш там срещу вратата има "манипулационна" и до нея е стаичката с 3те легла дето бяхме всички!Наистина лекарите (мъжете) са адски добри няа такива...Бях супер доволна от болницата от начало,дори майка ми искаше да си прави там някфи неща гинекологични,ама като разбра за тия неща вчера и се отказа...Моля ти се върви да провериш!Ако имаш път натам!Те към 10:30 започват с абортите...Отиди един ден МОЛЯ ТЕ и искам след кат се върнеш от там да ми напишеш кфо е станало PLS!!!Амаааа екипа са жени + анастезиолог мъж с очила! Да знаеш! И искам да пишеш пак ;) И да ми се извиниш! :oops: Добре де няма да ми се извиняваш просто кажи,че съм права след като се увериш!Заклевам се и аз не го бях очаквала!Никога не съм си и представяла такова отношение към пациентите...

hottie
12-11-2008, 07:44
Леля ми работи там. Иначе нямаш проблем с извиненията, не съм чак такъв инат :)

Даже се извинявам за прибързаното ми грубо държание. Просто напоследък съм свикнала точно в този раздел да има само глупави теми и гаври. Съжалявам ако наистина ти се е случило и все пак съм ти писала нещо на ЛС за болницата. Гледайте повечко хора да подадете жалба(поне 2ма).

ImJusTaKiD
12-11-2008, 07:59
те сички в стаята дет бяха искат да пуснат жалба

MakeMeLaugh
12-11-2008, 11:00
Пиша в случай, че е вярно..

Първо - ти си супер наивна да си мислиш, че един 17-годишен ще бъде стеб и ще си отгледате детето. Мислиш адски глупаво и лапешки! Хванала си се на един оъ най-големите абсурди!

Второ - отиваш и подаваш жалба, къдто ти очивидят наред. Ако имаш връзки - задействай ги. Ням да е лошо да кажеш лъде е било това, хората да не ходят там и да патят.

Може и с една камера да отидеш и заснемеш каква е цялата ситуация и после като доказателство.

mirmark
12-11-2008, 11:00
Мацката иска да уплаши другите да не правят аборт

krem4et0
12-11-2008, 11:09
Мацката иска да уплаши другите да не правят аборт

Дори и само за това да е темата.пак добре. Дано хората се научат, че дори и здравият презерватив не гарантира 100%. Дори и хапчетата не са 100% надеждни. А да не говорим за прекъснатия полов акт с риск 20-25%.

Само и единствено въздържанието(е и стерилизацията) са абсолютно сигурни методи. За това секс трябва да се прави тогава, когато си готов да имаш дете!

darla
12-11-2008, 11:43
krem4eto,suglasi se,4e v dne6no vreme teen-ovete zapo4vat da pravqt sex na mnogo ranna vuzratst i v nikakuv slu4ai ne sa gotovi za deca.tova,4e im go kazva6 ne ozna4ava,4e 6te ima efekt.nqkoi momi4eta ne se 4uvstvat i na 24gotovi da imat dete-i togava li ne trqbva da pravqt sex?

krem4et0
12-11-2008, 12:26
Мен ли визираш? Аз искам дете и ще си го гледам. Ако стане-стане. Здраве да е-все някак ще се оправя. Просто в момента много ми се работи и искам да си свърша учебната година....Стане ли бебчо-няма да го махам. И все пак да не забравяме изконтата функция на секса-продължаване на рода! Никой контрацептивен метод не може да ти даде гаранция за нищо. не, че ще спре нещо тийновете. Просто поне да ги накара да се замислят повече. Въпреки, че виж Весна-ОК и прекъснат полов акт-и бременна.........гаранции господ на никой не дава!

darla
12-11-2008, 12:34
^a,ne,nqmah vpredvid teb,kazah cifrata 224 prosto kato primer.eto naprimer predi mesec na6iq kum se ojeni-toi e na 27,jena mu na 28,toi iska dete,no tq sega realizira kariera,mladojenci sa i o6te ne iska dete.vupros na izbor.nqmah v predvid teb,izvinqvai ako si go priela li4no :)

krem4et0
12-11-2008, 12:35
сестра ми прави 32 май месец и още не иска дете......млада била :D

mitternacht
12-11-2008, 12:44
Ама го има и другия случай :) Хората редовно се мъчат с месеци, и то точно когато му е времето от месеца-ама нъцки :) Така че-каквото е писано.
И ползвайте презервативи.
И започвайте от по-късно, няма да ви избяга, нито ще станете по-интересни,даже напротив.Може да станете одумвани развалини ако започнете преди да сте узрели достатъчно психически.

LadyDy
12-11-2008, 12:51
:cry: :cry: : Мръсни говеда са тия лекари. :o

LadyDy
12-11-2008, 12:55
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

НЕСЛУЧАЙНО КАЗА, ЧЕ Е ИЗГУБИЛА СЪЗНАНИЕ! И В ТАКЪВ МОМЕНТ НА ЧОВЕК ВСИЧКО МОЖЕ ДА МУ СЕ СТОРИ/СТРУВА ТАКА ЧЕ СТИГА! И ЛЪЖА ДА Е ТЕМАТА, КОЕТО ЗА МЕН НЕ Е ВЯРНО, ЗА МЕН СИ Е ИСТИНА, ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ! САМО ТЯ СИ ЗНАЕ КАКВО Й Е БИЛО И НИКОМУ ГОСПОД ДА НЕ ДАВА ТАКОВА ЛОШО НЕЩО!!!

mettalium
12-11-2008, 14:14
:cry: :cry: : Мръсни говеда са тия лекари. :o

Мръсни са аааа ,кото не можете да се съвокуплявате кой ви е виновен.

darla
12-11-2008, 14:52
^hei,po princip sum suglasna s pove4eto ti mneniq po vuprosa,no ne i s tova>momi4eto kaza,4e se e predpazvala i e zabremenqla.no naistina si prav-masovo ne poznavat sredstvata za kontracepciq,gultat hap4eta kato Escapelle kato bonbonki i t.n. i t.n.Ne viziram avtorkata v slu4aq,a po princip:)

MegabytE
12-11-2008, 14:56
Супер тема, сега мога да пресея тъпите от по- тъпите бъдещи. :grin: :grin:

LadyDy
12-11-2008, 14:56
:cry: :cry: : Мръсни говеда са тия лекари. :o

Мръсни са аааа ,кото не можете да се съвокуплявате кой ви е виновен.

АЙДЕ АКО ОБИЧАШ! НЯМАМ В ПРЕДВИД САМО ДЪРЖАНИЕТО НА ТЕЗИ, КОИТО СА БИЛИ ТАМ В СЛУЧАЯ! ВСИЧКО Е СТАНАЛО ЕДНА КОРУПЦИЯ, ЕДНИ ПАРИ, ЕДНО ЧУДО! НАРОДА, КОЙТО НЯМА ПАРИ, Е БОЛЕН, ЕЙ ТОВА Е ИСТИНАТА! :x

hottie
12-11-2008, 15:57
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

НЕСЛУЧАЙНО КАЗА, ЧЕ Е ИЗГУБИЛА СЪЗНАНИЕ! И В ТАКЪВ МОМЕНТ НА ЧОВЕК ВСИЧКО МОЖЕ ДА МУ СЕ СТОРИ/СТРУВА ТАКА ЧЕ СТИГА! И ЛЪЖА ДА Е ТЕМАТА, КОЕТО ЗА МЕН НЕ Е ВЯРНО, ЗА МЕН СИ Е ИСТИНА, ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ! САМО ТЯ СИ ЗНАЕ КАКВО Й Е БИЛО И НИКОМУ ГОСПОД ДА НЕ ДАВА ТАКОВА ЛОШО НЕЩО!!!

Първо, НЕ МИ ПИШИ С ГЛАВНИ БУКВИ и много удивителни лигло!!!!!!! Второ, чети и продължението преди да се обаждаш.

D0ll
12-11-2008, 16:39
До авторката:Наистина много ти съчувствам и дано да се оправяш бързо!Не го пожелавам на никой,даже не мога да си представя колко ти е ужасно в момента!

Абе хора как може да се карате в темата и да твърдите че момичето лъже,мислите ли че тя има някфа полза от това да ви излъже??? Бахти никакво съчувствие,бас държа че тя като е прочела какво пишете й е станало още по-гадно :-x Както тя каза ще видим ако някой ден и на вас си се случи какви ще ги ръсите тука :x :-x

LadyDy
12-11-2008, 16:42
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

НЕСЛУЧАЙНО КАЗА, ЧЕ Е ИЗГУБИЛА СЪЗНАНИЕ! И В ТАКЪВ МОМЕНТ НА ЧОВЕК ВСИЧКО МОЖЕ ДА МУ СЕ СТОРИ/СТРУВА ТАКА ЧЕ СТИГА! И ЛЪЖА ДА Е ТЕМАТА, КОЕТО ЗА МЕН НЕ Е ВЯРНО, ЗА МЕН СИ Е ИСТИНА, ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ! САМО ТЯ СИ ЗНАЕ КАКВО Й Е БИЛО И НИКОМУ ГОСПОД ДА НЕ ДАВА ТАКОВА ЛОШО НЕЩО!!!

Първо, НЕ МИ ПИШИ С ГЛАВНИ БУКВИ и много удивителни лигло!!!!!!! Второ, чети и продължението преди да се обаждаш.

....Трето: Всеки има право да си пише както си иска, дали с големи или малки букви, не е от значение. От значение е кирилицата, момиче. ;)
Четвърто: Не съм обидила никой и по никакъв начин. Не разбрах защо някои нападат момичето. Дори и да е имало малко хиперболизиране, нейна си работа, това е че е претърпяла нещо ужасно. А и на всеки може да се случи това, дори и да не се иска. (не го пожелавам)
Пето: Коментирам, а нямам намерение да се заяждам с който и да е. ;)
Шесто: Не си ти, тази, която да ме наричаш 'лигло' И не си ти най-важната, към която се обръщам, драга. ;)
И последно: Ако си ядосана, не си го изкарвай тук. ;)

LadyDy
12-11-2008, 16:43
До авторката:Наистина много ти съчувствам и дано да се оправяш бързо!Не го пожелавам на никой,даже не мога да си представя колко ти е ужасно в момента!

Абе хора как може да се карате в темата и да твърдите че момичето лъже,мислите ли че тя има някфа полза от това да ви излъже??? Бахти никакво съчувствие,бас държа че тя като е прочела какво пишете й е станало още по-гадно :-x Както тя каза ще видим ако някой ден и на вас си се случи какви ще ги ръсите тука :x :-x

Ами айде де. И аз това се опитах да кажа, ама неколцина нападат като на месо. :-D

MakeMeFeel
12-11-2008, 16:53
Ебахти хората ... момичето се е опитало да покаже нещо на всички онези пикли дето не мислят какво правят .. а вие я нападате ..
Ако за момент само се замислите без да говорите наизуст .. Каква полза има тя да ви излъже и то за нещо толкова сериозно ?! На всеки може да се случи ! Поставете се само за момент в нейната ситуация ! Толкова ли сте безчувствени всичките ?! :?

melllisssa
12-11-2008, 17:32
abe mnogo ste mi interestni nqkoi ot vas deto pi6ete kontra komentari li4no az mnogo i sy4uvstvam poneje istoriqte i zvy4i adski dostoverna,smisul tq nqma polza da pi6e da se oplakva,6tom pi6e tuk edva li ne iska malko podkrepa,iska da spodeli uj s dobri hora,qvno ne vsi4ki tuk sa takiva,vmesto da kritikuvate i da davate mneniq ot roda mojete i da go spestite,ne se znae dali i na nas nedai si boje 6te prijiveem tova,no vsi4ki uj sme mudri ako moga taka da se izrazq i nito sme horata nito tuk e mqstoto i momenta da davame kritiki i ypreci,nai malkoto nie sme horata koito mojem da si go pozvolim,nqmame i tva pravo da kazvame dali e imalo ili e nqmalo takuv moment,macko tuk vsi4ki komentari sa ot bez zna4enie za teb nai malkoto znae6 4e ima i solidarni a yprecite da neti dreme,samo ti znae6 kolko te e bolqlo a tova 4e si subrala smelost da razkaje6 vsi4ko govori dobre za teb,i si imai vinagi edno na ym s kogo lqga6 i posledstviqta sled tova..yspeh i vsi4ko nai hybavo ot men :)

CanyH
12-11-2008, 20:00
И видях как пъхаше в мен предметите усещах сичко усетих как изстърга матката ми с онзи предмет дет нз точно как се казва...
:lol:
Тва ме разсмя, но като цяло историята е доста подтискаща! Съчувствам ти за мъките и болката дето си изживяла.
А оня "пичага", любовчията дали не заслужава една кастрация ?! Ебаси тъпото копеле.... да те остави в такъв момент. Сигурно семейството му не е дало и една стотинка за аборта. :?

hottie
12-11-2008, 20:49
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

НЕСЛУЧАЙНО КАЗА, ЧЕ Е ИЗГУБИЛА СЪЗНАНИЕ! И В ТАКЪВ МОМЕНТ НА ЧОВЕК ВСИЧКО МОЖЕ ДА МУ СЕ СТОРИ/СТРУВА ТАКА ЧЕ СТИГА! И ЛЪЖА ДА Е ТЕМАТА, КОЕТО ЗА МЕН НЕ Е ВЯРНО, ЗА МЕН СИ Е ИСТИНА, ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ! САМО ТЯ СИ ЗНАЕ КАКВО Й Е БИЛО И НИКОМУ ГОСПОД ДА НЕ ДАВА ТАКОВА ЛОШО НЕЩО!!!

Първо, НЕ МИ ПИШИ С ГЛАВНИ БУКВИ и много удивителни лигло!!!!!!! Второ, чети и продължението преди да се обаждаш.

....Трето: Всеки има право да си пише както си иска, дали с големи или малки букви, не е от значение. От значение е кирилицата, момиче. ;)
Четвърто: Не съм обидила никой и по никакъв начин. Не разбрах защо някои нападат момичето. Дори и да е имало малко хиперболизиране, нейна си работа, това е че е претърпяла нещо ужасно. А и на всеки може да се случи това, дори и да не се иска. (не го пожелавам)
Пето: Коментирам, а нямам намерение да се заяждам с който и да е. ;)
Шесто: Не си ти, тази, която да ме наричаш 'лигло' И не си ти най-важната, към която се обръщам, драга. ;)
И последно: Ако си ядосана, не си го изкарвай тук. ;)

Не обичам да ми се пише с главни букви, защото това в езика на интернет пространството означава - викане, крещене.
А никой, който не ме познава, няма право да ми вика.
Иначе е вярно че тук ми е като удушник за нервите 8-) знам че не е добре ама се случва

LadyDy
12-12-2008, 11:09
P.S. ЛОКВИЧКА КРЪВ ! Ти знаеш ли какво предтсвлява локва кръв и какво би се случило с теб ако наистина е имало таква под теб?? Ти явно имаш много изострено въображение !

НЕСЛУЧАЙНО КАЗА, ЧЕ Е ИЗГУБИЛА СЪЗНАНИЕ! И В ТАКЪВ МОМЕНТ НА ЧОВЕК ВСИЧКО МОЖЕ ДА МУ СЕ СТОРИ/СТРУВА ТАКА ЧЕ СТИГА! И ЛЪЖА ДА Е ТЕМАТА, КОЕТО ЗА МЕН НЕ Е ВЯРНО, ЗА МЕН СИ Е ИСТИНА, ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ! САМО ТЯ СИ ЗНАЕ КАКВО Й Е БИЛО И НИКОМУ ГОСПОД ДА НЕ ДАВА ТАКОВА ЛОШО НЕЩО!!!

Първо, НЕ МИ ПИШИ С ГЛАВНИ БУКВИ и много удивителни лигло!!!!!!! Второ, чети и продължението преди да се обаждаш.

....Трето: Всеки има право да си пише както си иска, дали с големи или малки букви, не е от значение. От значение е кирилицата, момиче. ;)
Четвърто: Не съм обидила никой и по никакъв начин. Не разбрах защо някои нападат момичето. Дори и да е имало малко хиперболизиране, нейна си работа, това е че е претърпяла нещо ужасно. А и на всеки може да се случи това, дори и да не се иска. (не го пожелавам)
Пето: Коментирам, а нямам намерение да се заяждам с който и да е. ;)
Шесто: Не си ти, тази, която да ме наричаш 'лигло' И не си ти най-важната, към която се обръщам, драга. ;)
И последно: Ако си ядосана, не си го изкарвай тук. ;)

Не обичам да ми се пише с главни букви, защото това в езика на интернет пространството означава - викане, крещене.
А никой, който не ме познава, няма право да ми вика.
Иначе е вярно че тук ми е като удушник за нервите 8-) знам че не е добре ама се случва

Като ти се случва, не съм аз тази, която да отнася обиди, камо ли другите!
Както аз, когато не познавам някой, не го обиждам. Както каза и ти, че нямат право, така и ти ще се съобразяваш!

mirmark
12-12-2008, 11:14
Последно - имаше ли, нямаше ли аборт - така и не се разбра.Май нямаше

xbLaHx
12-12-2008, 18:02
Просто без да се замисляш ги съди... пфф тва е недопустимо държание ..;x[/b][/color]
Kъде си видяла осъден лекар в БЪЛГАРИЯ? В пирогов хората ги оставят по коридорите да мрът като кучета и никои не им обръща внимание... Ако това се случи в някоя друга държава Пирогов ще остане със персонал от само от чистачките...(ако има такива)

+1

по темата /дано не е ебавка/..много кофти :(

NATAS
12-12-2008, 20:03
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ... Така не се бях смял от много време :lol: Поздравления за аборта, спестила си на света още един ретард :razz:

kr0seR
12-12-2008, 20:43
Еми съвета мми е ,че ако бях на мястото на бащати тея лекари щах да ги пребия и да им се изпикая отгоре ;)

ImJusTaKiD
12-12-2008, 20:53
баща ми не знае...А тая тема в кфо се превърна не е истина...В някъф скандал...Ако щете ми вярвайте не ми пука просто...тия дет не вярват ще им се случи нещо подобно и ще повярват...

SMoKe_BoY
12-13-2008, 05:29
Хубава история, а още по хубаво е, че не е истинска.

Вече не се учудвам че сегашното поколение си няма понятие от секс .Ако беше прочел поне книгата на Зигфрид Шнабл ''Мъжът и жената интимно'' щеше да разбереш за какво става въпрос ,или поне посещавай часовете по биология .Срамота е че не знаеш такова елементарно нещо.

Оле оле оле ... книги кой щи седни да ти чете книги е .. ай някой четем ама не точно тези :) + тва живеем в века на интернет .. извиняяй :) който иска да научи нещо не отива в градската библиотека нали ? :) отваря браузерът си .. и се ровичка в нета :) има достатачно инфо :) аиди .. :)

pandelka
12-13-2008, 06:38
Страхотна ебавка...

kukli4kata001
12-13-2008, 13:37
леле няма представа какво ти е било.Но наистина много,ама много съжелявам за това което ти се е случило :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry:

albena2020
05-01-2017, 14:47
четах , четах ,..кофти , много кофти !!! :(((
аз пък ходих при домусчиев , една клиника точно отстрани на втора градска , супер страхотно ме приеха и се държаха много внимателно ! с човещина !!!
никви проблеми , никви болки , просто не разбрах , направо лична грижа показаха хората , МН съм доволна !!!
направо да искаш пак да отидеш :) :) :)

NomNomNom
05-01-2017, 15:32
МН съм доволна !!!
направо да искаш пак да отидеш :) :) :)
Ей това е радост от аборт, че пак иска

howland
05-01-2017, 23:15
целият този OP ми изглежда като реклама на абортьори и гинеколози. Ебати курвите сте. Аре придобийте малко повече отговорност и поемете грижа за последствията от действията си. Тъкмо ще и оправите България с повече деца.

tori
05-02-2017, 05:51
Млади родители, които още влизат успешно в определението "тийнейджър" ли ще оправят България? Където нямат пари да гледат себе си, щото още са ученици/студенти и не бачкат? А тва дете като няма кой да му купи памперси, храна и лекарства, кво става? Или мама и тати да бачкат и да издържат хлапето на хлапето?
Аборт не се прави тоту-така, не се взема лесно такова решение, но пък и е по-добре да го махнеш, ако няма да можеш да се грижиш за тва бебе, отколкото да се мъчите по семейно му.
Въобще, най-добрия вариант е да си ползваш предпазни средства, но и те се предават понякога. Дай заради един презерватив скъсан да тероризираме бебе. Ама инак сме супер морални и добри хора и оправяме държавата.