PDA

View Full Version : харесвали ме ?



girl4eety
12-10-2008, 18:12
здравейте искам съвет от вас значи има ено момче от съсдния ни клас (аз съм 9 а той 10) значи като ме види постянно ми намига,гледа ме усмихва ми се закаме и т.нн Според вас харесвалиме ? моля ви кажете мии , че направо откачам :oops: :oops:

Kostadin_682
12-10-2008, 18:13
здравейте искам съвет от вас значи има ено момче от съсдния ни клас (аз съм 9 а той 10) значи като ме види постянно ми намига,гледа ме усмихва ми се закаме и т.нн Според вас харесвалиме ? моля ви кажете мии , че направо откачам :oops: :oops:
еми явно не си му безразлична :)

MakeMeFeel
12-10-2008, 18:13
Еми ей са ще му се обадя да го питам 8) 8-) И аз се усмихвам на много хора , това не значи, че ги харесвам :?

aciko
12-10-2008, 18:16
Е са вадя магическата топка и ще ти кажа 8-)

Kostadin_682
12-10-2008, 18:18
иска да те секса... не чакаи сега ще фърля боба и ще ти кажа какво ми говорят ЗВЕЗДИТЕ :-o
хаххаа имаме втори медиум във форума ... ама тоя гледа на боб :razz: :razz: :razz:

bubolechkaa
12-10-2008, 18:43
Абе луди ли сте бе.. пущаме кучета и врачки да го издират тоя и ще го принудиме :o :booooomb: :o да си каже сичко на момичето :lol:
В краен случай заради момичето половината форум ще фръгаме карти да разбереме 8)

beachy_bunny
12-10-2008, 18:46
aз пък мога да гледам на кафе :-P :-P

dtembp
12-10-2008, 18:47
Питай Боби Турбото какво му говорят ЗВЕЗДИТЕ 8-)

xpici
12-10-2008, 18:57
"Това, че те гледам - не значи, че те харесвам" !

Така че... :D

evi_vd
12-10-2008, 19:05
kliu4yt e v zodiqta mu :smt003

kurupta
12-10-2008, 19:29
здравейте искам съвет от вас значи има ено момче от съсдния ни клас (аз съм 9 а той 10) значи като ме види постянно ми намига,гледа ме усмихва ми се закаме и т.нн Според вас харесвалиме ? моля ви кажете мии , че направо откачам :oops: :oops:
Според мен те мрази

Не, честно... защо подяволите задавате такива смешни въпроси.. Как не ви фаща поне малко срам? :D

MisSsKaTa
12-10-2008, 19:34
това че те гледам не значи , че ти се любувам .. на пазара всичко гледам , но не всичко купувам :D ..

moon_flower
12-10-2008, 19:38
Ми да,възможно е.Въпреки че ние си имаме едно момче от съседния клас,което периодично ги върши същите тия неща плюс разнасяне на момичетата нагоре надолу,но го прави с приятелски чувства и просто си се закача.Не е някакъв плейбой,просто си му кеф на момчето.Може само да си прави кефа така и да не иска нищо.Прави и ти някакви жестове пък сама ще усетиш дали те харесва или не.

anSsito
12-10-2008, 20:00
A ние от къде да знаем? Не можем да четем мисли..нито имаме някакви свръх дарби.. Като толкова много искаш да разбереш - говори с него..
А и това,че те гледа и ти намига не означава,че те харесва..
Хората правят много таквива жестове в ежедневието си и не означават някакви определни намеци..

SunFl0w3r
12-10-2008, 20:01
ейййшшЩо всички си мислите че някой като ви гледа и много ви харесва вече?
Тва че те е погледнал 5 пъти нищо не значи.Той е 10 клас все пак,не е малък,ако те харесваше тооолкова много колкото си мислиш щеше да действа,но айде да не те отчайвам съвсем...приложи някой от многобройните женски номерца и ще разбереш,макар че все пак зависи от ситуацията,ако беше казала по-подробно....

evi_vd
12-13-2008, 19:28
ейййшшЩо всички си мислите че някой като ви гледа и много ви харесва вече?
Тва че те е погледнал 5 пъти нищо не значи.Той е 10 клас все пак,не е малък,ако те харесваше тооолкова много колкото си мислиш щеше да действа,но айде да не те отчайвам съвсем...приложи някой от многобройните женски номерца и ще разбереш,макар че все пак зависи от ситуацията,ако беше казала по-подробно....
може да го е срам .. :oops:

gabi_94
12-13-2008, 20:09
леле, имам чувството че си на 12, аз като бях на толкова, такива въпроси задавах :D , иначе по темата, много гадатели се навъдиха из форума, ще дам думата на тях, може някоя звезда да им е проговорила :D 8-)

zaraaa
12-13-2008, 20:12
само той може да ти отговори на този въпрос, ние в този форум даваме съвети, но не сме врачки та да знаем харесва ли те, мрази ли те, симпатична ли си му или те мисли за най-грозното същество на планената...така че единственият начин е да говориш с него за това? :)

beachy_bunny
12-13-2008, 20:18
"това ,че те гледам незначи , че ти се любувам , на пазара всичко гледам , но не всичко си копувам " :P :P

InnchetO
12-13-2008, 20:25
Според гледанката на кафее е влюбен в блузката ти и иска да си купи същата , но го е срам да попита от къде е .. :-o
виж според картите таро иска да убие майката на дъщерята от втория брак на Рич от "Дързост и красота" .. :-o
о.О а кристалната топка казва , че хмм .. ОТ КЪДЕ ПОДЯВОЛИТЕ ДА ЗНАЕМ ?!

beachy_bunny
12-13-2008, 20:44
[quote="InnchetO"]Според гледанката на кафее е влюбен в блузката ти и иска да си купи същата , но го е срам да попита от къде е .. :-o
виж според картите таро иска да убие майката на дъщерята от втория брак на Рич от "Дързост и красота" .. :-o
о.О а кристалната топка казва , че хмм .. ОТ КЪДЕ ПОДЯВОЛИТЕ ДА ЗНАЕМ ?![/quotе]
ауууууу още едно момиченце със моята дарба :-) :-) :-)

mArMaLaDkA
12-13-2008, 20:58
Когато едно момче те харесва,можеш да разбереш по много неща.Може една невинна закачка да значи,че просто се "зарибява" ей така от скука,или просто иска да ти покаже,че те харесва.Знаците са много и само ти можеш да разбереш дали те харесва.А ние това момче,нито сме го виждали,нито сме наблюдавали отношенията ви,та да знаем.

Erica1
12-13-2008, 21:10
Питай го. :-o