PDA

View Full Version : Секс <16 години???



olo
12-10-2008, 18:29
Не го препоръчвам да не плачкате тука във форума после "Ох, абортирах", "Ох, правил/а съм го но той ме изостави" и тем подобни глупости

Ssilveto0
12-10-2008, 18:33
По-скоро НЕ

olo
12-10-2008, 18:35
Който даде понякога е за бесилото

SuNsEt
12-10-2008, 18:36
Каква е разликата между ,,не'' и ,,твърдо не''?Аз гласувах за,,не''.Според мен 16 си е добра възраст за първи път...а може би за разгонените дечица на по 12-13 е много късно? :-D

olo
12-10-2008, 18:38
Ами затова темата е <16 :-D

Lady_AMG
12-10-2008, 20:44
Не за друга ама те под 16 какво удоволствие ще изпитат като още не са напълно равити :( Да не говорим че рядко го правят за себе си, по принцип е за да се изкефят после, а и културата им не е много богата още. Аз съм твърдо против!

Naughty_
12-11-2008, 06:58
Да...по-добре от колкото 11/12/13 години :shock: в днешно време много малко деца успяват да си запазят девствеността до повече от 16 години :-o

6ibanqka
12-11-2008, 07:33
Да...по-добре от колкото 11/12/13 години :shock: в днешно време много малко деца успяват да си запазят девствеността до повече от 16 години :-o
И къде е лошото в това? Всички пищите в форума, ама никой не дава логичен отговор да си защити мнението!

drugar_komunist
12-11-2008, 07:39
tvyrdo za. kvo lo6o ima nemoga da razbera?

miShle
12-11-2008, 08:55
По-скопо от 15 нагоре .. затова тласувах понякога... Но не и под 15 :?

LadyDy
12-11-2008, 11:30
Зависи от много неща....

maLchy
12-11-2008, 11:34
от 15 нагоре,..не че тези които са го направили под ч5 са грешници но не са най-подходящите години за секс

Nathan
12-11-2008, 11:36
Малеееееее :) Много ограничени сте станали бре !! След изказвания за бесилки :) мога да кажа само - Ела ми де !
Направих го на 12 и удоволствието бе същото каквото и от снощи :) с малката разлика, че тогава ми бе за първи път :)

teenems
12-11-2008, 13:05
на 16 секс откачалки :o


1.боли
2.ще кажете охх ами днес абортирах
3.охх чувстам се много зле
4.тои ме заряза :cry:

ама не е голям проблем за вас ,та вие от 13 годишни курвички , така че не е фатално за вас

Nathan
12-11-2008, 13:10
teenems


Боли ако не знаеш как...
Аборти стават от непредпазливост !
За тези дето се чувтват зле ... МИ ДА НЕ СЕ !
"Той ме заряза" ... еми внимавайте бе

CaraMeleNa
12-11-2008, 13:27
az go napravih na 15 no sam protiv za sexa pod 15 a sega 12 godishni pikli deto ot sega imat cikal i iskali sex da praqt tta te neznaqt kfo e tfa be chuli go ot nqkade i ai neznaqt dori kak da odstavqt udovolstvie na partniora si :-x :-x

pezataa
12-11-2008, 13:33
Оф абе вие сте много тъпи. Няма никва разлика кога ще ти е за първи път. А и как мойе да сложите като отговори не, търдо не и понякога. А що не сложите един отговор да и един отговор не. Кви са тия тъпотий :o т'ва сигурно е пуснала темата някое тъпо момиче на 14 дето никой не и пуска и се праи на инт тука

R0ck3r
12-11-2008, 15:00
твърдо НЕ..
и пикльовците и дрислите който са под 14 нямат мнение тука..

BaTe_Martoo
12-11-2008, 15:30
ЗА , на мен за първи път ми беше , когато бях на 14 не виждам нищо лошо в тва , стига да не е под 14

Punisherrr
12-11-2008, 15:31
ох тука половината май не разбраха заглавието на темата...
както и да е..

та...под 16 - Пълна глупост!

DevilWish
12-11-2008, 16:22
Много безмислен отговор е "понякога" . . както и да е.Аз съжалявам, че го направих под 16, вече е много късно, за да върна времето, но ако можеш бих се пазали мнооооого време още.

Kitoka
12-11-2008, 16:27
Не го препоръчвам да не плачкате тука във форума после "Ох, абортирах", "Ох, правил/а съм го но той ме изостави" и тем подобни глупости
И какво да не би като за първи път го направиш над 16 и 100% няма да ти се случи това. Айде моля ви се... всеки си има глава на раменете, аз лично съм правила секс под 16. Не е толкова важно на колко си години, а дали имаш достотъно обща култура за тези неща!

6ibanqka
12-11-2008, 17:36
хаха, само повтаряте, че е глупост, че нз си кво не трябвало да се прави под 16 , но не си защитавате тезата! Вие не се интересувате от акъла, а от годините! Е аз пък казвам, че тези, които така говорат , страдат от незадоволеност, не им пускат и не са интересни!
Па вие си се успокоявайте , ако някой случаен като вас е съгласен. :grin:

huligankata
12-11-2008, 17:43
Определено не.

R0ck3r
12-11-2008, 17:55
нали знаете кои правят секс под 15..
-циганите.. е майка на 14 години ..
абе ваш проблем трошете си главите то нали е ей така.. през х*я ви е на някой пък други им е през п?тката..

therichbitch
12-11-2008, 18:27
po-skoro ne

girl_in_black
12-11-2008, 19:57
на 16 секс откачалки :o


1.боли
2.ще кажете охх ами днес абортирах
3.охх чувстам се много зле
4.тои ме заряза :cry:

ама не е голям проблем за вас ,та вие от 13 годишни курвички , така че не е фатално за вас

Това има вероятност да се случи и на 17, и на 20 и на 22...
Аз го направих почти на 16 и съжалявам, но при мен обстоятелствата бяха други...Не знам другите под 16 в каква ситуация са, за да кажа аз дали да правят секс или не.Всеки има право на избор.Изборът е негов, последствията с за него.

drugar_komunist
12-11-2008, 20:31
ave sex se prai kogato na horata im e kef, prosto do 16 godi6na vuzrast e po dobre edno dete da se otdade doposledno na detstvoto si da si napravi qki spomeni, i togava da zapo4ne ve4e i po zreliq jivot, ama v dne6no vreme jivota e tolkova zabyrzan 4e tiq raboti gi nqma ve4e, i se navliza v zrqlost po rano, taka 4e AZ PODKREPQM SEKS ZA POD 16 GODISHNI. dori 6te kaja 4e koito ne prai e tapak. mislite si 4e izkustveno si pazite ne6to koeto ve4e ne e aktualno a imenno detstvoto..samozalugvane iluziq

x3eme
12-11-2008, 20:41
ne znam za vas no za men 16 godi6na vuzrast e suvsem normalna za sex.bil sum sus 2 momi4eta koito kogato go napravihme za purvi put bqha na 16.puk i v dne6no vreme pove4eto ne do4akvat da stanat i na 15 kamo li za 16.... :?

GreenFairy
12-12-2008, 08:03
Твърдо против секса под 16 години. Поради няколко причини, които са само и единствено мое мнение и само и единствено съм ги разбрала от моят личен опит:

1. Предполага се, че около 16 годишна възраст вече можеш трезво да преценяваш последствията
2. На 16 години би трябвало да знаеш достатъчно за секса и как да се предпазваш
3. Около 16 години момичетата би трябвало да имат стравнително редовен цикъл
4. Тялото ти е достатъчно развито
5. Всичко това което пиша се отнася за момичетата, момчетата нека си правят секс когато искат :D

psychopath
12-12-2008, 10:03
все ми е едно :-o

uMnePaToPa
12-12-2008, 10:16
po-skoro ne

Punisherrr
12-12-2008, 11:59
хаха, само повтаряте, че е глупост, че нз си кво не трябвало да се прави под 16 , но не си защитавате тезата! Вие не се интересувате от акъла, а от годините! Е аз пък казвам, че тези, които така говорат , страдат от незадоволеност, не им пускат и не са интересни!
Па вие си се успокоявайте , ако някой случаен като вас е съгласен. :grin:

А на тия години акъла да не би да ни е в повече???
Я стига... ти пък така си защити тезата,че думи нямам... На теб и твоите съмишленици явно акъла ви стига само колкото да си обясните мнението ''Против'' със незадоволеността на хората,които не смятаме,че секса е за малки,объркани,наивни момиченца и момченца! ... ах недей..страшно оправдание!
8-)

Bellatrix
12-12-2008, 12:05
За милиарден път в такава тема: Престанете да се правите на светци и да дрънкате глупости! Какво значение дали си на 14, 15 или 16??? Ако ИМАШ ДОБРО СЕКСУАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ и знаеш как да се пазиш защо не? Рискът при 15 и 16 годшните от бременност е един и същ! Като се предпазват, какво ги спира? И на 15 и на 16 не си готов за бебе...
Аз го направих на 16, защото тогава срещнах момче, което обичам и още сме заедно. Ако го бях срещнала по-рано, пак щях да го направя и пак щях да му сложа презерватив и резултатът щеше да е същия!

kurupta
12-13-2008, 06:45
хаха, ама то вече е нормално да се практикува секс под 16 ;>
това да не са ти 60-те :D

Hilary_
12-13-2008, 08:13
...не!!! Защо не..?! Защото не са развити...няма да изпитат нищо, което е сравнимо с истинското удоволствие...защото са малки и не знаят нищо за секса...защото не са отговорни за последствията (ако има такива) ...защото за мен тярбва да има любов...първия път се помни винаги!!! ... защото имат много по важни неща в живота на тази възраст...!!! [-( [-( [-( Така достатъчно добре ли се изказах?! :?

varnen4e
12-13-2008, 08:19
По-скопо от 15 нагоре .. затова тласувах понякога... Но не и под 15 :?

15?!? ОМГ... какво ви става.. замислете се.. на 15 повечето нямат цици още пък секс ще правят. Поне малко се развийте преди да започнете да се порите...

Infinity
12-13-2008, 09:19
Твърдо Не

xbLaHx
12-13-2008, 10:35
Против :(

Tasa
12-13-2008, 10:59
...не!!! Защо не..?! Защото не са развити...няма да изпитат нищо, което е сравнимо с истинското удоволствие...защото са малки и не знаят нищо за секса...защото не са отговорни за последствията (ако има такива) ...защото за мен тярбва да има любов...първия път се помни винаги!!! ... защото имат много по важни неща в живота на тази възраст...!!! [-( [-( [-( Така достатъчно добре ли се изказах?! :?

+1

beachy_bunny
12-13-2008, 11:15
еми да ви кажа чесно разликата дали ще е на 16 или на 13 е почти една и съща ... на 16 а у много сме грамотни знаем всичко за секса ... , за това всяка втора тема за аборт е написана от някой от 15 нагоре ... на 17 вече аборт ми правели ... :x :x :x хаха 16 годишните със най-добрета сексуална култура няма що

varnen4e
12-13-2008, 11:17
еми да ви кажа чесно разликата дали ще е на 16 или на 13 е почти една и съща ... на 16 а у много сме грамотни знаем всичко за секса ... , за това всяка втора тема за аборт е написана от някой от 15 нагоре ... на 17 вече аборт ми правели ... :x :x :x хаха 16 годишните със най-добрета сексуална култура няма що

Абе не е едно и също. В този етап на развитието 3 години са доста време.. определено е много по- добре на 16, отколкото на 13..

x3eme
12-13-2008, 11:41
еми да ви кажа чесно разликата дали ще е на 16 или на 13 е почти една и съща ... на 16 а у много сме грамотни знаем всичко за секса ... , за това всяка втора тема за аборт е написана от някой от 15 нагоре ... на 17 вече аборт ми правели ... :x :x :x хаха 16 годишните със най-добрета сексуална култура няма що

Абе не е едно и също. В този етап на развитието 3 години са доста време.. определено е много по- добре на 16, отколкото на 13..
az sum suglasen sus teb.kato etap na razvitie nqkoi 16 godi6ni sa po razviti ot drugi svoi ada6i.a kato psihi4esko razvitie moga da kaja 4e poznavam 16 godi6ni hora koito mislqt i govorqt kato 20 godi6ni

6ibanqka
12-13-2008, 17:11
хаха, само повтаряте, че е глупост, че нз си кво не трябвало да се прави под 16 , но не си защитавате тезата! Вие не се интересувате от акъла, а от годините! Е аз пък казвам, че тези, които така говорат , страдат от незадоволеност, не им пускат и не са интересни!
Па вие си се успокоявайте , ако някой случаен като вас е съгласен. :grin:

А на тия години акъла да не би да ни е в повече???
Я стига... ти пък така си защити тезата,че думи нямам... На теб и твоите съмишленици явно акъла ви стига само колкото да си обясните мнението ''Против'' със незадоволеността на хората,които не смятаме,че секса е за малки,объркани,наивни момиченца и момченца! ... ах недей..страшно оправдание!
8-)
И колко акъл ти трябва, за да знаеш че с презарватив требва?! И кво пречи като си защитен да го правиш на тая възраст?! Щот са малки и го прават, па вие сте по големи и не? Или от скоро сте започнали?

Лично на мен не ми пука, кога го прават другите. Но на вас явно ви пука, щом толкова категорично го натяквате. Да не говорим, че автора сам пита и очаква да му се даде отговор какъвто иска той и за това е повторил два пъти да се гласува отрицателно. :-D

beachy_bunny
12-13-2008, 17:20
еми да ви кажа чесно разликата дали ще е на 16 или на 13 е почти една и съща ... на 16 а у много сме грамотни знаем всичко за секса ... , за това всяка втора тема за аборт е написана от някой от 15 нагоре ... на 17 вече аборт ми правели ... :x :x :x хаха 16 годишните със най-добрета сексуална култура няма що

Абе не е едно и също. В този етап на развитието 3 години са доста време.. определено е много по- добре на 16, отколкото на 13..
az sum suglasen sus teb.kato etap na razvitie nqkoi 16 godi6ni sa po razviti ot drugi svoi ada6i.a kato psihi4esko razvitie moga da kaja 4e poznavam 16 godi6ni hora koito mislqt i govorqt kato 20 godi6ni
да до някаква степен съм на вашето мнение , но аз пък познавам 16 -17 годишни които се държът и така разсъждават , все едно насреща си гледам 13-14 годишно дете ... и мога да дам конкретни примери : всяка втора Фешън дрисла която незнаe пред кой си отваря краката вечер и кой и са изпрaзва във yстата в кенефа на поредната долнопробна дискотека ... и след 10 дена " хелп бременна съм какво да правя да кажа ли на наще ... как да постъпя ... "веднага пише тема .. а тя дори няма смелост да каже на майка си , че е спала вече с момче,а да не говорим да и каже , че е бременна ... вярно има и 16 годишни които се държът като зрели хора ... , но това са много голяма рядкост ... :x

beachy_bunny
12-13-2008, 17:26
според мен за секса не са ти нужни години , а ти е нужен акъл и съвест с която ако стане белата , да можеш да си понесеш последствията ...

Punisherrr
12-13-2008, 17:51
според мен за секса не са ти нужни години , а ти е нужен акъл и съвест с която ако стане белата , да можеш да си понесеш последствията ...

Именно а на тези години,акъл имаш ли много? и можеш ли да си понесеш последствията?
Не смятам. За второ пък съм 100000% убедена ;) какви последствия ще носиш на 12....16 годинки... я стига бе хора! :?
И аз съм на мнението,че когато си готов за няква отгорност - тогава прави каквото щеш...а не още преди да си научил азбуката братче... Толкова сте отвеяни,че нямам думи... и си мислете,че тва ви прави много отворени и готини хора и ми е смешно като започнете да ми говорите за тръпка,за 21 век,за веселба... и т.н. ...научете и други забавления за възрастта си освен секса,наркотиците и алкохола :-s пълна мизерия е тва поколение....

PurpleSky
12-13-2008, 17:56
твърдо ДА! ... аз съм на 15 и на 13 се ебах за 1ви път ... и кво .. курва ли съм - МИ НЕ СЪМ!! ебала съм се с две момчета, имам си принципи и акъл си имам, не си отварям караката на всеки и тн ... тва за възрастта за 1вия път е супер глупаво .. всеки си се ебе когато се почувства готов .. кво ако искаш да праиш секс и понеже нямаш 16 аре да стискаме още няколко години . тъпо! ... тва е мойто мнение и не мисля че са ако почнете да ми давате петметрови съчинения тези и глупости ше ме накарате да го променя и да се здухам ква съм курва и как можах да се еба на 13 тцтцтц ... или да почнете да ме храните клк съм тъпа ... а колкото до абортите и на 20 да си ако си глупава пак щи се наложи тъй че ...

Punisherrr
12-13-2008, 18:12
твърдо ДА! ... аз съм на 15 и на 13 се ебах за 1ви път ... и кво .. к***а ли съм - МИ НЕ СЪМ!! ебала съм се с две момчета, имам си принципи и акъл си имам, не си отварям караката на всеки и тн ... тва за възрастта за 1вия път е супер глупаво .. всеки си се е** когато се почувства готов .. кво ако искаш да праиш секс и понеже нямаш 16 аре да стискаме още няколко години . тъпо! ... тва е мойто мнение и не мисля че са ако почнете да ми давате петметрови съчинения тези и глупости ше ме накарате да го променя и да се здухам ква съм к***а и как можах да се е** на 13 тцтцтц ... или да почнете да ме храните клк съм тъпа ... а колкото до абортите и на 20 да си ако си глупава пак щи се наложи тъй че ...


Описва си богатия сексуален опит от 13 годишна със ''ебала съм се'' ... ясно колко акъл и принципи си имаш... тия две думи ги ползваш само,защото си ги чула някъде ;)

Sharkey
12-13-2008, 18:41
споко бе хораа не се карайте за простотии... не вярвам да нарамите 1 раница с корда и да тръгнете по света да зашивате пу***те на всички момиченца, които не са навършили 16 години, или да връзвате на възелче пишките на дечицата :? който на колкото си е решил, на толкова ще прави секс. Тва, че повечето нямат сексуална култура си е техен проблем :)

Vincent
12-21-2008, 23:40
Ами аз съм твърдо не :) Момиченцата на по 13,14 години го правят вече (бог знае защо) после ги зарязват и малките пикли не вярвали в любовта ... ОМГ?! :lol: :lol: :lol: :lol: