PDA

View Full Version : Перник



Infinity
12-10-2008, 19:31
Ако въобще във форума има тийнове от Перник искам да ги питам кое е според тях най-якото училище във града,въобще като цяло то не че са много ама аз да си попитам :P :grin:

gabi_94
12-11-2008, 08:09
ami az sam ot Pernik, no u4a v Sofiq. Az dosega sam u4ila v Ivan Rilski i mislq 4e za na4alno u4ilishte e nai dobroto v Pernik(nai- hubavoto sashto). Ot gimnaziite - Ezikovata i Ikonoma

P.P. sorry za pravopisa ama kirilicata mi se bagna

PiruBloodz
12-11-2008, 10:54
кур за перник

Infinity
12-11-2008, 11:40
ami az sam ot Pernik, no u4a v Sofiq. Az dosega sam u4ila v Ivan Rilski i mislq 4e za na4alno u4ilishte e nai dobroto v Pernik(nai- hubavoto sashto). Ot gimnaziite - Ezikovata i Ikonoma

P.P. sorry za pravopisa ama kirilicata mi se bagna
А ти си пътуваш или? :) а иначе аз съ от брезник и може би след седми клса т.е. другата година или ще си остана тука или ще ида в перник голямо желание имам за хубаво училище ама какво да се прави това ми е избора :-o
PiruBloodz еми какво да се правя вярно града не е нищо особено грозничък е дори ама това е... :)

BeBsItO
12-11-2008, 14:02
ami az sam ot Pernik, no u4a v Sofiq. Az dosega sam u4ila v Ivan Rilski i mislq 4e za na4alno u4ilishte e nai dobroto v Pernik(nai- hubavoto sashto). Ot gimnaziite - Ezikovata i Ikonoma

P.P. sorry za pravopisa ama kirilicata mi se bagna
А ти си пътуваш или? :) а иначе аз съ от брезник и може би след седми клса т.е. другата година или ще си остана тука или ще ида в перник голямо желание имам за хубаво училище ама какво да се прави това ми е избора :-o
PiruBloodz еми какво да се правя вярно града не е нищо особено грозничък е дори ама това е... :) Здравей, аз не съм от там, но баба ми живее в едно село близо до Брезник и Перник..... и съм имала възможността да си изградя мнение :) За мен Икономиката и Езиковата са най-добри :) В никакъв случай недей да ходиш в училища като Гагарин....Манджата...Минния. .... Просто там няма да получиш качествено образование :) Успех :)

Infinity
12-11-2008, 14:38
ami az sam ot Pernik, no u4a v Sofiq. Az dosega sam u4ila v Ivan Rilski i mislq 4e za na4alno u4ilishte e nai dobroto v Pernik(nai- hubavoto sashto). Ot gimnaziite - Ezikovata i Ikonoma

P.P. sorry za pravopisa ama kirilicata mi se bagna
А ти си пътуваш или? :) а иначе аз съ от брезник и може би след седми клса т.е. другата година или ще си остана тука или ще ида в перник голямо желание имам за хубаво училище ама какво да се прави това ми е избора :-o
PiruBloodz еми какво да се правя вярно града не е нищо особено грозничък е дори ама това е... :) Здравей, аз не съм от там, но баба ми живее в едно село близо до Брезник и Перник..... и съм имала възможността да си изградя мнение :) За мен Икономиката и Езиковата са най-добри :) В никакъв случай недей да ходиш в училища като Гагарин....Манджата...Минния. .... Просто там няма да получиш качествено образование :) Успех :)
Ами честно казано аз въобще не помислям за тези училища-супер гадни са!А иначе не знам кое е по-доброто-Езиковата или ПМГ-то :-o

raichEbaichE
12-11-2008, 17:40
"мъжки полов орган" за перник
:lol:

PiruBloodz
12-11-2008, 18:44
Кво се смееш бе?

24white24
12-11-2008, 18:58
Всички в Перник на сапун ние ще направим, ще залеем Перник с газ и ще го запалим :---) Нищо лично ама тоя град не е е като нормален град в 21 век...

Lucho
12-11-2008, 18:59
"мъжки полов орган" за перник

Infinity
12-11-2008, 19:01
ЕМИ ДОБРЕ ДЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ АЗ ГО ХАРЕСВАМ АМА НЯМАААМ ИЗБОООР!!!! :( ГРАДА Е ОТВРАТИТЕЛЕН,НАСЕЛЕНИЕТО ОЩЕ ПОВЕЧЕ

24white24
12-11-2008, 19:28
ЕМИ ДОБРЕ ДЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ АЗ ГО ХАРЕСВАМ АМА НЯМАААМ ИЗБОООР!!!! :( ГРАДА Е ОТВРАТИТЕЛЕН,НАСЕЛЕНИЕТО ОЩЕ ПОВЕЧЕКажи честно 8-)

psychopath
12-11-2008, 22:25
"мъжки полов орган" за перникмакя ти! тва аз трябваше да го кажа :D

gabi_94
12-12-2008, 07:56
ми то и аз не го харесвам Перник :D , ама живях там 4години, кво да се прави, сега пък се местя в София. Въобще на много места съм живяла и Перник е най-лошото и хората там също, ама кво да правиш, ако единият ти родител е от там и те забутат в тоя смотан град. Но има и свестни хора, малко са но ги има, навсякъде е така. А относно темата Иван Рилски, дето аз съм учила до 7 клас е слят с ПМГто, тоест една сграда е. Хубава е да ти кажа и учителите са добри. Аз имам приятелки в ПМГто и в Езиковата и са доволни. Ако искаш да ходиш много по екскурзии, Езиковата, ако искаш да имаш хубав клас, с не много надути съученици - ПМГ. Напоследък всички идиоти се забиха в Езиковата.

Iwwe7o
12-13-2008, 18:34
Ami i az sym ot Pernik i ucha w ezikowata...super e!Spored men nqma po-dobro daskalo...I men ako pitate i grada i horata sa super qki! :)

TellMeYourName
12-13-2008, 18:43
Перник е гаден град...даже по гаден от моя 8-)


по темата: не знам...

Iwwe7o
12-14-2008, 11:29
Pernik rlzzzz! :D Minior Pernik rlzzzz! :D

BeBsItO
12-14-2008, 14:15
Абе нз кое му е гадното дето всички говорите ама айде....и междодругото момичето отива да учи а не да гледа забележителности :)