PDA

View Full Version : На приливи и отливи



SunFl0w3r
12-10-2008, 19:38
здравейте :-P
Абе с едно момче от моя клас се сваляме вече трети месец.В сравнение с началото отношението му към мен е повече от перфектно,но има един пробпем:той е на периоди.Tу е забавен,закачлив и общителен,ту пък изведнъж охладнява ( е не съвсем да не ми говори,но забелязвам някакъв спад ,който обаче след 2-3 дни преминава и той пак става готиното момче,което ме сваля постоянно ).Това на какво се дължи?

blood_dodo
12-10-2008, 19:41
Възможно е през три дена да си мисли - то три месеца нищо не става, аз за ко се потя.

moon_flower
12-10-2008, 19:41
Абсолютния случай и с мен и едно момче от другия клас.Все имах чувството че ту ме харесва,ту не.И накрая взехме,че сев гаджосахме. :D Пеавил се на недостъпен. :D Значи и при теб може да е така.

SunFl0w3r
12-11-2008, 06:45
ехх...забравихте ми темата бе хора.Винаги съм се чудела защо като пусна нещо на което очаквам отговор получавам 3-4 мнения и темата ми отива на 3 страница... :o

kobrichka
12-11-2008, 06:50
Ми може би просто му е писнало да се занимава вече толкова много време с теб без да има никакъв резултат. Или може просто да си има други проблеми и в момента да не му е до усмивки и закачки. Ако ти го харесваш,защо просто не направиш нещо по въпроса а се закачате три месеца.

curka87
12-11-2008, 07:05
Може да има много причини за тези промени в държанието му- да има проблеми, да мисли да други неща или...... да се започва да се чуди за какво се трепе да те сваля толкова време като нищо не става, а после да решава да продължи да опитва. В случая ти вместо да седиш и да се вайкаш, защо не опиташ да направиш нещо по въпроса. Покани го да излезете- на кафе, на кино. След 3 месеца не е ли крайно време нещо да се случи...... нещата да се развият напред?
Не дей да седиш и да гледаш отстрани, ами действай! Като се харесвате- вземайте се и толкова.

SunFl0w3r
12-11-2008, 07:09
офф не знам нали уж момчетата трябва да действат повече,пък и аз някак си не смея,страх ме е да не вземе да ме отреже :)

curka87
12-11-2008, 07:14
офф не знам нали уж момчетата трябва да действат повече,пък и аз някак си не смея,страх ме е да не вземе да ме отреже :)

Офф Боже! Стига вече с това "страх ме е", "не смея", "ами ако ме отреже"... Така или иначе ако не опиташ никога няма да разбереш. Ще си стоиш и ще си чакаш. От мен да знаеш - не винаги момчетата са готови за първата крачка.Понякога и те се притесняват да не ги отрежат и за това си стоят и си чакат ние да направим нещо.
Все пак ти си решаваш , но така може да си чакаш още доста време.

kobrichka
12-11-2008, 07:28
офф не знам нали уж момчетата трябва да действат повече,пък и аз някак си не смея,страх ме е да не вземе да ме отреже :)

"Страх ме е", че кои не го е.Всеки от нещо го е страх, мен лично ме е страх от високо...да но за да преодолея страха си скочих с бънджи.Всеки има страх, вжното е да преодолявш страха си,защото докато те е страх може да пропуснеш много неща, за които втора възможност да нямаш.

TheRealisT
12-11-2008, 07:34
ееее пусни му вече де..той горкия сигурно се отчайва вече и за тва.. :lol:

eclipseee
12-11-2008, 10:09
Не бива човек да си изпуска шанса. Може би понякога мисли, че нищо няма да стане и охладнява, а после пак иска да стане нещо и се почват закачките. По смелоо! :)

evelinka1122
12-11-2008, 10:49
mi taka e v puberteta......... :-D

zaraaa
12-11-2008, 17:49
Твърде много сте се сваляли, време е някой да пристъпи към по-сериозно действие :)