PDA

View Full Version : ако разберете 4е гажето ви е циганка или туркиня кво ще стаа



kofata
12-10-2008, 20:30
?????????/ кажете хора щото ше му е.а майката... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: деба маааа му бяла кат сняг...говори по добре от меее .... отличничка и кат са запознах с техните черни КЮМЮРИ МАЗНИ на цигански си лафят пред мене :@:@ :booooomb: :booooomb: :booooomb:

ELiTyYy
12-10-2008, 20:32
е ти как не си разбрал до сега ,че е такава ?>.... :shock:

xpici
12-10-2008, 20:35
Ми ако я обичаш или харесваш найстина кво те интересува кви са техните , няя се жениш за тях.. :xxx

Lyubeto
12-10-2008, 20:37
Razkarvash q mnogo qsno .Shtom za teb tova e problem , nqma zashto da se izmychvash.

Vesk0u
12-10-2008, 20:40
ПИЧ - МАХАЙ Я ТАЯ! Ако съм на твое място ДАЖЕ и да я обичам ще я отобичам бързо. А и тя щом не ти е казала... въобще не се колебай - РАЗКАРВАЙ Я!

fc
12-10-2008, 20:43
Аз бих се самоубил.

Verszerzodes
12-10-2008, 20:44
нема да се жениш за нея, еби я у газо, се е кяр, после мо'е да и биеш шуто, възползвай се от подчовека !!!

xpici
12-10-2008, 20:45
ПИЧ - МАХАЙ Я ТАЯ! Ако съм на твое място ДАЖЕ и да я обичам ще я отобичам бързо. А и тя щом не ти е казала... въобще не се колебай - РАЗКАРВАЙ Я!

Толкова знаеш какво е и да обичаш и толкова ще я и обичаш хах...
Има ли значение какъв човек си, когато има Обич..?! :booooomb:

Verszerzodes
12-10-2008, 20:46
ПИЧ - МАХАЙ Я ТАЯ! Ако съм на твое място ДАЖЕ и да я обичам ще я отобичам бързо. А и тя щом не ти е казала... въобще не се колебай - РАЗКАРВАЙ Я!

Толкова знаеш какво е и да обичаш и толкова ще я и обичаш хах...
Има ли значение какъв човек си, когато има Обич..?! :booooomb: Расиста не усеща обичта, само амфета го жегва!! 8-) :booooomb:

Vesk0u
12-10-2008, 20:48
нема да се жениш за нея, е** я у газо, се е кяр, после мо'е да и биеш шуто, възползвай се от подчовека !!!

Добра идея - твърде тъп съм, че да се сетя. :D Е*и я неколко пъти и си хващай пътя! ;]

Crazytu
12-10-2008, 20:48
Ако това,че тя е циганка е проблем за теб, я разкарай.Но ако я обичаш и не ти пука дали е циганка,туркиня или каквато и да било си остани с нея ...

BePoHuKa
12-11-2008, 02:05
Оооо и аз много мразя..ако някога някой циганин ми попадне направооо..а ако съм в твойта ситуация щях да откача направо!Ти не я ли попита защо не ти е казала или кат ги видя родителите направо си дигна чукалата и замина? :-o

dimitar_ak
12-11-2008, 05:31
Защо се правиш на луд? Когато си тръгнал с нея си я харесал каквато е и не ти е пукало за друго. Сега изведнъж циганка била. Жалък си.

PS: Да добавя, че ако този форум има модератори, те трябва да не допускат расизъм в него.

kobrichka
12-11-2008, 06:26
Вижда се ,че това е много голям проблем за теб,тогава просто се разделете няма смисъл да сте заедно.Пак и тя те е излъгала за това каква е(циганска работа те могат само да лъжат), ако я обичаш и не те притеснява каква е остани с нея,но според мен теб мн те притеснява този факт,така че остави я.Ти прецени колко я обичаш и т.н
На мен ако се случи: Пази Боже!.Аз мразя циганите и турците,така че мисля че е ясно какво бих направила... :smt067
:D :D :D

Wrathchild
12-11-2008, 06:31
Бяла е, викаш? Съмнява ме да е кръвна циганка. Според мен нищо чудно да е осиновена, при двама тъмни родители вероятността детето им да е бяло, е ужасно малка.

a3c1M
12-11-2008, 15:12
Аз ако бях на твое място щях да скъсам с нея ама аз не сам ти :(

MakeMeFeel
12-11-2008, 15:36
Ех , че сте и вие значиии ... В началото като сте се запознали с нея не си знаел и си я харесал нали ? Щом е бяла и не е от онези гадните циганки дето си бършат дупето с дългата си пола .. не виждам какво лошо има ... :? Все пак ти ходиш с нея , не с техните !

GabisiTa
12-11-2008, 15:40
Зависи какви са чувствата ти, ако я обичаш наистина няма да ти е проблем, но в противен случай... :?

partychild
12-11-2008, 19:09
Защо се правиш на луд? Когато си тръгнал с нея си я харесал каквато е и не ти е пукало за друго. Сега изведнъж циганка била. Жалък си.

PS: Да добавя, че ако този форум има модератори, те трябва да не допускат расизъм в него.съгласна съм.. и не НЕ трябва да се възползваш от нея и да я зарежеш..голям шибаняк ще си !!!

Naughty_
12-11-2008, 19:33
Ех , че сте и вие значиии ... В началото като сте се запознали с нея не си знаел и си я харесал нали ? Щом е бяла и не е от онези гадните циганки дето си бършат дупето с дългата си пола .. не виждам какво лошо има ... :? Все пак ти ходиш с нея , не с техните !


Как се казваш, много ми приличаш на една позната :shock:

mArMaLaDkA
12-11-2008, 19:45
Защо се правиш на луд? Когато си тръгнал с нея си я харесал каквато е и не ти е пукало за друго. Сега изведнъж циганка била. Жалък си.

PS: Да добавя, че ако този форум има модератори, те трябва да не допускат расизъм в него.

Би трябвало така да е,ала при положение,че някои от самите модератори са расисти...за какво говорим. :?

CfEtii
12-11-2008, 19:46
Тука мъжките показахте що за лиглъовци и комплексари сте..

miloto_girl_4e
12-11-2008, 20:01
Директно го режа.. Аз съм расистка и определено нямам толерантно отношение към такива хора, пък какво остава да си имам вземане - даване с тях..бляяяк...

Verszerzodes
12-11-2008, 20:11
Директно го режа.. Аз съм расистка и определено нямам толерантно отношение към такива хора, пък какво остава да си имам вземане - даване с тях..бляяяк...на това ли те научиха в училище
?! да мразиш хората заради цвета на кожата, колко архаично и остаряло!!

miloto_girl_4e
12-12-2008, 09:00
Директно го режа.. Аз съм расистка и определено нямам толерантно отношение към такива хора, пък какво остава да си имам вземане - даване с тях..бляяяк...на това ли те научиха в училище
?! да мразиш хората заради цвета на кожата, колко архаично и остаряло!!


В училище, ако искаш да знаеш не се одобряват расистките възгледи :!: :)
Аз сама се научих с времето, достатъчно съм видяла от братята роми, турците и арабите просто не мога да ги гледам..
Имам право да не харесвам някого, такаче не знам какъв е проблема :)

scoobydors
12-12-2008, 09:04
Разкарай я таз .... :booooomb:
Най--много, бате, мразим циганите !!! :D



П.С. Аплодисменти за момчетата и момичетата, които си признаха, че са расисти. :grin:

Wrathchild
12-12-2008, 09:07
Всъщност е много важно какви са родителите на момичето! Защото от това зависи като каква ще бъде възпитана.

Verszerzodes
12-12-2008, 09:09
Директно го режа.. Аз съм расистка и определено нямам толерантно отношение към такива хора, пък какво остава да си имам вземане - даване с тях..бляяяк...на това ли те научиха в училище
?! да мразиш хората заради цвета на кожата, колко архаично и остаряло!!


В училище, ако искаш да знаеш не се одобряват расистките възгледи :!: :)
Аз сама се научих с времето, достатъчно съм видяла от братята роми, турците и арабите просто не мога да ги гледам..
Имам право да не харесвам някого, такаче не знам какъв е проблема :)хубаво че това чифутско училище не ти е промило мозъка!!СМЪРТ ЗА МАЛЦИНСТВАТА!! БЕЗ АРМЕНЦИТЕ , ТЕ ПОНЕ СА ДОБРИ ХОРА!! :)

Verszerzodes
12-12-2008, 09:15
ти па от кога пишеш в любов :razz: :razz: :razz: :razz:аз съм човек на любовта, обичам хората, обичам малциснтвата обичам и прах за пране, обичам хигиената!!ЛЮБОВТА Е ОТРОВА както пее софка и после беше нещо на цигански, ама губя връзката и ми се дойдрафа :booooomb:

MakeMeFeel
12-12-2008, 09:19
ти па от кога пишеш в любов :razz: :razz: :razz: :razz:аз съм човек на любовта, обичам хората, обичам малциснтвата обичам и прах за пране, обичам хигиената!!ЛЮБОВТА Е ОТРОВА както пее софка и после беше нещо на цигански, ама губя връзката и ми се дойдрафа :booooomb:и аз тва си помислих :razz: :razz: :razz: :razz:

A твоя аватар като .... някъв ташак с ника ми ли да го приемам или ..? :? 8-)

MakeMeFeel
12-12-2008, 09:30
ти па от кога пишеш в любов :razz: :razz: :razz: :razz:аз съм човек на любовта, обичам хората, обичам малциснтвата обичам и прах за пране, обичам хигиената!!ЛЮБОВТА Е ОТРОВА както пее софка и после беше нещо на цигански, ама губя връзката и ми се дойдрафа :booooomb:и аз тва си помислих :razz: :razz: :razz: :razz:

A твоя аватар като .... някъв ташак с ника ми ли да го приемам или ..? :? 8-) ам .. не със твоя бе :lol: има един модератор MakeMeLaugt .. spx не е за тебе :)

Ааа добре добре ... щото моя е подобен и за това 8-) Сфиняфам се 8-)

Wrathchild
12-12-2008, 09:42
ти па от кога пишеш в любов :razz: :razz: :razz: :razz:аз съм човек на любовта, обичам хората, обичам малциснтвата обичам и прах за пране, обичам хигиената!!ЛЮБОВТА Е ОТРОВА както пее софка и после беше нещо на цигански, ама губя връзката и ми се дойдрафа :booooomb:и аз тва си помислих :razz: :razz: :razz: :razz:

A твоя аватар като .... някъв ташак с ника ми ли да го приемам или ..? :? 8-) ам .. не със твоя бе :lol: има един модератор MakeMeLaugt .. spx не е за тебе :)Не че нещо, но като се ебаваш с нечий ник поне го напиши правилно ;) MakeMeLauGH.

aciko
12-12-2008, 09:49
Абе мангала си е мангал!
Най-много някой ден да я вкараш да спи при теб,и на сутринта да усъмнеш с празна къща 8-)

Muccia
12-12-2008, 10:32
нема да се жениш за нея, е** я у газо, се е кяр, после мо'е да и биеш шуто, възползвай се от подчовека !!!

takawa prostotiq mnogo chesto se sluchva...ama ne se i uchudvam momchetata kakto vinagi samo za sex tyrsqt :x az ne moga dori da se celuvam s nqkoi ako ne go haresvam a kamo li sex da praq :oops:

Abigoria
12-12-2008, 11:01
Защо се правиш на луд? Когато си тръгнал с нея си я харесал каквато е и не ти е пукало за друго. Сега изведнъж циганка била. Жалък си.

PS: Да добавя, че ако този форум има модератори, те трябва да не допускат расизъм в него.
Screw you!

ПТ: Заеби... тва племе не са хора... ТОВА СА МАНГАЛИ, ЧОВЕЧЕ!!!

UnHappyy
12-12-2008, 12:23
бахти.. как може сте толкова елементарни ..и кфо като е циганка ...нали си си я харесал такава ...или си твърде тъп щом не си разбрал ,каква е ..или просто наистина няма нищ0 нередн0 в нея ...вярно е ,че повечет0 не са за пример ама напоследък има все повече изключения :!: все пак щом не искаш и тфа ти пречи явно - не се занимавай с нея ама за кфо тряа я 0биждаш по тоя начин при положение че ти сам си си я харесал :!: :!: :!: Никой не избира какъф да се роди....пък и кфо ,да не бе ние да сме п0-висша раса .... сигурно сме нещо като "циганите" на европейския съюз ама няаа значение.. просто не бъди толкова убеден че тя е нещо по-долу от теб...

gPa3HuTeJl
12-12-2008, 13:02
Да живее расизм1т !

BaiToq
12-12-2008, 15:22
Бих и теглил шута.
Не ща после цялото семселе на главата.

MissBianka
12-12-2008, 15:42
предполагам че е смущаващо да разбереш такова нещо.. но ако тя е такава каквато казваш значи няма нищо общо с "тази раса".. може би ще ти е трудно заради родителите и и все пак ако имаш много силни чувства , ще успееш да го преглътнеш...

да добавя нещо за предишните изказвания... това че не му е споменала че е циганка НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ГО Е ИЗЛЪГАЛА! :? :? това че го е запознала с родителите си си е точно откровено признание...

как може да си показвате простащината с изказвания от рода на "на*** я и зарежи"... и с това да се смятате за велики българи.... това ли сме българите??? да се държите като животни? да се изказвате най-арогантно без никакви притеснения и дори да се гордеете с това.... да велики българи сте... затова държавата затъва все повече и е по зле от всякога- заради "знаменити личности" като вас...
аз също не съм фенка на ромите и едва ли бих имала връзка с такъв човек... , но нужно ли е публично и по най цветущия начин да си показвате омразата... ами като не ги харесвате пазете го за себе си ..
арогантността ви показва единствено .. простотия съжелявам но е така. можете да ме опровергавате колкото желаете , но си оставате с повърхностно и плоско мислене..

summergir1
12-12-2008, 15:58
по-добре скъсай с нея... все пак е циганка, колкото и да е красива, умна и т.н.... и какво ако останеш с нея всеки път преди да целунеш ще си мислиш, че е циганка, а какво остава за нещо повече... :?

NaNa_SladuRana
12-12-2008, 16:06
За мен не би било проблем :)

Verszerzodes
12-12-2008, 19:33
нема да се жениш за нея, е** я у газо, се е кяр, после мо'е да и биеш шуто, възползвай се от подчовека !!!

takawa prostotiq mnogo chesto se sluchva...ama ne se i uchudvam momchetata kakto vinagi samo za sex tyrsqt :x az ne moga dori da se celuvam s nqkoi ako ne go haresvam a kamo li sex da praq :oops:
пичка ти майчина, има кирилица!!

kurupta
12-13-2008, 07:18
От една страна наистина е много жалко, защото като си тръгнал с нея явно е имало защо, но от друга - и аз не мога да си се представя с циганка, така че напълно те разбирам пич... :|

pandelka
12-13-2008, 07:42
Ако обичаш някого истински кво значение има?

F_CK_all_I_need_is_U
12-13-2008, 07:43
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ем,ако я обичаш тфа не би трябвало да има значение за теб....ама от друга страна ако тфа ми се случи ще се побъркам от ужас....

sexita
12-13-2008, 07:44
НиЩо 8)

xbLaHx
12-13-2008, 07:52
Ще го късам веднага! :-D Ама то си личи обикновено какъв е човека .. :?

HONDA
12-13-2008, 09:00
?????????/ кажете хора щото ше му е.а майката... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: Д**а маааа му бяла кат сняг...говори по добре от меее .... отличничка и кат са запознах с техните черни КЮМЮРИ МАЗНИ на цигански си лафят пред мене :@:@ :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Разкарай я!

soul1199
12-13-2008, 10:00
Ми ако я обичаш или харесваш найстина кво те интересува кви са техните , няя се жениш за тях.. :xxx

ANTIHUMAN
12-13-2008, 10:00
Ще им бия шута, макар, че турците са много по-свестни от циганите! :-x

varnen4e
12-13-2008, 11:03
Странно е да не го разбера още в началото...

Victorya
12-13-2008, 11:55
Смърт в газова камера!

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 12:03
Браво появяват се и расистки теми :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 да аплодираме хората като са цигани или турци не са хора а българите сте нали хората не се делят на цигани тоест роми,турци и българи а само на добри и лоши а тея дето се мислат че са нещо повече от ромите и турците са ебати и тапаците.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 12:10
предполагам че е смущаващо да разбереш такова нещо.. но ако тя е такава каквато казваш значи няма нищо общо с "тази раса".. може би ще ти е трудно заради родителите и и все пак ако имаш много силни чувства , ще успееш да го преглътнеш...

да добавя нещо за предишните изказвания... това че не му е споменала че е циганка НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ГО Е ИЗЛЪГАЛА! :? :? това че го е запознала с родителите си си е точно откровено признание...

как може да си показвате простащината с изказвания от рода на "на*** я и зарежи"... и с това да се смятате за велики българи.... това ли сме българите??? да се държите като животни? да се изказвате най-арогантно без никакви притеснения и дори да се гордеете с това.... да велики българи сте... затова държавата затъва все повече и е по зле от всякога- заради "знаменити личности" като вас...
аз също не съм фенка на ромите и едва ли бих имала връзка с такъв човек... , но нужно ли е публично и по най цветущия начин да си показвате омразата... ами като не ги харесвате пазете го за себе си ..
арогантността ви показва единствено .. простотия съжелявам но е така. можете да ме опровергавате колкото желаете , но си оставате с повърхностно и плоско мислене..1 + всъщност 6+ гледам само ти и UnHappyy мислите по различно от другите.Бг има нужда от такива като вас поздравления.

missperfection
12-17-2008, 17:51
аз не съм расистка по принцип,но знам че кръвта вода не става!!!

Lysit0
12-17-2008, 18:01
авторе не си ли се замислял,че може да е осиновена и да е българка?! :-o

6o6kotooo
12-17-2008, 18:03
късаш с нея или си затваряш очите просто

scoobydors
12-17-2008, 19:00
авторе не си ли се замислял,че може да е осиновена и да е българка?! :-o

... И вие гледахте епизод 32421 на колумбийския сериал Забранено щастие. :razz:



П.П. Не съм виждала цигани да тръгнат да осиновяват.. ако толкова им трябва по казаните е пълно с ромчета. :lol:

BloodyNight
12-22-2008, 18:57
боооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооой :booooomb: :-x :x
ма ти си мислиш 4е се бъзикам ?! да ама не то4но тва заслужават мазните мангали :-x :-x :-x :-x
ако ти е от класа или ти се налага да се виждате 4есто я дразни , обиждай , подритвай и сякви такиа
СМЪРТ ЗА ТАЯ ИЗМЕТ !!!!!

kobrichka
12-22-2008, 19:07
авторе не си ли се замислял,че може да е осиновена и да е българка?! :-o

... И вие гледахте епизод 32421 на колумбийския сериал Забранено щастие. :razz:



П.П. Не съм виждала цигани да тръгнат да осиновяват.. ако толкова им трябва по казаните е пълно с ромчета. :lol:




:lol: За всичко си има първи път,може циганите вече да осиновяват,а не да изоставят... :lol: колко невъзможно звучи само :grin:

fc
12-22-2008, 19:49
авторе не си ли се замислял,че може да е осиновена и да е българка?! :-o
Абсолютно най-тъпото нещо което съм чувал/чел.

bebeshok
12-22-2008, 20:01
горкия .. :-o

Verszerzodes
12-22-2008, 20:57
предполагам че е смущаващо да разбереш такова нещо.. но ако тя е такава каквато казваш значи няма нищо общо с "тази раса".. може би ще ти е трудно заради родителите и и все пак ако имаш много силни чувства , ще успееш да го преглътнеш...

да добавя нещо за предишните изказвания... това че не му е споменала че е циганка НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ГО Е ИЗЛЪГАЛА! :? :? това че го е запознала с родителите си си е точно откровено признание...

как може да си показвате простащината с изказвания от рода на "на*** я и зарежи"... и с това да се смятате за велики българи.... това ли сме българите??? да се държите като животни? да се изказвате най-арогантно без никакви притеснения и дори да се гордеете с това.... да велики българи сте... затова държавата затъва все повече и е по зле от всякога- заради "знаменити личности" като вас...
аз също не съм фенка на ромите и едва ли бих имала връзка с такъв човек... , но нужно ли е публично и по най цветущия начин да си показвате омразата... ами като не ги харесвате пазете го за себе си ..
арогантността ви показва единствено .. простотия съжелявам но е така. можете да ме опровергавате колкото желаете , но си оставате с повърхностно и плоско мислене..1 + всъщност 6+ гледам само ти и UnHappyy мислите по различно от другите.Бг има нужда от такива като вас поздравления.Ти си на хероин!!ДА ЖИВЕЕ РАСОВАТА ЧИСТОТА!!СМЪРТ ЗА ДЕГЕНЕРИРАЛИТЕ МАЛЦИНСТВА!!

scoobydors
12-22-2008, 21:30
авторе не си ли се замислял,че може да е осиновена и да е българка?! :-o
Абсолютно най-тъпото нещо което съм чувал/чел.

+ 1 :razz:

hooliganka89
12-22-2008, 23:59
Мале,мале,много расисти в този форум.
Ама автора наистина трябва да е много тъп,че да не разбере от самото начало,че момичето е от ромски произход.
Аз как ги разбирам бе?

Qamstel
12-23-2008, 00:19
Ми ако я обичаш или харесваш найстина кво те интересува кви са техните , няя се жениш за тях.. :xxx Napulno sum suglasen s mnenieto ti :) ne moga da gi razbera tiq hora kakvo kato e ciganka. Pi4 nali ima6 4uvstva kum neq sig q obi4a6 dori nz ama da si tolkova ograni4en 4e za teb tova da e problem :? sujalqvam te :?

sexita
12-23-2008, 00:37
Повечето цигани от селото ми са руси със сини очи...и млатят яко на цигански...
Ходят по-фешън и от мене и се къпат по 3 пъти на ден.
И са си цигани...кво???
Въобще не ме отблъскват,като малка все ме пращаха за ваканцията на село...израстнала съм с тях.
Спали сме на едно легло понякога,и храната си делим.
Но тука има едни черни,мръсни...гнусни...коит и аз не мога да понасям...

psychopath
12-23-2008, 00:58
с циганка или туркиня не бих се захванал :-o

voodoodoll1
12-23-2008, 07:26
Никога не бих тръгнала с циганин.

bebeshok
12-23-2008, 07:51
хм, попаднах на такава ситуация, но не беше връска а просто секс за една нощ. Като разбрах, не вярвах, но после разбрах ,че е така. Идеше ми да се хвърля от някъде или нея да хвърля.. не ,че не харесвам "Турците" но да имам нещо общо с тях като връзка никога.

P.S. Щом си писал тема в форума,значи е проблем за теб, а ако просто искаш да чуеш хорското мнение и тя ти харесва, не виждам какво чакаш.