PDA

View Full Version : Постоянно ли сте с гаджето си?



Naughty_
12-11-2008, 07:40
Случвало ли ви се е да отдете на рожден ден без гаджето си?
или просто да отидете на кафе с приятелки/ли ?
Прави ми впечатление ,че покрай дългите си връзки доста хора забравят приятелите си и рядко излизат с тях?

SINDEL
12-11-2008, 07:42
Много рядко излизам без него, да :) Но на мен ми е приятно така, оби4ам да прекарвам възможно най-много време с него.

Naughty_
12-11-2008, 07:49
ходила съм няколко пъти на рожден ден на приятелка сама, той също е ходил без мен на негов приятел на рд. За 2 години и половина само 2/3 пъти се е случвало.
Иначе за кафе - ми редовно той си ходи с неговите приятели,когато аз немога, и съответно когато той неможе аз си ходя с мойте приятелки.

lovetanya
12-11-2008, 07:49
Обожавам да съм с него, но никога не забравям и приятелите. С него съм всеки ден, но обичам да излизам и само с тях, на кафенце, на разходка, поне един път в седмицата! :-) :P

Lysit0
12-11-2008, 08:02
Случвало ми се е .
Все пак в живота ми не е само гаджето ми (:
Има и много други важни хора :)

partychild
12-11-2008, 09:19
излизала съм и с приятели на кафе и именни дни и..много други , защото той си е в софия и повечето време не сме заедно ;) но когато си дойде колкото е възможно сме заедно ..

Mr_Crowley
12-11-2008, 09:22
Даже и в кенефа 8)

mynichka
12-11-2008, 09:40
да заедно сме ..почти на всякъде :P

krem4et0
12-11-2008, 11:15
Много ясно, че си имам моменти, празници и прочие само за мен. Интересното е, че аз излизам с нашите приятели(които първо бяха само негови), но той рядко с моите лични приятелки....Ще си ходя където и с когото искам. Е, обичам и да е с мен, ама как тогава ще го оплюя пред приятелките си :D

MartiSSima
12-11-2008, 11:28
Много ясно, че си имам моменти, празници и прочие само за мен. Интересното е, че аз излизам с нашите приятели(които първо бяха само негови), но той рядко с моите лични приятелки....Ще си ходя където и с когото искам. Е, обичам и да е с мен, ама как тогава ще го оплюя пред приятелките си :D

Хахахах горе долу и при мен е така с разликата че аз не излизам с неговите приятели...Всъщност или сме заедно и с неговите приятели или съм сама с моите си :D

maLchy
12-11-2008, 11:45
ходила съм на рожден ден без него и той също даже сега в събота той ще ходи но аз няма да мога...излизам си с приятели той с неговите даже вечер се сабираме и двете компании заедно...общо взето не сме заедно по-цял ден

Naughty_
12-14-2008, 09:21
:arrow:

ELiTyYy
12-14-2008, 09:27
Много рядко излизам без него, да :) Но на мен ми е приятно така, оби4ам да прекарвам възможно най-много време с него.

sunbeamz
12-14-2008, 11:49
Ами при нас е малко по-различно,защото сме две различни смени в училище,а и живеем на двата края на София (той в Люлин,аз в Левски... :( ) и се виждаме около 2 пъти седмично,но естествено при всеки възможен повод се виждаме... :P а и постоянно си пишем смс-и,говорим по телефона,по скайп...

venitywe
12-14-2008, 12:11
ако сме постоянно заедно, малко по малко ще започнем да си омръзваме... затова се виждаме само в даскало (всяко междучасие) и понякога ходим на кафе :)

pandelka
12-14-2008, 12:15
ее..не постоянно .. на всеки му трябва малко време да остане сам със себе си .. ^_^

xpici
12-14-2008, 12:17
Не...

jghgh
12-14-2008, 12:34
Меко казано "Не"
Даже рядко се виждаме и някак ми (ни) е много добре така. : )

ImmortalForever
12-14-2008, 12:36
Аз ще се побъркам, ако сме нон-стоп заедно.Мах. 3 дена и ми е втръснал! То няма да се търпи..Колкото може по-рядко. :) Прекрасно ще е..

moon_flower
12-14-2008, 12:47
Ако сме заедно всеки ден,постоянно ще си омръзнем.То колкото и добре да се познаваме,пак ще изчерпаме темите за разговор и всичко,което можем да правим заедно...хубаво е всеки да си има личната свобода и да си ходи нагоре надолу със своите приятели.А и аз никога не бих отишла на рожден ден на приятелка с него,ако тя не го познава или не са приятели...не мога да го натрисам навсякъде.Едно е на мен да ми е приятно с него,съвсем друго е да мисля,че и другите се кефят като го мъкна навсякъде с мен.
Затова излизам сама с приятелите си,освен ако те не изявяват желание да го видят.

bubblegum9210
12-14-2008, 13:29
Аз ще се побъркам, ако сме нон-стоп заедно.Мах. 3 дена и ми е втръснал! То няма да се търпи..Колкото може по-рядко. :) Прекрасно ще е.. ]

+1

nikitka_
12-14-2008, 18:12
Аз съм постоянно с гаджето си.Всяка свободна секунда я прекарвам с него!Може да се каже,че забравих приятелите си,да! :-D

hahavteen
12-14-2008, 18:50
Като си имах приятел бяхме непрекъснато заедно. Много много рядко се случваше той да отиде някъде с приятелите си без мене.. Аз с моите си бях по цял ден в училище...
Иначе с момчето в което съм влюбена сега не можем да се виждаме често защото програмата му е доста натоварена и рядко изобщо излиза някъде но когато е свободен винаги се виждаме и на купони заедно ходим макар че не сме заедно и се водим "само приятели" :(

huligankata
12-14-2008, 19:31
На рожденни дни се е случвало да ходя сама 2 пъти, когато канят само мен без него. На кафе с приятелки без него рядко ходя. Обикновено когато съм свободна и той е свободен сме непрекъснато заедно.

KeIsHa_07
12-14-2008, 21:05
с бившият си се виждах най-много 2 пъти в седмицата защото живееше в едно село около градът а и бяха различни смените ни в училище,но май беше по-добре така...малко тъпо щеше да ми стане ако бяхме постоянно заедно...все пак всеки има нужда от малко въздух :)

gren
12-14-2008, 21:23
вече сме заедно повече от 1 година и в началото наистина бяхме постоянно заедно...може би за първите 7-8 месеца не се бяхме виждали най-много 15-20 дена като от тях тя беше поне 5-8 дена на едскурзий.Но в последствие почнахме да се виждаме по-рядко което аз смятам че е по-правилно, защото всеки човек се нуждае от време за себеси (със своите приятели ) :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-14-2008, 21:37
чесно казано тук не мисля че имам приятелки .. това което имам в училище си остава там.. е излизаме ноо. .. . 1 на 100 години.. с гаджето сме 60% от останалото време заедно .. виждаме се всеки ден, малко ме е страх че ще си омръзнем но за 5 месеца даже още по влюбени сме от преди ... така че за приятели и приятели не ми пука особено :)

beb4yy
12-14-2008, 22:16
дам и жалкото е че понякога ми дотяга :o

hooliganka89
12-15-2008, 06:12
Е,и аз повечето от времето си прекарвам с гаджето си.
На моменти ми втръсва,но какво да се прави.
Иначе поне един път в седмицата излизам с приятелки без него.Даже и сега на студентския празник празнувах с приятелки,а не с него.

Bobs
12-15-2008, 07:19
не сме постояно заедно виждаме се най-много 4 пъти в седмицата останалото време е само за приятелките ми и семейството

Naughty_
12-16-2008, 17:14
аз също мисля ,че всеки има нужда от лично пространство и време :)

Rofl4e
12-16-2008, 19:54
Ходя си на кафета с приятлки и на РД както и той мисля че е тъпо да се ограничавам,защото това е един вид неводерие а на къде сме тръгнали щом си нямаме доверие?!

miloto_girl_4e
12-16-2008, 20:02
Не съм постоянно с гаджето си, имам нужда от време на време да съм само с приятелите си, за да дишам..а и е по-различно :)
На РДта се случва да ходим един без друг, но рядко.. :)

chokolate_girl
12-16-2008, 20:08
не че забравям приятелките,просто искам докато имам възможност,да се възползвам и да съм си с него,докато с приятелките мога да съм през повечето време.

TimeKiller
12-16-2008, 23:39
zaedno sme ot 6 meseca i za sega sum otishul 4 puti na kafe bez neia no pri neia ne e taka.. adski mnogo izkam da sme postoianno zaedno tia sushto no poniakoga ne stava tia go priema no na men mi e trudno daje poniakoga si mislia che go pravi narochno no posle si udriam edin shamar sus dumite "ti tup li si ? ia se stegni malko tia te obicha dostatuchno i niama da napravi takova neshto" namiram vreme i za priatelite mi i za neia ..to mai za men ne ostava no az ne sum vajen :)

sladkoto_mime28
12-17-2008, 15:36
Постоянно сме заедно случва се 1-2 пъти в месеца да излизам сама с приятелките иначе понякога излизаме заедно с мойте приятелки или с неговите или сборно и става забавно :) :) :) :D :D :D

vesito13
12-17-2008, 15:47
Когато излизам с приятелки , си излизам само с тях , чесно да си кажа той не ми е нужен там :-D караме си го по женски :) Той прави същото , само че с неговите приятели и не ми пречи . Попринцип , приятелите ни са много различни и рядко излизаме с тях . Когато съм с него предпочитам да сме си само двамата :-P дори това да значи да се виждаме малко по-рядко 8) А приятелите не съм ги забравила определено намирам време да излезем винаги когато искат , но и те се съобразяват с гаджето ми де :-D

Punisherrr
12-17-2008, 16:18
За съжаление нямаме възможността да сме всеки ден заедно,защото живеем далеч един от друг,но веднага щом дойде при мен ще си върна за всяка секунда без него :)