PDA

View Full Version : Оплакване.. :/



PiruBloodz
12-11-2008, 11:07
Бан за тоя http://www.teenproblem.net/f/search.php?search_author=NaiQkiqt :x

Nathan
12-11-2008, 15:01
PiruBloodz Какво ти пречи момчето ???

PiruBloodz
12-11-2008, 15:04
Всеки 2ри пост му е "можеш да ми ядеш патката щото съм най-якия"
И не могат да му се преброят темите вече ;)

Nathan
12-11-2008, 15:06
Винаги ще има някой такъв ентусиаст :)
Винаги е имало във всеки форум :) и да го баннат те начините за повторно влизане са добре известни вече :)

PiruBloodz
12-11-2008, 15:09
Знам..
Също така постоянно ме обижда ;)

Nathan
12-11-2008, 15:17
Сега това, че си е селяндур да не те обижда :) той си е зле . Ти си си много яка и да не се засягаш :) той е тъпия, че те обижда ...
"Накажи глупакът с безразличие"

PiruBloodz
12-11-2008, 15:22
Момче съм бе :razz:

Nathan
12-11-2008, 15:25
Хахахахахаха еми сам си го направи .
Женска снимка + и се оплакваш = за мен това значи чв си момиче :)

PiruBloodz
12-11-2008, 15:28
Ти кво искаш?
Да си сложа някъв мъжкар на аватара ли?
Пък и тази от аватара е една съфорумка

Nathan
12-11-2008, 15:31
[b]Слагай си каквото искаш :) Аз ти обясних зашо съм те объркал :)

Jumbie483
12-12-2008, 23:47
Бан за тоя http://www.teenproblem.net/f/search.php?search_author=NaiQkiqt :x

тОя не е ли всъщност тАя ??? :-o :o
залагам 100 на 100, че е момиче :x
и това не е единствената регистрация на този индивид..и какво като получи бан ?! ще се регистрира отново и отново и отново...и така, докато не поумнее и види за какво посмешище става с фразата "аз съм най-якия" - "аз съм най-яката" :booooomb:
това е teen форум..и все трябва да има някое дете, което не е влязло още в teen годините, но решава да се прави на умно и иска внимание, което съм сигурна, че в реалния живот липсва..

jghgh
12-13-2008, 10:30
И мен ме дразнеше яко, но сякаш се е очовечил вече.

rubi
12-15-2008, 16:12
мене пък ме кефи... 8-)

Lysit0
12-23-2008, 16:16
Реших тук да пиша...
Оплакване


Здрасти,
ако ти е скучно можеш да влезнеш тук :
http://www.free-zona.net :)

ето от този machok

Lucho
01-09-2009, 12:39
Брат,върни му и ти една майна и готово...

DjBaloon
01-09-2009, 15:08
Наистина ли питаш с какво си го залужил? :)

Форумните караници,псувни,идиотщини, ростотии(не всички но голяма част) обхващащи форума започват именно от такова коментарче не на мястото с цел провокиране на ответния потребител, което довежда до отговаряне и стигане до остра реакция,пожелание за майки и т.н.т

Ето една обоснована критика за поведението на потребителите,което ако се вземе под внимание(не говоря за цитирания потребител,а за всички като цяло) ще доведе до положителни промени за форума



ПП: Разбира се знам че на този коментар няма да ми се обърне внимание :)

temari1785
01-09-2009, 19:03
От тоя ми се драйфа. :shock: :o :-x :x

Disrespect
01-09-2009, 20:21
Ми щото си си прост бе, как да ти обясня? Некадърен и неграмотен си, какво повече искаш? Сега пак ще ме накараш да почна да ти търся постове доказващи тезата ми? Ами прегледай ги, всичките вършат работа.
А и не ти налитам на интернет бой, ама понеже си прост и това не загряваш..
Не спираш да сереш през устата, ама като стане дума за среща подвиваш опашка..

Disrespect
01-09-2009, 20:34
На мен не ми трябва да доказвам нищо, ти сам го правиш...
Аз само подчертавам ;)

Disrespect
01-09-2009, 20:39
:razz: :razz:

виртуално ше ми ебеш майката ли?

machoka
01-09-2009, 20:45
Disrespect, успокой топката.

Disrespect
01-09-2009, 20:45
ще ти каже, щото не се оправяш сам, а търсиш помощ от бате мачо...

buffalo88
01-09-2009, 20:46
От тема за оплакване,това се превърна в тема за чужди майки...

NaskoKaulitz
01-09-2009, 21:28
Неее, най-якия е човек, който най-малко заслужава бан.Когато има сериозна тема, винаги помага и е много интелигентен, а не като повечето други, които и в най-сериозната тема спамят :)

5StaR
01-10-2009, 12:35
ЛС anyone? :-o :-o

Disrespect
01-10-2009, 12:36
Да знаеш има разлика между нямане и мързел. :) :)

Защо толкова искаш да ти показваме кви си ги ръсил из форума като доказателство?? Има ги, видели сме ги, правим си изводите. Дразниш, ежиш се и после бягаш да ревеш.

Казвам ти истината в монитора. Боли, но е факт.

DjBaloon
01-10-2009, 13:30
Ето, че ще му се обърне внимание :)

В случая един потребител, който е успял да си спечели лично отношение се оплаква от даден пост, който е в разрез с правилата, но го прави по един особено удобен начин- линк към мнението и започва да се жалва от цялостното поведение на дадения потребител. По този начин той представя едностранчиво един конфликт и провокира екипа да вземе еднопосочни мерки.

В конкретната ситуация е нормално оплакването да бъде пуснато в темата за модераторска помощ и просто да бъде модериран, а не да се прави "форумно разчистване на сметки" по втория начин. :)

Второ, аз много добре знам кой съм напсувал и обидил (ако трябва да сме точни, рядко си позволявам да обидя или да напсувам някой директно, обикновено пиша нещо от сорта на "чувствай се напсуван" или "сложи произволна обида тук", но това мисля, че само по себе си не е нарушение на правилата), затова би било нормално да ми бъде модериран/изтрит поста и да получа предупреждения, както и бих го приел.
Но когато дразниш някой, пишеш му ЛС-та и т.н., а после изтипосаш едно извадено мнение и се правиш на невинна жертва е просто "путкенско". :)

Нямах предвит че няма да отговориш,друго имах,но то няма значение сега.

Разбира се,че конкретния случей е имало предизвикани действия,с които дори не съм запознат,подари факта че просто направих едно обощение с пример,че пост от еди какъв си сорт предизвиква определени реакции,които от своя страна презивикват еди какво си ;)

Може този спорт да са презивиквани от такъв пост от страна на тянко или 3-то лице,но се започва от нещо Не целях да реша кой е винове, а да посоча че по такъв начин се започват ненужни за форума спорове,които водят до продължение в най-различни теми,което от своя страна прави предпоставки за осиране на теми. (с цел така да се каже да "отмъстиш" на някой и да пишеш след него във всяка тема,за това че той е тъп,независимо че темата примерно е за нещо си друго)

Пак като цяло говоря за всички потребители,един от последните хора във форума съм които ще цитира никове и ще казва,тоя-оня
стремя се да говоря за проблемите в обощена форма а хората от които зависи тяхното решаване сами да предприемат и да задълбаят как биха решили обощения проблем,принципно това се стреме неусшено да предизвикам :)

А в конкретния случей съм нямал точно предвит,че предизвикваш спор,той може да е започнал преди 100 години не от сега

Disrespect
01-10-2009, 14:51
Да знаеш има разлика между нямане и мързел. :) :)

Защо толкова искаш да ти показваме кви си ги ръсил из форума като доказателство?? Има ги, видели сме ги, правим си изводите. Дразниш, ежиш се и после бягаш да ревеш.

Казвам ти истината в монитора. Боли, но е факт.Защото само да ръсиш колко съм тип и неграмотен е смешно след като нямаш доказателство, мога да ти препоръчам да гледаш някои филм по FoxCrime. Може и ти да имаш, може и аз да съм ги видял, може и аз да имам изводи за теб, но като ме видиш да ръся глупости за майка ти тогава ти ръси глупости за моята майка. Поне като се ежа има покритие.
Окей...
А сега пак ми прегледай поста в онази тема.

DjBaloon
01-10-2009, 17:24
О, аз просто отговарям като потребител на форума, но мнението ми е, че подобни неща са неизбежни, особено на място, където има повече от двама човека и всеки може да изкаже мнение.

Разбира се, че има хора, които си преследват някой по темите и си отмъщават, "натриват носовете" и предизвикват всякакви форумни емоции, но сигурно се дължи на факта, че възприемат форума твърде лично ( и аз понякога правя така), за мен не е проблем в една тема да нахраня някой, а в друга да водя съвсем нормална дискусия със същото лице, стига ответния потребител да има достатъчно акъл, за да не изважда споровете и написаното от контекста на дадения разговор. :)

Определено не е неизбежно,винаги може да бъде намерен начин
2006 като се регистрирах,за 2 злобни коментара бях предупреден и ми беше казано че модератор ми следи мненията и при продължение на заяждане с други потребители следва => бан :Д
Няма неизбежни неща,това че се стига до момент,в които всеки си позволява,не значе че неизбежно,надали някой от потребителите,които са повече от 2 години тук(най-малко и ти трябва да го знаеш),не биха отчели разликата ;)

Lysit0
01-10-2009, 17:31
Нй- добре да си решите споровете лице в лице или поне на лично.....така няма нищо да постигнете.

noname11
01-10-2009, 18:47
Люсито,стига си се мазнила... ;)

Wrathchild
01-11-2009, 13:11
^ Значи всеки, който има мнение, по-различно от вашето, се мазни?

machoka
01-12-2009, 22:45
изтрих акаунта.

Смятам темата за приключена.