PDA

View Full Version : Обичам го..., но той не е за мен. :[



mim4eto_stefanova
12-11-2008, 12:03
Имам чувства към най-добри си приятел, но не искам той да разбере, защото той всичко ми казва и знам, че изневерява на всяка, с която ходи. Знам, че той не е за мен и се опитвам да стоя далеч, за да го преодолея, но разбрах, че е казал на моя приятелка, че може и да ме харесва и сега не знам какво да направя. Наясно съм, че ако имаме връзка, то тя няма да издържи дълго и само ще се нараним, но сега също много ме боли, когато той ми разказва за всичките момичета около него и напоследък много се караме, защото когато започва да говори за тях, аз все избухвам. Мисля си, че решението е да го заменя с друг. Тези дни срещнах едно момче, което много ми харесва, но той даже не ме познава. Как да го накарам да поиска да се запознае с мен и да се опознаем? Учим в едно училище, а неговата най-добра приятелка е моята най-добра приятелка, с която се скарахме преди известно време, което не улеснява много нещата, но все пак имаме общи приятели. Та какво трябва да направя за да се сближим? :oops:

Nathan
12-11-2008, 12:09
Какво по - лесно :) Сдобрряваш се с приятелката си. А що се отнася до момчето :) тя трябва да помогне (ако ти е приятелка де).

mim4eto_stefanova
12-11-2008, 12:36
Да, но не знам дали ще успея да забравя най-добрия си приятел.. :cry: А и веднъж бях споменала на това момиче, че ми харесва нейния приятел, а тя каза "Може да е хубав, но не си заслужава, прекалено лош е за свястно момиче като теб!" :?

Nathan
12-11-2008, 12:49
Практиката е показала, че всеки може да бъде забравен :)
А вече дали ще вярваш или не на приятелката си ... зависи от теб !

leoparda93sl
12-11-2008, 14:35
Еми ако неможеш ти лично да се запознаеш със него накарай вашите общи приятели да ви запознаят.Успех :-)

zaraaa
12-11-2008, 17:18
Еми ако неможеш ти лично да се запознаеш със него накарай вашите общи приятели да ви запознаят.Успех :-)

Мхмммммммммм :grin:

BaiToq
12-12-2008, 15:24
Да. :grin:

mim4eto_stefanova
12-15-2008, 16:45
Ми опитах се, ама вече се отчайвам и ся ми е много гадно :cry: :cry: :cry: Значи днес само се засичахме по коридорите с това момче, ама един негов приятел много ме дразни и почнах да се разправям с него и тогава се появи момчето дето го харесвам и почна да ме псува и на мен ми стана супер гадно и после пак се засякох с него и приятеля му и той ми вика остави го намира и аз казах "Защо?!" и той вика "Ей така щото аз ти казах!!" Не знам кво да направя, че да не ме мрази.. :cry:

F_CK_all_I_need_is_U
12-15-2008, 17:05
Пфф,не се занимавай изобщо с тоя,ако наистина харесваш най-добрия си приятел,по-добре му кажи,защо иначе след тфа ще се чудиш кфо е можело да стане и т.н.Пък ако сте истински приятели,не би трябвало факта,че го харесваш да ви попречи да си останете фрс

mim4eto_stefanova
12-15-2008, 17:16
Ми той сега си има гадже, ама и да нямаше, не искам да ходя с него, защото както казах, повече от ясно е, че рано или късно ще ми изневери, затова исках да пробвам с другото момче, ама явно и с него няма да стане... :(

pandelka
12-15-2008, 19:04
Еми ако неможеш ти лично да се запознаеш със него накарай вашите общи приятели да ви запознаят.Успех :-)

Мн точно! :)