PDA

View Full Version : какво да правя



nik4ooo
12-11-2008, 12:35
Значи, може темата да ви се стори тъпа, но на мен ми трябва спешен отговор.Има едно много слдко момче в класа ми и с него само се гушкаме и понякога натискаме аз много го харесвам, той мен също(поне така са ми казвали приятелите му), но аз чувствам че той иска от мене само секс! Та... въпроса ми е как да му кажа че няма да правя секс с него като знам че ще ме зареже,а аз не искам да спираме с това.... :( плс отговорете

Nathan
12-11-2008, 12:53
Хахахахаха
Хем вълка сит хем агнето цяло ... няма как да стане според мен.
Не може само да го дразниш, а сеь да няма . Кажи му, че секс няма да има и виж как ще постъпи :) Няма да загубиш много

mirmark
12-11-2008, 12:56
По добре сега да скъсате отколкото да се залъгвате

LadyDy
12-11-2008, 12:57
Като ще е с теб, само заради секса, по-добре не си прави труда да си с него, т.е не се вживявай толкова много.

nik4ooo
12-11-2008, 12:59
^ e da de ama az mnoogooo go haresvam :(

Nathan
12-11-2008, 13:00
LadyDy Не може само половината . Натискането и времето прекарано заедно са една част от нещо. Секса е просто вечерното продължение на нешата :)

Никчо
Като го харесваш само факта, че като правите секс и ще те зареже ли е водещ ? А и като не го направиш мисля, че резутатът ще е същия ...

nik4ooo
12-11-2008, 13:10
LadyDy Не може само половината . Натискането и времето прекарано заедно са една част от нещо. Секса е просто вечерното продължение на нешата :)

Никчо
Като го харесваш само факта, че като правите секс и ще те зареже ли е водещ ? А и като не го направиш мисля, че резутатът ще е същия ...



mi i az neznam... :D ama taka si mislq...neprekusnato v glavata mi e 4e 6e se iz4****e i 6te me zareje a za men sexa ne e nai-vajen

Nathan
12-11-2008, 13:13
То, че не е най-важен то е така :) Ама съгласи се ... не може да се натискате и после "ама аз не искам" . Като не искаш няма да се закачаш ! Просто е

teenems
12-11-2008, 13:14
ти май незнаеш какво искаш :-D

LadyDy
12-11-2008, 13:14
^ e da de ama az mnoogooo go haresvam :(


Kaто го харесваш, след време, повярвай ми, сама ще съжалиш, ако се отдадеш.... Оф, лапета...

CaraMeleNa
12-11-2008, 13:20
Значи, може темата да ви се стори тъпа, но на мен ми трябва спешен отговор.Има едно много слдко момче в класа ми и с него само се гушкаме и понякога натискаме аз много го харесвам, той мен също(поне така са ми казвали приятелите му), но аз чувствам че той иска от мене само секс! Та... въпроса ми е как да му кажа че няма да правя секс с него като знам че ще ме зареже,а аз не искам да спираме с това.... :( плс отговорете
emi ako ne iskash da spirate s tova trqbva da mu pusnesh ili da mu kajesh kak stoqt neshtata ako e saglasen samo natiskane bez sex she si prodaljite a ako ne e saglasen sichko shte spre i mejdodrugoto 1 vapros na kolko si ?

nik4ooo
12-11-2008, 13:26
Значи, може темата да ви се стори тъпа, но на мен ми трябва спешен отговор.Има едно много слдко момче в класа ми и с него само се гушкаме и понякога натискаме аз много го харесвам, той мен също(поне така са ми казвали приятелите му), но аз чувствам че той иска от мене само секс! Та... въпроса ми е как да му кажа че няма да правя секс с него като знам че ще ме зареже,а аз не искам да спираме с това.... :( плс отговорете
emi ako ne iskash da spirate s tova trqbva da mu pusnesh ili da mu kajesh kak stoqt neshtata ako e saglasen samo natiskane bez sex she si prodaljite a ako ne e saglasen sichko shte spre i mejdodrugoto 1 vapros na kolko si ?

14 i otgore daje :D smis sled 2 dni pravq 15

LadyDy
12-11-2008, 14:58
Значи, може темата да ви се стори тъпа, но на мен ми трябва спешен отговор.Има едно много слдко момче в класа ми и с него само се гушкаме и понякога натискаме аз много го харесвам, той мен също(поне така са ми казвали приятелите му), но аз чувствам че той иска от мене само секс! Та... въпроса ми е как да му кажа че няма да правя секс с него като знам че ще ме зареже,а аз не искам да спираме с това.... :( плс отговорете
emi ako ne iskash da spirate s tova trqbva da mu pusnesh ili da mu kajesh kak stoqt neshtata ako e saglasen samo natiskane bez sex she si prodaljite a ako ne e saglasen sichko shte spre i mejdodrugoto 1 vapros na kolko si ?

14 i otgore daje :D smis sled 2 dni pravq 15

КАТО СИ НА 14, СИ ИЗЖИВЕЙ НАЙ-СПОКОЙНИТЕ И БЕЗГРИЖНИ ГОДИНИ, НЕ СЕ ТОРМОЗИ! ЩОМ Е С ТЕБ САМО ЗА СЕКС, КАЗАХ ТИ - ОСТАВИ ГО, ЩЕ ГО ЗАБРАВИШ, МАКАР И ТРУДНО. ПОСЛЕ КАТО ПООТРАСНЕШ, ЩЕ ВИДИШ, ЧЕ ПОВЕЧЕТО, КОИТО СМЕ ТИ КАЗВАЛИ ДА ГО ЗАРЕЖЕШ, СМЕ БИЛИ ПРАВИ!
АЙДЕ И УМНАТА!

pezataa
12-11-2008, 15:07
Значи, може темата да ви се стори тъпа, но на мен ми трябва спешен отговор.Има едно много слдко момче в класа ми и с него само се гушкаме и понякога натискаме аз много го харесвам, той мен също(поне така са ми казвали приятелите му), но аз чувствам че той иска от мене само секс! Та... въпроса ми е как да му кажа че няма да правя секс с него като знам че ще ме зареже,а аз не искам да спираме с това.... :( плс отговорете
emi ako ne iskash da spirate s tova trqbva da mu pusnesh ili da mu kajesh kak stoqt neshtata ako e saglasen samo natiskane bez sex she si prodaljite a ako ne e saglasen sichko shte spre i mejdodrugoto 1 vapros na kolko si ?

14 i otgore daje :D smis sled 2 dni pravq 15

Абе на 15 години си бе :x аре ходи да се ебете там не седи в форума.. другите на по 12 вече к'во ли не са правили а ти :shock:

BaTe_Martoo
12-11-2008, 15:32
Спрете се с тея малоумни теми бе , още 1 такава подобна имаше ... Ние кфо да напрайм за теб , нито теб познаваме нито него , все пак ти сама си решаваш .

mettalium
12-11-2008, 15:53
Секс до дупка :D :D :D :D :D

mettalium с любимите си дискове

http://i38.tinypic.com/ibmdk3.jpg

DevilWish
12-11-2008, 16:30
Като ще е с теб, само заради секса, по-добре не си прави труда да си с него, т.е не се вживявай толкова много.
И аз така мисля.
Не прави грешката, защото ти харесва да спиш с него и след това той да те зареже ;)

MakeMeFeel
12-11-2008, 16:34
Боже .. та той на 14 х*й има ли ?! :shock: Или е като оня 12 годишния с 19.5 санта 8-)

nik4ooo
12-11-2008, 16:47
Боже .. та той на 14 х*й има ли ?! :shock: Или е като оня 12 годишния с 19.5 санта 8-)

na 15 i polovina e i da ima hui :D

sladurankata1396
12-13-2008, 09:36
Можеш да му кажеш че щом ще е с теб само заради секса,по добре го зарежи :D аз не бих изтърпяла подобни ситуации :?