PDA

View Full Version : Keith(2008)



нес.
12-11-2008, 12:51
Keith
http://i167.photobucket.com/albums/u132/jmacfansite/ke_poster1.jpg

Режисьор : Todd Kessler
Сценарий : David Zabel
Продуцент : Rebecca Hobbs
В ролите : Jennifer Grey, Elisabeth Harnois, James Applebury, Tabitha Brownstone, Victoria Chalaya
Държава : USA
Година : 2008
Времетраене : 92 мин.
Жанр : Драма, Романтичен

"Любовта е сила, която не можеш да кантролираш". - Историята се върти около популярната сред връстниците си 17 годишна ученичка от горните класове на гимназията Натали (Елизабет Хернойс), която мисли, че е наясно с живота, докато не среща и не се чувства привлечена от новия ученик Кийт (Джеси Маккартни). Първоначално тя е подразнена от новия си партньор в лабораторните упражнения от часовете по химия и е изумена от това, че той малко се интересува от нея. В края на краищата обаче, си пада по него и открива, че момчето крие тъмна тайна с трагични последици...

Trailer (http://www.youtube.com/watch?v=FQ3mc5z7NX8&feature=related)

Лично мнение:
Както някои са забелязали напоследък правя теми за едни от любимите ми филми,и днес се сетих за този
и се чудех как не съм се сетила за него!Това не е тъп,лигав и романтичен тийнейджърски филм,а много повече особено за мен.
Отначало се съмнявах че ще ми хареса,защото аз симпатизирам на Джеси МкКартни,но не бях сигурна в актьорските му способности,но
ако гледате този филм,ще разберете че има потенциал момчето.
И така това е филм,който ме докосна,и промени гледната ми точка може би за всичко.Така добре беше направен че може да се каже че
преживях до голяма степен чувствата на геройнята и найстина всичко беше много добре.
Надявам се и на вас да ви хареса.
[/b]

kalinapet
12-11-2008, 19:49
Наистина интересен филм. На мен лично много ми хареса.

AFT
12-12-2008, 08:00
ХАХАХАХА, Джеси МакКартни! ;дд Бях му фенка като бях на 10-11 години. ;д Филма сигурно ще е цифра лигав.

Abbie_Broken
12-12-2008, 09:40
Това, че Джеси играе в него въобще не го прави лигав! Да, и аз не харесвам Джеси МакКартни, нито лигави филмчета, но този много ми хареса и идеята е мн добра.

iPurple
12-12-2008, 10:05
От доста време съм го дръпнала, но все още не съм го гледала.

Romance
12-12-2008, 12:24
Нищо особено.

harmaiani94
12-12-2008, 14:38
Страшно филмче :-) :-) :-)

Sanguis
12-19-2008, 17:13
Ми на мен ми хареса-нещо като "A walk to remember",само че в случая момчето умира... :cry:

GbSy
12-19-2008, 17:24
A walk to remember[/b]

krisscha
12-19-2008, 21:53
Както сигурно повечето от вас са зазбелязали, напоследък са ужасно малко хубавите филми, които излизат. А това, естествено, е страашно кофти! Още по-кофти е, че "малцинството" яки ленти са недоизпипани! Идеите, замисълът и всичко може да ги бива доста, но само с още малко труд резултатът би могъл да бъде зашеметяващ!
Това го включвам в почти всяко свое изказване за някой нов филм напоследък. Не знам как и защо, но от доста време постоянно цивря на филми...И по това колко съм плакала отчитам дали филмът е хубав :D На "Кийт" май бая си поплаках,значи - бива си го! И мисля, че е много по-добър от "А Walk To Remember"-мое си мнение, де ;) Хубаво е да го гледате, заебете факта, че в старинга е Джеси Макартни :D Пък и момчето си има вид,не смея да давам преценка за актьорски умения, но май се справя.

Blab
12-19-2008, 21:55
Джеси хич не е зле попринцип. Вярно, мазничък е, ама и Лео е такъв, но пък не може да му се отрече, че играе.
Нес., пусни няк'ва тема за ревюта на хубави филми, така е много разпиляно, някак.

258
12-28-2008, 20:38
Филма не ми хареса,но определено успя да ми скапе настроението. :-o

JUSTDNB
12-28-2008, 21:04
Keith
http://i167.photobucket.com/albums/u132/jmacfansite/ke_poster1.jpg

Режисьор : Todd Kessler
Сценарий : David Zabel
Продуцент : Rebecca Hobbs
В ролите : Jennifer Grey, Elisabeth Harnois, James Applebury, Tabitha Brownstone, Victoria Chalaya
Държава : USA
Година : 2008
Времетраене : 92 мин.
Жанр : Драма, Романтичен

"Любовта е сила, която не можеш да кантролираш". - Историята се върти около популярната сред връстниците си 17 годишна ученичка от горните класове на гимназията Натали (Елизабет Хернойс), която мисли, че е наясно с живота, докато не среща и не се чувства привлечена от новия ученик Кийт (Джеси Маккартни). Първоначално тя е подразнена от новия си партньор в лабораторните упражнения от часовете по химия и е изумена от това, че той малко се интересува от нея. В края на краищата обаче, си пада по него и открива, че момчето крие тъмна тайна с трагични последици...

Trailer (http://www.youtube.com/watch?v=FQ3mc5z7NX8&feature=related)

Лично мнение:
Както някои са забелязали напоследък правя теми за едни от любимите ми филми,и днес се сетих за този
и се чудех как не съм се сетила за него!Това не е тъп,лигав и романтичен тийнейджърски филм,а много повече особено за мен.
Отначало се съмнявах че ще ми хареса,защото аз симпатизирам на Джеси МкКартни,но не бях сигурна в актьорските му способности,но
ако гледате този филм,ще разберете че има потенциал момчето.
И така това е филм,който ме докосна,и промени гледната ми точка може би за всичко.Така добре беше направен че може да се каже че
преживях до голяма степен чувствата на геройнята и найстина всичко беше много добре.
Надявам се и на вас да ви хареса.
[/b]

Obojavam tozi film!!!Otkakto go gledah,oficiakno e v spisaka s lubimite mi filmi.Imam 2 dumi za nego i pove4e ne mu i trqbvat - Adski Vazdeistva6t.

LovEsIckk
12-28-2008, 21:04
Страхотен филм!

cskasladyrana
12-29-2008, 00:01
Страхотен филм!

+1.... влезе ми в класацията за най-добри филми :-) :-) :grin: :grin: :grin: :P :P

ThePowerOfLove
12-29-2008, 02:02
Изкушихте ме! :) Утре ще го дръпна..

Iviqna
12-29-2008, 10:34
Доста сериозен филм,но на мен не ми допадна особено много :-o

angelcheeee_93
12-29-2008, 12:44
преди малко го дръпнах и след малко ще го гледам... :)

buttertoast
12-29-2008, 21:15
Няколко пъти си го пусках ама така и не ме заинтригува,че да го изгледам целия.

angelcheeee_93
12-29-2008, 21:49
не разбрах как точно завършва?
какъв е края?
и този Кийт е супер гаден.Ужасен непукист.
И все пак как завършва филма?

JUSTDNB
12-29-2008, 22:54
Ami,okazva se,4e Keith e bolen ot levkimiq i zatva nakraq zapo4va da q otbqgva.Ne iska tq da razbere i da se sasipe kogato toi umre.No tq otkazva da go ostavi na mira i nakraq razbira za bolestta mu. :-# :-# :cry: Sled tova toi prosto umira,no samiq krai na filma e napravo genialen,adski vazdeistva6to e naistina.Kakto i da ti go razkaja,nqma da e sa6toto...

P.S:Izvinqvam se na tezi,koito ne sa go gledali...

angelcheeee_93
12-30-2008, 09:07
блгодря ти за пояснението,но аз не знаех ,че умира.
Къде показват ,че е умрял?

JUSTDNB
12-30-2008, 11:17
Ami te ne go pokazvat,kogato umira,no se podrazbira...I taka tova e v ob6ti linii.Samo,4e az razbrah,4e si gledala filma?

Hurtmore
12-30-2008, 19:57
Ми на мен ми хареса-нещо като "A walk to remember",само че в случая момчето умира... :cry:
е, че то и в A Walk TO Remember момичето също умира, така че.. :-D

Иначе филма е доста въздействащ, може да те накара да се замислиш за доста нещо. На мен лично ми хареса. Доста е добър...

"небето е граница! " ...

angelcheeee_93
12-31-2008, 08:44
Ami te ne go pokazvat,kogato umira,no se podrazbira...I taka tova e v ob6ti linii.Samo,4e az razbrah,4e si gledala filma?

да гледах го,но накрая нещо не схванах какво стана :-D
мерси за инфото :)

kudrev
01-01-2009, 15:46
Както сигурно повечето от вас са зазбелязали, напоследък са ужасно малко хубавите филми, които излизат. А това, естествено, е страашно кофти! Още по-кофти е, че "малцинството" яки ленти са недоизпипани! Идеите, замисълът и всичко може да ги бива доста, но само с още малко труд резултатът би могъл да бъде зашеметяващ!
Това го включвам в почти всяко свое изказване за някой нов филм напоследък. Не знам как и защо, но от доста време постоянно цивря на филми...И по това колко съм плакала отчитам дали филмът е хубав :D На "Кийт" май бая си поплаках,значи - бива си го! И мисля, че е много по-добър от "А Walk To Remember"-мое си мнение, де ;) Хубаво е да го гледате, заебете факта, че в старинга е Джеси Макартни :D Пък и момчето си има вид,не смея да давам преценка за актьорски умения, но май се справя.

Има си доста хубави филми напоследък.. Blindness, Defiance, Milk, Revolutionary Road, Slumdog Millionaire, Body of Lies, Vicky Christina Barcelona, The Curious Case оf Benjamin Button, In Bruges.. още много.
А, "Кийт" не е нищо особено.Не е по-добър от "A walk to remember".

sTiLLyt0
01-01-2009, 16:14
ммм ... не съм го гледала, но ще си го дръпна :)

anSsito
01-01-2009, 20:08
Филма е много добър.. Играта на Джеси много ми хареса,а края на филма беше уникален..

alwaysnforever
01-03-2009, 01:03
хареса ми..сюжета беше добър,актьорите също.. :grin: :-)

Sanguis
01-03-2009, 14:02
Ми на мен ми хареса-нещо като "A walk to remember",само че в случая момчето умира... :cry:
е, че то и в A Walk TO Remember момичето също умира, така че.. :-D

Иначе филма е доста въздействащ, може да те накара да се замислиш за доста нещо. На мен лично ми хареса. Доста е добър...

"небето е граница! " ...

Имам предвид,че в "Кийт" умира МОМЧЕТО,а не МОМИЧЕТО. :)

polssa
07-21-2011, 06:26
Темичката е доста стара, но пък филмът си остава уникален !!
Адски ме изкефи частта :
Тя: Fuck you!!!
Keith: You just did, partnor ..
Въздействащ филм, замисълът е като на "Незабравимата", но честно да си кажа, сякаш този повече ми хареса .. :)

Colouring
07-21-2011, 09:49
Абе,хубав филм,но за мен все пак A walk to remember е по-добър.Не знам,някак не ме грабна.. Не успях да го усетя истински.

sladkish_14
07-21-2011, 09:57
Повече ми харесва от A walk to remember ;)
Филма е страхотен! Един от любимите ми още от много години :)