PDA

View Full Version : История 6 клас



vovi
12-11-2008, 12:52
Здравейте
значи - утре ще правим контролно
по история на раздел "възраждане"
Моля ви, който знае нещо да напише някякви въпроси
или ако някой има някво тестче по въпроса да даде
Благодаря ви...

LiLGrizzly
12-11-2008, 14:29
хаха тест-4е :lol:

babylove
12-11-2008, 15:54
Ами ние преди, като бях 6-ти клас правихме такива тестове. Нашата госпожа ни дава тестове от една тетрадка за тестове от издателството на учебника. Струва около 2.50-3.00 лв. Ако живееш в по-голям град сигурно ще можеш да я намериш в книжарниците, а иначе, ако жиевееш в малък град може да си я поръчаш на някоя книжарка и да си я купиш. Сугурно ще ти свърши добра работа.

А за вързаждането наблегни на Паисий Хилендарски... История славянобългарска... и там за идеалите на българите и създаването на църква. ;]

qg0dkata
12-11-2008, 16:35
И аз го имам учебника, ако говориш за един черен на който с жълти букви пише ИСТОРИЯ ЗА 6 КЛАС ...нещо подобно беше -значи е той..
И тъй..От където започва възраждането..смисъл разделът за възраждане, преглеждаш всички уроци или по-точно 'резюметата' им..нали след всеки урок има "РЕЗЮМЕ" ии..така..отговаряш на въпросите, които са дадени след урока и си готова за контролната..Пожелавам ти 6 :) 8)

gabi_94
12-12-2008, 08:14
ох ми, вие малките сте по друга програма и учите различни неща, питай некой седмокласник, по големи няма да ти помогнат, защото сме учили други неща.