PDA

View Full Version : Може би,поредната игра!



balu4ka
12-11-2008, 15:49
Много ми е трудно,но в момента вие сте единствните,който може да ми дадете съвет.Tолкова много неща ми се случиха...че дори и хората който не ме познават разбраха,че нещо ми има...Найстина ми е гадно,но трябва да си излея всичко някъде..Най добрата ми приятелка ми затвори когато най -многго имам нужда от нея.Имах нужда от някого..защото откакто нямаме време да се виждаме .. ми е тежко,че няма даже на кого да се оплача..дори ми се е случвало и да плача..но те са били до мен...и може би са още до мен..Искам вси1ките да ги нагушкам както превех преди...
Та любовта е пълно "лайно"даже незнам как да се изкажа. Тръгнах с едно момче, но не от моя град,виждали сме се малко пъти.Но последния път нещатата найстина потръгнаха..след няколко дни тръгнахме.СМС с часове..разговори с часове.Научих се да държа телефона си псотояяно в ръката си и да спя с телефон до възглавницата.Та нещата не вървят на добре.Сметката на тела му е не малка (та дори ,много висока)...и май само заради мене.Та не можехме да се чуваме 2 дена.Той ми обеща да си опрай нета и да седне.Включих скайп...седях и кво да видя,той на линия зарадвах се ,но не ми беше писал страанно ..това не го беше правил.Та така 2...3...4 часа не ми и написа и ред.Сменяше си снимките незнам какво правеше(но всичко показваше,че е там) пишеше на някакви от импулсе от неговия град.И аз не издържах написах му "ааа вече и не пишем и той след половин час ми се включи.Почна да ми се оправдава.Говорех му сериозно,че се е променил,а и на сичкото отгоре беше махнал от скайпе " :smto60 ".Скарахме се пак се сдобрихме.Преди не спираше да ми пише да ми се обажда,да ми казва колко мн ме обича. Та преди се питах как може да издържи толкова много такава връзка от разтояние и длаи си струва?! И как може човек да те заобича на 3-тия ден,от както сте тръгнали :? !А сега нищо...
почна да ме отбягва снощи.Каза,че отива да яде а след 10 мин минимум видях,че продължаваше да си води сладките разговори..Каза ми едно бб и до там без дори едно глупаво "<33" преди не ставаше без да ми каже нещо мило например,че ме обича ...и без няколко стотин влубени емотикони,сърца..много ме радваше.Аа преди това 2 дена по рано...аз му се ообадих да го чуя ..защото той не можеше да ми се обади...та говорихме си 4 мин и той "Айде мило ,че имам да играя тука нещо а и след малко татко ще си дойде..Обичам те.."те тва беше големия разговор....Преди с часове не ни омръзваше... А сега...Всеки ми казва,че сигърно има друга послушай ме той не е за теб...Сега отново е на линия но не ми пише и аз не възнамерявам да го направя.Боли ме...!Скарахме се с момчето от града ми ,но то е право да ми се сърди....искаше му се много да излезем и то не само един път..каза,че миналия път му е било много приятно...Аа аз глупачката не спрях да му говоря за сегашния ми "приятел" ..Направих много грешки.И сега отново ме боли....Защото мисля,че нямам шанс с момчто от града ми ...нямам .Та такова незнам какво да правя ..з.Още помня едно нещо когато...отидох на NDK...една циганка за цигарата каза за мен..нещо което още не съм забравила"Миче,ще имаш много любов ...но много не споделена..."сякаш това е така...
:?
Та сигурно имам много правописни грешки,ама ПЛС:в момента се чувствам доста отчаяна и не ми е до това.Това беше...ще се радвам ако ми кажете кво' мислите . :neutral: :cry: :cry: :-)

MakeMeFeel
12-11-2008, 15:54
Една връзка от разстояние винаги ВИНАГИ боли .. От опит го казвам. Колкото и голяма да е любовта винаги ще има някой , който ще го боли . И такава връзка не може да продължи дълго. В различни градове сте, срещате се с различни хора и скоро единия от вас осъзнава, че просто няма смисъл. И в повечето случаи наистина е така . Просто няма смисъл. Такава любов може да съществува само и единствено с цената на много сълзи , нерви и безсънни нощи, защото разговорите по телефона и смс-ите не са достатъчни .