PDA

View Full Version : Начин за наддаване



decit1
12-11-2008, 16:40
Bucok cьM 180.56-57 Kилa.3HaeTe лu Ha4uH 3a HaдaBaHe. :( Noneжe TpeHupaM a cьM MHoгo Cлaб



*Липсва описателно заглавие на Кирлица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

UFOs
12-11-2008, 17:52
Кажи на колко години си и какво тренираш?Ако искаш да да качиш килограми ще спортуваш повече за мускулна маса.Няма да е добре да се тъпчеш с храна,защото по-добре е да тежиш от мускули а не от вредната храна.И един въпрос.Защо ти е да качиш килограми?

aqweR
12-11-2008, 18:30
всичко под 70-80 кг е малко.. да...

ми човек.. просто почваш да ядеш повече... и под "ядеш повече" не означава да се тъпчеш с боклуци...

не съм експерт точно на тази тема... винаги можеш да се посъветваш с персонала в някой фитнес салон за диета...

но аз вдигнах кила с пилешко :)

ако можеш да почнеш да ядеш по 3-4 пъти на ден ще е супер...

на ядене около 200гр. пилешко... и ориз...

тоест влязох в 1кг на ден пилешко... варено.. печено.. както предпочиташ(пържено в никакъв случай)

по 1.. макс 2 филии хляб на ядене...

за закуска 9 белтъка и 1 жълтък смесени с някакво мюсли(съвсем обикновено.. никакви шоколадови, подсладени и т.н.) и върху тигана запичаш...

или тези яйца, ако могат да ти покажат как се правят на палачинки също става :) с медец е екстра ;)

можеш с всяко ядене да си хапваш зеленчуци...

поне веднъж на седмица разнообразявай месото... аз лично предпочитам телешко и риба.

но това е моята диета... :) може и да не е напълно правилна, но действа за мен :)

успех! :)