PDA

View Full Version : Pagemaker 6.5



molika
12-11-2008, 17:09
Пиша тази тема защото правя училищния вестник,но ми е за първа година и не разбирам много за това искам да ви попитам за някакви трикове с програмата за да го разнообразя.Бих ви го показала но не разбирам от компютри и не мога.Ако е много наложително да го видите обаче, ще видя какво мога да направя. :) Благодаря предварително.

m3talmania
12-11-2008, 17:15
На тая програма много доверие и нямам и за това винаги сама си пиша кодовете, ако ще права нещо. Ти кажи какво искаш (горе-долу) и какво можеш за сега. :)

molika
12-11-2008, 18:12
Оххх!Сложен въпрос.Ами...ако с повечето неща се справям горе-долу(поне аз така си мисля :D )То имам малки проблеми с шрифтовете. :oops: Ако можете да ми помогнете,моля. :)

miroslavtn
12-11-2008, 19:32
На тая програма много доверие и нямам и за това винаги сама си пиша кодовете, ако ще права нещо. Ти кажи какво искаш (горе-долу) и какво можеш за сега. :)
тя говори за Adobe PageMaker 6.5 не за web page maker
та по въпроса ако сериозно ще се занимаваш вземи си пълния справочник за адоби пейдж мейкър мисля че беше 7 лева някъде. аз го имам, но непомня колко струваше. има си и диск към него и доста ще научиш.

molika
12-12-2008, 16:07
На тая програма много доверие и нямам и за това винаги сама си пиша кодовете, ако ще права нещо. Ти кажи какво искаш (горе-долу) и какво можеш за сега. :)
тя говори за Adobe PageMaker 6.5 не за web page maker
та по въпроса ако сериозно ще се занимаваш вземи си пълния справочник за адоби пейдж мейкър мисля че беше 7 лева някъде. аз го имам, но непомня колко струваше. има си и диск към него и доста ще научиш.Благодаря,точно за това става на въпрос.(моя грешка че не поясних за какво става дума) :)

miroslavtn
12-12-2008, 17:15
няма проблеми то в нета ресурсите за тази програма са ограничени. потърси в гугъл "adobe pagemaker tutorials" и излизат доста резултати.