PDA

View Full Version : Може да ме помислите за луда,но искам да споделя нещо!



sweetsunshine
12-11-2008, 17:26
Значи днес имахме час по английски и аз гледах една снимка,при което госпожата дойде и взе да ми дърпа телефона от ръцете.Аз милиони пъти съм казвала,че телефона си не го давам,защото е лична вещ,но тя не го разбра..Та продължи да ми дърпа телефона докато успя да го отскубне от мен и ми счупи нокътя.При което аз побеснях(рядко се случва да правя нещата които ще опиша след малко)и казах нали,че ми е счупила нокътя и бях бясна и си взех тетрадката и я метнах на земята и химикала ми хвръкна до най-предната маса(сядам на 4-та маса) и си взех тетрадката,а учителката отиде и си седна на бюрото и ми остави телефона в единия ъгъл.Аз отидох взех си химикала телефона и бележника(които още вчеря ми беше взела).След което момчето което сядаше до мен се премести и целия кля се заливаше от смях.Аз се разплаках а вътрешно кипях и си мислих как и вадя всеки нокът,как и чупя пръстите и прочие...Та седях си аз и си плачех вътрешно всичко в мен гореше,а въпросната учителка и едно извинявай не ми каза...Та едно момиче което седя пред мен взе да ме успокоява и ми каза,че нокътя пак ще израстне ала бала при което аз отвърнах,че няма да си изтощавам ноктите заради това,че някои ги е счупил(всички бяха млъкнали в този момент и се чуваше само моя глас)и след това всички пак избухнаха в смях..учителката се държа абсолютно неправилно с мен и един път мина покраи мен и ми каза ако искам да отида до тоалетната,след това мина пак и каза "аз съм"(всички избухнаха в смях и казаха внимавайте с главата й(в смисъл,че ще я ударя или нещо такова)и на мен ми идваше да я мацна направо :booooomb: )та след това мина още веднъж и каза ако искам да отида до тоалетната.През това време аз си бях извадила телефона и написах 2-смс-а защото направо щях да лудна..като тя пак взе да говори,дали съм си извадила телефона,че да я дразня и някви такива..аз ест нщ не казвах,а класа умираше от смях а на мен ми ставаше още по гадно и си мислех в това време дали не е по-добре да се преместя в друго училище...Та след като свърши часа аз си прибрах нещата,въпросната учителка каза "може ли да поговорим" аз казах "не" и излязох от стаята.(през часа взеха да се ебават и трябваше да кажат някакво изречение и един от учениците каза "Майка ми си счупи нокътя вчера"(ама на английски ест)при което въпросната даскалка каза не се подигравайте на чуждото нещастие)Та тя самата едва ли не ме изкара луда,а и класа..та накрая не ми беше толкова за нокътя отколкото за отношението към мен и за унижението от страна на целия клас!

Не искам съвети или нещо подобно(ако имате да кажете нещо кажете),Просто искам да кажете какво мислите за постъпката ми и изобщо цялата история!И моля без неумесни коментари или нещо от рода луда си ...(тва си го знам :D ),

Та чакам да изкажете какво мислите за цялата случка!

raichEbaichE
12-11-2008, 17:29
е не си луда,обаче учителката се е почувствала засегната от това,че си правиш нещо на телефона в часа й...най-добре се извини,че ще вземеш да си имаш проблеми с нея по-натам..

sweetsunshine
12-11-2008, 17:36
е не си луда,обаче учителката се е почувствала засегната от това,че си правиш нещо на телефона в часа й...най-добре се извини,че ще вземеш да си имаш проблеми с нея по-натам..Aма и тя трябва да ми се извини счупи ми нокатя(бтв от класа зеха да се ебават,че ще ми дължи нам си колко лева за ноктопластика)аз може да мацня някои лицемерно извинение,ама тя оставя само да вземе да ми прави и проблеми :booooomb:

raichEbaichE
12-11-2008, 17:39
ама не забравяй,че тя е даскалката и на нея биха повярвали квото и да каже за тебе...ти се извини,щото и аз мин година се бях сдърпала с математичката и се държа гадно не само с мен,а и с целия клас,докато не се извиних :x

sweetsunshine
12-11-2008, 17:42
Значи трябва да залепя едно "Извинявайте госпожо,че избухнах така"Мале най-много мразя така да става,да не съм изцяло виновната и да трябва да се мазня... :o

raichEbaichE
12-11-2008, 17:52
е няма да се мазниш бе :D отиваш преди или след часа и там нали се извиняваш нещо,ако искаш не я чакай да ти отговори...може да е искала тя да ти каже нещо,кат те е викнала,ама ти си я резнала :D

mArMaLaDkA
12-11-2008, 17:53
И това всичкото заради един нокът?Да се разревеш за счупен маникюр?!?Доста лигаво.. :?

DevilWish
12-11-2008, 17:56
А бе може да й кажеш - Извинявайте, че така реагирах няма да се повтори.
И следващият път изчакай да свърши часа и тогава пиши смс-и и гледай снимки ;)

sweetsunshine
12-11-2008, 17:57
И това всичкото заради един нокът?Да се разревеш за счупен маникюр?!?Доста лигаво.. :? Счупен маникюр,умижението от страна на класа и учителя,и гадното поведение от страна на всички от класа включително и учителката!Лигаво може би да.

mArMaLaDkA
12-11-2008, 17:59
Ама ти сама си си го направила!Това да си ровичкаш в телефона по време на час си е чисто неуважение към учителя!Заслужила си си го.

sweetsunshine
12-11-2008, 18:03
Ама ти сама си си го направила!Това да си ровичкаш в телефона по време на час си е чисто неуважение към учителя!Заслужила си си го.Ми аз си ровичках след като свърших с упражненията,абе няма да се оправдавам..

ValzZi
12-11-2008, 18:08
тва че си се разревала за нокътя наистина е тъпо,но и на мен ми става спр тъпо като почнат да се заяждат пред целия клас..не знам кво толкова целят,ако имат да кажат нещо нека да е лично..изключително неприятно е тва.. :( съчувствам ти и в мойто даскало има супер странни гарги.. :o

Boyd
12-11-2008, 18:13
И това всичкото заради един нокът?Да се разревеш за счупен маникюр?!?Доста лигаво.. :? Счупен маникюр,умижението от страна на класа и учителя,и гадното поведение от страна на всички от класа включително и учителката!Лигаво може би да.

Така се станало, защото си се разревала, заради нокътя. Според мен наистина е малко лигаво. Все пак щом имаш клас идиоти, значи е трябвало да очакваш подигравки от тяхна страна.

sweetsunshine
12-11-2008, 18:14
тва че си се разревала за нокътя наистина е тъпо,но и на мен ми става спр тъпо като почнат да се заяждат пред целия клас..не знам кво толкова целят,ако имат да кажат нещо нека да е лично..изключително неприятно е тва.. :( съчувствам ти и в мойто даскало има супер странни гарги.. :oЗнам,че е тъпо да се разрева за нокътя,ама то след като стана тва сички зеха да ме гледат и да се кикотят и ми стана по-гадно за отношението на класа,как ме гледаха и се скасваха от смях...и през целия час си шушукаха и умира от смях даже и госпожата умираше от смях след като виждаше,че ми беше много гадно...ми то пък поне малко уважение да бяха проявили,на тях нямаше да им е приятно ако се случи нещо с тях и сички да се хилят и да те гледат странно и да се скъсват от смях.. :(

taNcheto93
12-11-2008, 18:18
Аз също не бих си замълчала, пък да не говорим да и се извинявам НИКОГА. За някои може да е лигаво, но е нормално да се ядосаш и да и вдигнеш скандал. Защо всички казвате че се е държала с неуважение, сигурна съм че всеки един от вас би се ядосал. Учителите точно защото са такива си позволяват много неща. Не си луда, според мен това е напълно нормално, аз в този случай бих и вдигнала скандал без да се интересувам от мнението на другите :?

sweetsunshine
12-11-2008, 18:23
Аз също не бих си замълчала, пък да не говорим да и се извинявам НИКОГА. За някои може да е лигаво, но е нормално да се ядосаш и да и вдигнеш скандал. Защо всички казвате че се е държала с неуважение, сигурна съм че всеки един от вас би се ядосал. Учителите точно защото са такива си позволяват много неща. Не си луда, според мен това е напълно нормално, аз в този случай бих и вдигнала скандал без да се интересувам от мнението на другите :? Ох един човек да сподели това което мисля и аз :D :-)

Иначе за класа ми незнаех,че са идиоти,ама то бива и небива уважение ама чак толкова(8 клас съм в ново училище от скоро съм с тях) има хора с които се разбирам перфектно да кажем,ама то пък ебаси отношението...Някои ден когато и на тях им се случи нещо ддаже и дреболия да е да видим как ще се чувстват акоцелия клас зпочне да им се хили :(

taNcheto93
12-11-2008, 18:34
Не им се ядосвай просто още не сте се опознали, нормално е да се правят на интересни. И аз миналата година в 8 клас се карах с повече от половината хора от класа защото ме мн дразнеха, но сега се разбираме супер. А на даскалите истериите хич да не ти правят впечатление, защото ако им се ядосваш и им траеш ще ти се качът на главата. А класът ти наистина са постъпили много гадно като са ти се присмивали, но да не ти пука :oops:

Schneeflocke
12-12-2008, 11:35
ми то пък поне малко уважение да бяха проявили

Ако искаш хората да те уважават, трябва и ти да ги уважаваш. Къде ти беше голямата уста за уважението, докато си гледаше снимката на телефона? Аз, ако бях на мястото на учителката, нямаше да ти върна телефончето - ако си го искаш, с мама и тате на училище, да им обясниш какво правиш, докато те си мислят, че издържат ученичка. И не се оправдавай с това, че си била готова с упражненията - като си свършила, питаш учителката какво да правиш след това. По твоята логика някой може да си начертае дама на пода и да почне да играе. Нали си е свършил работата... До гуша ми е дошло от малки лиглички, които си мислят, че Слънцето изгрява, за да ги види! За уважение ще ми претендираш...http://anikaos.com/0034-purple-kao-ani/purple-hikagrr.gif

maigeri08
12-12-2008, 12:09
Ами и според мене учителите нямат правото да ти взимат телефона, та и аз не бих й го дала. Ама не мога да разбера защо толкова си се ядосала за някакъв нокът :-D :-D :-D И въобще не и се извинявай !

psychopath
12-12-2008, 12:23
лигла си ;)
това е цялата истина

Bubbly
12-12-2008, 12:43
лигла си ;)
това е цялата истина
Забрави за това и следващия път просто се контролирай малко. Не си си вкъщи, нито пък си единствената с пощурели хормони и проблеми на тоя свят.

teenems
12-12-2008, 13:15
лигла си ;)
това е цялата истина
Забрави за това и следващия път просто се контролирай малко. Не си си вкъщи, нито пък си единствената с пощурели хормони и проблеми на тоя свят.

+1 :)

6o6kotooo
12-12-2008, 13:53
ами аз смятам че 1 ти не си постъпила правилно защото по време на час е забранено използването на телефони ........ 2 можеше да постъпиш малко по-адекватно ... но все пак ...... а и не виждам основателна причина да се местиш от даскалото

Di
12-12-2008, 14:28
Напулно нормално е.. аз сигурно шях да я убия на място.. ама никой не ме пита.Веднъж госпожата ми по рисуване ме обвини в тва че съм счупил една фигурка.Хванах я за косата и право в кенефа.Сритах я.Не ми проговори цяла година.Гордея се с това.Всеки трябва да се защитава както може.След като не разбитар с думи - боя е решение .. така че не си мисли че си сбъркала или нещо подобно.И не е трябвало да излизаш..

schhhhhhh
12-12-2008, 15:31
Сега, каквото и да си говорим, за един нищо и никакъв нокът е доооста тъпо да се разревеш.
Първо,че ти е забранено да си ползваш телефона в час,без значение,че си приключила с упражненията.
Второ, даскалката е в правото си да ти направи забележка пък до колко й влиза в правата да ти взима телефона не знам.
Трето, целия клас се е хилил на простотията ти, извинявай .. За 1 нокът да ревеш,да хвърляш тетрадки и тем подобни ... еми съжалявам ама тва е детинско поведение. Затова класа ти се е смял злобно- защото си се държала тъпо ...

Т`ва е ... нищо лично към теб, просто в моите очи ситуацията стои по тоя начин

Evanescencefan
12-12-2008, 15:37
Сега, каквото и да си говорим, за един нищо и никакъв нокът е доооста тъпо да се разревеш.
Първо,че ти е забранено да си ползваш телефона в час,без значение,че си приключила с упражненията.
Второ, даскалката е в правото си да ти направи забележка пък до колко й влиза в правата да ти взима телефона не знам.
Трето, целия клас се е хилил на простотията ти, извинявай .. За 1 нокът да ревеш,да хвърляш тетрадки и тем подобни ... еми съжалявам ама тва е детинско поведение. Затова класа ти се е смял злобно- защото си се държала тъпо ...

Т`ва е ... нищо лично към теб, просто в моите очи ситуацията стои по тоя начин+1 :?

xbLaHx
12-12-2008, 16:17
basi murlata :-o :D kazano e da ne se polzva GSM v 4as tui zna4i da ne go vadi6 :D i kfo kato ti e s4upila nokutq nali pak 6te izraste be ..kuf ti e problema :D ina4e si zaslujila obidite ot klasa :)

Carmen_Kass
12-12-2008, 18:29
Сега, каквото и да си говорим, за един нищо и никакъв нокът е доооста тъпо да се разревеш.
Първо,че ти е забранено да си ползваш телефона в час,без значение,че си приключила с упражненията.
Второ, даскалката е в правото си да ти направи забележка пък до колко й влиза в правата да ти взима телефона не знам.
Трето, целия клас се е хилил на простотията ти, извинявай .. За 1 нокът да ревеш,да хвърляш тетрадки и тем подобни ... еми съжалявам ама тва е детинско поведение. Затова класа ти се е смял злобно- защото си се държала тъпо ...

Т`ва е ... нищо лично към теб, просто в моите очи ситуацията стои по тоя начин

+1

hrisis
12-12-2008, 19:20
Наистина много тъпо се е получило, но аз те разбирам до някъде.Тъпо е, че цялата история е станала заради един нокът, но все пак, когато човек е ядосан за нещо и не знае какво прави. Разбирам, че не си се разплакала само заради нокътя, ами и заради отношението към теб, но не се притеснявай всяко чудо за три дни. Според мен всичко ще отмине.

AFT
12-12-2008, 19:29
Ако бях на мястото на тая учителка, нямаше да се разминеш толкова лесно. Супер нахална си била. Първо, че телефоните в час са забранени, после си се правела на интересна и не си и' го дала (при положение, че тя едва ли е имала намерението да го разглежда или да си остане за нея, а просто за часа да ти го отнеме - леле,ква трагедия), а накрая си се разревала и си провалила целия и' час. Да не говорим за неуважението, което си проявила към нея, когато си отказала да поговорите. Л И Г Л А.

miroslavtn
12-12-2008, 20:00
значи прочетох първите няколко мнения и мнението ми може да се повтаря с някое друго за което се извинявам но си представи ти да си на мястото на учителката и ще ти бъде ли приятно ти да разказваш нещо и никой да не те слуша. Не че защитавам учителката, но майка ми е също учителка и знам как се чувства и какво прави като не я слушат учениците. Все пак и тя е трябвало да ти се извини но това си е вече от нейния характер. Това за един нокът ехе ест че ще порастне отново но баш да изпадаш в кризи ддз. не съм момиче че да знам какво значи един маникюр за вас така че.

zvezdichkaaa
12-12-2008, 20:06
Ама ти сама си си го направила!Това да си ровичкаш в телефона по време на час си е чисто неуважение към учителя!Заслужила си си го.Ми аз си ровичках след като свърших с упражненията,абе няма да се оправдавам..

Бе,чак пък неуважение....Аз си слушам музика в час(със слушалки)и никой нищо ми не казва въобще необръщам внимание кфо ми дрънкат.Само има 2-3 часа,от който се интересувам и това е .А тая е ебахти кръжата...пфф

dreme_mi_kopelle
12-12-2008, 20:24
Вярно е че много от учителите взеха да си позволяват много,не се ядосвай за глупости гледай напред и да не ти пука хорското мнение.А това че съучениците ти са се хилили и тейм подобни не им са вразвай,аз до ся оставах да ми се качват и учители на главата имах един класен когато живеех в Севлиево и така ме унижаваше пред целия клас че изобщо не исках да ходя на училище затворих се в себеси.Но сега пък не се оставям на никой учител балвам и нецензурни думи,обиди квото ми дойде наум наскоро класната са заяде пак с мене а и аз и крещя пред няколко съученици и пред майка ми убиждам я на бг и на турски и само и казах че не лижа задници,сега гледа много много да не ме дразни но и няма намерение да се спре.Голям трън съм и в задника,не признавам вече нито учител нито директор който са ебава и аз са ебавам,само дето с учителя по физическо не си позволявам да се лигавя че с онея ми ти мускули ако ме цапардоса ще ми стане зле.

П.П.Не се хващай на на такива ако ще и учители и съученици да те дразнят не им се оставяй.Те койотите могат само да вият,но не хапят.И тея дето пишат некви коментари че си лигла и такива тъпотии със сигурност и те си вадят телефоните в час,няма ученик който да не си играе с телчето си в час.

Glorious
12-12-2008, 20:48
после пак ми казвай че те обиждам без причина .. тъпа иси.. счупила нокът .. ми ше порасне ма .. бооже бооожее.. а и в правилника на училището .. поне в моето ..е забранено използването на мобилен телефон по време на час .. независимо с ква цел .. ! :wink:

На госпожата й става лошо, направо пред умирачка и едвам промълвява "извикайте линейка" и класа и казва, че са в час и като свърши тогава. 8-)

hgfh
12-13-2008, 05:49
Ако бях на мястото на тая учителка, нямаше да се разминеш толкова лесно. Супер нахална си била. Първо, че телефоните в час са забранени, после си се правела на интересна и не си и' го дала (при положение, че тя едва ли е имала намерението да го разглежда или да си остане за нея, а просто за часа да ти го отнеме - леле,ква трагедия), а накрая си се разревала и си провалила целия и' час. Да не говорим за неуважението, което си проявила към нея, когато си отказала да поговорите. Л И Г Л А.
+1

8992LIGHTER
12-13-2008, 08:08
бе кфо ще и се извиняваш пък чак ... случило се е .. тва е не можеш да върнеш времето назад пък и не мисля , че тва е толкова фатално... да и се извиняваш не е задължително ... и аз съм избухлива като теб и не бих се извинила пък и тя не се е държала много мило :wink:
не се връзвай толкова .. свиркай си и бъди по-корава
и все пак не знам как е с дисциплината в твоето училище ... в моето някой учители са много строги други си предават урока и не ги интересува дали някой ги слуша
и все пак кой клас си 8-)

Schneeflocke
12-13-2008, 08:09
Напулно нормално е.. аз сигурно шях да я убия на място.. ама никой не ме пита.Веднъж госпожата ми по рисуване ме обвини в тва че съм счупил една фигурка.Хванах я за косата и право в кенефа.Сритах я.Не ми проговори цяла година.Гордея се с това.Всеки трябва да се защитава както може.След като не разбитар с думи - боя е решение .. така че не си мисли че си сбъркала или нещо подобно.И не е трябвало да излизаш..

Много бих искала да си отвориш голямата уста пред мен, за да видим, дали проблемите наистина се решават с бой. Или изведнъж ще се научиш да уважаваш другите.

dreme_mi_kopelle, досега не бях срещала човек, който да се гордее, че е страхливец. Поздравления, ти си жалък.

ПП: И аз си обичам маникюра и ми става кофти, като трябва да си изрежа ноктите, но не е чак такава трагедия. А аз имам колекция от лакове(над 50), рисувам си сама ноктите и си сменям лака всеки ден.

Di
12-13-2008, 09:19
Напулно нормално е.. аз сигурно шях да я убия на място.. ама никой не ме пита.Веднъж госпожата ми по рисуване ме обвини в тва че съм счупил една фигурка.Хванах я за косата и право в кенефа.Сритах я.Не ми проговори цяла година.Гордея се с това.Всеки трябва да се защитава както може.След като не разбитар с думи - боя е решение .. така че не си мисли че си сбъркала или нещо подобно.И не е трябвало да излизаш..

Много бих искала да си отвориш голямата уста пред мен, за да видим, дали проблемите наистина се решават с бой. Или изведнъж ще се научиш да уважаваш другите.

dreme_mi_kopelle, досега не бях срещала човек, който да се гордее, че е страхливец. Поздравления, ти си жалък.

ПП: И аз си обичам маникюра и ми става кофти, като трябва да си изрежа ноктите, но не е чак такава трагедия. А аз имам колекция от лакове(над 50), рисувам си сама ноктите и си сменям лака всеки ден.

А що не след като не разбират с думи ?! А !?

style08
12-13-2008, 10:20
тва че си се разревала за нокътя наистина е тъпо,но и на мен ми става спр тъпо като почнат да се заяждат пред целия клас..не знам кво толкова целят,ако имат да кажат нещо нека да е лично..изключително неприятно е тва.. :( съчувствам ти и в мойто даскало има супер странни гарги.. :oЗнам,че е тъпо да се разрева за нокътя,ама то след като стана тва сички зеха да ме гледат и да се кикотят и ми стана по-гадно за отношението на класа,как ме гледаха и се скасваха от смях...и през целия час си шушукаха и умира от смях даже и госпожата умираше от смях след като виждаше,че ми беше много гадно...ми то пък поне малко уважение да бяха проявили,на тях нямаше да им е приятно ако се случи нещо с тях и сички да се хилят и да те гледат странно и да се скъсват от смях.. :(

men ako mi se smeqt taka 6te gi ubiqq..puk ako mi s4upqt nokatq da ne govorim :shock: :booooomb:

Schneeflocke
12-13-2008, 10:40
А що не след като не разбират с думи ?! А !?

Защото ние, хората, първо говорим(цивилизованост, възпитание ала-бала). Насилието е последният изход, когато наистина нямаш избор. Историята ти(съшита с бели конци, между другото) не споменава да си говорил/а или да си обяснявал/а - просто се хвалиш с неуважението си към по-възрастните, по-знаещите от теб. А и не забравяй: There's always a bigger bull than you.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 10:51
[/quote]dreme_mi_kopelle, досега не бях срещала човек, който да се гордее, че е страхливец. Поздравления, ти си жалък.
[/quote]
Каде видя да съм писал че съм страхливец,ела питай всичките ми учители кой е страхливец дали им се подчинявам и изобщо да съм един от овцете и да позволявам овчарите да ми се качват на главата.По твои думи съм жалак ок но как го разбра след като не знаеш нищо за мене. :D напушва ме на смях ха ха

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 10:57
Напулно нормално е.. аз сигурно шях да я убия на място.. ама никой не ме пита.Веднъж госпожата ми по рисуване ме обвини в тва че съм счупил една фигурка.Хванах я за косата и право в кенефа.Сритах я.Не ми проговори цяла година.Гордея се с това.Всеки трябва да се защитава както може.След като не разбитар с думи - боя е решение .. така че не си мисли че си сбъркала или нещо подобно.И не е трябвало да излизаш..

Много бих искала да си отвориш голямата уста пред мен, за да видим, дали проблемите наистина се решават с бой. Или изведнъж ще се научиш да уважаваш другите.

dreme_mi_kopelle, досега не бях срещала човек, който да се гордее, че е страхливец. Поздравления, ти си жалък.

ПП: И аз си обичам маникюра и ми става кофти, като трябва да си изрежа ноктите, но не е чак такава трагедия. А аз имам колекция от лакове(над 50), рисувам си сама ноктите и си сменям лака всеки ден.

А що не след като не разбират с думи ?! А !? Каде видя да съм писал че съм страхливец,ела питай всичките ми учители кой е страхливец дали им се подчинявам и изобщо да съм един от овцете и да позволявам овчарите да ми се качват на главата.По твои думи съм жалак ок но как го разбра след като не знаеш нищо за мене. :D напушва ме на смях ха ха

Schneeflocke
12-13-2008, 11:05
Ти го написа - "дървиш" се на всички, но не и на този по физкултура, защото е силен и те е шубе. Само страхливците са смели пред по-слабите, но се напикават пред по-силните.

varnen4e
12-13-2008, 11:46
Класа ти малоумен ли е?

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 11:53
Ти го написа - "дървиш" се на всички, но не и на този по физкултура, защото е силен и те е шубе. Само страхливците са смели пред по-слабите, но се напикават пред по-силните.Не е проблем и на него да се дарвя да позаякна малко да не мислиш че ме е страх,разликата е че е по едар от мен да бях с 20-25 кг по тежак щях да му се дарвя всеки ден.Пак ме разсмиваш браво.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 11:55
Класа ти малоумен ли е?На кого

mim4ety_sara
12-13-2008, 12:08
Awe daskalite nz li 4e sa otkacheni :lol: :lol:

Schneeflocke
12-13-2008, 12:21
Не е проблем и на него да се дарвя да позаякна малко да не мислиш че ме е страх,разликата е че е по едар от мен да бях с 20-25 кг по тежак щях да му се дарвя всеки ден.Пак ме разсмиваш браво.

Да, де, смел си само пред по-слабите. Пак доказваш, че съм права. Мерси.

sweetsunshine
12-13-2008, 14:36
Само да кажа,че и госпожата си ровичка из телефона през часа,даже и когато някои и звънне вдига и почва да си говори,така че при това положение мисля,че няма право да прави забележка на когото и да било от класа.

Di
12-13-2008, 14:37
А що не след като не разбират с думи ?! А !?

Защото ние, хората, първо говорим(цивилизованост, възпитание ала-бала). Насилието е последният изход, когато наистина нямаш избор. Историята ти(съшита с бели конци, между другото) не споменава да си говорил/а или да си обяснявал/а - просто се хвалиш с неуважението си към по-възрастните, по-знаещите от теб. А и не забравяй: There's always a bigger bull than you.

Забравих, че АЗ не съм човек.. Апфф и не се мисли за велика психоложка пред мене.. Първо ти не си била там че да знаеш говорил ли съм с нея или да.Така че НЕ НА МЕНЕ ТИЯ. И се хваля - ДА.Защо да не защитавам достойнството си? А?! Пък и тая е не по знаеща от мене,че да я уважавам.. Мислиш ли че незнам че има някой по-по от мен.. Не ми се меси ..

Schneeflocke
12-13-2008, 14:55
Само да кажа,че и госпожата си ровичка из телефона през часа,даже и когато някои и звънне вдига и почва да си говори,така че при това положение мисля,че няма право да прави забележка на когото и да било от класа.

С малката разлика, че госпожата е възрастен човек и на нея може да й звънят за нещо важно. А и досега не съм чула ученик да се оплаква от почивка по време на час. Въпрос на елементарно възпитание е да уважаваш говорещия. Да, не всички го правят, но това не означава, че трябва да взимаме пример от тях.

Di, възможно е да си по-добър психолог от мен. Аз ходя на лекции по психология три пъти в седмицата, а ти? И силно се съмнявам, че след подобна постъпка ще останеш в това училище. Или в някое училище. Под "ние, хората" имах предвид, че не сме животни. Ако ти се възприемаш като по-малко човек от другите, може би трябва да поговориш с психолог. Предвид правописа ти, съм доста сигурна, че е по-знаеща от теб. Ако не беше така, ти щеше да й преподаваш, а не обратното. Ако смяташ, че е достойно да се гавриш с физически по-слабите от теб, защитавай си "достойнството" и се хвали какъв мъж си. Толкова силен, че биеш жени. Поздравления.

sweetsunshine
12-13-2008, 15:19
Само да кажа,че и госпожата си ровичка из телефона през часа,даже и когато някои и звънне вдига и почва да си говори,така че при това положение мисля,че няма право да прави забележка на когото и да било от класа.

С малката разлика, че госпожата е възрастен човек и на нея може да й звънят за нещо важно. А и досега не съм чула ученик да се оплаква от почивка по време на час. Въпрос на елементарно възпитание е да уважаваш говорещия. Да, не всички го правят, но това не означава, че трябва да взимаме пример от тях.

Di, възможно е да си по-добър психолог от мен. Аз ходя на лекции по психология три пъти в седмицата, а ти? И силно се съмнявам, че след подобна постъпка ще останеш в това училище. Или в някое училище. Под "ние, хората" имах предвид, че не сме животни. Ако ти се възприемаш като по-малко човек от другите, може би трябва да поговориш с психолог. Предвид правописа ти, съм доста сигурна, че е по-знаеща от теб. Ако не беше така, ти щеше да й преподаваш, а не обратното. Ако смяташ, че е достойно да се гавриш с физически по-слабите от теб, защитавай си "достойнството" и се хвали какъв мъж си. Толкова силен, че биеш жени. Поздравления.
Важно..хм ако смяташ,че звъненето от майсторите да я питат нещо е адски важно ми браво...+ тва в начален курс са ни учили,че ако учителя яде пие вода дъвче дъвка и тн и учениците имат това право..Та по тази логика щом тя си използва телефона значи и всеки друг ученик може да го използва в часа.

Та на следващия ден тя нищо не ми каза,защото говорих с майка ми(и тя е учителка но в начален курс)и каза,че заради това,че ми дърпа лична вещ и има физически контакт с мен(защото нееднократно тази учителка ми е дърпала косата,пипала личните вещи и тн)мога да подам жалба до инспектората и наказанието е или предупреждение за уволнение или напразо уволнение,така че оставаше и да ми каже нещо.Та в петък никои нищо не ми каза и целия клас викаха нали няма да ме бийш :lol: и на тях не им е лесно..та ставаше голям бъзик,а през часовете тая даскалка така ме гледаше,но естествено и отвърнах със един безразличен поглед и спря да ме гледа накриво.

sweetsunshine
12-13-2008, 15:25
basi murlata :-o :D kazano e da ne se polzva GSM v 4as tui zna4i da ne go vadi6 :D i kfo kato ti e s4upila nokutq nali pak 6te izraste be ..kuf ti e problema :D ina4e si zaslujila obidite ot klasa :) Драги точно мърла пък не съм.

Ще си рева за квото си искам ако ще и за ч косъм паднал от главата ми!

За нокътя ми да ще израсте,ама до тогава кво ще ходя с ноктопластика..
пфффф бе я си задръжте тъпите коментари

Обиди от класа ами случайно за тва,че се пресмиваха след тва зеха да ми викат как си и тогава им затворих устите..така че не се притеснявай аз ще им го върна някой ден... 8-)

И да ме гледат както си искат ще ми викат те как си изблика на гняв и ярост не означава непременно,че съм луда...най-малкото защото не съм.!.

Та запазете си ебливите коментари ...

Tienji
12-13-2008, 15:25
Schneeflocke е нормален човек - другите commit a suicide :smt002

ScionOfStorm
12-13-2008, 15:34
тук е пълно с някакви разлигавени ретарди.

я като попораснеш на работодателя си така му направи физиономия да те видя..и тея другите - отворените. като си намерите майстора и някой ви натрие носа ще станете МИШКИ, пичове. малко или много всички пред някого са мишки, така че не се правете на големите бунтари, бойци и прочие...опълчил се и хванал за косата учителя си, всявал страх сред директора и т.н...

като си толкова смел отиди примерно на скинарите да им се отваряш бе, велик.

смешници.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 16:21
Не е проблем и на него да се дарвя да позаякна малко да не мислиш че ме е страх,разликата е че е по едар от мен да бях с 20-25 кг по тежак щях да му се дарвя всеки ден.Пак ме разсмиваш браво.

Да, де, смел си само пред по-слабите. Пак доказваш, че съм права. Мерси.Я сподели на колко годинки си,или ще обарнеш темата в друга насока.Ти като си една от овцете която и да я мачкат слуша овчаря си не ми пречи тва си е твой проблем.Но както ти казах нямам намерение да съм играчка на никой нито да се оставям да ме тапчат.Който не ме уважава и аз няма да го уважавам,доколкото до това че когато почна работа няма да си позволявам толкова много си е вярно но там вече е друго,работиш и ти плащат работих 2 месеца в сл.бряг 15 дена при единия шев и ми плащаха по 18 лв.надница бачках като луд и накрая се махнах.После почнах като пазач при брат ми там работих 27 дена за по 20 лв.надница платиха ми 12 дена а имам да вземам още 300 лв. за 15 дена но не ми ги дават.И при шефовете ако попаднеш на подходящия човек щом той те уважава и ти ще го уважаваш.Така мисля който иска да поспорим.

Schneeflocke
12-13-2008, 16:46
Я сподели на колко годинки си,или ще обарнеш темата в друга насока.Ти като си една от овцете която и да я мачкат слуша овчаря си не ми пречи тва си е твой проблем.Но както ти казах нямам намерение да съм играчка на никой нито да се оставям да ме тапчат.Който не ме уважава и аз няма да го уважавам,доколкото до това че когато почна работа няма да си позволявам толкова много си е вярно но там вече е друго,работиш и ти плащат работих 2 месеца в сл.бряг 15 дена при единия шев и ми плащаха по 18 лв.надница бачках като луд и накрая се махнах.После почнах като пазач при брат ми там работих 27 дена за по 20 лв.надница платиха ми 12 дена а имам да вземам още 300 лв. за 15 дена но не ми ги дават.И при шефовете ако попаднеш на подходящия човек щом той те уважава и ти ще го уважаваш.Така мисля който иска да поспорим.

Ако ми кажеш какво значение имат годините ми, с удоволствие ще ги споделя с теб(още не съм достигнала възрастта, след която жените лъжат за това). Всъщност ти си от овцете, които искат да се правят на печени или, както казваше един приятел, искаш да си много "пьекан". Само веднъж ме е "мачкал" учител. И, въпреки че ме мразеше до мозъка на костите си и ми правеше живота черен, ми писа 6 за годината. Никога не съм имала директен сблъсък с учител, повечето ми преподаватели ме уважават и ценят не само като ученик, но и като човек. Това лято работих в една фирма за месец. Когато си тръгвах, един колега, който ме познаваше от 2 дена, ми предложи брак, за да остана, всичките колежки плакаха. А аз дори не ги харесвах. Шефката ми даде бонус, който не заслужавах. Ти можеш ли да се похвалиш с такова отношение? За да те уважават, трябва първо ти да им покажеш, че го заслужаваш.

Wrathchild
12-13-2008, 17:06
Голяма гордост е да се дървиш на учител. Абсолютно. Голяма гордост е и да му посягаш. Не е нужна диплома за завършена психология, за да зацепи човек, че сте едни комплексари.
sweetsunshine, лигла си. Ако не беше направила такава драма за пълна глупост, нямаше да се стигне до това съучениците ти да ти се подиграват. А ми е интересно останалите, които казват, че 'учителите много си позволяват', вие не си ли позволявате, че и повече? Ама дебилните родители в днешно време са виновни, че такова възпитание са ви дали.
И онзи, когото обясняваше, че си бил пребил учителката, един ден как ще се държиш с жена си.

Di
12-13-2008, 17:46
Само да кажа,че и госпожата си ровичка из телефона през часа,даже и когато някои и звънне вдига и почва да си говори,така че при това положение мисля,че няма право да прави забележка на когото и да било от класа.



Di, възможно е да си по-добър психолог от мен. Аз ходя на лекции по психология три пъти в седмицата, а ти? И силно се съмнявам, че след подобна постъпка ще останеш в това училище. Или в някое училище. Под "ние, хората" имах предвид, че не сме животни. Ако ти се възприемаш като по-малко човек от другите, може би трябва да поговориш с психолог. Предвид правописа ти, съм доста сигурна, че е по-знаеща от теб. Ако не беше така, ти щеше да й преподаваш, а не обратното. Ако смяташ, че е достойно да се гавриш с физически по-слабите от теб, защитавай си "достойнството" и се хвали какъв мъж си. Толкова силен, че биеш жени. Поздравления.

Чакай малко ма.. Някой да ти е дал да се прайш на психолог тука..
1. Останах в тва училище и го завърших с 5.70
2.След 7-клас кандидатствах и влязох в най-елитното училище в града..
3.Това че я набих де попречи да кандидатствам и да ме приемат,въпреки че знаеха за постътпаката ми..
4.Не ми прави забележки как пиша, тва е свободна зона- хората пишат както си искат..
5.Не си ми никаква да ми казваш с кой,кого,как да правя..

AFT
12-13-2008, 18:56
Абе, вие кога ще осъзнаете, че тея учители не ходят на даскало с мисълта да ви съсипват живота, а да ви научат на нещо?? На мен ми е супер жал за новите даскали, щото не стига, че им плащат някви мизерни заплати, ами и трябва всеки ден да търпят разни малоумни тинейджъри тип "Аз знам всичко, аз мога всичко, аз съм на 15 и не мога да умра!". Дебили. Тва ако някога стана учителка, така яко ще се гавря с отворковци като вас, че света малък ще ви се види. Щото вие може да се правите на много яки, да налитате на бой и да псувате, ама като ви остави да повтаряте някой клас.. няма да вдъхвате толкова респект, колкото си мислите, че вдъхвате сега на бавните ви приятели.

densii
12-13-2008, 20:08
Нямам намерение да чета всичко,което си писала.
Само като прочетох,че си си разглеждала телефона в час и ми е ясно... Ти в час ли си или у вас? Не един!Всичките ти нокти да беше счупила!

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 20:52
Я сподели на колко годинки си,или ще обарнеш темата в друга насока.Ти като си една от овцете която и да я мачкат слуша овчаря си не ми пречи тва си е твой проблем.Но както ти казах нямам намерение да съм играчка на никой нито да се оставям да ме тапчат.Който не ме уважава и аз няма да го уважавам,доколкото до това че когато почна работа няма да си позволявам толкова много си е вярно но там вече е друго,работиш и ти плащат работих 2 месеца в сл.бряг 15 дена при единия шев и ми плащаха по 18 лв.надница бачках като луд и накрая се махнах.После почнах като пазач при брат ми там работих 27 дена за по 20 лв.надница платиха ми 12 дена а имам да вземам още 300 лв. за 15 дена но не ми ги дават.И при шефовете ако попаднеш на подходящия човек щом той те уважава и ти ще го уважаваш.Така мисля който иска да поспорим.

Ако ми кажеш какво значение имат годините ми, с удоволствие ще ги споделя с теб(още не съм достигнала възрастта, след която жените лъжат за това). Всъщност ти си от овцете, които искат да се правят на печени или, както казваше един приятел, искаш да си много "пьекан". Само веднъж ме е "мачкал" учител. И, въпреки че ме мразеше до мозъка на костите си и ми правеше живота черен, ми писа 6 за годината. Никога не съм имала директен сблъсък с учител, повечето ми преподаватели ме уважават и ценят не само като ученик, но и като човек. Това лято работих в една фирма за месец. Когато си тръгвах, един колега, който ме познаваше от 2 дена, ми предложи брак, за да остана, всичките колежки плакаха. А аз дори не ги харесвах. Шефката ми даде бонус, който не заслужавах. Ти можеш ли да се похвалиш с такова отношение? За да те уважават, трябва първо ти да им покажеш, че го заслужаваш.Не се правя на печен но както желаеш така си го тълкувай, както казахв предния си пост нямам намерение да се оставям да ме мачкат.Нито да лижа задници а и още нещо свестни учители няма или аз не съм срещал такива.Моя грешка има и изключения до гроб ще уважава двама учители които ми преподаваха в гр.Севлиево учител по география и госпожа по литература и бел.а сега кадето уча 2-3 учители започнаха да ми стават доста симпатични.Колкото до това че са ти дали бонус от някаква фирма в строителния бизнес шефовете ако могат така да се нарекат гледат да им работиш като вол,а да ти дават нищожно заплащане някой път и нищо.В строителния бизнес няма как да не те преебат,те затова на гърба на хората дигат по черноморието луксозни хотели и др.и не само по черноморието.

Schneeflocke
12-13-2008, 22:12
Чакай малко ма.. Някой да ти е дал да се прайш на психолог тука..
1. Останах в тва училище и го завърших с 5.70
2.След 7-клас кандидатствах и влязох в най-елитното училище в града..
3.Това че я набих де попречи да кандидатствам и да ме приемат,въпреки че знаеха за постътпаката ми..
4.Не ми прави забележки как пиша, тва е свободна зона- хората пишат както си искат..
5.Не си ми никаква да ми казваш с кой,кого,как да правя..

А на теб кой ти позволи да ми говориш на "ма"?
1. Това е невъзможно. Или лъжеш за историята с учителката. Нападение над преподавател се наказва с изключва в България.
2. Личи си колко е елитно, щом са те взели(ако приемем, че не си просто лъжец).
3. Странното е, че и неграмотността не ти е попречила....
4. Не ти правя забележка. Просто отбелязвам, че си неграмотен.
5. Не ти казвам нищо. Както сам каза, това е свободна зона. Следователно имам право да изразя мнението си(което ми е гарантирано и от член 19 на Всеобщата декларация за правата на човека).


dreme_mi_kopelle, щом толкова си уважавал преподавателката по БЕЛ, защо не научи поне името на предмета? А и взе да ми става интересно ти на колко години си. Тъкмо приключих с писането на преразказа ти, но, тъй като не обичаш да се мазниш и да "лижеш задници", предполагам, че си прекалено принципен, за да представиш чужда работа като своя.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 22:23
Чакай малко ма.. Някой да ти е дал да се прайш на психолог тука..
1. Останах в тва училище и го завърших с 5.70
2.След 7-клас кандидатствах и влязох в най-елитното училище в града..
3.Това че я набих де попречи да кандидатствам и да ме приемат,въпреки че знаеха за постътпаката ми..
4.Не ми прави забележки как пиша, тва е свободна зона- хората пишат както си искат..
5.Не си ми никаква да ми казваш с кой,кого,как да правя..

А на теб кой ти позволи да ми говориш на "ма"?
1. Това е невъзможно. Или лъжеш за историята с учителката. Нападение над преподавател се наказва с изключва в България.
2. Личи си колко е елитно, щом са те взели(ако приемем, че не си просто лъжец).
3. ...
4. Не ти правя забележка. Просто отбелязвам, че си неграмотен.
5. Не ти казвам нищо. Както сам каза, това е свободна зона. Следователно имам право да изразя мнението си(което ми е гарантирано и от член 19 на Всеобщата декларация за правата на човека).


dreme_mi_kopelle, щом толкова си уважавал преподавателката по БЕЛ, защо не научи поне името на предмета? А и взе да ми става интересно ти на колко години си. Тъкмо приключих с писането на преразказа ти, но, тъй като не обичаш да се мазниш и да "лижеш задници", предполагам, че си прекалено принципен, за да представиш чужда работа като своя.Аз до сега кат не съм го научил надали ще го науча някога,блг че си се постарала да ми направиш преразказа и се извинявам че си се старала да го направиш.Но си права че преди наистина исках да ми го направят наготово,но сега като си помисля е по добре да се постарая сам.Затова те моля да не го публикуваш.Когато кажа нещо си го изпълнявам.Поздрави и лека вечер по касно ако мога ще си изтри постовете в тая тема че доста го оспамих. По голямата част от учителите ми които ми преподават казват че имам въможности,че съм умен и ако се старая повече няма да ми е трудно,но жалко че не си използвам ресурсите.Не знам доколко са прави че съм умен но е вярно че трябва да се постаря повече.

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 22:53
Обарках се по точно желаех някой да ми обясни как да направя преразказа а не наготово да ми го направят.Можех да си редактирам горния пост но щом съм го написал да стои така.Лека вечер

Di
12-14-2008, 07:39
Чакай малко ма.. Някой да ти е дал да се прайш на психолог тука..
1. Останах в тва училище и го завърших с 5.70
2.След 7-клас кандидатствах и влязох в най-елитното училище в града..
3.Това че я набих де попречи да кандидатствам и да ме приемат,въпреки че знаеха за постътпаката ми..
4.Не ми прави забележки как пиша, тва е свободна зона- хората пишат както си искат..
5.Не си ми никаква да ми казваш с кой,кого,как да правя..

А на теб кой ти позволи да ми говориш на "ма"?
1. Това е невъзможно. Или лъжеш за историята с учителката. Нападение над преподавател се наказва с изключва в България.
2. Личи си колко е елитно, щом са те взели(ако приемем, че не си просто лъжец).
3. Странното е, че и неграмотността не ти е попречила....
4. Не ти правя забележка. Просто отбелязвам, че си неграмотен.
5. Не ти казвам нищо. Както сам каза, това е свободна зона. Следователно имам право да изразя мнението си(което ми е гарантирано и от член 19 на Всеобщата декларация за правата на човека).


dreme_mi_kopelle, щом толкова си уважавал преподавателката по БЕЛ, защо не научи поне името на предмета? А и взе да ми става интересно ти на колко години си. Тъкмо приключих с писането на преразказа ти, но, тъй като не обичаш да се мазниш и да "лижеш задници", предполагам, че си прекалено принципен, за да представиш чужда работа като своя.

Историята не е измислена.Тва че на тебе не ти стиска да го направиш на някой им стиска.Училището е най-елитното в Плевен.. Не ми се занимава с твойте глупоти..Темата беше да помогнем със съвет на момичето,а ти го напрай на караница с другите.. И ще си пиша толкова неграмотно колкото си искам,тва не е твой проблем,нали?!
Нв ми отговаряй ако обичаш щото ми писна да се занимавам.И не ми викай лъжец след като не съм.Когато докажеш че съм лъжец тогава АЗ ще ти повярвам.

Wrathchild
12-14-2008, 08:01
Ясно. Веднага като спомена за кой град става дума, ако е истинска историята ти, става ми ясно що за елитни училища има там. Но ако беше в по-голям град, повярвай, наистина това училище щеше да го сънуваш.
Без да те нападам, но все пак, би ли обяснил за тази случка - ти изобщо опита ли се да обясниш на учителката, или налраво налетя на бой? Другият ми въпрос е - ако това беше майка ти или жена ти, какво, и нея ли щеше да я смажеш от бой?

Di
12-14-2008, 08:22
Ясно. Веднага като спомена за кой град става дума, ако е истинска историята ти, става ми ясно що за елитни училища има там. Но ако беше в по-голям град, повярвай, наистина това училище щеше да го сънуваш.
Без да те нападам, но все пак, би ли обяснил за тази случка - ти изобщо опита ли се да обясниш на учителката, или налраво налетя на бой? Другият ми въпрос е - ако това беше майка ти или жена ти, какво, и нея ли щеше да я смажеш от бой?

Седях на първия чин и говорих с момчетата.Госпожата влиза в час с един кашон с керамични фигурки.Бяхме ги поръчали предишния час.Каза ми да си избера и аз и взех еднах.След като всички си бяха избрали фигурка тя видя че една от фигурките в кашона(имаше още 2 за всеки случай) е счупена.Веднага погледна мен и едно момиче с което сядах за часа и ни обвини че сме ги счупили и трябва да ги платим.Отидох до нея и и казах да докаже че съм ги счупил и ще я платя ако го направи.Тя ми се развика и ме бутна на което не обурнах внимание и се завъртях и тръгнах към чина.Изведнъж тя каза "Кога мислите да ги платите?".На което и отговорих отново "Докато не ми дадете доказателство".След това мое изказване ни написа двойки и отсъствия.Тогава всичко започна.Хванах я за косата и в тоалетната.Ся ми кажи не съм ли и казал да се разберем като хора.Разбира се от човека и от ситуацията.Просто се защитих - толкова лошо нещо ли направих ?!
И какво им е на училищата и гимназиите в Плевен?

hgfh
12-14-2008, 09:52
Ясно. Веднага като спомена за кой град става дума, ако е истинска историята ти, става ми ясно що за елитни училища има там. Но ако беше в по-голям град, повярвай, наистина това училище щеше да го сънуваш.
Без да те нападам, но все пак, би ли обяснил за тази случка - ти изобщо опита ли се да обясниш на учителката, или налраво налетя на бой? Другият ми въпрос е - ако това беше майка ти или жена ти, какво, и нея ли щеше да я смажеш от бой?

Седях на първия чин и говорих с момчетата.Госпожата влиза в час с един кашон с керамични фигурки.Бяхме ги поръчали предишния час.Каза ми да си избера и аз и взех еднах.След като всички си бяха избрали фигурка тя видя че една от фигурките в кашона(имаше още 2 за всеки случай) е счупена.Веднага погледна мен и едно момиче с което сядах за часа и ни обвини че сме ги счупили и трябва да ги платим.Отидох до нея и и казах да докаже че съм ги счупил и ще я платя ако го направи.Тя ми се развика и ме бутна на което не обурнах внимание и се завъртях и тръгнах към чина.Изведнъж тя каза "Кога мислите да ги платите?".На което и отговорих отново "Докато не ми дадете доказателство".След това мое изказване ни написа двойки и отсъствия.Тогава всичко започна.Хванах я за косата и в тоалетната.Ся ми кажи не съм ли и казал да се разберем като хора.Разбира се от човека и от ситуацията.Просто се защитих - толкова лошо нещо ли направих ?!
И какво им е на училищата и гимназиите в Плевен?
От кое училище си ?

Blo0dyBitch
12-14-2008, 10:21
единственото нещо,което ми се върти в глвата ,след като ти прочетох мнението, е : ЛИГЛА!!!

xbLaHx
12-14-2008, 10:36
Ти го написа - "дървиш" се на всички, но не и на този по физкултура, защото е силен и те е шубе. Само страхливците са смели пред по-слабите, но се напикават пред по-силните.

\:D/
dreme_mi_kopelle защо обиждаш хората,които те учат на нещо?Като не те устройва-остани си в село Севлиево и си паси кравите там..тъпо копеленце.

Wrathchild
12-14-2008, 11:14
Ясно. Веднага като спомена за кой град става дума, ако е истинска историята ти, става ми ясно що за елитни училища има там. Но ако беше в по-голям град, повярвай, наистина това училище щеше да го сънуваш.
Без да те нападам, но все пак, би ли обяснил за тази случка - ти изобщо опита ли се да обясниш на учителката, или налраво налетя на бой? Другият ми въпрос е - ако това беше майка ти или жена ти, какво, и нея ли щеше да я смажеш от бой?

Седях на първия чин и говорих с момчетата.Госпожата влиза в час с един кашон с керамични фигурки.Бяхме ги поръчали предишния час.Каза ми да си избера и аз и взех еднах.След като всички си бяха избрали фигурка тя видя че една от фигурките в кашона(имаше още 2 за всеки случай) е счупена.Веднага погледна мен и едно момиче с което сядах за часа и ни обвини че сме ги счупили и трябва да ги платим.Отидох до нея и и казах да докаже че съм ги счупил и ще я платя ако го направи.Тя ми се развика и ме бутна на което не обурнах внимание и се завъртях и тръгнах към чина.Изведнъж тя каза "Кога мислите да ги платите?".На което и отговорих отново "Докато не ми дадете доказателство".След това мое изказване ни написа двойки и отсъствия.Тогава всичко започна.Хванах я за косата и в тоалетната.Ся ми кажи не съм ли и казал да се разберем като хора.Разбира се от човека и от ситуацията.Просто се защитих - толкова лошо нещо ли направих ?!
И какво им е на училищата и гимназиите в Плевен?Просто явно не са чак толкова елитни, след като позволяват подобни прояви - и от страна на учителя и от страна на ученика.
Въпреки всичко, поне от уважение към възрастта й, както и това, че е твоя учителка, трябвало е вместо да я хванеш към тоалетната, да я хванеш и да се разберете пред очите на директора. Те са там за това - да защитават както правата на учителите, така и на учениците. Лошото е, че явно само учителите използват това си право.

Di
12-14-2008, 11:19
Ясно. Веднага като спомена за кой град става дума, ако е истинска историята ти, става ми ясно що за елитни училища има там. Но ако беше в по-голям град, повярвай, наистина това училище щеше да го сънуваш.
Без да те нападам, но все пак, би ли обяснил за тази случка - ти изобщо опита ли се да обясниш на учителката, или налраво налетя на бой? Другият ми въпрос е - ако това беше майка ти или жена ти, какво, и нея ли щеше да я смажеш от бой?

Седях на първия чин и говорих с момчетата.Госпожата влиза в час с един кашон с керамични фигурки.Бяхме ги поръчали предишния час.Каза ми да си избера и аз и взех еднах.След като всички си бяха избрали фигурка тя видя че една от фигурките в кашона(имаше още 2 за всеки случай) е счупена.Веднага погледна мен и едно момиче с което сядах за часа и ни обвини че сме ги счупили и трябва да ги платим.Отидох до нея и и казах да докаже че съм ги счупил и ще я платя ако го направи.Тя ми се развика и ме бутна на което не обурнах внимание и се завъртях и тръгнах към чина.Изведнъж тя каза "Кога мислите да ги платите?".На което и отговорих отново "Докато не ми дадете доказателство".След това мое изказване ни написа двойки и отсъствия.Тогава всичко започна.Хванах я за косата и в тоалетната.Ся ми кажи не съм ли и казал да се разберем като хора.Разбира се от човека и от ситуацията.Просто се защитих - толкова лошо нещо ли направих ?!
И какво им е на училищата и гимназиите в Плевен?Просто явно не са чак толкова елитни, след като позволяват подобни прояви - и от страна на учителя и от страна на ученика.
Въпреки всичко, поне от уважение към възрастта й, както и това, че е твоя учителка, трябвало е вместо да я хванеш към тоалетната, да я хванеш и да се разберете пред очите на директора. Те са там за това - да защитават както правата на учителите, така и на учениците. Лошото е, че явно само учителите използват това си право.

Нямахме директор

Sharkey
12-14-2008, 11:20
sweetsunshine след като искаш да мацнеш повечето там ставаш биеш 1 тупаница в лицето на даскалицата и се местиш в друго даскало.Ако не ти стиска прибираш си тел-а и си траеш нищо че не си виновна :o

Wrathchild
12-14-2008, 11:20
Как така не сте имали директор? :shock:

dreme_mi_kopelle
12-14-2008, 13:17
Ти го написа - "дървиш" се на всички, но не и на този по физкултура, защото е силен и те е шубе. Само страхливците са смели пред по-слабите, но се напикават пред по-силните.

\:D/
dreme_mi_kopelle защо обиждаш хората,които те учат на нещо?Като не те устройва-остани си в село Севлиево и си паси кравите там..тъпо копеленце.Когато са ебават с мен няма начин да си трая.Ако желаеш мога и да ти разказа каква е причината да се даржа така.Ако беше и ти на мое място надали щеше да си седиш кротко и тихо.

П.П.От доста време живея в Силистра,ако беше обърнала внимание на някой от постовете ми щеше да разбереш че вече не съм от Севлиево,бях писал като учех в Свелиево би трябвало да се сетиш че преди съм учил там а не да уча още.

xbLaHx
12-14-2008, 15:22
Ти го написа - "дървиш" се на всички, но не и на този по физкултура, защото е силен и те е шубе. Само страхливците са смели пред по-слабите, но се напикават пред по-силните.

\:D/
dreme_mi_kopelle защо обиждаш хората,които те учат на нещо?Като не те устройва-остани си в село Севлиево и си паси кравите там..тъпо копеленце.Когато са ебават с мен няма начин да си трая.Ако желаеш мога и да ти разказа каква е причината да се даржа така.Ако беше и ти на мое място надали щеше да си седиш кротко и тихо.

П.П.От доста време живея в Силистра,ако беше обърнала внимание на някой от постовете ми щеше да разбереш че вече не съм от Севлиево,бях писал като учех в Свелиево би трябвало да се сетиш че преди съм учил там а не да уча още.

Добре,коя е причината..?Слушам те

:)

Wrathchild
12-14-2008, 20:16
В Силистра само едно училище ли е, та не се премести?

sweetsunshine
12-14-2008, 22:03
Само да кажа,че и госпожата си ровичка из телефона през часа,даже и когато някои и звънне вдига и почва да си говори,така че при това положение мисля,че няма право да прави забележка на когото и да било от класа.



Di, възможно е да си по-добър психолог от мен. Аз ходя на лекции по психология три пъти в седмицата, а ти? И силно се съмнявам, че след подобна постъпка ще останеш в това училище. Или в някое училище. Под "ние, хората" имах предвид, че не сме животни. Ако ти се възприемаш като по-малко човек от другите, може би трябва да поговориш с психолог. Предвид правописа ти, съм доста сигурна, че е по-знаеща от теб. Ако не беше така, ти щеше да й преподаваш, а не обратното. Ако смяташ, че е достойно да се гавриш с физически по-слабите от теб, защитавай си "достойнството" и се хвали какъв мъж си. Толкова силен, че биеш жени. Поздравления.

Чакай малко ма.. Някой да ти е дал да се прайш на психолог тука..
1. Останах в тва училище и го завърших с 5.70
2.След 7-клас кандидатствах и влязох в най-елитното училище в града..
3.Това че я набих де попречи да кандидатствам и да ме приемат,въпреки че знаеха за постътпаката ми..
4.Не ми прави забележки как пиша, тва е свободна зона- хората пишат както си искат..
5.Не си ми никаква да ми казваш с кой,кого,как да правя..A тука ми напомнихте как една учителка ме заплаши,че ще ме пребие ако сме извън даскало,и че нямало да кандидатствам щото щяла да ме остави на изпит и след това цялото даскало като разбра заговорничеше срещу нея(и учителите) и всички бяха на моя страна и накрая си завърших с прекрасна оценка(+ тва и директора неискаше да я наема щото преди е имала проблеми с учениците си ама нямаше други учители по АЕ) абе общо взето всичките ми учители по АЕ с малки изключения са побъркани...


Бтв тая по английски като се клатя на стола и тои нали става на 2 крака(задните) и тя минава покрай мен и го бута назад и един път замалко да си ударя глава в ръба на задния чин,постоянно ми дърпа косата и тем подобни,а след това все аз съм виновна...

Schneeflocke
12-14-2008, 23:10
Бтв тая по английски като се клатя на стола и тои нали става на 2 крака(задните) и тя минава покрай мен и го бута назад и един път замалко да си ударя глава в ръба на задния чин,постоянно ми дърпа косата и тем подобни,а след това все аз съм виновна...

Предполагам, че майка ти никога не ти е казвала, че така чупиш стола. Който училището ще трябва да плати, но понеже едва ли има средства за това, някой ученик ще трябва да седи на него. А не е приятно да балансираш на счупен стол, да паднеш и да си удариш главата, защото някой не знае как се седи на стол. Като чета какви ги вършиш в час и все някой друг ти е виновен, съм склонна да мисля, че учителките си имат добри причини да се държат така с теб.

Rofl4e
12-15-2008, 12:17
Тя даскалката е луда бе..даже и едно извиняваи не ти е казла бахти кочът! Да не ти пука апък класа да не ти пука след 5 дни всичко е забравено защото ще измислят нещо ново!

dreme_mi_kopelle
12-15-2008, 12:27
В Силистра само едно училище ли е, та не се премести?Има но при мен е по особено,довечера ще пусна тема и ще разбереш защо.Ще напиша защо е особено при мен,както и за държанието ми в даскало.Поздрави

sweetsunshine
12-15-2008, 22:42
Бтв тая по английски като се клатя на стола и тои нали става на 2 крака(задните) и тя минава покрай мен и го бута назад и един път замалко да си ударя глава в ръба на задния чин,постоянно ми дърпа косата и тем подобни,а след това все аз съм виновна...

Предполагам, че майка ти никога не ти е казвала, че така чупиш стола. Който училището ще трябва да плати, но понеже едва ли има средства за това, някой ученик ще трябва да седи на него. А не е приятно да балансираш на счупен стол, да паднеш и да си удариш главата, защото някой не знае как се седи на стол. Като чета какви ги вършиш в час и все някой друг ти е виновен, съм склонна да мисля, че учителките си имат добри причини да се държат така с теб.Аз съм казала,че ако стола се счупи ще го платя в ТРОЕН размер,а и такъв е редът ако нещо бъде счупено от ученик го плаща в троен размер или го купува нов и го носи.Всеки се е подписал за това нещо.

ПП: днес едно момче така се клатеше и госпожата мина дръпна му стола и той падна и си удари главата в земята,а не беше направил нищо,а след това ми говори,че аз съм виновна...

Wrathchild
12-16-2008, 09:42
Бтв тая по английски като се клатя на стола и тои нали става на 2 крака(задните) и тя минава покрай мен и го бута назад и един път замалко да си ударя глава в ръба на задния чин,постоянно ми дърпа косата и тем подобни,а след това все аз съм виновна...

Предполагам, че майка ти никога не ти е казвала, че така чупиш стола. Който училището ще трябва да плати, но понеже едва ли има средства за това, някой ученик ще трябва да седи на него. А не е приятно да балансираш на счупен стол, да паднеш и да си удариш главата, защото някой не знае как се седи на стол. Като чета какви ги вършиш в час и все някой друг ти е виновен, съм склонна да мисля, че учителките си имат добри причини да се държат така с теб.Тук обаче ти самата грешиш. Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик, което включва бутането на стола, което пък застрашава тя да си потроши главата, както и скубането на косата й. А след като се е люляла на стола, учителката може да й каже да престане. И действително, ученик счупи ли нещо, не го заплаща училището, а ученика. В троен размер.

nymphadora
12-16-2008, 10:35
Тя те е помолила да поговорите-ти си отказала.Кво очакваш-Да ти падне на колене? :razz: Плюс тва ти си започнала всичко-в час телефон не е мн правилно да използваш :-o.В случая учителката е права,все пак не ти е счупила нокътя нарочно :?.А като гледам къв цирк си напраила,заради "безценния"си нокът...


П.П.Да,лигла си ;-) [b]

carinaNebula
12-16-2008, 10:39
^не е лигаво момичето..знам как се чувства - даскала и класа са срещу теб и почват да те ебават и тям ти подобни,ае изпаднете вие в такава ситуация и после казвайте кой е лигав и кой не. ;)


мойта тъпата госпожа по английски вчера ме премести до Невестулката(един идиот),защото съм била говорела,а момичетата пред мен - ядат в час,говорят си сякаш са на пазар.не отричам,че съм много мирна,ама за разлика от тях и тая нищо не им се казва.
И всеки път,като я питам колко трябва да свърши часа примерно,мълчи,като тъпан,или един път я питах как е невестулка на английски,пак без отговор.
А един път съседката по чин беше нагълтала мастило и тая тъпата не я пусна до тоалетна и после момичето го боля цял ден стомаха,а сега си спомних и за случая,в който ме заболя окото и я помилих да ида до фелшера и в отговор получих "оо,я стига сте ми играли тетри и сцени"

един КУР за нея!

Schneeflocke
12-16-2008, 11:29
Тук обаче ти самата грешиш. Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик, което включва бутането на стола, което пък застрашава тя да си потроши главата, както и скубането на косата й. А след като се е люляла на стола, учителката може да й каже да престане. И действително, ученик счупи ли нещо, не го заплаща училището, а ученика. В троен размер.

Виждала съм как учител изпада в истерия, защото ученик отказва да напусне стаята и най-нагло му заявява, че си е негова работа къде е и какво прави. Виждала съм и много счупени столове и чинове. Но за 12 години в училище не съм видяла ученик да плати за нещо, което е счупил. Обикновено плаща целия клас, ако е нещо по-сериозно, но за стол никой не се занимава. Учителят няма как да докаже кой е счупил стола, а учениците не са достатъчно луди, за да издадат виновника(аз го направих веднъж и не бих повторила). Не съм съгласна с физическото насилие над ученици, но над говеда е друга работа. Когато 100 пъти им кажеш да се държат като хора, а те те игнорират... Е, аз бих й взела стола и бих й казала, че ще стои права в час, докато не научи, че столовете имат 4 крака и два от тях не са разхищение на материал.

sweetsunshine
12-16-2008, 16:49
Тук обаче ти самата грешиш. Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик, което включва бутането на стола, което пък застрашава тя да си потроши главата, както и скубането на косата й. А след като се е люляла на стола, учителката може да й каже да престане. И действително, ученик счупи ли нещо, не го заплаща училището, а ученика. В троен размер.

Виждала съм как учител изпада в истерия, защото ученик отказва да напусне стаята и най-нагло му заявява, че си е негова работа къде е и какво прави. Виждала съм и много счупени столове и чинове. Но за 12 години в училище не съм видяла ученик да плати за нещо, което е счупил. Обикновено плаща целия клас, ако е нещо по-сериозно, но за стол никой не се занимава. Учителят няма как да докаже кой е счупил стола, а учениците не са достатъчно луди, за да издадат виновника(аз го направих веднъж и не бих повторила). Не съм съгласна с физическото насилие над ученици, но над говеда е друга работа. Когато 100 пъти им кажеш да се държат като хора, а те те игнорират... Е, аз бих й взела стола и бих й казала, че ще стои права в час, докато не научи, че столовете имат 4 крака и два от тях не са разхищение на материал.Изобщо нямам намерение да се заяждам с теб и изобщо не ми дреме,че ме обиждаш.Има едно момче в класа което счупи облегалките на 3-4 стола,просто защото са много калпави и баща му дойде и им сложи нови болтове и сега са по-здрави и от преди!

+ това прочети малко какво НЕ може да прави учителя и след това ми говори,че има право да дърпа столовете на хората и те да падат на земята,да им взима личните вещи и прочие!

И не приемай коментара ми всякаш се заяждам!!!

dreme_mi_kopelle
12-16-2008, 18:41
Schneeflocke доскоро ме наричаше как ли не за държанието ми в училище.А сега не казваш нищо,защо ли :?:

nik4ooo
12-16-2008, 19:00
Абе к'во сички иказвате да се извинява, на мен като ми се заяждат не си трая и дори за т'ва съм ходила при директорката, но това е друг въпрос...

По Темата: Ако се чувстваш виновна се извини, ако не не обръщай внимание 8-)

Wrathchild
12-16-2008, 19:36
Тук обаче ти самата грешиш. Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик, което включва бутането на стола, което пък застрашава тя да си потроши главата, както и скубането на косата й. А след като се е люляла на стола, учителката може да й каже да престане. И действително, ученик счупи ли нещо, не го заплаща училището, а ученика. В троен размер.

Виждала съм как учител изпада в истерия, защото ученик отказва да напусне стаята и най-нагло му заявява, че си е негова работа къде е и какво прави. Виждала съм и много счупени столове и чинове. Но за 12 години в училище не съм видяла ученик да плати за нещо, което е счупил. Обикновено плаща целия клас, ако е нещо по-сериозно, но за стол никой не се занимава. Учителят няма как да докаже кой е счупил стола, а учениците не са достатъчно луди, за да издадат виновника(аз го направих веднъж и не бих повторила). Не съм съгласна с физическото насилие над ученици, но над говеда е друга работа. Когато 100 пъти им кажеш да се държат като хора, а те те игнорират... Е, аз бих й взела стола и бих й казала, че ще стои права в час, докато не научи, че столовете имат 4 крака и два от тях не са разхищение на материал.Това че ти не си видяла е друг въпрос. Аз пък съм. И това, което съм видяла в училище е, че директора вярва повече на учителите, от колкото на учениците. Ти би й взела стола, а би ли я шамаросала? Би ли го бутнала така, че да си счупи главата? Не ме разбирай погрешно, но при такова нещо се прави забележка, която се вписва в дневника. А не се застрашава живота на ученика. Я си представи, че си беше счупила главата в ръба? С очите си един път видях как един второкласник от играчка си разби главата. Какво остава за такова нещо. Е, на мен лично, някоя учителка направи ли такова нещо с детето ми, определено ще я разкарам по съдилища.

Sunny_stz
12-16-2008, 20:10
Не е трябвало да приемаш нещата толкова навътре..след като знаеш че класа ти е такъв ,не трябва да се впрягаш нито на него,нито на даскалката си!По принцип по време на час е забранено учениците да използват мобилните си телефони,но сега това никой не го изпълнява и на учителите не им е особено приятно..
Но както и да е де....не е станало нещо голямо!!Бъди повече оптимист и ако някой иска да се гаври с теб погаври се и ти малко с него :)

Schneeflocke
12-17-2008, 00:25
Schneeflocke доскоро ме наричаше как ли не за държанието ми в училище.А сега не казваш нищо,защо ли :?:

Защото те съжалявам.

Wrathchild, ти ще водиш учители по съдилищата, а аз ще си възпитам детето така, че да не прави проблеми в час. Има си правила, които трябва да се спазват. Не оправдавам учителите, които прибягват до насилие, но мисля, че за това са виновни учениците, които не знаят как да се държат в час. Ако тя не се люлее на стола, учителката, колкото и да дърпа, няма да я прати на земята. Представи си, че детето ти е решило да играе с топка в някоя стая. Ти му казваш да не го прави. Половин час по-късно ситуацията се повтаря. Ти пак му казваш да спре, че не е хубаво и т.н. Прекарваш следващите 2 месеца в треперене за порцелановия сервиз в секцията, за стъклата на прозореца, за полилея и за самото дете(ами, ако полилеят падне на главата му?). През тези два месеца три пъти го наказваш да не гледа телевизия, 5 пъти не го пускаш навън, а то продължава играе с топката вътре. Какво правиш?

Wrathchild
12-17-2008, 07:09
Както каза - ще си възпитам детето да разбира от дума.
В случая sweetsunshine е виновна, да. Обаче неведнъж съм виждала учители, които си изкарват нервите на учениците. Такива, които замерят с тебешири, крещят, заплашват... Никога няма да забравя как една моя учителка наричаше мои съученички 'кресла' и им заявяваше как 'абе ти ще умреш!'. Предвид, че нито са й пречили в часа, нито нищо. Обсъждаха урока. Това нормално държание ли го наричаш? Самата аз уважавам учителската професия, но има хора, които не стават за нея.

Daniella_
12-17-2008, 08:05
Нормално е да се е ядосала ,ти не се впрятай толкова... все пак вместо да внимаваш в час ти правиш нещо с телефона си.И това че ти е счупила нокйтя,според мен е станало случайно - едва би нарочно накой би ти счупил нокътя...

Sunny_stz
12-17-2008, 11:55
За жалост има хора с много слаби нерви и зли по душа!Трябва много да се пазим от такива личности,само биха ни навредили!

dreme_mi_kopelle
12-17-2008, 12:18
Schneeflocke доскоро ме наричаше как ли не за държанието ми в училище.А сега не казваш нищо,защо ли :?:

Защото те съжалявам.

Съжаляваш в какъв смисъл.Добър или лош?

NeverTheSame
12-17-2008, 12:53
ако не си се държала толкова...детински да го кажем,то тогава е нямало как да те унижат ;)

Schneeflocke
12-17-2008, 12:58
Съжаляваш в какъв смисъл.Добър или лош?

Не съм сигурна. Не разбирам защо е трябвало да ходиш в специално училище - все пак епилепсията се държи под контрол с лекарства иииии.... А и... И аз имах желание да стана готвач, нооооо не ми провървя. Мама. Какво да се прави... Ох, съвсем се оплетох. От една страна знам какво е да не можеш да следваш мечтите и желанията си. Но от друга...всеки рита както може, ако не можеш да риташ, това е твой проблем и не е редно да си го изкарваш на околните. Май тати наистина е трябвало да стане психолог....

dreme_mi_kopelle
12-17-2008, 15:31
Съжаляваш в какъв смисъл.Добър или лош?

Не съм сигурна. Не разбирам защо е трябвало да ходиш в специално училище - все пак епилепсията се държи под контрол с лекарства иииии.... А и... И аз имах желание да стана готвач, нооооо не ми провървя. Мама. Какво да се прави... Ох, съвсем се оплетох. От една страна знам какво е да не можеш да следваш мечтите и желанията си. Но от друга...всеки рита както може, ако не можеш да риташ, това е твой проблем и не е редно да си го изкарваш на околните. Май тати наистина е трябвало да стане психолог....Не сам си изкарвал яда на околните,ако имаш предвид заради даржанието ми в даскало.Бях провокиран и затова иначе съм си едно :smt059 ангелче,тая емитиконко много синичко ми се вижда за ангил ди.

sweetsunshine
12-17-2008, 22:13
Старата ми учителка по английски без да я провокирам започна да се заяжда с мен и аз отвърнах и тя заплаши,че ще ме пребие ако не сме били в училище.Заплаши,че ще ме остави на изпит по АЕ при положение,че знанията ми бяха за 5,също така заплаши,че кандидатстването ми след 7 клас приключило.Лятото ме срещна и ми вика още ли ме мразиш аз се изсмях и си продължих по пътя...

Аз съм си виновна да,ама защо тя да може да си приказва пе телефона с майсторите в дома и да им обяснява каква трябвала да е мазилката,и прави забележка на мен.Поне з си изключвам звука на телефона а тя и това не прави.И след това винаги учениците са виновни...

6emet4e
12-18-2008, 20:15
Както и да го погледнеш е забранено да ползваш телефон в час....
Вярно е,че и те не би трябвало да го ползват,но понякога това което имат да говорят по него е по важно от това да зяпаш някви снимки...
В правото са си да ти го вземат до края на часа.
+ това не вярвам да ти е счупила нокътя нарочно,а ти си се държала адски глупаво и по детски,с което си си заслужила после подигравките...Защото да хвърляш разни неща не изглежда толкова драматично както по филмите,а си е направо смешно.Да ревеш за нокът пък е лигаво... :?

gree_girl
12-18-2008, 21:09
МИСЛЯ, ЧЕ СИ РАЗГЛЕЗЕНА ПИКЛА!!!

sweetsunshine
12-18-2008, 21:15
Както и да го погледнеш е забранено да ползваш телефон в час....
Вярно е,че и те не би трябвало да го ползват,но понякога това което имат да говорят по него е по важно от това да зяпаш някви снимки...
В правото са си да ти го вземат до края на часа.
+ това не вярвам да ти е счупила нокътя нарочно,а ти си се държала адски глупаво и по детски,с което си си заслужила после подигравките...Защото да хвърляш разни неща не изглежда толкова драматично както по филмите,а си е направо смешно.Да ревеш за нокът пък е лигаво... :? Всеки ден говори с майсторите който правят ремонт в тях да им обяснява по 500000 пъти как да боядисат стената..МНОГО ВАЖНО... :lol:

babylove
12-19-2008, 17:26
Ем според мен, учителката до някъде е била права. Ти си разглеждала снимки в нейния час. Това до някъде е не уважение към предмета й и към нея. Тя е искала да ти покаже, че трябва да я уважаваш, защото до някаква степен зависиш от нея (смисъл, от оценката, която ще ти пише за срока и годината). А това, че ти е счупила нокътя, сигурно не е искала. Пък и явно не е много суетна или не е била, като е била на твойте години, затова не смята, че ноктите са толкова важни и е помислила, че се лигавиш.
Моя съвет е да и се извиниш, дори да не го мислиш наистина.

taNcheto93
12-19-2008, 17:46
Няма смисъл да защитавам авторката на темата, защото всеки си има различно мнение по въпроса, а и аз вече изказах моето. Искам само да кажа, че в повечето случаи и даскалите не са прави. Ще ви дам примери: днес ме изпитваха на дъската и г-жата излезе 2 пъти от стаята за да говори по телефона, тази същата си позволява да нарича някои хора "лигла/лигльо", друга си е позволявала да удри учениците. Мога да ви давам още примери, но само искам да ди кажа, че в повечето случаи учителите си заслужават лошото отношение. Това, че някой от учениците се държи на както трябва не значи да удря или нещо подобно, а да напише забележка/двойка/отсъствие или да говори с класния ръководител или директора. :)

girl_in_black
12-19-2008, 18:30
Лигла си..хем си започнала първа ти, хем после ще търсиш съчувстиве и разбиране...

niki7y
12-19-2008, 19:01
ima edna pogoworka "po-umniq, otst1pwa" .. pomisli w1rhu towa :)

OneGirl
12-19-2008, 19:17
Даскалката се е държала така с теб, защото си разглеждала снимки по време на часа й, защото по този начин ти показваш неуважение към нея. Доста е гадно, когато учителят обяснява урок или нещо от сорта, а някой се занимава с други неща. И повече в часовете и недей да си барникаш телефона.
А това, че си се разплакала за нокътя аз лично не смятам, че е лигаво, щом никой в този момент не се е застъпил за теб ти може би си се почуствала неловко и от нерви, към класа, защото ти са смеели си се рзплакала.
Просто и да не се и извиниш на въпросната госпожа просто показвай старание в часовете й и мисля, че нещата ще се оправят. :)

EJI4eTy
12-19-2008, 20:09
аз съм се научила винаги да гледам от добрата страна на нещата - ти тъпа лигло си си играла с телефона в час (не ми пука снимки ли си разглеждала смс-и ли си писала), щом правиш това в часа даскалката има пълното право да ти вземе телефона и 1. да не ти до върне до края на учебната година 2. да дойде родител да го вземе . А ти си изпаднала в истерия заради някъф си нокът дето след 1-2 седмици ще порасне и ревеш че "идиотите" от класа ти се смеят ... е че по лигаво от това няма на къде ... що не земеш да се гръмнеш

hottie
12-20-2008, 18:41
Не знам какво се чудиш Ти си си виновна изцяло!

Първо, не е коректно да си играеш с телефона в час и това важи от началото на часа до звънеца за междучасие!
Второ, да се разревеш за нокът е СУПЕР ЛИГАВО !! Само една малка пикла може да го направи.
Трето, ти не си никаква, за да викаш на учителката ти и да мяташ тетрадки. Абсолютно недопустимо. Ти си ученик и дете и трябва да се подчиняваш на правилата в училище и да слушаш учителите, независимо дали ти харесва.
Четвърто, съучениците ти са се смяли с право. И аз бих се смяла на лигла, която реве за нокът.

Съветвам те да се извиниш, освен ако не си го направила вече

In4iTu_
12-20-2008, 19:01
Според мен си вдигнала прекалено много шум за 1 нокът, което е глупаво от твоя страна. Все пак, ти сама си си виновна. Ако не си се занимавала с телефона си, щеше да избегнеш ситуацията. :wink:

sweetyto_93
12-20-2008, 20:01
Олеле и вие говорите като някой задръстени зубари.Кой не си е играл в час,е като ми е тъпо няма да седа и да зяпам.Някой дори не правят упражнения,тя ще пита за още :lol: вие сте луди,не тя. А за нокъта може момичето да си държи на ноктите.

jambo_bs
12-21-2008, 12:03
Нищкога не отстъпвам пред такива :P

scoobydors
12-21-2008, 12:15
Не си луда! Ако някоя даскалка ми счупи нокът ще вдигна скандал до небето!!! :-x
Овце с овце ...

TheNewReligion
12-21-2008, 12:46
Понякога и аз се ядосвам за такива дребни и незначителни неща и те разбирам, но само у дома. В училище никой не е длъжен, да ми търпи капризите. :) Принципно е забранено в час да се ползват мобилни телефони. Като си знаела, че нарушаваш правилата е трябвало да го дадеш на учителката. Тя е щяла да ти го върне след часа. Сама си направила така, че да ти счупи нокътя, като си се държала нахално. :) Учиниците ти са се смяли, защото наистина е смешно да се разплачеш за един нокът...в училище. :-D Това трябва да ти е за урок. Когато нарушаваш правилата, трябва да си поемаш последствията.

sweetsunshine
12-22-2008, 21:41
аз съм се научила винаги да гледам от добрата страна на нещата - ти тъпа лигло си си играла с телефона в час (не ми пука снимки ли си разглеждала смс-и ли си писала), щом правиш това в часа даскалката има пълното право да ти вземе телефона и 1. да не ти до върне до края на учебната година 2. да дойде родител да го вземе . А ти си изпаднала в истерия заради някъф си нокът дето след 1-2 седмици ще порасне и ревеш че "идиотите" от класа ти се смеят ... е че по лигаво от това няма на къде ... що не земеш да се гръмнешХах тя трябва да ми вземе телефона до края на годината.А аз нейния трябва да съм го взела 20 пъти по твоята логика,защотото тя седи и по 50 пъти на ден говори с великите майстори или със дъщеря си която била пристигнала нам си къде ....и то говори найстина за някви простотиий-как да и боядисат стената,на дъщеря си 5 мин и приказва ох ма как си добре ли пътува и прочие :lol:

Тъпа..хм..не си ти човека който да ми казва тъпа ли съм или не и дали да ходя да се гръмна!

А ти като си толкова умна можеше да си направиш труда да изчетеш всички мой коментари,за да разбереш абсолютно точно за кво става на въпрос!Очевидно е обаче,че мис "умната" не го енаправила :?

tItEufFf
12-22-2008, 22:39
Не знам дали си тъпа или луда, но определено си зле..мхм...
Разглеждаш снимки в час? Случайно да знаеш, че това е забранено?!?! Да, даскалката може да говори в час! На моят класен редовно му се обаждат, но на нас ни е забранено да си изваждаме телефоните на територията на училището, независимо от това дали имаме междучасие. И никой не го прави. Има една думичка уважение, с която май родителите ти не с те запознали, когато са те възпитавали.. :? Коя си ти, че да викаш на даскалките ? Да мяташ тетрадки и химикалки ? И на всичкото си отгоре, с цялата си наглост си си взела телефона от бюрото на даскалката и си продължила да си играеш с него.. Къде се намираш бе, момиче?? А това за нокътя е такава глупост...

Аз ако ти бях от класа, сериозно ти казвам, докато си пишеше смс-и в часа, щях да ти взема телефона и да го метна там където си била метнала химикала... и то голямата гордост - от 4тия на 1вия чин ..

Как ги мразя такива лигли като теб :?

tItEufFf
12-22-2008, 22:55
Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик

Знаете ли какво ми каза един бивш учител... "Когато боят беше позволен, бяха толкова кротки...а сега :? " И съм сигурна, че никой няма да е съгласен с това. Но според мен боят в училищата трябва да бъде разрешен. Не става въпрос за някво пребиване, но един шамар винаги върши работа. И на мен ми се е случвало да се държа ужасно в клас и сега като чета такива неща и на практика се гледам отстрани, разбирам, че един хубав шамар ще ме накара здраво да стъпя на земята... Но никой няма да е съгласен, че представи си като им ударят шамар и фон-дьо-тен-ът им се размаже

M1s73rX
12-23-2008, 10:13
И класа кво? Смял се е. Ми тегли една майна на всичките вместо да плачеш.

LaDy_DaQnA
12-23-2008, 10:16
И това всичкото заради един нокът?Да се разревеш за счупен маникюр?!?Доста лигаво.. :?

6emet4e
12-23-2008, 18:26
Както и да го погледнеш е забранено да ползваш телефон в час....
Вярно е,че и те не би трябвало да го ползват,но понякога това което имат да говорят по него е по важно от това да зяпаш някви снимки...
В правото са си да ти го вземат до края на часа.
+ това не вярвам да ти е счупила нокътя нарочно,а ти си се държала адски глупаво и по детски,с което си си заслужила после подигравките...Защото да хвърляш разни неща не изглежда толкова драматично както по филмите,а си е направо смешно.Да ревеш за нокът пък е лигаво... :? Всеки ден говори с майсторите който правят ремонт в тях да им обяснява по 500000 пъти как да боядисат стената..МНОГО ВАЖНО... :lol:
Естествено че е много ПО-важно! Все пак се отнася до дома й.Или ти тва не го разбираш?!Ако ти отговаряше за ремонт на къща и ти се обаждаха за такива "маловажни" неща какво щеше да правиш?!

Аз съм съгласна че не е много правилно да говори в час,но ти да ми твърдиш че гледането на снимчици е по-важно от дома ти...

Пък и ти,примерно,като заминеш някъде майка ти не ти ли се обажда да се поинтересува как си?как си пристигнала,всичко на ред ли е? Или това е маловажно?!

sweetsunshine
12-25-2008, 21:04
Както и да го погледнеш е забранено да ползваш телефон в час....
Вярно е,че и те не би трябвало да го ползват,но понякога това което имат да говорят по него е по важно от това да зяпаш някви снимки...
В правото са си да ти го вземат до края на часа.
+ това не вярвам да ти е счупила нокътя нарочно,а ти си се държала адски глупаво и по детски,с което си си заслужила после подигравките...Защото да хвърляш разни неща не изглежда толкова драматично както по филмите,а си е направо смешно.Да ревеш за нокът пък е лигаво... :? Всеки ден говори с майсторите който правят ремонт в тях да им обяснява по 500000 пъти как да боядисат стената..МНОГО ВАЖНО... :lol:
Естествено че е много ПО-важно! Все пак се отнася до дома й.Или ти тва не го разбираш?!Ако ти отговаряше за ремонт на къща и ти се обаждаха за такива "маловажни" неща какво щеше да правиш?!

Аз съм съгласна че не е много правилно да говори в час,но ти да ми твърдиш че гледането на снимчици е по-важно от дома ти...

Пък и ти,примерно,като заминеш някъде майка ти не ти ли се обажда да се поинтересува как си?как си пристигнала,всичко на ред ли е? Или това е маловажно?!Не съм казала,че да пита дъщеря си е адски маловажно,но да не го прави в час!Има правило всички телефони да са изключени или поне със спрян звук.Всеки си е играл на телефона в час,просто няма кво да се лъжем.Сигурна съм,че и ти също си си играл/а.

tItEufFf хм...и как така учителите ги направиха толкова важни,че да не спазват правилата,но да излиза така,че те имат това право а ние учениците не !?

+ това тя хвърли ли ми телефона аз ще я вкарам в съда за вземане и чупене на лична вещ пък да видим тогава дали ще и е много на кеф на даскалката.


Моля темата да бъде заключена и без това е от много време и вече всичко си е на мястото и никой не ми създава проблеми в даскало.Просто се изчерпа и ми писна от някой заядливи коментари при положение,че всичко си е отминало.

Благодаря предварително! :)

Nitroglycerin
12-25-2008, 21:33
Не си луда спокоино.Просто си поредното тъпо същество без никакво уважение към по-възрастните.Сега да направим един психологически профил: Слушаш чалга или хаус (все едно и от двете се зътапява) вероятно си перхидролено изрусена и имаш спретнато профилче в "импулс" в иначе толкова ценния телефон имаш свой снимки пред огледалото и задължително до щкафа за обувки.Вероятно бележникът ти редовно присъства при даскалката заради някоя подобна постъпка или просто да нанесе поредната 2-ка.Вероятно съм познал и също много вероятно е да успориш всичко написано от мене тъй като е истина.

sweetsunshine
12-27-2008, 13:19
Не си луда спокоино.Просто си поредното тъпо същество без никакво уважение към по-възрастните.Сега да направим един психологически профил: Слушаш чалга или хаус (все едно и от двете се зътапява) вероятно си перхидролено изрусена и имаш спретнато профилче в "импулс" в иначе толкова ценния телефон имаш свой снимки пред огледалото и задължително до щкафа за обувки.Вероятно бележникът ти редовно присъства при даскалката заради някоя подобна постъпка или просто да нанесе поредната 2-ка.Вероятно съм познал и също много вероятно е да успориш всичко написано от мене тъй като е истина.омг :razz:

1-во не слушам нито чалга,нито хаус(слушам метъл (най-често балади) и малко поп(зависи от настроението ми).
2-ро не съм перхидролено изрусена,със естествената си тъмно-кестенява коса съм :wink:

Профилче в импулс имам ето да го видиш www.impulse.bg/LIA_VT

3-то тази година нямам нито една 2-ка най-ниската ми оценка е 3 и е само една!И бележника ми много рядко е във даскалите!

Снимчици в огледалото имам,но личните ми снимки ги гледам много рядко,не се снимам в часовете и разглеждах снимка,която е на една от моя клас и беше излязла изключително смешно...

Правиш си грешни изводи !

Иии по-добре спри да си въобразяваш какви са хората,защото само ставаш за посмешище!

ПП ако не ми вярваш,че това е моят профил -твой проблем,аз си знам,че е и не ми дреме кво мисли човек като теб :wink:

Лек ден :)

Wrathchild
12-27-2008, 14:58
Учителят няма право да има насилствен физически контакт с ученик

Знаете ли какво ми каза един бивш учител... "Когато боят беше позволен, бяха толкова кротки...а сега :? " И съм сигурна, че никой няма да е съгласен с това. Но според мен боят в училищата трябва да бъде разрешен. Не става въпрос за някво пребиване, но един шамар винаги върши работа. И на мен ми се е случвало да се държа ужасно в клас и сега като чета такива неща и на практика се гледам отстрани, разбирам, че един хубав шамар ще ме накара здраво да стъпя на земята... Но никой няма да е съгласен, че представи си като им ударят шамар и фон-дьо-тен-ът им се размажеНяма значение кой какво е казал, законът си е закон. А определено на мен няма да ми бъде хич весело да си пратя детето на училище и някой учител да му удря шамар! Това е все едно аз да ударя шамар на дете, което нито е мое, нито нищо - просто защото, да речем е цопнало в локва, която ме е опръскала!

Schneeflocke
12-27-2008, 16:15
Това е все едно аз да ударя шамар на дете, което нито е мое, нито нищо - просто защото, да речем е цопнало в локва, която ме е опръскала![/b]

Децата в днешно време са такива, защото не ги бият. И съответно те нямат уважение към другите. Виждала съм как малко кретенче прави отвратителни неща, а майка му го потупва по главата и обяснява: "Ама той е още мъничък, какво очаквате?" След няколко години той ще е "на мама умното момче", което ще се гаври с учителите.

sweetsunshine, някой ден шефът ти ще забрани храната на работното място. Ако той си донесе сандвич, какво ще направиш? Колкото и да не ти се иска, тя ти е учителка, защото знае повече от теб. И ти трябва да се държиш прилично. Тя може да си говори по телефона, защото това е нейният час и тя е шефът там. Ти не можеш, защото си просто ученичка.

Magichkaa_
12-27-2008, 17:40
Напълно нормално е да се ядосаш,ако грижовно си си поддържала маникюра и някаква си госпожа най-нагло да дойде да ти дърпа телефона и да ти счупи нокътя.При мен се случи нещо подобно-бях си купила пепси и си отпих в часа "без да искам".уЧИТЕЛКАТА ПОБЕСНЯ И ЗАПОЧНА ДА МИ ГРАБИ ПЕПСИТО,след което аз се развиках,защото мразя хора,който нямат нищо общо с мен да ми взимат нещата и представяш ли си да е била с мръстни ръце...ужасс ! :D :D :D Та аз не пусках пепсито и тя също и шишето се спука и ме опръска цялата.Всички се заливаха от смях.Включително аз и учителката :lol: :lol: :lol:

InVic7us
12-27-2008, 19:32
навличаш си сама проблеми, заради тоя прословут нокът.. :-o

sweetsunshine
12-27-2008, 21:03
Напълно нормално е да се ядосаш,ако грижовно си си поддържала маникюра и някаква си госпожа най-нагло да дойде да ти дърпа телефона и да ти счупи нокътя.При мен се случи нещо подобно-бях си купила пепси и си отпих в часа "без да искам".уЧИТЕЛКАТА ПОБЕСНЯ И ЗАПОЧНА ДА МИ ГРАБИ ПЕПСИТО,след което аз се развиках,защото мразя хора,който нямат нищо общо с мен да ми взимат нещата и представяш ли си да е била с мръстни ръце...ужасс ! :D :D :D Та аз не пусках пепсито и тя също и шишето се спука и ме опръска цялата.Всички се заливаха от смях.Включително аз и учителката :lol: :lol: :lol:ааа тва ме разби,ама е трябвало да опръска даскалката 8-)

Бтл тая по АЕ не пие в часа защото половината клас в начален курс е учен,че ако учителя дъвче дъвка пие в час или яде и тем подобни,значи и ние можем,и тя взима да си пие от кафето и някой от класа почва също и тя му прави забеляжка и той и каза и тя стоя жадна цял час :D

Dumb
12-27-2008, 21:05
За луда не, но за глупава

densii
12-27-2008, 21:30
Правиш си грешни изводи !

Иии по-добре спри да си въобразяваш какви са хората,защото само ставаш за посмешище!



Лек ден :)[/quote]

Единствено ти си за посмешище...

Лека вечер...

sweetsunshine
12-27-2008, 22:10
Правиш си грешни изводи !

Иии по-добре спри да си въобразяваш какви са хората,защото само ставаш за посмешище!



Лек ден :)

Единствено ти си за посмешище...

Лека вечер...[/quote]Щом казваш..
Лека и на теб :)

MakeMeLaugh
12-28-2008, 08:33
Заключване по желание на автора :)