PDA

View Full Version : Е на това му се вика тръпка!



reAL_TRuth
12-11-2008, 18:05
Днес се засякох с един бивш в едно кафе. Той не е просто един бивш, а момче на което толкова мн държах и за което плаках страшно много, след като се разделихме. Нещо като първа любов. Различна от всички следващи. В съзнанието ми остана като перфектното за мен момче, с което изживях страхотни неща. Но до там. Откакто нещата приключиха се опитах да притъпя чувствата си. След него съм имала гаджета, но той си ми остана като.... как да го обясня? Може би най най силната тръпка. И така... с него ни се случи да тръгнем още няколко пъти, но аз слагах край, защото не исках да страдам. Пък и той не е много от сериозните момчета. Това се проточи... близо 2 години, като не го бях виждала от почти половин година. Но днес.... днес се случи. Бяхме в едно кафе и бяхме толкова близо. И той се обърна към мен поне... 10 пъти. Не знам защо, и не си въобразявам. Гледаше ме... Аз се опитвах да водя разговор с моите приятели, но не се получаваше. Гледах го, а когато той се обръщаше към мен... се правих че не го виждам. Кофти, но тръпката която изпитах беше супер силна!
По принцип не си говорим, защото се водим за скарани. Но не мога да забравя как се обръщаше към мен... и ме поглеждаше. Какво значи това??? Реторичен въпрос може би, но не мога да мисля трезво... не мога.

hild
12-11-2008, 18:18
влюбена си... :-)

Victorya
12-11-2008, 18:19
Какво означава да се водите скъсани?По протокол,на декларация,с молба до кмета,в счетоводството на някоя фирма?! :-o

По темата:Според мен се хващаш като удавник за сламка.

reAL_TRuth
12-11-2008, 18:20
Какво означава да се водите скъсани?По протокол,на декларация,с молба до кмета,в счетоводството на някоя фирма?! :-o

По темата:Според мен се хващаш като удавник за сламка.А според мен трябва пак да прочетеш темата, за да видиш, че не се водим за скъсани, а за скарани.

Victorya
12-11-2008, 18:23
Да,извинявай...Грешката е моя.Нещо съм се отплеснала.Самият израз "водим се скарани" обаче звучи висящ в пространството и с неопределена форма и цел.Скрани ли сте,или не?!Защото на мен "водим се скарани" ми звучи като "Принципно сме скарани,ама дефакто и аз не знам"...

sexa_na_kompleksa
12-11-2008, 18:23
Какво означава да се водите скъсани?По протокол,на декларация,с молба до кмета,в счетоводството на някоя фирма?! :-o

По темата:Според мен се хващаш като удавник за сламка.А според мен трябва пак да прочетеш темата, за да видиш, че не се водим за скъсани, а за скарани.

Ами то е същото... Ако той няма сериозни намерения, по-добре се опитай да не мислиш за него...

reAL_TRuth
12-11-2008, 18:25
Да,извинявай...Грешката е моя.Нещо съм се отплеснала.Самият израз "водим се скарани" обаче звучи висящ в пространството и с неопределена форма и цел.Скрани ли сте,или не?!Защото на мен "водим се скарани" ми звучи като "Принципно сме скарани,ама дефакто и аз не знам"...Съгласна съм. Използвах този израз, тъй като няма признаци за някакви отношения след последната ни къвга. Оттогава страшно много искам да го потърся, но съм с прекалено голяма гордост и не съм се решила. Няма и да се реша..

kobrichka
12-11-2008, 18:27
Може би и той изпитва същото,което и ти... Може би му липсваш... според мен той все още има някакъв интерес към теб,но може и просто да е погледнал веднаж,но поради факта,че ти имаш чувства да си въобразяваш,че се е обращал многократно.

daya
12-11-2008, 18:34
абсолютно същото ми се е случвало... така де, още съм в това състояние. че си влюбена няма съмнение, ти сама си го знаеш това. казваш, че имаш хубави спомени. той също го има. как да не гледа тръпката си. нима мислиш, че не го вълнува какво мислиш и какво става с теб? но тъй като вече вероятно няма шанс да сте заедно, няма смисъл и да се доближава, както казваш - ще си причинявате болка. ситуацията ми е същата. той може и да изпитва още нещо към теб, но не се поддавай. ако си решила, че не трябва да сте заедно не бъдете! намери този, който те прави щастлива, изглежда въпросната ти тръпка не е такава :)

Crazytu
12-11-2008, 18:41
Еми има два варианта: той наистина да има чувства към теб и да му липсваш или ти да си си въобразила,че те е гледал,а всъщност той да е гледал нещо друго(или просто да се е обърнал 1-2 пъти).
Аз лично не бих разчитала много много на първия вариант,но все пак не познавам самото момче и не мога да ти кажа какво всъщност изпитва или какво значат тези погледи.Но ако наистина момчето е както ти каза несериозно,тогава най-добре се опитай да го забравиш и не си навивай на пръста,че може още да има чувства към теб(защото после пак ти ще си наранената).
:)

reAL_TRuth
12-11-2008, 18:41
Може би и той изпитва същото,което и ти... Може би му липсваш... според мен той все още има някакъв интерес към теб,но може и просто да е погледнал веднаж,но поради факта,че ти имаш чувства да си въобразяваш,че се е обращал многократно.
Не, просто съм сигурна, че се обръщаше и ме поглеждаше.

moon_flower
12-11-2008, 18:56
О,това е като Тузаря и Кари от секса и града.Все къате,пък накрая ще се съберете.
А са без майтап:Със сигурност и той има някакви чувства към теб.Но според мен не е добре да се замесваш пак в тази история,защото е много вероятно да те нарани отново.

ELiTyYy
12-11-2008, 19:49
явно още имаш чувства към него...
защо не се съберете отново? ... :)