PDA

View Full Version : Ще подарите ли коледен подарък на родителите му/и ?



Naughty_
12-11-2008, 19:28
Ще подарите ли коледен подарък на родителите на гаджето си?

Аз всяка година им купувам разни коледни красоти и те много се радват, първата година като им подарих много приятно се изненадаха,защото никое бивше гадже на моя приятел не им беше правил такъв подарък :)

vetev
12-11-2008, 19:30
и аз се чуда същото...а дайте идеи какво да им зема :)

depressedgirl
12-11-2008, 19:46
аз също ше им подаря нещо
подаръка ще е една музикална коледна катичка с някакво коледно сувенирче

CfEtii
12-11-2008, 19:47
Много хубава тема.. :) да много добра идея..бих им взела нещо,стига да знаех какво.. 8-)

miloto_girl_4e
12-11-2008, 20:04
Ми не .. :oops:

MartyParty
12-11-2008, 20:08
Подмазвачи. 8-)

SuNsEt
12-11-2008, 20:09
Аууу...не... 8-) :oops:

ELiTyYy
12-11-2008, 20:19
а нене...не сме от толкова много време заедно,че и на техните да купувам подарък... :) ...разбирам да бяхме заедно от година...или повече..а не е така... :)
само за него ще има... :) :) 8-)

nVm
12-11-2008, 21:29
еми примерно може да вземеш нещо за дома им нещо хубаво ддз ама ако е сувенир тъпо некъв 4асовник ддз..аз на неговите няма да им взела щото са .. зле хората и двамата не сам нормални

Naughty_
12-14-2008, 09:21
:arrow:

maLchy
12-14-2008, 10:13
мм...добра идея,но няма да е тази готина другата ако още сме заедно може и на тях да взема :smt110

Drebs
12-14-2008, 10:22
Малък подарък ли е това,че търпя сина им толкова време? ;d ;pP

MoHuTo
12-14-2008, 10:26
Каква е тая тъпотия :-o а на брата/сестрата не трябва ли също да купя ? :?

pandelka
12-14-2008, 10:31
Малък подарък ли е това,че търпя сина им толкова време? ;d ;pP


:razz: Ми някой да те кара... ??

6o6kotooo
12-14-2008, 10:45
ъъъъъ бтв тфа никога не ми е минавало през главата :lol:

mynichka
12-14-2008, 10:59
не мисля

Wrathchild
12-14-2008, 11:38
Подаряваме си подаръци, да. Само се чудя тази година какво да им взема...
MoHuTo, ако ви е сериозна връзката, ако се познавате - трябва да им вземеш нещо, ако ще дребничко да е. Поне от уважение. На сестра му и нейният приятел бих взела, ако си бяха в България.

BubbleSS
12-14-2008, 14:11
Аз много се зачудих сега по този въпрос. Миналата година ги видях , бях в тях точно на Коледа, но не бях им взела нищо. Тогава все пак не бяхме толкова много време с моя приятел.. но за тази не знам. Ние с тях не се виждаме много, защото приятелят ми учи в чужбина, но се познаваме все пак и ги уважавам много. И все пак дали да взема някакво подаръче символично? Нещо коледно..?

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-15-2008, 02:27
ммм аз пък ще им взема.. даже нещо повече взех им вече .. купих чаши (за вода .. за сок ... такива ) мн са сладки на мен поне ми харесват :) но маика каза че са били много не личен подарък като се има предвид че с маика му работим 2те и прекарваме доста време заедно :-o вие какво мислите ? да карам ли с чашите или да взема нещо друго? .. ии не излизаме от кои знае колко време.. 5 месеца и нещо да е нооо Коледа ще я празнуваме заедно у тях с неговите и няма как да не им взема нещо... :? все пак маика ме разубеждава че чашите не са хубав подарък.. исках да взема нещо за кухнята но не намерих нищо :o не искам да взимам сувенир а нещо полезно иии идея си нямам какво .. ако не измисля нищо ще им подаря чашите ... :-o

sexita
12-15-2008, 02:37
Не ги познавам :? Далечко ми е Солун...

Naughty_
12-16-2008, 17:17
a[N]D[i]T[k]a]ммм аз пък ще им взема.. даже нещо повече взех им вече .. купих чаши (за вода .. за сок ... такива ) мн са сладки на мен поне ми харесват :) но маика каза че са били много не личен подарък като се има предвид че с маика му работим 2те и прекарваме доста време заедно :-o вие какво мислите ? да карам ли с чашите или да взема нещо друго? .. ии не излизаме от кои знае колко време.. 5 месеца и нещо да е нооо Коледа ще я празнуваме заедно у тях с неговите и няма как да не им взема нещо... :? все пак маика ме разубеждава че чашите не са хубав подарък.. исках да взема нещо за кухнята но не намерих нищо :o не искам да взимам сувенир а нещо полезно иии идея си нямам какво .. ако не измисля нищо ще им подаря чашите ... :-o
коледна покривка,
коледни ръкохватки за печката
можеш просто да добавиш нещо коледно към чашите, да ги опаковаш в коледна хартия и ето че вече стана коледен подарък :)

dimitar_ak
12-16-2008, 17:30
Бих подарил на дедото 2 контролни в главата, ама засега ще се размине с нищо, но пък от сърце.

SINDEL
12-16-2008, 18:02
На майката на бившия й подарявах, да. И тя на мен - жената беше (всъщност все още е) супер пи4 и много добре се разбирахме. Взимала съм й бижута, сувенир4ета, ей такива работи и винаги много им се радваше.
За сегашния ми мъж - няма как да стане. Техните живеят в друг град, нито се познаваме, нито нищо.

Rofl4e
12-16-2008, 18:30
Едва ли.. аз да не би да трябва да купувам подараци за цялата му рода?! 8)

Rofl4e
12-16-2008, 18:32
Не ги познавам :? Далечко ми е Солун...
Накараи го за Коледа да те заведе Солун е един невероятен град и да идеш няма да сажаляваш!

hottie
12-16-2008, 19:08
Да, всяка година им купувам и те на мен. Тази година съм предвидила за баща му кожен портфейл, а за майка му среден куфар за пътуване, защото ще ходи в Испания за 1 седмица и си няма куфар :) В него ще пъхна българо-испански мини речник.

krem4et0
12-16-2008, 19:41
Не. Никога не съм подарявала, нито той на моите по какъвто и да е повод. Като се оженим-тогава!

Wrathchild, ако подаря каквото и да е ще му стане гадно и унизително. Той няма да купи за родителите ми НИЩО. Ще му стане много неприятно определено. А и аз не ходя с майка му, баба му, баща му, морското свинче и 2-та папагала.....(котката му умря преди близо 2 месеца).
Миналата НГ празнувахме с кака и приятеля й и той НИЩО не им взе, а те му бяха купили. Стана му адски гадно и кофти....Не искам да му е неудобно пак.

Drebs
12-16-2008, 20:05
Малък подарък ли е това,че търпя сина им толкова време? ;d ;pP


:razz: Ми някой да те кара... ??

Да.

Wrathchild
12-17-2008, 09:44
Не. Никога не съм подарявала, нито той на моите по какъвто и да е повод. Като се оженим-тогава!

Wrathchild, ако подаря каквото и да е ще му стане гадно и унизително. Той няма да купи за родителите ми НИЩО. Ще му стане много неприятно определено. А и аз не ходя с майка му, баба му, баща му, морското свинче и 2-та папагала.....(котката му умря преди близо 2 месеца).
Миналата НГ празнувахме с кака и приятеля й и той НИЩО не им взе, а те му бяха купили. Стана му адски гадно и кофти....Не искам да му е неудобно пак.Е, говорим ако се знае, че ще ти вземат нещо. Миналата година те ми взеха, аз също им взех. А няма да ти казвам, сестра му това лято се прибра в България за 2 седмици и жената подарък ми донесе от Франция, пък аз нищо... хем се зарадвах на подаръка, много хубав беше, хем ми беше зверски неудобно. За това пък догодина ще й взема задължително, дори тя да не ми донесе нищо.
Сега обмислям много какво да им купя. Мисля си, че на баща му от тези химикалки, хубавите в красивите кутиики (не знам дали някой схвана за какво говоря) ще му свърши работа, а на майка му някаква сребърна верижка с медальонче... или златна. Сега ще попитам какво харесва повече.

mirmark
12-17-2008, 13:17
Задължително правя подарък - може да е малък и символичен, но е уважение