PDA

View Full Version : До тук добре, а сега ?



cherry_baby
12-11-2008, 20:26
Такаа.. тази тема е продължение на една др моя тема, но няма значение :-D Историята беше, че май съм си паднала по един, с който се забиваме от 2 сед насам... но стана така, че той се събра с приятелката си (били скъсали преди време) и се сдухах. На последния купон, той мн се напи (за да отпразнува събирането им, пфф) но се заби с една моя приятелка. И понеже не можел да търпи да крие че е изневерил, й казал всичко и пак са скъсали (а на нея май не й дреме мн мн). Та сега е свободен ии се чудя какво да правя. С брат му през няколко дни се виждаме на кафе, но не става дума за него. Незнам дали мога да използвам човека за да се докопам да брат му :-D (не излизам с него заради това де). Мислех сега преди да се разделим, да кажа "много пз на брат ти" :-D но не казах нищо. Приятелите ми искат на Коледа да се съберем в 1 заведение, но разбрах, че въпросния няма да дойде ии ... и нз, объркано ми е, а явно не ми е безразличен :? Какво ще ме посъветвате?? :-o

dimitar_ak
12-12-2008, 05:29
Тоя не знае какво иска и с коя да бъде. Остави го.

LittlePrincess
12-12-2008, 06:43
Не се занимавай с него.

happy_cute
12-12-2008, 06:45
Само ядове ще ти донесе,ще ти изневерява всеки ден.
П.П:Абе вие на Коледа не си ли стоите у вас?

MaMkaMy
12-12-2008, 07:12
а как ще отпразнувате вие това че сте се събрали? :)

cherry_baby
12-12-2008, 13:05
а как ще отпразнувате вие това че сте се събрали? :)

Ох да сигурно сте прави всички. По тази логика, както го разказах, изглежда че нищо няма да се получи. Не мислете, че това което ми казвате не съм си го мислила, но когато човек се заслепи от някой и ... :?

Lysit0
12-12-2008, 14:05
Според мен трябва да го оставиш.

GabisiTa
12-12-2008, 14:13
Както сама си разбрала, по-добре не се занимавай с него :)

NaNa_SladuRana
12-12-2008, 14:57
ще бъде загуба на време

Lady_AMG
12-12-2008, 21:52
Олеле не знам изобщо какво му мислиш- тоя е бахти мухъла, направо ми се повдига от такива женкари. Хубаво няма да видиш, сега си си навила на пръста че го искаш, ама гледай по-бързо да ти мине 8) Сега пусни нова тема "как да го забравя" :lol:

curka87
12-12-2008, 22:40
Хаха... И какво- за да отпразнува, че сте заедно ще си легне с някоя твоя приятелка ли??? Я стига глупости!! Такива като него не си заслужават усилията въобще. Хубаво е, че разбираш поне, че си заслепена и че той няма да ти донесе нищо хубаво.Сега остава да забравиш за него и да си намериш някой ,който не е такъв.........смотаняк(за да не кажа друга думичка :oops: )

sextazy_baby
12-13-2008, 06:53
"сега е свободен и се чудя ко да прая"


по добре стои далеч от такъв "готин човек" че като тръгнете при следващото напиване или ще ти изневерява или ще те набие 8-)
Много съм съгласна 8-) 8-) 8-)

pandelka
12-13-2008, 06:58
Най-добре ще бъде да не се занимаваш с него .. !

HONDA
12-13-2008, 09:05
Не виждаш ли, че се забива с всяка 2ра, без да има значение дали си има приятелка или не. Замисли се дали искаш да си с такъв човек. Ако той наистина искаше да е с теб нямаше да се върне при отново бившата си приятелка, нито пък да се сваля с друго момиче.

cherry_baby
12-13-2008, 09:42
Добре де добре. Зарязвям всичко, стига сте ми се карали :? виждам че не си е работа

soul1199
12-13-2008, 09:54
ne ti trqbva takuv 4ovek,ostavi go,pomisli dali,ako trugnete toi nqma i na teb da ti izneveri,kato se napie :? ima mn drygi mom4eta,toi ne e za teb! :)

Victorya
12-13-2008, 12:22
Ето как ще се държи с теб евентуалния ти бъдещ приятел!Това ли искаш?Тогава действай.Аз лично не бих го направила... :-o

cherry_baby
12-14-2008, 11:41
Ето как ще се държи с теб евентуалния ти бъдещ приятел!Това ли искаш?Тогава действай.Аз лично не бих го направила... :-o

Искам да отбележа, че едва ли ще го мисля повече тоя, защото вчера се събрахме у тях, въпросният човек го нямаше, но си дойде към 2, мн малко седя при нас и се качи в стаята си. Исках да говоря с него и се качих, но той говореше по телефона и само ми направи знак, че после ще говорим. Но не го изчаках, а си тръгнах. И доколкото разбрах пак се е събрал с оная :? пфф нз кой от тях двамата е по - глупав за да късат по 100 пъти и след тва ае пак. Но тяхна работа де

MakeMeFeel
12-14-2008, 11:45
Ето как ще се държи с теб евентуалния ти бъдещ приятел!Това ли искаш?Тогава действай.Аз лично не бих го направила... :-o

Искам да отбележа, че едва ли ще го мисля повече тоя, защото вчера се събрахме у тях, въпросният човек го нямаше, но си дойде към 2, мн малко седя при нас и се качи в стаята си. Исках да говоря с него и се качих, но той говореше по телефона и само ми направи знак, че после ще говорим. Но не го изчаках, а си тръгнах. И доколкото разбрах пак се е събрал с оная :? пфф нз кой от тях двамата е по - глупав за да късат по 100 пъти и след тва ае пак. Но тяхна работа де

Мда .. тяхна си работа .. но не виждам защо да са глупави ? :?

cherry_baby
12-14-2008, 11:51
Мда .. тяхна си работа .. но не виждам защо да са глупави ? :? [/b]
Ами добре, не е ли глупаво това непрекъснато късане и събиране, ходят за 2 дни - късат на 3тия ... "скъсали са" за 4 дни - айде пак тръгваме за ... 5 дни, но хоп не не късаме- за 2 дни.... пфф е не е ли тъпо!!!! :shock: :o Нз но като чух тая как се е държала преди време, когато той е преживял катастрофа, леле :( въобще не го заслужава, жал ми е за него като гледам как го разиграва. И ок - отказвам се да се бутам за нейното място - явно той мн се държи на нея, но е жалко за момчето :(

MakeMeFeel
12-14-2008, 11:56
Мда .. тяхна си работа .. но не виждам защо да са глупави ? :? [/b]
Ами добре, не е ли глупаво това непрекъснато късане и събиране, ходят за 2 дни - късат на 3тия ... "скъсали са" за 4 дни - айде пак тръгваме за ... 5 дни, но хоп не не късаме- за 2 дни.... пфф е не е ли тъпо!!!! :shock: :o Нз но като чух тая как се е държала преди време, когато той е преживял катастрофа, леле :( въобще не го заслужава, жал ми е за него като гледам как го разиграва. И ок - отказвам се да се бутам за нейното място - явно той мн се държи на нея, но е жалко за момчето :(

Еми тъпо е да , ама то .. това не е скъсване .. по-скоро скарване 8-)