PDA

View Full Version : Знаете Ли Къде Мога Да Си Направя Нагрявка На Ръката



ice__kiss
12-11-2008, 21:19
преди 4-5 месеца счупих китка и не бях ходил на нагрявки и сега като ходя на фитнес ме боли......и като е студено също.... знаете ли нещо което да ми помогне или къде мога да ходя на нагрявки шото като я намокря в банята със гореща вода и тогава като ги правя тези движения не ме боли..... 8-[

LadyDy
12-12-2008, 11:21
Във всяка една поликлиника трябва да правят нагрЕвки на ръце, крака и т.н. Питай личния си лекар, най-добре ще ти каже! А през студа е нормално да боли!

batkodoki
12-12-2008, 12:33
преди 4-5 месеца счупих китка и не бях ходил на нагрявки и сега като ходя на фитнес ме боли......и като е студено също.... знаете ли нещо което да ми помогне или къде мога да ходя на нагрявки шото като я намокря в банята със гореща вода и тогава като ги правя тези движения не ме боли..... 8-[

аман бе!!!


БЪЗРАСТ&ПОЛ!?

и тогава питаме кое какво.....

Wrathchild
12-12-2008, 19:18
преди 4-5 месеца счупих китка и не бях ходил на нагрявки и сега като ходя на фитнес ме боли......и като е студено също.... знаете ли нещо което да ми помогне или къде мога да ходя на нагрявки шото като я намокря в банята със гореща вода и тогава като ги правя тези движения не ме боли..... 8-[

аман бе!!!


БЪЗРАСТ&ПОЛ!?

и тогава питаме кое какво.....Въпрос: Тя пита къде да ходи да си прави нагревки. Да не би на входа да я попитат 'Ти на колко си, щото иначе няма да те пуснем ако си над/под няколко си там'? Момичето не пита защо я боли.