PDA

View Full Version : Странна жилка в пениса....



Sapphire_Illusion
12-11-2008, 21:24
Това нещо се появи преди седмица ей така, и представлява изпъкнала жила от под основата на пениса до под главичката, напипва се много ясно, и когато е в ерекция и има повече движение боли...

След първите 2 сантиметра има едно малко топче по самата жилка, като възелче. Пробвах да я проследя, но като стигне до под главичката няма ясен край. Не е като да мога да видя нещо повече...

При мастурбиране ме боли, но при секс се усеща само при някоя по-чепата поза.

Освен това се чудя дали да ходя при личния лекар, където да вися половин час за едното "абе боли ме пишката" или директно при уролог... И дали е възможно.

SexyChild
12-12-2008, 04:55
Мисля, че без направление от личен лекар, при уролога ще трябва да си плащаш редовна такса.

И най-добре отивай на лекар, никой тук не може да ти помогне адекватно. :)

Sapphire_Illusion
12-12-2008, 05:36
Аз не очаквам адекватна помощ, а информация....

petet
12-12-2008, 15:36
Да не го бъркаш с гемчето.Ако е то,то си е напълно,подчертавам,напълн о нормално,при едни е супер малко,при други по-изразено.
Все пак е чувствсителна зона и ако прайш по-груби... хаха упражнения е нормално,някаква неприятна болка.
Но все пак отиди на уролог (ще си платиш,а ако имаш направление от личен(трябва да му обясниш проблема) -няма)

batkodoki
12-12-2008, 15:43
Това нещо се появи преди седмица ей така, и представлява изпъкнала жила от под основата на пениса до под главичката, напипва се много ясно, и когато е в ерекция и има повече движение боли...

След първите 2 сантиметра има едно малко топче по самата жилка, като възелче. Пробвах да я проследя, но като стигне до под главичката няма ясен край. Не е като да мога да видя нещо повече...

При мастурбиране ме боли, но при секс се усеща само при някоя по-чепата поза.

Освен това се чудя дали да ходя при личния лекар, където да вися половин час за едното "абе боли ме пишката" или директно при уролог... И дали е възможно.


че и нагъл Коч! :)

ПОЛ&ВЪЗРАСТ!?

petet
12-12-2008, 18:11
Това нещо се появи преди седмица ей така, и представлява изпъкнала жила от под основата на пениса до под главичката, напипва се много ясно, и когато е в ерекция и има повече движение боли...

След първите 2 сантиметра има едно малко топче по самата жилка, като възелче. Пробвах да я проследя, но като стигне до под главичката няма ясен край. Не е като да мога да видя нещо повече...

При мастурбиране ме боли, но при секс се усеща само при някоя по-чепата поза.

Освен това се чудя дали да ходя при личния лекар, където да вися половин час за едното "абе боли ме пишката" или директно при уролог... И дали е възможно.


че и нагъл Коч! :)

ПОЛ&ВЪЗРАСТ!?

Предполагам е момче :lol:

Без да се заяждам,но защо винаги питате това,статистики ли правите или какво,просто ми е любопитно.

batkodoki
12-12-2008, 18:27
Това нещо се появи преди седмица ей така, и представлява изпъкнала жила от под основата на пениса до под главичката, напипва се много ясно, и когато е в ерекция и има повече движение боли...

След първите 2 сантиметра има едно малко топче по самата жилка, като възелче. Пробвах да я проследя, но като стигне до под главичката няма ясен край. Не е като да мога да видя нещо повече...

При мастурбиране ме боли, но при секс се усеща само при някоя по-чепата поза.

Освен това се чудя дали да ходя при личния лекар, където да вися половин час за едното "абе боли ме пишката" или директно при уролог... И дали е възможно.


че и нагъл Коч! :)

ПОЛ&ВЪЗРАСТ!?

Предполагам е момче :lol:

Без да се заяждам,но защо винаги питате това,статистики ли правите или какво,просто ми е любопитно.

не разбира се :)

а вие правите ли разлика между монета от ЕДИН ЛЕВ и банкнота от СТО ЛЕВА?

аз правя понеже разликата е и качествена и количествена!

но спроред вас и пишештите тук разлика няма - все са "пари" и все са "лева"......

Sapphire_Illusion
12-12-2008, 19:23
18. И наличието на пенис очевидно предполага, че най-вероятно полът ми е мъжки. Пък и жена с пенис да бях, пак би трябвало да важат същите неща....

Ами, гемчето по цялата дължина на пениса до долу ли е? Това даже отива навътре...

batkodoki
12-12-2008, 20:25
18. И наличието на пенис очевидно предполага, че най-вероятно полът ми е мъжки. Пък и жена с пенис да бях, пак би трябвало да важат същите неща....

Ами, гемчето по цялата дължина на пениса до долу ли е? Това даже отива навътре...

наличието или отсъствието на пенис НЕ дефинира пола млади момко!

той еднозначно се определя от комбинацията на две хромозоми.

да, гемчето продължава но по слабо изразено по целия пенис, по торбичката на тестисите, по междиницата м/у краката ти и свършва на границата на аналния отвор.
ако изобщо говориш за това

Sapphire_Illusion
12-12-2008, 20:45
Ноу айдиа.... Говоря просто за една жилка, която е опъната като струна и при докосване ме боли....


Наличието или отсъствието на пенис обикновено много грубо намеква за вероятния пол:V

UFOs
12-12-2008, 20:47
Абе я вземи се снимай,че си оглеждам моя и немога да те разбера.. :-D

Sapphire_Illusion
12-12-2008, 21:09
http://img185.imageshack.us/img185/4254/11239712pu3.th.jpg (http://img185.imageshack.us/my.php?image=11239712pu3.jpg)

Червеното е жилката, точката е точката...

EarthShaker
12-12-2008, 21:24
аа имаш предвид, че е отгоре?! (така разбирам 'гледано от главата')

Sapphire_Illusion
12-12-2008, 22:27
Именно.

EarthShaker
12-12-2008, 22:46
значи поне едно е сигурно, не е гемчето :lol:

ся и аз се гледах.. имам я и аз тази въпросната жилка, напипва се... но не изпитвам болка..

UFOs
12-13-2008, 07:34
Аз пък нямам такова.. :-o

Sapphire_Illusion
12-14-2008, 08:31
Виждам, че сте много информативни...

EarthShaker
12-14-2008, 08:45
ами отивай на лекар ве, нахалник...

leverboy
03-26-2013, 14:15
Sapphire_Illusion какво стана ,ходи ли на лекар или ти отмина?