PDA

View Full Version : Гел за коса



GaTio
12-12-2008, 06:24
Абе от гела за коса може ли да ми опада косата? Я кажете малко информация щото имам вкъщи един на Фара жълт и един друг ама като гледам няма го използвам щото станал на вода или препоръчайте някой :-o

shell
12-12-2008, 09:02
Ми като цяло от стилизиращите продукти може да ти се повлияе отрицателно косата и затова с тях трябва да се внимава колко се ползват.
Имаме една брошура на едни продукти с алое,които са ми казвали,че са много качествени,но за съжаление са и доста скъпи.Онзи ден случайно разбрах ,че приятеля ми ползва гела на тази фирма и каза,че е страхотен и е много доволен.Казва се "forever aloe styling gel"
http://www.forever4you.de/produkte/bilder/koerperpflege/forever-aloe-styling-gel.jpg

струва 28,58 ,а като разфасофка бил голям (250мл май )
Марката е FOREVER

LadyDy
12-12-2008, 11:16
Може, но не както на нас жените - пресата. До такава степен имах в предвид..

batkodoki
12-12-2008, 12:47
Абе от гела за коса може ли да ми опада косата? Я кажете малко информация щото имам вкъщи един на Фара жълт и един друг ама като гледам няма го използвам щото станал на вода или препоръчайте някой :-o

бих даже се удивил ако "гела за коса" няма точно този ефект

Schneeflocke
12-12-2008, 13:41
бих даже се удивил ако "гела за коса" няма точно този ефект

Басейн или река предпочиташ?

Щом са станали на вода, значи им е изтекъл срокът на годност. Не ги ползвай. Купи си нови. И не ги избирай по лъскавата опаковка.

GaTio
12-14-2008, 19:04
Ами кое е по-добре пяна или гел ? щото утре ще се стрига и мисля зема нещо на Taft

batkodoki
12-14-2008, 21:04
бих даже се удивил ако "гела за коса" няма точно този ефект

Басейн или река предпочиташ?

Щом са станали на вода, значи им е изтекъл срокът на годност. Не ги ползвай. Купи си нови. И не ги избирай по лъскавата опаковка.

искаш да си просто "плешив"?!

или само "лъскав" ?!

след достатъчно дълга употреба на въпросния "гел"