PDA

View Full Version : кафяв молив за очи AVON?



minimouse
12-12-2008, 08:11
някоя от вас да е ползвала кафяв молив от следните на AVON:(цитирам от кампания 17/2008);25стр. автоматичен молив за очи cosmic brown;стр.35 професионален молив за очи Jlillian Dempsey Dark Brown;стр.139 молив за очи с кашмирен завършек cozy Brown(толкова ли е светъл?).моля кажете си мнението,защото се колебая :-o мерси предварително...

lunnoto_momi4e
12-12-2008, 11:10
Ами аз съм ползвала черния автоматичен молив за очи и професионалния черен.И от двата съм супер доволна :grin: .Би трябвало и кафявите им варианти да са добри... :-o

mimichi
12-12-2008, 12:25
Аз съм виждала автоматичния молив и съм си слагала, добър е.

girl91
12-12-2008, 21:09
Не съм изпозлвала тези моливи, но искам да кажа, че има разлика между тези от стр.25, стр.35 и този от стр.139. Този с кашмирения завършек е дебел и е за целия клепач, вместо сенки, а другите са за очертаване на окото.

stasitooooo
12-13-2008, 08:45
moje da sa hubavi no az ve4e ne si vzimam kozmetika ot AVON za6toto si bqh vzela fon du ten i mi se poqviha pupki. su6to taka si vzeh i spirala i mi se poqviha malki beli to4ici.
az li4no sam protiv kozmetikata na AVON nz dali za6toto kojata mi e acki 4uvstvitelna ili naistina produktite im sa kofti.

minimouse
12-15-2008, 11:07
Не съм изпозлвала тези моливи, но искам да кажа, че има разлика между тези от стр.25, стр.35 и този от стр.139. Този с кашмирения завършек е дебел и е за целия клепач, вместо сенки, а другите са за очертаване на окото.

аз използвам молива вместо сенки,по-често,но това не пречи видът му да е "тип молив за очертаване"... :P

Sunny_stz
12-16-2008, 20:23
Аз съм ползвала автоматичния черен молив,супер е!!!Между другото искам да попитам ,който знае за спрейовете за тяло ,защо вече не излиза кокосът?Много го харесвам и веднъж си поръчах,но след това вече го няма по каталозите,има всякакви други-череша,банан,ягода,ванилия, но кокос няма ,а е най-хубавия!!!

girl91
12-16-2008, 20:45
Аз съм ползвала автоматичния черен молив,супер е!!!Между другото искам да попитам ,който знае за спрейовете за тяло ,защо вече не излиза кокосът?Много го харесвам и веднъж си поръчах,но след това вече го няма по каталозите,има всякакви други-череша,банан,ягода,ванилия, но кокос няма ,а е най-хубавия!!!

Няма го , защото го махнаха от каталога. Като видиш в каталога продукт и до него една камбанка значи, че е за последен път в брошурата. Има и някои продукти, които в следващата брошура се появяват пак, но с различна опаковка или малко променени.

Sunny_stz
12-16-2008, 21:32
Аз съм ползвала автоматичния черен молив,супер е!!!Между другото искам да попитам ,който знае за спрейовете за тяло ,защо вече не излиза кокосът?Много го харесвам и веднъж си поръчах,но след това вече го няма по каталозите,има всякакви други-череша,банан,ягода,ванилия, но кокос няма ,а е най-хубавия!!!

Няма го , защото го махнаха от каталога. Като видиш в каталога продукт и до него една камбанка значи, че е за последен път в брошурата. Има и някои продукти, които в следващата брошура се появяват пак, но с различна опаковка или малко променени.

Хм,не знам дали съм видяла камбанка,но този продукт много ми харесваше!Не е удачно да махат точно кокоса,а сладникавата ванилия да стои...

barbiexD
11-13-2009, 07:34
аз използвам съвсем различни моливи за очи :wink:

slynchoo
11-13-2009, 08:25
Добри са.

sunshine92
11-13-2009, 13:57
.... изровила си тема от миналата година, за да кажеш,че ползваш различни моливи.. брааво, браво. :-o

barbiexD
04-19-2010, 12:43
Мълчи ма,шматко!!

Otcheto
04-19-2010, 13:03
И аз сам доволна!

Molzinka
04-19-2010, 14:00
Доволна съм само отавтоматичния молив за очи, иначе този който е на Color Trend е ужасен :?

cherrygloss
04-19-2010, 17:30
Мълчи ма,шматко!!
Това е нечии фейк, които има за цел, да вади стари теми, с които да ни дразни, след което да обижда за да ни изкара от нерви.
Никакво внимание на такива.
БАН