PDA

View Full Version : Ако гаджето ви ви подмине какво ще направите?



RullzZz
12-12-2008, 11:11
До сега не бях пускал тема но сега ще го направя.
Значи проблема ми е следния,с приятелката ми се скарахме.
Постъпих ама като ПЪЛЕН НЕЩАСТИК,днес в училище се видяхме поговорихме си и тя тръгна на някъде,2-3 минути след това аз се изпокарах с целия ми клас и тръгнах да излизам от училището и бързах,тя излезе от една врата и за някви секунди се раминахме и аз дори не погледнах към нея :( ,след което тя ми прати смс от което разбрах че ми е много сърдита за тая глупост дето направих,а тя е много чувствителна и много малки неща могат да я наранят и да я накарат да скъса с мен.Сега и звънях 2-3 пъти и тя ми затваря.Просто ми е адски гадно в момента за това което направих и ме е страх да не скъсаме.Не искам съвети какво да правя а просто искам да ми кажете ако гаджето ви ви подмине така какво ще направите?


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Abigoria
12-12-2008, 11:13
Извинявай, ама като ти пише, не би ли следвало да иска да говори с тебе...? => Или е тъпа, или не се знае кво иска... Прати й смс и й се извини, ако не вдене, че съжаляваш- пътека...

RullzZz
12-12-2008, 11:17
пратих и смс и и казах че съжалявам за това,след това и звънях и не вдигна,просто си я познавам и знам че е много много чувствителна и се наранява от много малко за това ме е толкова страх в момента.Осъзнавам си грешката но незнам защо го направих,просто на моменти се държа като пълен идиот и права неща за който след минути съжалявам :(

Abigoria
12-12-2008, 11:22
Ако ходите повече от месец, би трябвало да те познава, което според мене означава, че няма право да се сърди за простотии... В моята връзка аз съм като тебе+ ревнива, и приятелят ми вече не ми прави проблеми, просто щото вече знае ква съм...

Ениуей, аз ако бях, щях да я игнорирам докато тя не ме потърси

RullzZz
12-12-2008, 11:25
ходиме от 9 месеца,освен това че понякога ми става нещо и правя такива глупости също съм страшно ревнив но гледам да не и правя проблеми за това,а и и имам доверие.
А не мога да я игнорирам както казваш докато тя не ме потърси,просто много я обичам и съм готов да направя всичко само и само да сме заедно но не и да я игнорирам

PLuScHeTo
12-12-2008, 11:31
остави я за малко да и мине ... и тогава пак и звънни :) ще се оправите :)

RullzZz
12-12-2008, 11:33
остави я за малко да и мине ... и тогава пак и звънни :) ще се оправите :)

Така и мисля да направя,дано си права,но ми е много гадно а и за каквото и да се скараме винаги си мисля най-лошото и това ме съсипва

PLuScHeTo
12-12-2008, 11:36
остави я за малко да и мине ... и тогава пак и звънни :) ще се оправите :)

Така и мисля да направя,дано си права,но ми е много гадно а и за каквото и да се скараме винаги си мисля най-лошото и това ме съсипва


разбирам какво ти е... не мисли за лоши неща и всичко ще бъде наред

RullzZz
12-12-2008, 11:40
Благодаря ти за съветите и подкрепата но просто не мога да си избия тея мисли от главата а и знам че вината за това че се скарахме е изцяло в мен :smt087 :(

RullzZz
12-12-2008, 12:05
нека и други от форума споделят мнението си ако това им се случи как биха постъпили

vesito13
12-12-2008, 12:24
Аз съм се сърдила и то много защото ме беше подминал така :( получи се много тъпа ситуация и сега малко или много съжалявам за това :? А колкото до теб и приятелката ти , за да сте заедно 9 месеца , би трябвало да си се познавате достатъчно добре един друг и да не се получават такива недоразумения :-o Ако питаш мен най-добре я остави малко да и мине и после и се обади , а ако смяташ , че ще реши , че не се интересуваш от нея ( защото го има и тоя вариант ) намери начин да поговориш с нея :wink: Успех и дано се оправите :)

sexa_na_kompleksa
12-12-2008, 12:50
Ако бях в такава ситуация, щеше да ми е много гадно... и естествено щях да се сърдя. Разбирам, че си имал някакъв проблем, но тя не е виновна за него и не е трябвало така да постъпваш. Но както и е да е - станалото-станало... Продължавай да й звъниш, покажи й, че наистина съжаляваш за случилото се. Според мен не е хубава да я "игнорираш", защото така ще си помисли, че не ти пука за нея.

GabisiTa
12-12-2008, 14:23
Ако продължи да не ти вдига, може просто да отидеш до тях и да й се извиниш, така ще види, че наистина съжаляваш и си искрен :)

NaNa_SladuRana
12-12-2008, 14:51
Той да ме подмине,звучи ми нереално :shock: и в малкото случаи,когато се сърди НИКОГА не ме подминава,държи се хладно,но не и пренебрежително :) страхотен е,дори когато е лош :-)

_InSaNe_
12-12-2008, 18:05
еми и на мен би ми станало много гадно и много ясно че ще се разсърдя... :) някфо гадно е се пак.. :?

MakeMeFeel
12-12-2008, 18:09
Кажи й , че просто точно този ден е била тоооолкова прекрасна, красива и неповторима, че просто не си могъл да я познаеш 8-)

RullzZz
12-12-2008, 19:51
Кажи й , че просто точно този ден е била тоооолкова прекрасна, красива и неповторима, че просто не си могъл да я познаеш 8-)

тя винаги си е прекрасна,въпроса е там че на мене акъла ми фаща мухъл и праа неща без да мисля

miloto_girl_4e
12-12-2008, 19:54
Никога не ми се е случвало, но е глупаво дори, когато сте скарани да се подминавате така(сега разбирам, че при вас се е получило случайно)
Споко, ще и мине, утре и звънни, извини и се и поговорете, ако не вдигне - прати и смс-че или отиди до тях :)

MoHuTo
12-12-2008, 20:54
И аз на нейно място бих се разсърдила, ако ме подмине гаджето ми ей така, но ако после ми обясни и причината е основателна..не бих си придавала важност чак толкова, плюс това всеки си има моменти, в които не му е до никой, включително и до любимия човек..

vampirekiss
12-12-2008, 20:58
Е как може да се сърди за такива простотии.Дай й време,ако не ще-зарежи я!То на този свят има мноооого др момичета!

PoisoNGirL
12-12-2008, 20:59
Pyrvo idi do u tqh.Izvini i se za tova,koeto si napravil.Kaji i "Myj sym kakvo da napravq ne mislq kato vyrsha neshto.Ne sym iskal da te podmina.Beshe sluchaino.Prosti mi...." bla bla lokumi.. prosto e trqqlo da go napravish na momenta a ne da chakash i da i zvynish...Govori s neq na jivo!

sextazy_baby
12-13-2008, 06:59
Трябва да й мине малко,защото дори сега да ти вдигне най-много да ти надрънка някакви глупости и да ти стане още по-тъпо...а ти другия път пак я подмини

pandelka
12-13-2008, 07:02
Не ми се е случвало .... : )

sh3_1s_7h3_0n3
12-13-2008, 07:24
Аз по принцип съм много горделива и ако гаджето ми мине покрай мен без да ме погледне или направи някаква глупост, от която знае, че ще ме заболи или обиди... трябва доста да се постарае, за да се навия изобщо да говоря с него. Не се обиждам лесно и не се връзвам за глупости, но има някои неща, които не мога да ги приема лесно и направо могат да ме изкарат от равновесие. И ако ги направи... после трябва да мине доста време, докато ми мине.
Така че ако ситуацията ти е подобна, единствено упорството и желанието може да те спаси.

sexita
12-13-2008, 07:39
Еми супер тъпо ше ми стане.
ДЪРЖА , приятелят ми да споделя с мен...независимо лошо или хубаво.
Ако ме подмине без да ме погледне,най-малкото ще тръгна след него за да видя какво му има...но зависи и от моето настроение...може да се врътна и аз и да не му говоря :)

varnen4e
12-13-2008, 08:11
Мен, ако гаджето ми ме подмине ще му вдигна ебати скандала и ще го накарам да се чувства супер виновен и да си осъзнае грешката.

soul1199
12-13-2008, 08:44
ako gadjeto mi me podmine 6e mi stane dosta gadno i 6e se izpokarame i posle 6e mi se izvini i 6e my prostq :D noo opredeleno ne mi se e sly4valo,probvai da otide6 do tqh s byket cvetq i da i se izvini6 otnovo! :)

machoka
12-13-2008, 09:32
1. Никога няма да подмина гаджето си.

2. И да се случи - това ще е защото съм много разсеян по природа и просто така се е случило - а тя ако ме 'скъса' за такава глупост, значи никаква любов не е било.. защото любовта се гради и натрупва с годините и аз съм на мнение, че едно - единствено действие /било подминаване или изневяра дори/ никога не може да събори солидната конструкция на една стабилна връзка..

иначе е било нещо друго, но не и сериозна връзка.

Victorya
12-13-2008, 12:27
Хайде,хайде...от мухата-слон.Че тя майка ми си ме подминава по някога,но мислите й просто са на друго място.Няма да я обесвам за това,я.И гадже ме е подминавало в момент на ярост,защото не му се е говорело или просто не ме е видял.Трябва ли да бъде убит с камъни за назидание?Не...понякога има просто такива моменти.Няма да се убиваме сега.

jjjjjj6363
12-13-2008, 13:53
vijdam edno reshenie da q sreshnesh v u4ilisht eili tak kadeto se vijdate po princip i da i kajesh kakvo e stanlo no ne prosto da i kajesh a da si mnogo ubeditelen da izpolzvash dumi kato obi4am te i taka na tatk

lovetanya
12-13-2008, 14:04
Бих го пратила на очен лекар! 8-)

Иначе мисля че приятелката ти прекалява малко...не си я видял и кво толкоз... :)

Zaharinka
12-13-2008, 14:55
Егати кво толкова аз си подминавам приятелите и родителите..Тя тука ти се сърди бля еми да ти се е обадила като те е видяла какво толкова,много впряг за нищо според мен :shock:

ImmortalForever
12-13-2008, 15:18
Пъзльо такъв..Страх го било..

jghgh
12-13-2008, 15:21
Ндаааа, някои хора са много чувствителни, ама чак пък толкоз...?!
Нека си направи малко ъпгрейд - така кат' мене - да не се впряга много-много, иначе ще я боли за всичко..
Вече мен не мъ ибе. Имам си авер, и съм решила да заеба чувствителната си природа и търпя и гле'ам къв е щастлив. Щото не мо'е само да му се цупя че не ми е пратил мечка в скайп, че такоз, че онакоз...
Сериозност и впрягане FTL xD



Иначе ако демонстративно ме подмине ще съм му яко sad или направо - взимай си шапката, ей го пътя.. и така... 8-)
Ама на твойта й се извини, кажи й че я обичаш много, но да не се сърди за такива работи, щото не са фатални и не е нужно да драматизира и да го прави голям проблем... щото женските глави такива драми измислят понякога, чееее....
"ама той не ми написа {} в скайп!! сигурно не ме лов! и не ми пише 1ви, о0оо"
ма каам го от опит веее



айде ся тихичко0{}