PDA

View Full Version : Oriflame и Avon КАК ПРЕДЛАГАТЕ продуктите си и на кого?



girl789
12-12-2008, 13:53
Та въпросите са ми два как предлагате и на кого?

yozito
12-12-2008, 14:14
](*,) :?

mArMaLaDkA
12-12-2008, 14:57
Натиквай си каталозите най-често в ръцете на баби,дядовци,братовчеди,аб е роднини.Все пак са ти роднини,трябва да са подготвени за частта с вечното "муфтене" и изнудване.После диалога става такъв:
-Ау,това червило/парфюм много ще ти ходи.Направо е цвят/аромат като за теб!
-Ама аз нямам нужда от червило/парфюм. :shock:
-Имаш,имаш!Виж,точно в този каталог има намаление.Червилото/парфюма преди беше 25.95 лв.,а сега е цели 23.50 лв.!Трябва да си го вземеш обезателно!
-Ама аз..
-Не,настоявам!
-Аа..ами..добре.
-Сега дай на другата страница.Ау,а този крем?Идеален е за кожата ти.
.........И така докато накараш човека да си купи половината каталог. :?

Sintya
12-12-2008, 18:19
Аман от такива мнения като горното ебаси... човека пита нормално а ти се отяждаш... ебаси ...
Значи предлагаш го на този които иска, и ако си хареса нещо ще си го поръча... -.-

My6mYLka
12-12-2008, 20:57
](*,) :?


аман от такива теми

girl91
12-13-2008, 20:35
Натиквай си каталозите най-често в ръцете на баби,дядовци,братовчеди,аб е роднини.Все пак са ти роднини,трябва да са подготвени за частта с вечното "муфтене" и изнудване.После диалога става такъв:
-Ау,това червило/парфюм много ще ти ходи.Направо е цвят/аромат като за теб!
-Ама аз нямам нужда от червило/парфюм. :shock:
-Имаш,имаш!Виж,точно в този каталог има намаление.Червилото/парфюма преди беше 25.95 лв.,а сега е цели 23.50 лв.!Трябва да си го вземеш обезателно!
-Ама аз..
-Не,настоявам!
-Аа..ами..добре.
-Сега дай на другата страница.Ау,а този крем?Идеален е за кожата ти.
.........И така докато накараш човека да си купи половината каталог. :?

Ужас... никога не бих го направила :lol:
Сами си искат каталог за да разгледат, ако искат нещо да си поръчат ми казват. Не убеждавам хората, че непременно трябва да си вземат даден продукт.

girl91
12-13-2008, 20:38
](*,) :?


аман от такива теми

Според мен трябва да се направи една тема AVON и една ORIFLAME и там да се пишат всички тези неща, припитвания дали даден продукт е хубав или не и т.н.