PDA

View Full Version : Албума на Тома



g_antonov
12-12-2008, 14:36
Здравейте!
Чухте ли вече албума на Тома и според вас заслужава ли си да го купя? :smt035 :smt034 :smt035
Моля чалг*рите да не пишат!!!

AutumnTears
12-12-2008, 16:18
po moite nabludeniq Toma goni nqkakvo komersialno izlu4vane i ne mislq 4e albuma e ne6to , koeto pove4eto ot vas si predstavqt :D

g_antonov
12-12-2008, 16:36
Дано да не е така

sweet_nothings
12-12-2008, 17:09
Ами Тома още сега почва кариерата си, така че има още да си развива гласа, ама иначе албума е готин ;)

Byyyy
12-12-2008, 17:32
мен не ми харесва като цяло Тома, ама ти си го купи, сам си прецени :]

vampire_girl_
12-13-2008, 07:54
незнам този пич изобщо не ми харесва как пее .. като подгряваше лепард и снейк неможа да изпее една нота ..
Ааа моля,моля!Като човек който е бил там мога да кажа,че Тома наистина се справи добре!И дори и да не е отлично...чак пък една нота!?
Иначе албума го търсих,но не го намерих...Искам първо да го чуя,а после съм решила да си го купя.Някой,ако си го е изтеглил да даде линк pls. (:

trivium
12-13-2008, 09:42
Някои да знае от къде мога да дръпна новия албум?

vampire_girl_
12-13-2008, 11:54
Някои да знае от къде мога да дръпна новия албум? :(

Puppet
12-13-2008, 14:34
Аз не съм го слушала,само "Герой"!Искам да си го дръпна да видя за какво става на въпрос,ама незнам от каде! :-D

Sharkey
12-14-2008, 13:58
абе нещо не ме кефи тоя тома :? а пък и песента не е негова вижте 2-та линка 1 след друг и ще разберете какво имам предвид

http://www.youtube.com/watch?v=b_vDWpyLbZ8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VUonLFU-PIM

enjoy..

TellMeYourName
12-14-2008, 13:59
Тома смуче 8-)

Nefarian
12-14-2008, 15:53
Тома смуче 8-)
+ 1

MadeOfWater
12-15-2008, 11:54
Тома РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

Diam0nD
12-15-2008, 13:17
Някои да знае от къде мога да дръпна новия албум?купи си го бе ... имаш 30 кинта за нет няяш 10 за албум .. ужс ,а иначе го харесвате :-o аз няя си го зема щот не ме кефи стила ... но на рапери как си земам ? 8)

BlackaTBW
12-15-2008, 14:22
Новата комерсиална "звезда" в България. Първата песен крадена, при това от една от любимите ми групи. Извинявам се, с "откупени права" е.
Да, разочарована съм.

Иначе ти ако искаш си го купи. Стига да ти харесва.

slavito007
12-15-2008, 16:44
Не бих си го купил и пари да ми дават :)

g_antonov
12-15-2008, 17:03
И аз мисля да си го зема ама не мога да го намеря никъде. :(

trivium
12-20-2008, 19:34
Албума са го качили в Замунда :grin:
http://zamunda.net/details.php?id=151991&hit=1

Marina__
12-21-2008, 14:10
Албума е хмммм...може би като за първи албум става, но не бих дала пари за него.

И все пак,не забрававяйте, че не малко световно известни групи имат купени песни. Така че, факта, че "Герой" е купена песен не значи почти нищо :). Дано новата "звезда" на БГ музиката се откъсне от комерсиалния имидж и започне да прави свястна музика. :) :)

Hurtmore
12-22-2008, 10:31
купих си албума, не съжалявам, но съм разочарована, защото Тома може много повече! ех, Вирджиния, о*рахте се! то бива кавър, един, два.. ама те пък се оляха :shock: дано му дойде акъла в главата и като изтече договора да се маха : )

nymphadora
12-22-2008, 13:03
пълна комерсиализация :( останах разочарована

magneziq
12-22-2008, 16:30
Нз за вас но на мен лично албума му много ми хареса като исключим някой от по твърдите песни-нещо не ме грабнаха

l0wrider
12-22-2008, 18:29
Здравейте!
Чухте ли вече албума на Тома и според вас заслужава ли си да го купя? :smt035 :smt034 :smt035
Моля чалг*рите да не пишат!!!
Чух ,че тоя Тома е откраднал неква песен (sound-а де )
и без тва не искам .... 8-) :-P :razz:

billytalent
12-22-2008, 18:33
Аз си взех албума и определено си заслужава,само който не разбира от такава музика може да каже лоша дума за Тома...по-добре си замълчете,ако нямаше гласови данни едва ли щеше да успее :grin:

Skullbreaker
12-22-2008, 18:50
Леле какви шибани лицемери сте ...

Първо Томата подгря перфектно Снейк....Изпя всичко идеално и ни спаси от още 1 час седене на тревата и лочене на бира...

Второ , песента "Герой" не е крадена. Кавър е на Торнли ,те лично избраха Тома за това парче. И да , доста по-навътре съм в нещата от вас и мисля ,че знам мъничко повече. Повечето не знаете нищо обаче си злословите...Жалки сте..

Трето , албума е идеален старт. Не е нещо грандиозно , но не е нещо слабо. Приятен е за слушане , Тома им страхотен глас и прави всичко перфектно. На представянето на албума в паркинга , всички фенове се изкефиха. Самия факт ,че вече пеехме песните с него , при положение ,че повечето се чуваха за пръв път говори много.

Самия факт ,че на Българския пазар се представя хубав рок албум за пръв път МНОГО време , прави Тома един истински "Герой" за всички които обичат музиката. Хейтърите се метнете от някъде.

Искате по-хеви звучене. Да де ,ама хората които го издават тоя албум искат нещо което да се продава масово.

Ако не можете да схванете си задайте въпрос - В страната на чалгата и тъпотията , как искате Тома да излезе със звучене стил Мейдън примерно?
При положение, че ако му бяха позволили да направи такъв аблум , сега щеше същите тия хейтъри да викат "ЕЕЕ ТОЯ ПА КЪДЕ ТРЪГНА ДА СЕ ПРАВИ НА МЕТЪЛ,Я ДА СЕ СКРИЕ" .

Изобщо повече няма да се обяснявам.
Съветвам всички да си купят албума , инвестицията е в Българската музика и в един млад талантлив пич!

Със здраве!

trivium
12-22-2008, 20:31
Леле какви шибани лицемери сте ...

Първо Томата подгря перфектно Снейк....Изпя всичко идеално и ни спаси от още 1 час седене на тревата и лочене на бира...

Второ , песента "Герой" не е крадена. Кавър е на Торнли ,те лично избраха Тома за това парче. И да , доста по-навътре съм в нещата от вас и мисля ,че знам мъничко повече. Повечето не знаете нищо обаче си злословите...Жалки сте..

Трето , албума е идеален старт. Не е нещо грандиозно , но не е нещо слабо. Приятен е за слушане , Тома им страхотен глас и прави всичко перфектно. На представянето на албума в паркинга , всички фенове се изкефиха. Самия факт ,че вече пеехме песните с него , при положение ,че повечето се чуваха за пръв път говори много.

Самия факт ,че на Българския пазар се представя хубав рок албум за пръв път МНОГО време , прави Тома един истински "Герой" за всички които обичат музиката. Хейтърите се метнете от някъде.

Искате по-хеви звучене. Да де ,ама хората които го издават тоя албум искат нещо което да се продава масово.

Ако не можете да схванете си задайте въпрос - В страната на чалгата и тъпотията , как искате Тома да излезе със звучене стил Мейдън примерно?
При положение, че ако му бяха позволили да направи такъв аблум , сега щеше същите тия хейтъри да викат "ЕЕЕ ТОЯ ПА КЪДЕ ТРЪГНА ДА СЕ ПРАВИ НА МЕТЪЛ,Я ДА СЕ СКРИЕ" .

Изобщо повече няма да се обяснявам.
Съветвам всички да си купят албума , инвестицията е в Българската музика и в един млад талантлив пич!

Със здраве!
+1

ScionOfStorm
12-22-2008, 21:30
много е зле там работата..

ако сте фенове на поп-рокчето - кк. ако си говорим за жица - никакъв шанс.

казвам го за метАлистите, ако ще искат. на мен не ми прави особен проблем, освен това че Тома не ме кефи като поведение.

magneziq
12-23-2008, 07:48
Леле какви шибани лицемери сте ...

Първо Томата подгря перфектно Снейк....Изпя всичко идеално и ни спаси от още 1 час седене на тревата и лочене на бира...

Второ , песента "Герой" не е крадена. Кавър е на Торнли ,те лично избраха Тома за това парче. И да , доста по-навътре съм в нещата от вас и мисля ,че знам мъничко повече. Повечето не знаете нищо обаче си злословите...Жалки сте..

Трето , албума е идеален старт. Не е нещо грандиозно , но не е нещо слабо. Приятен е за слушане , Тома им страхотен глас и прави всичко перфектно. На представянето на албума в паркинга , всички фенове се изкефиха. Самия факт ,че вече пеехме песните с него , при положение ,че повечето се чуваха за пръв път говори много.

Самия факт ,че на Българския пазар се представя хубав рок албум за пръв път МНОГО време , прави Тома един истински "Герой" за всички които обичат музиката. Хейтърите се метнете от някъде.

Искате по-хеви звучене. Да де ,ама хората които го издават тоя албум искат нещо което да се продава масово.

Ако не можете да схванете си задайте въпрос - В страната на чалгата и тъпотията , как искате Тома да излезе със звучене стил Мейдън примерно?
При положение, че ако му бяха позволили да направи такъв аблум , сега щеше същите тия хейтъри да викат "ЕЕЕ ТОЯ ПА КЪДЕ ТРЪГНА ДА СЕ ПРАВИ НА МЕТЪЛ,Я ДА СЕ СКРИЕ" .

Изобщо повече няма да се обяснявам.
Съветвам всички да си купят албума , инвестицията е в Българската музика и в един млад талантлив пич!

Със здраве!
+1
+1

lsd43
12-23-2008, 08:47
Твърде поп насочен е , все пак не е толкова зле ,но определено не като за мен .

Mooo6no
12-23-2008, 09:17
Албумът щеше да е хубав, ако не беше албум с чужди песни изпяти на български. Това не е кавър албум, защото кавърие са собствена интерпретация на дадено произведение. Ето това е кавър. Онова е "крадена" песен.

http://zazz.bg/play:6298c120
http://zazz.bg/play:846c4af2

g_antonov
12-23-2008, 18:00
Днес го купих. Повечето песни стават за слушане но не са нищо особенно. Очаквах много повече от Тома. Дано следващия му албум е по-добър.

justt
12-24-2008, 07:21
ooh... mii Toma ne me kefi neshtyy.... :neutral:

kashmir
12-24-2008, 11:03
Аз ще си го купя в подкрепа на БГ музика! И да не е добър като цяло, все пак Томата е пич и се е постарал човека. Мене първия му сингъл ме кефи.

schrei
12-24-2008, 11:51
Кофти.Надявам се в следващия албум да няма песен за найлона-след тази пластмаса...

TheRunaway
12-24-2008, 12:16
Албума не е нищо особено, като гледам слушаш Manowar, едва ли ще ти хареса Тома.. :)

colymoly
01-04-2009, 12:04
мммммммммм да страхотен е, въпреки че има хора дето завиждат това няма да промени факта, че Тома израстна доста бързо :-P

BlackaTBW
01-04-2009, 16:46
мммммммммм да страхотен е, въпреки че има хора дето завиждат това няма да промени факта, че Тома израстна доста бързо :-P

Тома "израстна" бързо, защото спечели Мюзик Айдъл.
И не разбирам какво му е за завиждане. Хубаво започване направи с крадената от Thornley песен, а като прегледах как се казват песните в албума - очарователно е да имаш песен на име Пластмаса, някаква с Дичо (доста е хард Дичо) и т.н.
Честно казано според мен да спечелиш Мюзик Айдъл е доста по-зле от колкото да останеш 2ри, 5ти, 7ми, някой си. По мой наблюдения Нора се развива много по-добре от него в момента (лично мнение).

freakykid69
01-04-2009, 17:14
Албума става за слушане...даже е много добър.Както казаха някои пичове (или момиче беше ... не помня точно ) българската музикална сцена от доста време не е виждала един хубав ... ама наистина хубав рок албум.Като за първи албум мога да кажа, че радва на макс.И сухарите дето казват, че песента "Герой" е крадена - кво се впичате толкова.Сякаш ваща баница са изяли :D Пък и немой да е "крадена" както казват някои, щото дося Тома да са го смазали от съдебни дела и кирии.Просто невинно кавърче... Не разбирам какво толкова се впрягате

the_best_f
01-05-2009, 20:36
Ама големи сте хейтъри. Какво толкова?! Тази песен била крадена, онази и тя, да не забравим третата... Аз лично дори не бях чувала за групата, която изпълнява "So Good, So Far" преди да чуя "Герой" (давайте, кажете как нищо не разбирам от музика). Предполагам, че и при много други хора е било така. Както и да е, не целя да натрапвам мнение. Просто мисля, че това е добър старт за Тома. Смятам, че с право спечели "Music Idol 2". Доказа го.

bobbi69
01-06-2009, 06:45
Ами лично аз очаквах много повече... но се пак албума има някои готини песни ;)

BladeDancer
01-06-2009, 11:16
Само Пластмаса ...

Nefarian
01-06-2009, 11:23
Препоръчвам ви Before The After на Automatic Flowers, ако сте решили да правите инвестиция в българска музика.

SunShinePearl
01-06-2009, 12:34
ам и аз смятах да си го взема,но си го дръпнах и да ти кажа според мен не си заслужава да се купува никоя песен не успя да ме заинтригува,дори не ги помня само герой....ам и нз за другите но съм слушала Тома на 2 метра от мен в един пиано бар лятото и пееше страхотно!

Devilsplaymate
01-06-2009, 16:33
На мен ми хареса, но доколкото разбрах, няма нито една авторска песен (:

Nitroglycerin
01-06-2009, 19:01
В този албум звученето на песните е много комерсиално така,че да се слушат от всички.Наистина песните не са лоши ама не са като песните на Metallica,Rammstein,Twisted Sisters,Manowar,Scorpions,Black Sabbath така,че отвътре да ти дойде да куфееш най-добре си го изтегли няма смисъл да си го копуваш.

Mooo6no
01-06-2009, 19:07
Аз лично дори не бях чувала за групата, която изпълнява "So Good, So Far" преди да чуя "Герой" (давайте, кажете как нищо не разбирам от музика). Предполагам, че и при много други хора е било така.
Само дето групата и песента и е влизала в топ модерн рок тракс (или нещо такова), а там влизат само групи и песни имащи известност. ;)

buffalo88
01-06-2009, 19:14
Голям позъор тоя

colymoly
01-07-2009, 17:23
Ама големи сте хейтъри. Какво толкова?! Тази песен била крадена, онази и тя, да не забравим третата... Аз лично дори не бях чувала за групата, която изпълнява "So Good, So Far" преди да чуя "Герой" (давайте, кажете как нищо не разбирам от музика). Предполагам, че и при много други хора е било така. Както и да е, не целя да натрапвам мнение. Просто мисля, че това е добър старт за Тома. Смятам, че с право спечели "Music Idol 2". Доказа го.
+1 :grin: супер вярно Тома си беше най-добър и го доказа :-P

BlackaTBW
01-07-2009, 17:29
Относно групата, която пее песента (която между другото се казва Thornley) държа да отбележа, че са ми любима група от години. Така че мисля, че не е чудно защо се дразня за Герой. Навсичкото отгоре текста така са го написали, че е станал доста несвързан, което го прави и безсмислен на моменти. Така е с комерсиалната музика.
И думата 'хейтър' винаги ми е била доста смешна.

colymoly
01-08-2009, 11:02
Разбрахме, че не харесваш Тома, но темата е относно албумът на Тома а не ''крадената'' му песен и не сме тук за да се заяждаме всеки държи на своето! :-x

BlackaTBW
01-08-2009, 12:09
^ Е аз изказвам мнение. Песента също е част от албума, което е темата. Чух няколко песни от албума и не ми харесват. Не бих си го купила (което май вече споменах). И не правя дори опити да се заяждам, това че съм казала че не ми харесва и тн тн тн, не значи че се заяждам с теб или някой друг. Айде сега наистина спирам, защото си казах каквото имаше за казване.

HardcoreSyndrome
01-08-2009, 12:22
^ Е аз изказвам мнение. Песента също е част от албума, което е темата. Чух няколко песни от албума и не ми харесват. Не бих си го купила (което май вече споменах). И не правя дори опити да се заяждам, това че съм казала че не ми харесва и тн тн тн, не значи че се заяждам с теб или някой друг. Айде сега наистина спирам, защото си казах каквото имаше за казване.
Така, така! А, защо разни там луди фенки не приемете и нейното мнение? Не може всички да харесват "идолите" ви!

lovelygirll92
01-08-2009, 13:23
Като цяло не ми харесва особенно,но песента "Герой" е УНИКАЛНА!! :-D

Tienji
01-08-2009, 13:26
ами не си заслужава да го купиш, добър е, но по-добре си го дръпни от змнд xOEXHXhHOXAHEOXHAOEHOxhoAEXOHAXOE

colymoly
01-08-2009, 13:51
^ Е аз изказвам мнение. Песента също е част от албума, което е темата. Чух няколко песни от албума и не ми харесват. Не бих си го купила (което май вече споменах). И не правя дори опити да се заяждам, това че съм казала че не ми харесва и тн тн тн, не значи че се заяждам с теб или някой друг. Айде сега наистина спирам, защото си казах каквото имаше за казване.
:)

krisence
01-08-2009, 16:32
Готин е. Ако някой не може а го намери мога да му го пратя само да ми пише ЛС. :)

Mooo6no
01-10-2009, 17:21
То да беше само тя крадена.... и за "Нямам време" знам, че е крадена. Нищо чудно накрая всички песни без "Пластамаса" (оригинална на Фънки) да се чужди. Даже ако е така предлагам някои да подбере всички оригинали на Тома и накрая да направи албум с оригиналните песни, че да го слушаме него и ако ни е харесало нещо в някоя песен на Томата да изберем оригинала. ;]

k0kster
01-10-2009, 19:20
Като цяло Тома не ми харесваше вобще още от началото на мюзик айдъл..А като видях как песента му е открадната още повече го намразих...типичния позиор...

malone
01-10-2009, 20:46
Ако ще прави кавъри няма да му купя албума.Изслушах песните в едно саейтче и не ме грабнаха.