PDA

View Full Version : Потресаващо но факт..



des1t000
12-12-2008, 15:27
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o

DevilWish
12-12-2008, 15:29
Това е мода вече :o

LadyDy
12-12-2008, 15:31
Не знам какво да кажа. Да ги съжалявам ли, какво ли. Прекалената либералност от страна на родителите, показва резултата, ама то си е и до децата де! :o

nicolepcd
12-12-2008, 15:31
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:

des1t000
12-12-2008, 15:35
забвавих да спомена това е за България да не си помислите друго :(

LadyDy
12-12-2008, 15:35
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:

Едно е да не вярва човек, друго е да не иска да повярва, но е факт, за жалост!

lwsu
12-12-2008, 16:02
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o

АМИ КАТО НЕ ИСКАШ ДА Е ТАКА.. МАХНИ ОТ ТУКА ТИЯ ЦИЦИ ДЕТО ЕДВАМ СЕ ДЪРЖАТ ДА НЕ ПРЪСНАТ ПОТНИКА!!!
ПОСЛЕ ШЕ ПИТАШ "ЩО ИМ СЕ Е*Е..?" !!!

hahavteen
12-12-2008, 16:14
А ти сигурно си почнала на 14 нали?!
:lol:
Леле толкова сте ми смешни като почнете да се възмущавате... :D

nicolepcd
12-12-2008, 16:14
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:

Едно е да не вярва човек, друго е да не иска да повярва, но е факт, за жалост!
Извинявай, но аз съм почти 100% сигурна, че процентите въобще не са такива... Абсурдно е! :?

Dobromir
12-12-2008, 16:25
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:

Едно е да не вярва човек, друго е да не иска да повярва, но е факт, за жалост!
Извинявай, но аз съм почти 100% сигурна, че процентите въобще не са такива... Абсурдно е! :?

nicolepcd наистина не са чак толкова много но поне 50% ги има...
Вчера докато пиех кафе в едно кафене на другата маса бяха седнали 3 момичета на не повече от 12-13 години, и съвсем случайно дочух едната казва " моя ме кара да правим секс и си мисля скоро да му дам" точно това и бяха думите останах :shock: , наскоро пак някакви деца много малки се разхождат бяха 3 , едно момче и 2 момичета, момчето беше бръкнало под дънките на едното момиче(пак някъде 12-13годишни може и по-малко) и това беше на центъра на Варна...
Усещам, че с всяко поколение нещата отиват все и все по на зле...Курвентии навсякъде такъв е света и лошото е, че тези момичета си мислят че са велики като правят секс с който им дойде...ае да се оправят не е моя работа. :?

Seducti0n
12-12-2008, 16:45
Хубаво се възмущаваш, ама сещаш ли се, че с това по никакъв начин не променяш нещата.В България няма писан закон забраняващ правенето на секс преди пълнолетие примерно.Преди време е имало закони, но морални и може би е имало кой да ги изпълнява.
Сега ще ми кажете, че и в миналото момичетата са си губили девствеността доста рано, но с разликата, че и в брак са стъпвили рано.Не е било като сега да си правят тестове или да пият противозачатъчни..

beachy_bunny
12-12-2008, 16:56
хаха това е абсурд ... аз от моето даскало понеже то беше ОУ ... и ги познавах сичките малки ... и поне за набор 94 и 95 съм сигурна , че имаше 2-3 най-много който се правеха на много вървежни , но това е друг вапрос... така че това е абсурдно

beachy_bunny
12-12-2008, 16:57
хаха това е абсурд ... аз от моето даскало понеже то беше ОУ ... и ги познавах сичките малки ... и поне за набор 94 и 95 съм сигурна , че имаше 2-3 най-много който се правеха на много вървежни и за които може би са имали полов контакт , но това е друг въпрос... така че това е абсурдно

xbLaHx
12-12-2008, 17:04
Това е мода вече :o

+1

GerYy
12-12-2008, 17:22
Това е мода вече :o
И аз така смятам. :?

nicolepcd
12-12-2008, 17:40
nicolepcd наистина не са чак толкова много но поне 50% ги има...
Вчера докато пиех кафе в едно кафене на другата маса бяха седнали 3 момичета на не повече от 12-13 години, и съвсем случайно дочух едната казва " моя ме кара да правим секс и си мисля скоро да му дам" точно това и бяха думите останах :shock: , наскоро пак някакви деца много малки се разхождат бяха 3 , едно момче и 2 момичета, момчето беше бръкнало под дънките на едното момиче(пак някъде 12-13годишни може и по-малко) и това беше на центъра на Варна...
Усещам, че с всяко поколение нещата отиват все и все по на зле...Курвентии навсякъде такъв е света и лошото е, че тези момичета си мислят че са велики като правят секс с който им дойде...ае да се оправят не е моя работа. :?

За 50% съм по-склонна да повярвам... И да, всичко което казваш мисля, че е така, защото и аз съм виждала такива деца, но все пак 70% си е абсурд! :?

teenems
12-12-2008, 18:48
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:

+1

да това вече наистина е мода

MakeMeFeel
12-12-2008, 19:12
Оф .. и да се оплаквате, и да не се оплаквате - Това е положението, драги зрители 8-) Не може нищо да променим ... Всеки сам си избира начина на живот .. щом това е техния - ок ...

Kostadin_682
12-12-2008, 19:15
Оф .. и да се оплаквате, и да не се оплаквате - Това е положението, драги зрители 8-) Не може нищо да променим ... Всеки сам си избира начина на живот .. щом това е техния - ок ...
хм... съгласен съм .... все пак новата мода гласи:
1. Трябва да си правил секс на 12-14 годишна възраст...ако си на 16 вече си стар :razz: :razz:

s3xy
12-12-2008, 19:46
ма то не само мода стана ами и начин на живот! :shock: и кой им каза че е мн яко да си се ебал на 13 си остава мистерия за мен! :shock: :? колкото и ужасно да звучат тия цифри нищо чудно да са точно толкова... :-x егати в кфо поколение ни превърнаха такива курветини...

fashion90
12-12-2008, 23:38
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o

нищо странно не виждам.. гледай си твоя живот :?

pandelka
12-13-2008, 06:22
То ,че има..има но много се съмнявам да са толкова много .... :P .

JustOneBoy
12-13-2008, 08:05
Темата ти е много зле. С тази тема не можеш да промениш нищо и никой. Не се прави на много разумна...все пак всеки има право да прави секс без значение от възрастта му. Просто много ми е смешно :razz: :razz: :razz:


П.С. Авторке на колко години си? На колко години ти беше "първият" щом толкова се възмощаваш!?!

kPuCkA
12-13-2008, 08:26
Би ли ми казала няколко причини поради които мислиш че едно 13 годишно момиче не трябва да прави секс? Обосновани искам да са разбира се.Ама ти сериозно ли?! Ти би ли ебал 13-годишна?!Та тя няма още гърди, не е развита половата й система, все едно да правиш секс с момиче от предучилищната. Ако ми отговориш положително на втория въпрос трябва да си ебаси извратеняка!

12-13-2008, 10:30
всичко е относително,бе хора. :?

има отговорни момичета,които на 13 са готови да поемат отговорност като секса /щото за недоразбралите лапетии сексът не е само лашкане,а преди вс отговорност/ и има "какички" на по 17 , които не са готови още - някои си го признават,други - не.Така стоят нещата.И физиката на едно момиче е строго индивидуална.Е,вярно е че на 13 няма как да е напълно развита половата и система,но тва не значи че няма гърди диобре оформено тяло.Няма общ знаменател - за всички е различно.И аз го направих на 13,тва к****а ли ме прави?!Айде ся..Ако едно момиче се чувства готово,сигурно в партньора си и най-важното !ОБРАЗОВАНО! ...да си прави кефа /не почвайт епак с глупостите,че на 13 не може да се изпита оргазъм-МОЖЕ,казвам го от личен опит./Живота си е техен - да се оправят те.Тва,че след година - две 80% от тея момичета стават к*****и друг въпрос.Обаче курва може да стн и момиче кото го енаправило за първи път на 22,примерно.

И все пак,наистина адски малък процент от тия момичета са готови на 13. :?

varnen4e
12-13-2008, 11:18
Много потресаващо, няма яо.

varnen4e
12-13-2008, 11:19
Много потресаващо, няма що.

sweetsunshine
12-13-2008, 11:53
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o

Би ли ми казала няколко причини поради които мислиш че едно 13 годишно момиче не трябва да прави секс? Обосновани искам да са разбира се.Ами виж сега 1-вото което е момичето е все още дете!След години най-вероятно ще съжалява за постъпката си.Може найстина да е развита,да е готова да поеме отговорност ала бала,но я си представи ако недай си боже едно 13 годишно момиче забременее :shock: как ще я гледат хората?ще изгуби приятелите си ако реши,че не е добре да прави аборти и т.н.
Нещата са доста относителни и при всеки е индивидуално ДА,но все пак момичето е още дете.+ това тялото и не е развито,може да има ц*ци и мензис,но какво от това ще има мензис от 1-2 години и изобщо не мисля,че едно 13 годишно момиче е готово да поеме отговорност ако забременее и т.н.

Естествено това го казвам и заради това,че аз съм си изградила някакво виждане за въпроса със секса във ранна възраст.И мисля,че под 16 години не осъзнават какво печелят и губят,и не мисля,че изобщо са готови най-малкото което е да поемат някаква отговорност към каквото и да било.Не слагам всички под общ знаменател винаги има изключения!

Лично аз съм на почти 14 години след няма и месец ги навършвам,и не мисля,че на тази възраст бих загубила девствеността си най-малкото защото нито едно момче не може да ме убеди,че ще е честно с мен и т.н(още по-малко,че сега почти всички са някви женкарчета,които се мислят за голямата работа,а всъщност не са нищо повече от едни т*пи глезльовци).Естествено има и изключения какво във всяко нещо,но не мисля,че бих се кефила ако взема да се "лашкам" с някой батко...
И в краина сметка какво би загубил човек ако почака още 1-2-3 години докато започне да прави секс???Може би това,че пред сегашните курвички ще излезе някъв задръстеняк...

x3eme
12-13-2008, 12:06
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o
az ne bih kazal 4e e u4udva6to... :?

gotinkatamacka
12-13-2008, 13:35
az sum na 13 i moje pred nekoi da sum kazvala 4e sum go pravila ma ne sum.tva 4e pove4eto kazvat 4e sa ni6to nezna4i.da vqrno e ima mn momi4eta na 13 koito sa se razvili predostatu4no i sa gotovi za6to puk da ne go napravat kato sa gotovi.edno po golemo mom4e mi kaza 4e my izglejdam na 16 :shock: e malko si e vqrno visoka sum slabi4ka s gurdi :grin: za po golema si me mislat :? i nestavame kyrvi ako go napraime na tolkoz zavisi ako go prai6 s koito i da e :?

kPuCkA
12-13-2008, 13:40
Би ли ми казала няколко причини поради които мислиш че едно 13 годишно момиче не трябва да прави секс? Обосновани искам да са разбира се.Ама ти сериозно ли?! Ти би ли е*** 13-годишна?!Та тя няма още гърди, не е развита половата й система, все едно да правиш секс с момиче от предучилищната. Ако ми отговориш положително на втория въпрос трябва да си ебаси извратеняка!


Аз СЪМ е*** 13 годишна, и повярвай ми беше много по напред с материала от разни други пикли които ми се слагат напоследък.Хубави цици,атлетично тяло,не можеш въобще като я видиш да познаеш че е на 13г.
Иии извинявай ама ако на 13 не са ти били развити както трябва гърдите това си е твой проблем /пък и какво значение има дали са и развити гърдите нали п***а има/. И да извратен съм,но не защото съм е*** 13 годишна ;)Не знам ненормален ли си къв си, ама си болен.Даже не искам да ти обяснявам колко ГЛУПАВО е да се изтъкваш с това, че си правил секс с дете.
По-добре недей да коментираш, защото внимание няма да получиш.
Нещастник.

kPuCkA
12-13-2008, 15:16
Що говориш за моите гърди?! Един път не става въпрос за моя интелект примерно, пролича си кое е по-важното за теб.Баси ограничения тип.
И да, за мен си нещастник.

s3xy
12-13-2008, 15:18
Би ли ми казала няколко причини поради които мислиш че едно 13 годишно момиче не трябва да прави секс? Обосновани искам да са разбира се.Ама ти сериозно ли?! Ти би ли е*** 13-годишна?!Та тя няма още гърди, не е развита половата й система, все едно да правиш секс с момиче от предучилищната. Ако ми отговориш положително на втория въпрос трябва да си ебаси извратеняка!


Аз СЪМ е*** 13 годишна, и повярвай ми беше много по напред с материала от разни други пикли които ми се слагат напоследък.Хубави цици,атлетично тяло,не можеш въобще като я видиш да познаеш че е на 13г.
Иии извинявай ама ако на 13 не са ти били развити както трябва гърдите това си е твой проблем /пък и какво значение има дали са и развити гърдите нали п***а има/. И да извратен съм,но не защото съм е*** 13 годишна ;)Не знам ненормален ли си къв си, ама си болен.Даже не искам да ти обяснявам колко ГЛУПАВО е да се изтъкваш с това, че си правил секс с дете.
По-добре недей да коментираш, защото внимание няма да получиш.
Нещастник.

Ти пък кво се впрягаш така :lol:
Да не би наистина на 13 да си нямала грам цицки :D ми че ти може и сега да нямаш знам ли :D не ми и пука честно казано...
Съвсем не се изтъквам,нещо се бъркаш.Има 1000 други работи за които мога да се изтъкна,но не и за това,просто няма смисъл,не е нещо кой знае какво.И все пак не съжалявам като знам че съм и направил адския кеф ;)
И нещастник може да викаш на всеки друг,но не и на мене,просто защото не съм,пък и няма и да бъда ;) Ти си от Ямбол, нали? Не беше ли от там момичето дето родило на 12? :shock: Като гледам как седят нещата нищо чудно да почвате там да се ебете от 10 годишни...

rosskata
12-13-2008, 15:55
Събрали се тука бабите и дядовците да се възмущават... Е*е им се на децата, какво да се прави...:-P И да цъкат бабите с език, и да не цъкат, това е!

Доста по- дърта съм (срам ме е да си кажа направо), но като бях на 14-15(8 клас) едно 1/2 от класа ми бях си направили сефтето вече...
Да, неестествено е да с почва чак толкова рано, но пък не си мислете, че проблема е отсега... И сестра ми на 13 си направи сефтето (и това е преди много години)... Не е проблема в младото поколение (и аз не знам къде е, де...)

И в крайна сметка родителие какво могат да направят? Едно голямо нищо - освен да изяснят на децата си как да се пазят, за да не стават баби и дядовци отрано... :lol:

Bubbly
12-13-2008, 16:21
Да ти кажа, нито е потресаващо за приказки от 1001 нощ, нито е факт. :lol:

girl_in_black
12-13-2008, 19:24
Откъде ги изнамериха тия 70 %, бе?Аз познавам сума народ на 15-16 години, които са девствени(включително и момчета), кво остава за по-малките.На приказки всеки е много напред с материала, ама това не значи, че в действителност всеки говори истината, особено в тая възраст.

s3xy
12-13-2008, 19:45
Що говориш за моите гърди?! Един път не става въпрос за моя интелект примерно, пролича си кое е по-важното за теб.Баси ограничения тип.
И да, за мен си нещастник.

Абе хич не ме интересуват твойте гърди кви са.Големи или малки - не това е важното.Важното е че ТИ си ограничена не аз.Твойте виждания за нещата са стари,нищо чудно да си някоя задръстенячка с очила с 3 диоптера.Хич ама хич не понасям такива да знаеш.А твоя интелект е на 90 годишна бабичка,консервативна ще си останеш за цял живот ако продължаваш да мислиш по този начин.Ама ми е през "мъжкия полов орган" ква си да знаеш.Дръж си езика зад зъбите и няма да те закачам.И пак повтарям - може да съм всичко друго,но не и нещастник ;)
Жалко че си от моя роден град...

П.С: s3xy, момичета на 12 години раждат почти всеки ден във всички крайща на страната.Това че не го дават по новините не значи че не е така.Пък и на 10 години да се е*** какво от това? Ще си правим кефа докато вие издуханите само седите и си чешите пръстите на клавиатурата :D
Що мислиш че съм сдухана ве, виждал ли си ме? 8-) и кфо като пиша във тоя форум а не се еба? И ти пишеш ама си се ебал нали? Не можах да разбера защо едното изключва другото :lol:

scoobydors
12-13-2008, 19:47
Е хайде стига с тея теми вече. Всички разбрахме, че в днешно време се шибат на по 11-12. Това е реалноста и с една тема няма да я промениш.
Сигурно вече има над 1000 подобни теми, свързани с алкохол, насилие, секс, престъпност.
Ползвай търсачка.

summerlove66
12-13-2008, 22:11
апфф .. че кво те грее тебе кой на по колко се ебе .. секи когато иска .. никой не мое каже на некой как , кога и с кой да го напраи .. чаТкаш? .. хаха .. Гледай себе си , не другите ;)

Kokzero
12-13-2008, 23:01
Както е тръгнало след десет години Pampers и Always Ultra ще пуснат общ продукт на пазара "Забавачески ежедневни" 8-) да не говорим за презерватив модел биберон с двойна използваемост.

3ff3k7a
12-13-2008, 23:18
70%...абсурд! Аз съм 93 и в класа ми има точно 2 момичета, които вече са го правили...

CpecaH
12-14-2008, 07:38
А истината е много проста. Всички само разправят, че са правили това и онова с еди кой си, и като дойдат да ги питат всички казват "ооо да правил/а съм секс" Осъзнайте се бе хора, всички са лъжци. В този живот няма никакъв морал, всичко е една позиорщина. И всички ние сме виновни затова. Затова ще ставаме все по нещастни и по- нещастни. То сега е модерно да се правиш на щастлив, дори и да си нещастен. Щото едва ли не е смешно в очите на другите, това че не си щастлив. Наскоро имаше проучване, че хората ставали по-щастливи... дрън дрън... Всички виждаме колко по щастливи сме. Всичко е поза. Всички такива проучвания могат да ми ядат патката.

Демократ. Обичам те! :) :) :)

Seducti0n
12-14-2008, 08:29
А по темата-На 13 години, никой да не ми говори за отговорност, всички си мислят, че могат да я поемат, а в последствие като забременеят, по една или друга причина, пискат и се чудят какво да правят...
И от чисто любопитство-Хипотетична ситуация, правиш секс с девойка на 13-14 години, но става гаф и забременява.Объркана е, тежко и е.Какво ще направиш ти?

s3xy
12-14-2008, 09:36
А по темата-На 13 години, никой да не ми говори за отговорност, всички си мислят, че могат да я поемат, а в последствие като забременеят, по една или друга причина, пискат и се чудят какво да правят...
И от чисто любопитство-Хипотетична ситуация, правиш секс с девойка на 13-14 години, но става гаф и забременява.Объркана е, тежко и е.Какво ще направиш ти?[/quote] тъкмо и аз това се чудех...

Seducti0n
12-14-2008, 10:27
:) Ваши си работи

и все пак интересно ми е, какво би направил, ако се случи подобно нещо?

Seducti0n
12-14-2008, 11:21
В случай, че момичето забременее, а е под 15 години.

Seducti0n
12-14-2008, 11:33
Презервативите не са на 100% сиг.
Просто ме интересува какво би направил ти, ако "забремениш" дадена девойка?

Seducti0n
12-14-2008, 12:44
:) За разрешавено на спорове на лична основа ще ви помоля да използвате опцията-ЛС или по какъвто друг начин намерите за добре.

Благодаря!

bqsna_teenagerka
12-14-2008, 13:01
А Добро утро Америка! Е то поне като го рпактикуваха да имат малко сексуална култура..ами те и това нямат..

Blo0dyBitch
12-14-2008, 19:19
ае кво ви пука на колко години другите почват да се еб*т
стига да са достатъчно информирани по въпроса и да не се чудят от целувката може ли да се забременее...не виждам нищо чак толкова фатално...

LittlePrincess
12-15-2008, 06:02
Колкото и да се възмущаваш - нищо няма да промениш.А и + това тези неща всеки си ги решава сам за себе си.Като не искаш да правиш секс на 13 - не го правиш.

mirmark
12-15-2008, 07:24
Факта си е факт - искаме ли го или не.
Че е вярно, вярно е. А защо е така е отделен въпрос или дали е правилно или не.

radchety
12-15-2008, 14:21
Олее аз като чета тука се чувствам изостанала, на почти 15 съм и още не съм се е**ла... лошо ли е :( между другото навремето имах позната която беше бременна на 13 :shock:

niki7y
12-15-2008, 14:38
аз не се учудвам...в даскалото ми има неква пикла 6 клас де'т ми разправяше един път как се е ебала с некав от 8 кл :-D :-D :-D .. аз и викам "што не изчака?" и тя "хаха.. до кога да чакам" :razz:

sasha_90
12-15-2008, 14:52
Всеки ден се пускат теми,като твоята.И тази няма да е последната!
Вярно е,че децата започват от рано да водят полов живот,без да съзнават каква отговорност е секса,че той не е просто едно "чукане" и прочие.И след като родителите не им обръщат внимание,какво бихме могли да направим ти,аз или който и да било друг?Нищо!

Adwokat
12-15-2008, 15:21
Това е мода вече :o

+1

niki7y
12-15-2008, 15:37
Всеки ден се пускат теми,като твоята.И тази няма да е последната!
Вярно е,че децата започват от рано да водят полов живот,без да съзнават каква отговорност е секса,че той не е просто едно "чукане" и прочие.И след като родителите не им обръщат внимание,какво бихме могли да направим ти,аз или който и да било друг?Нищо! mAck0o tyka ne e d0 obrashtane na wnimanie ;].. momi4eto ili mom4etyY ako go iska r0ditelite ne mogat da go sprat

iceman4o
12-16-2008, 08:52
Az podkrepqm tvardenieto na snoopdogg 4e vseki 6te mine po tozi pat rano ili kasno. 6tom se obi4at mladite da se e*at :D 8-) :lol:

mirmark
12-16-2008, 08:57
radchety не бързай - като си направиш сметка, че поне до 55 г ще го правиш - за къде бързаш - това са 40 години 2 пъти и половина повече от колкото си живяла

Rofl4e
12-16-2008, 09:56
На 13г вече се имат за големи!Остави ги един ден те ще сажаляват,не можеш да промениш нищо!

reychal69
12-17-2008, 10:58
xa..MOje i taka da e ..To samo po povedenieto im mojete da razberete 4e e vqrno

Tim
12-18-2008, 01:20
Ако ползват предпазни средства не разбирам какъв е проблема...Да не би да е подобре като мене на 17 без сексуален опит (НЕ - не е по добре :) )

SMoKe_BoY
12-18-2008, 05:13
Чесно казано слабо ме интересува ся не ме почвайте с обиди от сорта заради такива като мене сме на тва дередже ..но и това слабо ме интересува :) Който квото иска ще прави .. хората са го казали
Който няма мускули в главата има мусколи в краката.. !

Lace
12-19-2008, 09:02
Всичко опира да възпитанието, което са получили от родителите и до колко е разговаряно с тези деца. Мода или не.....факт. Те дори не знаят дали им се пишка или им се е*е ](*,)

shokoladchety
12-25-2008, 09:18
Като ви гледам какви ги пишете се чудя,дали и аз спадам към тази група на,,тези без възпитание``.Значи,аз скоро ще навърша 15.На мен още от 4клас,разни сексоложки ми разправят,че мога(т.е.че съм достатъчно пораснала)за да започна да правя секс.Първият ми път беше деня преди да навърша 14.Беше напълно съзнателно знаех какво правя.Но от моята компания,аз го направих най-късно.Някои почнаха още в 4 клас! :shock: Вярно е,че са ми приятели,но 4 клас.....

aka6a_vamp
12-25-2008, 09:23
Яя добро утро :D

MegabytE
12-25-2008, 09:30
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o
Е, вече щом на по 18 раждат...

Evanescencefan
12-25-2008, 11:13
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o
Е, вече щом на по 18 раждат...И по-рано някои... :?

VictoriasSecret
12-25-2008, 11:40
ПРОСТА РАБОТА... СЕСТРА МИ Е НА 13... САМО ДА СМЕЕ!!!! ......

LiRRRa
12-25-2008, 11:48
Офф... Наистина е голяма простотия! Не ги разбирам тия момичета с болни промити мозъци, дето се е**т на по 12-13... че и по-рано! Света е откачил на тая тема отвсякъде, но тва не им е оправдание! Трябва да знаят, че има граници за поведението им.Едно е да се целуваш, гушкаш и т.н.. друго е да правиш секс толкова малък!!! Аз не съм... и приятелите ми са със здрав разум... и се радвам, че съм в такава среда.Другите да се оправят, но наистина трябва да се осъзнаят, защото те са бъдещето... :?

П.П. На 13 съм.

MegabytE
12-25-2008, 12:01
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o
Е, вече щом на по 18 раждат...И по-рано някои... :?
Ми... модерно е. :oops:

Master_88
12-25-2008, 13:31
Това е жалката действителност за съжаление

rooney95
12-25-2008, 14:02
може ама чак 68.7% :razz: :razz: #-o

rooney95
12-25-2008, 14:02
може ама чак 68.7% :razz: :razz: #-o

rooney95
12-25-2008, 14:04
може ама чак 68.7% :razz: :razz: #-o

ZNSDAP
12-25-2008, 16:22
Аз съм на 14 и все още не съм го направил :-o :-o

NastyGirl3597
12-26-2008, 17:01
малко не ми се вярва да са чак толко [-( , но определено има и такива ;]]

princesa_viki
12-26-2008, 19:32
Това е мода вече :o
Да,за съжаление!

Johnny90
12-26-2008, 19:43
az kvo da kaza che na tqxnata vuzrast igraex pokemoni pred bloka :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

AleXxandErR
12-26-2008, 19:58
60% от тия 67,8% лъжат, останалите - не (лично мнение - просто като чета форума се убеждавам, че доста особено момичета на по 12-13г. вече са си направили сефтето ;) )

hisy
05-08-2009, 14:08
Еми... има нова мода.. :D :D :D

fire_magic
05-08-2009, 14:16
1>2>3... МОДА СТОЙ...

psychopath
05-08-2009, 14:24
абе секс да има...
какво толкова се палите?
нали не сте вие :-o

psychopath
05-08-2009, 14:58
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o
Е, вече щом на по 18 раждат...


Майка ми ме е родила на 19...
Не виждам нищо лошо, била е женена за баща ми (още преди да забременее) и това, че е била млада не я прави безотговорна...
Щом е успяла да ме отгледа и възпита не виждам каква роля играе възрастта...

Сега по темата...
Откъде знаят тези резултати 68.7, ли там колкото бяха...
Откъде може да са сигурни?някои момчета и на 40 не стават мъже (с жените е аналогично) :)

едит: не визирам майка ти (да не стане объркване) :D...съгласявам се с теб

selens
05-08-2009, 20:18
Е и умрели ли са като са се ебали :lol: Всеки си решава сам кога .. и да искаме не можем да спрем малките момичета да правят каквото си искат щом родителите им не могат кой .. 8-)

golqmumnik
05-08-2009, 20:28
Е и умрели ли са като са се е**ли :lol: Всеки си решава сам кога .. и да искаме не можем да спрем малките момичета да правят каквото си искат щом родителите им не могат кой .. 8-)
И да си слагат снимки по минижупи в интернет форумите :D

selens
05-08-2009, 20:32
Е и умрели ли са като са се е**ли :lol: Всеки си решава сам кога .. и да искаме не можем да спрем малките момичета да правят каквото си искат щом родителите им не могат кой .. 8-)
И да си слагат снимки по минижупи в интернет форумите :D
Ти си много ограничен бе .. а и аз не съм на 12 а на 16 не че съм много голяма де но когато бях на 12 мислех за всичко друго но не и за секс .. но явно времето ми е било друго.

Punisherrr
05-08-2009, 20:40
Е и умрели ли са като са се е**ли :lol: Всеки си решава сам кога .. и да искаме не можем да спрем малките момичета да правят каквото си искат щом родителите им не могат кой .. 8-)
И да си слагат снимки по минижупи в интернет форумите :D

8-) и тука има истина :Ь

Ravage
05-08-2009, 20:50
Родителите нищо не са направили по въпроса, какво трябва да направим ние ?

NaNa_SladuRana
05-08-2009, 20:53
нищо чудно :?

miss_kiss181
05-08-2009, 21:01
abe sega za sujalenie e na mda da si pa4a tva e polojenieto i az sre6tala m takiva momi4e na po 13 godini koito se mislqt za elita na kvartala samo za6toto se 4ukat s vsqkvi tipove.Naistina e vuzmotitelno no mai nqma kak da se opravqt ne6tata ili pone az ne vijdam kak pri polojenie 4e ve4e nikoi ne spazva nikakuvi moralni pravila i zakoni :( :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?

hamacs563
05-08-2009, 22:04
Това е мода вече :o
И аз така смятам. :?

Мода или не има го :( и наистина е така,но можеби около 48% вярно е,че не са развити все пак телата са си техни и никои от тук не може да промени възгледите ''чукам се следователно съм мн яка'' .От една страна лошо няма щом така искат стига да знаят как да се пазят от по сериозни неща от това да поемаш пишки :)

kitty9410
05-08-2009, 22:06
Това е мода вече :o

еее жалко... не съм в крак с модата :lol:

k0k0l1n40
05-08-2009, 22:26
Това е мода вече :o
За жалост май така се получава....

Dollystar
05-09-2009, 06:44
Това е мода вече :o

:D :D :D Аз пък скоро станах на 14 и мисля, че е много по-модерно и готино за едно момче момичето да е девствено, а не момчетата от масите по кафетата да я сочат и да казват: Аз тая я е*ах 8) 8)

bqsna_teenagerka
05-09-2009, 08:22
ммм знаеш ли... колко такива теми има? ии полза никаква ;)

sextazy_baby
05-09-2009, 08:24
Не вярвам! :shock: :shock: :shock:
Време е да повярваш

summerlove66
05-09-2009, 10:51
Аз вече не се и учудвам .. ;) Гледам момичета 6-ти 7-ми клас с големите обеми и много грим , движейки с момчета над 18 .. Е как няма да се проебът .. Абе живота си е е*ал мамата :(

ZlobenDEDO
05-09-2009, 10:55
аз на тези статистики не вярвам много
но е тъпо ако някои деца се водят по мода и правят секс само за да са модерни
секса е интимно изживяване, трябва да го направиш за първи път когато си готов за това и с човека с който наистина си струва, първия секс се помни за цял живот

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2009, 11:02
Ъх, нима има още хора, които се учудват?!

4upi
05-09-2009, 11:05
Всичко се повтаря от едно време бабите ви да не би на 20 години да са правили секс и те на тая възраст ама си е раничко да

princess85
05-09-2009, 13:24
аз съм на 13 и не съм се!!..тъпо е ..поне на 16/17 да стана..

NeZaPoznat
05-09-2009, 14:18
Циганките раждат на 13. Смятайте :o

ZlobenDEDO
05-09-2009, 14:19
Всичко се повтаря от едно време бабите ви да не би на 20 години да са правили секс и те на тая възраст ама си е раничко да

ами моята баба ми е разправяла че са я откраднали на 14 понеже била много хубава
ха познайте какво са правили след като са я откраднали? сигурно са садили картофи с дядо ми :razz:

4upi
05-09-2009, 14:23
именно за това говоря

AwwwSugar
05-09-2009, 14:54
абе колкото и да се възмущава човек нищо няма да се промени .....нещата отиват към по-зле дори ........почти всички 6-7-8 клас си мислят "да си ебан е голям кеф и те прави известен ехаа" мен ако питате нищо ново под слънцето :?

tochica
05-09-2009, 15:00
Всичко се повтаря от едно време бабите ви да не би на 20 години да са правили секс и те на тая възраст ама си е раничко да

ете на село щото е пълна скука и няма какво да се прави

глупости говоря <= 8-)

ZlobenDEDO
05-09-2009, 15:15
Всичко се повтаря от едно време бабите ви да не би на 20 години да са правили секс и те на тая възраст ама си е раничко да

ете на село щото е пълна скука и няма какво да се прави

глупости говоря <= 8-)

ами телевизия е нямало, дискотеки е нямало, интернет е нямало, едно ядене и ебане им е било останало на горките :D

HipHopBlond
05-09-2009, 15:27
Нормалния период е 16-19... Правете си сметка!

BuKuTyY
05-09-2009, 15:51
на 15 съм и съм си детствена.. явно съм от 30-те % :oops:

NeZaPoznat
05-09-2009, 15:57
на 15 съм и съм си детствена.. явно съм от 30-те % :oops:

Че си деТствена се досещам но кажи дали си деВствена :D

nadety250
05-18-2009, 19:03
:shock: Това не е за вярване :shock:

IronLady
05-18-2009, 19:19
абе тея проучвания са направени на базата на отговорите на много малка част от обществото което значи че може и да са се ебавали ддз това не е обективно, ако направят проучване на цялата страна ок ама това са максимум 100 запитани човека.. простотии нещата не са така

sweetchef
05-18-2009, 19:44
В днешно време секса е над всичко :-D

Fritz
05-18-2009, 19:51
Супер,екстра,кво.

Mastta
05-18-2009, 19:56
след 5 поколения и на 7 ще се е**т

Martini_Chick
05-18-2009, 22:00
:smt104 ... Вчера докато пътувах в рейса за София някакви възрастни хораа /е възрастни на около 40год../ мъж и две жени делово облечени...си говореха за прроучването, което е било направено, че 68.7% от децата на 13 годишна възраст вече са имали полов контакт... :smt018 ... О М Г ...деца осъзнайте се ...само 30 процента остават...леле тфа е нечовешко... #-o #-o ...къде ви е мозъка имате ли такъв ?? :neutral: :neutral: .......господи на къде отиде вече света... [-o< :o



тъпачка 8-) няяш си др работа освен да се праиш на мн голяма и мн знаеща :razz: и кво от тва бе ? ти като си голяма моралистка остани си девствена.. (btw не подкрепям секса на 13 години)