PDA

View Full Version : Обичам го и съм щастлива



Lady_AMG
12-12-2008, 21:40
Искам да направя тази тема, защото в този форум май четем само оплаквания...
Та аз съм с моя приятел от три години. Имали сме доста проблеми, сега дори сме през повечето време в различни градове, но някак си дори нямам желание да погледна друг. И вярвам че и той е само мой. Вярваме си, обичаме се и всеки миг с него е прекрасен! Проблемите си ги имаме, караме се понякога, но успяваме да съхраним живинката помежду си!
Ваш ред е, похвалете се, споделете щастието си да пратм малко положителна енергия нагоре, че с този негативизъм не знам до къде ще стигнем!

cinderella_gugutka
12-12-2008, 21:43
оби4ам.го.толкова.мн.и.той.м .гушна.в4ераа(4аках.тая.прег ръдка.толкова.дълго :-) ) :grin: :grin: :grin:

Lady_AMG
12-12-2008, 21:46
оби4ам.го.толкова.мн.и.той.м .гушна.в4ераа(4аках.тая.прег ръдка.толкова.дълго :-) ) :grin: :grin: :grin:Еее, честито тогава, много гушкане ти пожелавам още, да си все така щастлива :-)

tedi_hi91
12-12-2008, 22:16
И аз мн си обичам моето момче както и той мен. :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)
Няма нищо по-хубаво от това да обичаш и да знаеш, че ти отвръщат със същото :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-)

MartiSSima
12-12-2008, 23:13
Ми какво да кажа от скоро сме заедно но имах достатъчно време да се опознаем първо като приятели.Осъзнах че винаги има надежда да срещнеш сродната си душичка,нещо което рядко се случва.Повечето момичета и момчета не си дават сметка в смисъл такъв всеки ходи с някого месец два,три и това е...но иде един момент в който се замисляме и преценяваме нещата.Намерих го съвсем случайно и нямам намерение да го изгубя.Може да му се ядосвам за глупости и дребни скандали но ми трепва сърцето като го видя да не говорим когато го докосна.Понякога си мечтая да остана така "залепена" за него макар че е невъзможно! :-)


П.С- Браво за темата, най накрая да прочета нещп ХУБАВО

6o6kotooo
12-13-2008, 06:15
Мен пъъъ никой ни мъ ще :cry: :D :D :D :D :D :D

pandelka
12-13-2008, 06:49
Радвам се за тебе... ; )
Аз не мога да кажа нищо.. просто съм много раздвоена..!

jghgh
12-13-2008, 06:58
Kk.

Lady_AMG
12-13-2008, 08:52
Мен пъъъ никой ни мъ ще :cry: :D :D :D :D :D :DНе е така, сигурна съм, че има някой който те иска, просто не си го открил/а! Оглеждай се повечко и направи все пак някакво усилие ако не искаш да си сам/а!

pandelka
12-13-2008, 09:01
Мен пъъъ никой ни мъ ще :cry: :D :D :D :D :D :D

Някой,някъде е създаден за теб!

HONDA
12-13-2008, 09:08
:-o
Ами радвам се за хубавите ви връзки. Всеки заслужава да е щастлив. Всеки рано или късно намира щастието си, но не всеки успява да го оцени и задържи.

mynichka
12-13-2008, 09:09
Страхотна тема :grin: и аз съм повече от много щастлива ..с приятеля ми сме заедно от почти 8 месеца :) чувството да обичаш и да бъдеш обичан е вълшебно ... :-)

Infinity
12-13-2008, 09:32
аз пък от както се помня все изживявам някакви несподелени любови...отратително е наистина...ама така е като нямаш и капка смелост :(

Infinity
12-13-2008, 09:32
аз пък от както се помня все изживявам някакви несподелени любови...отратително е наистина...ама така е като нямаш и капка смелост :(

soul1199
12-13-2008, 09:35
mn se radvam za teb,pojelavam vi vse taka hybavi momenti,ami,kakvo da kaja za sebe si ytre 6e izlizam s mom4eto,koeto har.i toi me har.dano da stane ne6to :) :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
12-13-2008, 09:45
И аз го обичам, но чак щастлива не се чувствам. Липсва ми той..., топлината му, целувките му, прегръдките му, причудливите му идеи, които ме карат да се муся и да правя нацупени физиономии. Щастлива съм 5 пъти в годината, като го видя. Дори когато ме ядосва и искам да го удуша, пак съм щастлива, само защото е около мен и усещам присъствието му. През останалото време всичко ми е апатично и тайничко завиждам на щастливо-влюбените двойки около мен. :oops: Пуфф, да му се не знае... :o

Lady_AMG
12-13-2008, 21:27
И аз го обичам, но чак щастлива не се чувствам. Липсва ми той..., топлината му, целувките му, прегръдките му, причудливите му идеи, които ме карат да се муся и да правя нацупени физиономии. Щастлива съм 5 пъти в годината, като го видя. Дори когато ме ядосва и искам да го удуша, пак съм щастлива, само защото е около мен и усещам присъствието му. През останалото време всичко ми е апатично и тайничко завиждам на щастливо-влюбените двойки около мен. :oops: Пуфф, да му се не знае... :oАбсолютно те разбирам. Ужасно кофти е да обичаш някой и да нямаш шанса да го видиш. През повечето време и аз съм така и поради тази причина прекрасен град като Пловдив ми е страшно черен и го ненавиждам, защото съм там без него. Но въпреки всичко трябва да признаеш, че е страхотно да знаеш че някой някъде те обича и че си намерила човека за себе си. А който страда накрая винаги е възнаграден, не го забравяй!Нужна е просто упоритост!

scoobydors
12-13-2008, 21:49
Хубава темичка, браво. :)
Дано всички сте много щастливи!

Vasil40
12-13-2008, 22:06
:grin: Радвам се за вас дано всички изпитат това което аз изпитвам година и половина почти , заедно с момичето, което превърна живота ми от ПЪЛЕН АД в една приказка ... и наистина всичко което сме преживяли последната година и половина е точно като от приказка :oops: ако видите постовете ми ще разберете колко много значи тя за мен . тя ми предаде смисъл на живота точно когато се бях отказал от всичко и бих си го дал за нея.бих жертвал всичко само и само да бъда с нея. :oops: ОБИЧАМ Я ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО !!!!
бях пуснал тема как сме се запознали:

http://www.teenid.net/f/viewtopic.php?t=202902&highlight=
:oops: просто по приказно не знам как можеше да бъде

FreeSpirit
12-13-2008, 23:40
Споделената любов е най-хубаво чувство, което можеш да изпита човек :)
Аз безумно много обичам моето момче, чувствам се обичана и съм щастлива, че сме заедно вече 9месеца и половина :grin: :grin: :grin:

sentient_
12-14-2008, 05:52
С моето момче сме заедно година и половина, предложи ми да живеем заедно, чакаме само да завърша. Карали сме се 100 пъти, и всеки път сме си казвали че неможем повече, но след 2 часа се търсим отново. Обичам го, той също ме обича, познаваме се от толкова време а имам чувството тепърва връзката ни започва. Не ми е омръзвал, няма и да ми омръзне, всеки ден прекаран с него е по хубав от предишния!

lovetanya
12-14-2008, 09:17
Заедно сме само 5 месеца, познаваме се от 10 месеца...За това време го опознах достатъчно, за да знам че просто е перфектното момче за мен. Обичам го... :-)

GabisiTa
12-14-2008, 09:28
И аз много обичам приятеля си и съм щастлива :) Заедно сме от година и 9 месеца почти и се надявам и за напред да продължим да сме заедно, защото просто не виждам света си без него... :-)

jilib0n
12-15-2008, 17:06
хммм аз го обичам ... той ме обича ... какво по - хубаво от това :-) много сме щастливи заедно .. но няма връзка без спорове и скандали и все пак ги преодоляваме :-D

MakeMeFeel
12-18-2008, 18:31
Обичам гооооооо :grin: 8-) :-)

aka6a_vamp
12-18-2008, 18:32
Тоо и аз го оби4ам амааа супер здраво ме дразни :D искам да го пречукам

MakeMeFeel
12-18-2008, 18:37
Тоо и аз го оби4ам амааа супер здраво ме дразни :D искам да го пречукам

За тебе знаем ти си лошотияяяя 8-)

aka6a_vamp
12-18-2008, 18:38
Тоо и аз го оби4ам амааа супер здраво ме дразни :D искам да го пречукам

За тебе знаем ти си лошотияяяя 8-)
:oops: :oops: ооо твърдо ние...такава добра душа 8-) 8-)

MakeMeFeel
12-18-2008, 18:40
Тоо и аз го оби4ам амааа супер здраво ме дразни :D искам да го пречукам

За тебе знаем ти си лошотияяяя 8-)
:oops: :oops: ооо твърдо ние...такава добра душа 8-) 8-)

То за тебе не знам ама аз ... :oops: Тъкмо до ся обяснявах как ми се иска на всяка тема да напиша : " И мен кво ме ебе аз съм щастлива ?! 8-) " ама ... 8-)

Ко става ще стааме ли емота ? 8-)

aka6a_vamp
12-18-2008, 18:46
Тоо и аз го оби4ам амааа супер здраво ме дразни :D искам да го пречукам

За тебе знаем ти си лошотияяяя 8-)
:oops: :oops: ооо твърдо ние...такава добра душа 8-) 8-)

То за тебе не знам ама аз ... :oops: Тъкмо до ся обяснявах как ми се иска на всяка тема да напиша : " И мен кво ме е** аз съм щастлива ?! 8-) " ама ... 8-)

Ко става ще стааме ли емота ? 8-)
ООоо заа великата кауза всичкоо ставам,а и мисълта да си гризкам орловите ноктаци така ме блазни 8-)