PDA

View Full Version : "Може не винаги да съм прав, но никога не греша" -



mmKamm
12-12-2008, 22:32
Според мен тва е уникална реплика...кво ще кажете...
Доста смисъл, може да намерим в нея...
Котарака е умен...
Тва според мен е мотото на мноооооого от днешните тийнове, само че те още не са го осъзнали...


П.С. Не се ебавам...според мен има смисъл...
Айде тълкувайте......

SWASTICA
12-12-2008, 22:56
Пич, да не прекали с боба и лютите чушки?


Изречение, което си противоречи.

"не винаги" "никога"

Едното е крайност, другото не.
Глупаво е.

Има сайтове със хиляди такива простащини, да ти дам линк?
Не, няма, че не ми се иска да гледам хиляда нови теми тук.
Стегни се, това е просто една глупост.

n0x
12-12-2008, 23:13
sqda6 mi v skuta iska6 valuta 8-)

Jumbie483
12-12-2008, 23:40
я поясни ти какъв смисъл виждаш..?!!?!! (говоря за автора на темата)

SWASTICA
12-12-2008, 23:43
Може не винаги да нямам запек, но никога не ме боли.

Jumbie483
12-12-2008, 23:53
^добър пример :-D

mmKamm
12-13-2008, 08:46
я поясни ти какъв смисъл виждаш..?!!?!! (говоря за автора на темата)
Аз мисля че обясних още в началото...че тва ми звучи като доста подходящ девиз за младото...подрастващо поколение...:) не знаят какво искат, но все пак го искат (пр. : секс, наркотици), Не знаят за кво става на въпрос но все пак спорят....не знаят вобще за кво става на въпрос с нещата от живота...но си мислят че знаят...И ТЕ НИКОГА НЕ ГРЕШАТ !!! Малките са безсмъртни!!!..безгрешни!!!! Неповторими !!!! Дразнят ме просто...
П.С. А тая тема...за пореден път се обедих че населението на този форум е доста ограничено...просто...вие сериозно ли си мислите че ме интересува мнението ви за тази мисъл...Просто нямах какво да правя и споделих...

Decu
12-13-2008, 08:49
"Винаги съм права, но понякога греша." :Д;д

PainMonopoly
12-13-2008, 08:50
"Винаги съм права, но понякога греша." :Д;дВинаги съм прав, но никога не греша... 8-)

Jumbie483
12-13-2008, 12:43
я поясни ти какъв смисъл виждаш..?!!?!! (говоря за автора на темата)
Аз мисля че обясних още в началото...че тва ми звучи като доста подходящ девиз за младото...подрастващо поколение...:) не знаят какво искат, но все пак го искат (пр. : секс, наркотици), Не знаят за кво става на въпрос но все пак спорят....не знаят вобще за кво става на въпрос с нещата от живота...но си мислят че знаят...И ТЕ НИКОГА НЕ ГРЕШАТ !!! Малките са безсмъртни!!!..безгрешни!!!! Неповторими !!!! Дразнят ме просто...
П.С. А тая тема...за пореден път се обедих че населението на този форум е доста ограничено...просто...вие сериозно ли си мислите че ме интересува мнението ви за тази мисъл...Просто нямах какво да правя и споделих...

Първо: Нито теб те интересува нашето мнение, нито нас твоето..няма смисъл да се спори по този въпрос.
Сега по темата: Права си за това, което написа по-горе, но не виждам какво общо има със заглавието на темата. Явно го разбираш по тотално грешен начин...
+ това, не всички са такива..глупаво е да слагаш като общ знаменател "младото, подрастващо поколение"

mmKamm
12-13-2008, 12:51
1.Мисля че аз си избирам заглавието на темата..
2. Не слагам под общ знаменател всички..просто мисля че си сагласен че цитата описва доминиращата част от подрастващите
3. Като не ти харесва темата не пиши..всеки има право на избор и не мисля че единствената цел на форума е да се публикуват теми, които да интересуват всички...просто някои хора имат нужда да споделят..да изпростяват и да си пишат всички олигофрении които им дойдат на ум тук..не ги упреквайте..
не искам да ме цитираш сега..не ми отговаряй на съобщението..просто не пиши в темата като не ти е кеф

cherinka
12-13-2008, 13:01
"Може не винаги да съм прав, но никога не греша"

Така е!
Седнала съм.


тъпото е, че едва ли някой ще схване кво казах. :D

Jumbie483
12-13-2008, 16:12
^схванах, спокойно :D

към авторката:
никъде на казах, че темата не ми харесва
вадиш грешни заключения :)
просто оспорвам мнението ти.. и това е форум, не може всички да се съгласяват с всичко написано..
сама си писала да тълкуваме..е аз тълкувам по-различен начин от теб и ти явно приемаш това за заяждане или, че не ми харесва темата :)

vivteen
12-13-2008, 16:27
Може би,че понякога не си прав,например когато спориш за нещо може да не е вярно,но за теб си е така и не грешиш.Ох,оплетах се като пате в калчище,абе май няма кой знае какъв смисъл ама ....

Dumb
12-13-2008, 16:45
бляяяя

mmKamm
12-13-2008, 18:22
^схванах, спокойно :D

към авторката:
никъде на казах, че темата не ми харесва
вадиш грешни заключения :)
просто оспорвам мнението ти.. и това е форум, не може всички да се съгласяват с всичко написано..
сама си писала да тълкуваме..е аз тълкувам по-различен начин от теб и ти явно приемаш това за заяждане или, че не ми харесва темата :)
Без значение..стигам до извода че просто ми е кеф да се заяждам с някой тук...srry


А за мнението на cherinka- Май най-точно разтълкува мисълта тя :)

Reed
12-13-2008, 18:30
Ми много често ми се случва да споря с някой и да разбере,че греши,но едва ли не да го е срам да си признае,и продължава да спори.... :D

DjBaloon
12-13-2008, 18:32
Искаше автора да каже нещо смислено,но е сбъркал раздела,недей тука :Д

mmKamm
12-13-2008, 20:51
Ми много често ми се случва да споря с някой и да разбере,че греши,но едва ли не да го е срам да си признае,и продължава да спори.... :D
Не ме е срам да си признавам че греша :) просто споря само за неща, за които съм сигурна че съм права...а за тва че се заяждам...ми събота и неделя...скууукааа..няма кво да се прави...

kuklichka_bg
12-13-2008, 21:02
една от моя клас беше написала това във съчинението си и супер мн и са смхме.Бахти двусмислицата 8-)

babity
12-13-2008, 21:07
нев мки се сиреМ а аъм ннфии свкаууу :grin: :grin: :grin:

neocide
12-13-2008, 21:14

mmKamm
12-19-2008, 17:37
ако възприемаме 'не съм прав' като относителна правота за различни хора, а 'не греша' като абсолютна безгрешност откъм събития и факти, то... има логика.

ама с толкова много обяснения и условия... една мисъл е умна само ако всичкото това се подразбира още като я кажеш, а не да седнеш да размишляваш
naprao zatapi si4ki :D