PDA

View Full Version : Проблем с приятелка и класа



emo_girl953
12-13-2008, 07:43
Здравейте ами историята ми е такава:През Октомври месец с най-добрата приятелка се скарахме.Причината беше,че като ходя обичам да се бутам в другите,но лекичко.Като влизахме в учулището я видях как ме имитираше видях че и беше много весело но не и казах нищо.По скайпа след даскало я питах защо ме имитираше така и и казах че ми стана обидно така след което я одрязах.На следшавия ден тя се беше съюзила с едно момче и още едно момиче.Те започнаха страшни подигравки с мен говориха на целия клас че съм казала на приятелката ми,че ми е гадно да ме имитират и после не си говорихме бях принудена да си тръгна след първия час защото не се сдържах едвам не се разплаках на тях разбира се им беше супер весело,че са ме наранили.На следващия ден викнах майка ми да се разправя,то не се търпеше,то не бяха подигравки,то не бяха обиди просто бях много наранена.Сега не сме най-добри приятелки с момичето тя се лигави с мен общуваме но не както преди момчето е пълен изрод ненавиждам го а другото момиче ми е приятелка аз не се движа със останалите "стадото" и незнам къде ми е мястото.Къде трябва да съм при зубърите или при простаците които се подиграха с мене.Искам нови приятели.Поне да си намеря от форума човек с който мога да си споделям разни неша и който може да ми дава съвети как да се справям с проблемите в училише и с приятелите ми.Благодаря за отделените минутки да прочетете темата ми надявам се да ми помогнете и да намеря истински приятели.Благодаря ви. :( :( :(


shadow4e
Заглавията трябва да са описателни.

Water
12-13-2008, 09:30
споко и аз съм така заради едно моми4е което насъска целия клас съм сама ама да не ти пука ти не контактувай с нея а като е такава и другите постепенно ще се отдръпнат от нея :-) :-) :-)

bebety_in_love
12-13-2008, 16:33
да не ти пука щом се даржи така с теб и след като те подиграва само защото си и казала, че не ти е приятно да те имитират значи не заслужава твоето приятелство.... за това гледай напред и знай че някой ден ще намериш истински приятел ..... \:D/ :-) ;-)

monttitty
12-13-2008, 16:47
да не ти пука щом се даржи така с теб и след като те подиграва само защото си и казала, че не ти е приятно да те имитират значи не заслужава твоето приятелство.... за това гледай напред и знай че някой ден ще намериш истински приятел ..... \:D/ :-) ;-)
+1

LiLGrizzly
12-13-2008, 16:59
Сама !

make_me_love_you
12-14-2008, 18:21
И аз съм така. Преди около месец се скарах с най - добрата ми приятелка за някви глупости , но тя не се е съюзявала с никого :) . И вече съм на мнение че истински приятели НЯМА! Всички са правежи ( поне тези които ми се предствяха за приятели ).
И такаа ... няма смисъл да се ядосваш за глупости. Хич да не ти пука :-)
Keep walking and never turn back ! 8-)

mArMaLaDkA
12-14-2008, 18:40
Обръщай всичко на майтап.Научи се да се защитаваш сама,затапвай ги с каквото ти хрумне на момента.Спри да викаш мама и тати!Научи се сама да се справяш и живота,те затова главно ти се подиграват съучениците ти.И няма да умреш,ако ходиш сама по коридорите и сядаш сама на чин.Слагаш слушалките,пускаш някоя яка песничка и спираш да се впрягаш за скандалите между 12-годишните ти съученици и теб.Ще пораснете и ще премине всичко тва.