PDA

View Full Version : лентички Strep



ElinoOor
12-13-2008, 08:44
ми вчера реших със кола да си оформя веждите щото ми писна всяка седмица да ги скубя ..и си взех такива лентички всичко си беше наред докато не започна да се зачервява много бързо, щипе и е подуто :shock: пробвах с бочко и стана по зле дайте някакви идеи до понеделник трябва да се оправя не мога да ходя така на даскало.. :) :-o

xbLaHx
12-13-2008, 12:26
сигурно до няколко дни ще се оправи :(

sweatkiss
12-13-2008, 12:26
Ohh milata ,zna4i ne go maji s bo4ko...Az ti prepora4vam da si vzeme6 Diproson ili Deflamol te uspokoqvat kojata...Znam go ot li4en opit...Deflamola e za izgarqniq ,no mnogo oblek4ava... :) Apyk ako nqma6 apteka na blizo ne si pipai liceto i ne go maji s ni6o to samo 6e mine...

chelsea
12-13-2008, 12:40
така се случва и при мъхчето над устната по някой път. просто на лицето кожата е малко по-чувствителна. на мен лично при всякакви такива гафове много ми успокоява кожата измиване с хладка вода, подсушавам с чиста кърпа, после обилно мажа с крем здраве, примесен с бадемово масло или само бадемово масло. тва нещо колко пъти ме е спасявало не е истина. оня ден се разраних с една пилиг маска, малко по-силно търках и цялата бях червена. намазах се с бадемово масло и на следващия ден нищо ми нямаше. пробвай, няма да навреди, може само да помогне.

ElinoOor
12-14-2008, 12:51
понеже не исках да излизам така навън оставих всичко така..
сега само е леко зачервено обаче кожата е няква такава пф суха ддз сбръчкана :? и има малки пъпчици :x
няква "домашна" рецепта няма ли ? до утре трябва да се оправи не мога да отида така на даскало просто :(