PDA

View Full Version : Не искам,не мога да забравя ...



MakeMeFeel
12-13-2008, 10:02
От август месец.. от август месец насам аз не мога да спра да мисля за него. Няма и ден в който да не мисля за него , да не си припомням моменти , да не си спомням колко добре ми БЕШЕ с него .. Не мога да го забравя .. Всичко друго мога , но него не . Опитвах милиони пъти .. но просто не се получава .. не знам дали не искам или не мога .. Просто имам нужда всеки един момент да го виждам , да съм с него ... А от август месец насам нито сме се чували , нито сме се виждали, нито сме си писали .. НИЩО .. и въпреки това аз не мога да го забравя .. Вече не знам какво да правя ... Просто не знам ... :? Ако някой тука има някаква идея ... какво още да направя .. ще съм му адски благодарна ... :?

soul1199
12-13-2008, 10:06
spored men ne iska6 da go zabravi6,zatova ne moje6,probvai da se svurje6 s nego,da se 4yete,da se vidite

Liglichkb
12-13-2008, 10:07
Потърси го :-o

SunFl0w3r
12-13-2008, 10:08
ama kakvo vsa6tnost e stanalo

jghgh
12-13-2008, 10:11
Спокооо, времето наистина лекува. 8-)

И аз година и половина не разлюбвах един, ама взе че стана.
Продължавай си напред, кво ще му се обаждаш.. само да връщаш назад времето и самата себе си назад да връщаш..

MakeMeFeel
12-13-2008, 10:13
ama kakvo vsa6tnost e stanalo

Еми скарахме се за дреболия .. за която аз бях виновна признавам си .. не съм му изневерявала или нещо подобно ... И от там последва дълъъъг разговор.. не спор, а разговор . В резултат на което .. той ме блокира от скайп .. не знам по каква причина .. просто така .. блокира ме .. След като стана това .. започнаха едни батаци .. от всякъде хора ми говорят разни неща за него , от всякъде чувам различни неща. Същото е и при него .. знам , че му говорят за мене ... Направих опит да се свържа с него .. писах му смс, на който той не ми отговори .. И тогава вече ми стана ясно .. Знам , че и двамата имаме вина .. но просто много неща останаха неизяснени . и искам да се изясним с него .. но явноо желанието е само от моя страна ...

SunFl0w3r
12-13-2008, 10:15
ama kakvo vsa6tnost e stanalo

Еми скарахме се за дреболия .. за която аз бях виновна признавам си .. не съм му изневерявала или нещо подобно ... И от там последва дълъъъг разговор.. не спор, а разговор . В резултат на което .. той ме блокира от скайп .. не знам по каква причина .. просто така .. блокира ме .. След като стана това .. започнаха едни батаци .. от всякъде хора ми говорят разни неща за него , от всякъде чувам различни неща. Същото е и при него .. знам , че му говорят за мене ... Направих опит да се свържа с него .. писах му смс, на който той не ми отговори .. И тогава вече ми стана ясно .. Знам , че и двамата имаме вина .. но просто много неща останаха неизяснени . и искам да се изясним с него .. но явноо желанието е само от моя страна ...

Знам че е лесно да с екаже и трудно да с еизпълни ама може би е по-добре да го оставиш и да си намерип друг,както виждам хубавка си :-P
ти си го търсила той не е отговорил,ами няма смисъл,все пак той ако е искал е можел да те намери.Но не знам както решиш

MakeMeFeel
12-13-2008, 10:21
Не знам .. пробвах да съм с други , но не мога . Сравнявам ги с него . Виждам него във всеки един от тях .. Дано наистина времето да лекува ...

Kostadin_682
12-13-2008, 10:27
Не знам .. пробвах да съм с други , но не мога . Сравнявам ги с него . Виждам него във всеки един от тях .. Дано наистина времето да лекува ...
защо не го потърсиш и да се съберете отново ? :)

MakeMeFeel
12-13-2008, 10:31
Не знам .. пробвах да съм с други , но не мога . Сравнявам ги с него . Виждам него във всеки един от тях .. Дано наистина времето да лекува ...
защо не го потърсиш и да се съберете отново ? :)

Не мога .. нямам смелост .. Оня ден го видях в двора на даскалото , в което учи .. само отдалече, докато минавах .. Чувството беше .. не знам .. сякаш времето спря и лентата почна да превърта назаде .. Но нямах смелост да отида при него ..

Kostadin_682
12-13-2008, 10:35
Не знам .. пробвах да съм с други , но не мога . Сравнявам ги с него . Виждам него във всеки един от тях .. Дано наистина времето да лекува ...
защо не го потърсиш и да се съберете отново ? :)

Не мога .. нямам смелост .. Оня ден го видях в двора на даскалото , в което учи .. само отдалече, докато минавах .. Чувството беше .. не знам .. сякаш времето спря и лентата почна да превърта назаде .. Но нямах смелост да отида при него ..
а бе я недей с глупостите... не се чувствай унижена, че си го потърсила първа. Преодолей гордосста си, и го потърси или му се обади и се вижте на по кафе ... като не можеш да го забравиш тогава не си причинявай болката да стоиш далеч от него без да предприемаш никакви действия
айде... обади му се и се уговорете за кафе ... и успех :)

MartiSSima
12-13-2008, 10:38
Повярвай ми времето лекува.Но тук не става въпрос за това а става въпрос какво да правиш в твоя случей.Мнението ми е че щом държиш на някого толкова много направи всичко възможно за да проведете поне един разговор.Да му обясниш как се чувстваш, да признаеш грешката си и т.н.Знаеш че една връзка се гради както на доверие така и на взаймни компромиси но се замисли че и живота си тече и че не можеш цял живот да го чакаш него.От тук научавам че си още ученичка,замисли се след като излезеш от училището какво те очаква.Никой не е казал че ще се омъжваш за него но в крайна сметка любовта може да те очаква на следващия ъгъл.Пробвай да поговорите ако не стане просто продължи напред.ЗНАМ че не е лесно, ЗНАМ че е трудно защото малко или много другите с който си се опитвала да го замениш не са като него.Подсъзнателно неговото АЗ си го издигнала на пиедестал и срявняваш всеки един малко или много с него.Но както знаем всеки си има и положителни и отрицателни черти.Прецени самичка кое е най - добре за теб и давай смело напред.Успех и не се отчайвай.Повярвай времето наистина лекува.От личен опит го казвам.Ако искаш можеп и ЛС да драснеш няма проблеми! :-)

kurupta
12-13-2008, 10:40
Оо и аз съм бил на твоето място, и на мен ми се искаше да върна времето назад, но хората са го казали - всяко зло за добро. И наистина времето лекува. Ще се оправиш, сигурен съм.

varnen4e
12-13-2008, 11:07
Колко време сте били заедно?

MakeMeFeel
12-13-2008, 11:19
Колко време сте били заедно?

Година и няколко месеца ...

mickelangelo
12-13-2008, 11:25
Просто го намери .. и му кажи всичко което каза и на нас тук .. дори и да не се случи нищо ще ти олекне ... явно наистина изпитваш нещо към него .. н0 ако той не знае .. няма да стане нищо ...

UnaBletoLoVeU
12-13-2008, 11:26
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

MakeMeFeel
12-13-2008, 11:29
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

За МЕН беше дреболия, за него може и да не е било . ; ) Уста си имам доколкото знам . Въпроса е там , че той ако искаше да ми каже нещо щеше да го направи ; ) А както вече казах не отидох , защото не събрах достатъчно смелост и не знаех какво точно да му кажа ...

mynichka
12-13-2008, 11:35
Както прочетох сте били заедно 1 година и няколко месеца ..което е доста време! Няма как да го забравих ..сигурно е бил "голямата ти любов" ..но ако толкова много ти липсва нищо не ти коства да го потърсиш ..обади му се ..поговорете ..Едва ли те е забравил (винаги ще си останеш една важна част от неговия живот, както и той от твоя )

pandelka
12-13-2008, 12:00
Тези неща не минават току така... :? Но с времето нещата ще се оправят. Нали знаеш, времето лекува. :)
Запази си хубавите спомени, а него сложи в графа "Минало" в главата си, и не се обръщай назад. 8) :)
Успех слънчице :) .

Tedi4ka
12-13-2008, 12:03
Ами щом не можеш да го забравиш или може би не искаш най-добре го потърси и не се отказвай докато не се видите :) УСПЕХ :)

LittlePrincess
12-13-2008, 12:19
Не можеш и не искаш,но трябва!Вижда се колко ти е трудно,все пак година и няколко месеца изобщо не е малко..И след като досега не си успяла да го забравиш,може би наистина трябва да оставиш да си мине с времето.Успех : )))

UnaBletoLoVeU
12-13-2008, 12:59
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

За МЕН беше дреболия, за него може и да не е било . ; ) Уста си имам доколкото знам . Въпроса е там , че той ако искаше да ми каже нещо щеше да го направи ; ) А както вече казах не отидох , защото не събрах достатъчно смелост и не знаех какво точно да му кажа ...

Ако със сегашния ми приятел(ходим година и седмица) се разделим, света ще обърна, за да разбера точно защо се е разсърдил, ще направя всичко-от ходене до у тях до говорене с майка му, и ако това не оправи нещата между нас поне ще искам обяснение и определено ще продължа да го търся от време на време. Фактът, че сте били заедно толкова време трябва да значи, че можеш да му кажеш всичко. Човек няма смелост да каже нещо на някого, когото чувства малко или много чужд. Това при теб не трябва да го има и според мен се лигавиш и преиграваш много повече от колкото трябва. Разбирам да си го търсила, преследвала само и само да разбереш каква е тая дреболия за теб, а за него защо се е оказало толкова голямо нещо...тя ми седи и се оплаква по форумите, и то по такъв начин, че ще кажеш й се е случило най-голямото нещастие. Всичко е зависело от теб. Това, че не си го разбрала, може би заета да плачеш пред приятелки си, е лично твой проблем.

MakeMeFeel
12-13-2008, 13:05
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

За МЕН беше дреболия, за него може и да не е било . ; ) Уста си имам доколкото знам . Въпроса е там , че той ако искаше да ми каже нещо щеше да го направи ; ) А както вече казах не отидох , защото не събрах достатъчно смелост и не знаех какво точно да му кажа ...

Ако със сегашния ми приятел(ходим година и седмица) се разделим, света ще обърна, за да разбера точно защо се е разсърдил, ще направя всичко-от ходене до у тях до говорене с майка му, и ако това не оправи нещата между нас поне ще искам обяснение и определено ще продължа да го търся от време на време. Фактът, че сте били заедно толкова време трябва да значи, че можеш да му кажеш всичко. Човек няма смелост да каже нещо на някого, когото чувства малко или много чужд. Това при теб не трябва да го има и според мен се лигавиш и преиграваш много повече от колкото трябва. Разбирам да си го търсила, преследвала само и само да разбереш каква е тая дреболия за теб, а за него защо се е оказало толкова голямо нещо...тя ми седи и се оплаква по форумите, и то по такъв начин, че ще кажеш йс е случило най-голямото нещастие. Всичко е зависело от теб. Това, че не си го разбрала, може би заета да плачеш пред приятелки си е лично твой проблем.

Виж сега .. щом аз съм направила така, значи съм преценила , че така е най-добре. ; ) Не се оплаквам на никого, просто исках да споделя и ако съм сгрешила с нещо, тогава моля за извинение. Но не виждам нищо нередно в това да споделя. Нали точно за това сме тука - някой да споделя , друг да дава съвети и да помага кой с каквото може. Аз знам , че всичко зависеше от мен, но аз направих каквото можах. ; ) Опитах да говоря с него още онази вечер, когато стана всичко, но единствения отговор , който получих беше : Няма значение. :)

UnaBletoLoVeU
12-13-2008, 13:13
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

За МЕН беше дреболия, за него може и да не е било . ; ) Уста си имам доколкото знам . Въпроса е там , че той ако искаше да ми каже нещо щеше да го направи ; ) А както вече казах не отидох , защото не събрах достатъчно смелост и не знаех какво точно да му кажа ...

Ако със сегашния ми приятел(ходим година и седмица) се разделим, света ще обърна, за да разбера точно защо се е разсърдил, ще направя всичко-от ходене до у тях до говорене с майка му, и ако това не оправи нещата между нас поне ще искам обяснение и определено ще продължа да го търся от време на време. Фактът, че сте били заедно толкова време трябва да значи, че можеш да му кажеш всичко. Човек няма смелост да каже нещо на някого, когото чувства малко или много чужд. Това при теб не трябва да го има и според мен се лигавиш и преиграваш много повече от колкото трябва. Разбирам да си го търсила, преследвала само и само да разбереш каква е тая дреболия за теб, а за него защо се е оказало толкова голямо нещо...тя ми седи и се оплаква по форумите, и то по такъв начин, че ще кажеш йс е случило най-голямото нещастие. Всичко е зависело от теб. Това, че не си го разбрала, може би заета да плачеш пред приятелки си е лично твой проблем.

Виж сега .. щом аз съм направила така, значи съм преценила , че така е най-добре. ; ) Не се оплаквам на никого, просто исках да споделя и ако съм сгрешила с нещо, тогава моля за извинение. Но не виждам нищо нередно в това да споделя. Нали точно за това сме тука - някой да споделя , друг да дава съвети и да помага кой с каквото може. Аз знам , че всичко зависеше от мен, но аз направих каквото можах. ; ) Опитах да говоря с него още онази вечер, когато стана всичко, но единствения отговор , който получих беше : Няма значение. :)


Ако някой тука има някаква идея ... какво още да направя .. ще съм му адски благодарна ...

Аз пък разбрах, че питаш какво още да направиш(въпреки че не си направила почти нищо). Явно вината е не само у теб, а и у него, защото не може да приключи толкова дълга връзка с едно "няма значение". Явно въобще онзи спор, който сте водили за дреболия не е било истинската причина да скъсате. Явно си го дразнела с нещо, в следствие на което той е спрял да те обича и е бил длъжен да ти го каже. Значи е мухльо.

cherinka
12-13-2008, 13:17
Не ти липсва той!
..
друго ти липсва. :D
гадно е да си сама, нали?

MakeMeFeel
12-13-2008, 14:25
Някой се е вкарал яко във филма :D
Година и няколко месеца ще сте заедно, а ще се разделите за дреболия? Той ще те блокира по скайп, няма да ти отговори на смс и край? Всичко свършва? Е ти уста нямаш ли да идеш при него-на даскало, у тях...където и да е? Видяла го на даскало от далеко, пък не отишла при него...Ти си много зле 8-) Спри ги малко тея филми, тея терзания, тея глупости...ще кажеш, че е умрял.

За МЕН беше дреболия, за него може и да не е било . ; ) Уста си имам доколкото знам . Въпроса е там , че той ако искаше да ми каже нещо щеше да го направи ; ) А както вече казах не отидох , защото не събрах достатъчно смелост и не знаех какво точно да му кажа ...

Ако със сегашния ми приятел(ходим година и седмица) се разделим, света ще обърна, за да разбера точно защо се е разсърдил, ще направя всичко-от ходене до у тях до говорене с майка му, и ако това не оправи нещата между нас поне ще искам обяснение и определено ще продължа да го търся от време на време. Фактът, че сте били заедно толкова време трябва да значи, че можеш да му кажеш всичко. Човек няма смелост да каже нещо на някого, когото чувства малко или много чужд. Това при теб не трябва да го има и според мен се лигавиш и преиграваш много повече от колкото трябва. Разбирам да си го търсила, преследвала само и само да разбереш каква е тая дреболия за теб, а за него защо се е оказало толкова голямо нещо...тя ми седи и се оплаква по форумите, и то по такъв начин, че ще кажеш йс е случило най-голямото нещастие. Всичко е зависело от теб. Това, че не си го разбрала, може би заета да плачеш пред приятелки си е лично твой проблем.

Виж сега .. щом аз съм направила така, значи съм преценила , че така е най-добре. ; ) Не се оплаквам на никого, просто исках да споделя и ако съм сгрешила с нещо, тогава моля за извинение. Но не виждам нищо нередно в това да споделя. Нали точно за това сме тука - някой да споделя , друг да дава съвети и да помага кой с каквото може. Аз знам , че всичко зависеше от мен, но аз направих каквото можах. ; ) Опитах да говоря с него още онази вечер, когато стана всичко, но единствения отговор , който получих беше : Няма значение. :)


Ако някой тука има някаква идея ... какво още да направя .. ще съм му адски благодарна ...

Аз пък разбрах, че питаш какво още да направиш(въпреки че не си направила почти нищо). Явно вината е не само у теб, а и у него, защото не може да приключи толкова дълга връзка с едно "няма значение". Явно въобще онзи спор, който сте водили за дреболия не е било истинската причина да скъсате. Явно си го дразнела с нещо, в следствие на което той е спрял да те обича и е бил длъжен да ти го каже. Значи е мухльо.

Какво още да направя, за да се опитам да го забравя ми беше мисълта... :)

ImmortalForever
12-13-2008, 17:23
Не оставяй нещата неизяснени!Тази неяснота може да те погуби!Сериозно говоря.Бях в подобна ситуация.След 6 месеца!!!!! чак се срещнахме, за да се изясним...сега чувствам някаква лекота..не се събрахаме, но ми е по-леко, макар че част от мен си отиде с него..Опитай, потърси го!Направи първата крачка.Нужно ти е!Личи си!

GetNasty
12-13-2008, 17:32
Не ти липсва той!
..
друго ти липсва. :D
гадно е да си сама, нали?

8-)

Lekov
12-13-2008, 17:54
еми аз ше ти предложа 3 съвета :

Съвет 1: както казаха колегите отиди при него кажи му това което каза на нас и туко виж тои излезе разбрах пич и сичко се оправи

Съвет 2:отново както по горе казаха времето лекува знаем трудно ти е болезнено е но кво да се прави Господ понякога е жесток :(

Съвет 3: ако никой от предишните съвети не ти помогне използвай този довери се на най-добриа приятел на човека - алкохола той лекува всичко даже и спомените трие :D

Еми това беше от мене душко пожелавам ти успех с пича :-)

linkinpark6666
12-13-2008, 17:59
Според мен трябва да се изясните,ако той досега не те е потърсил ,потърси го ти. Ако не го направиш после цяла вечност ще се чудиш дали си постъпила правилно като не сте поговорили за раздялата си.Ако все пак нещата не се оправят опитай да го забравиш като започнеш с някакво хоби например или просто прави неща, след които се чувстваш добре и релаксираш. Не знам за теб,но на мен мн ми помага. :) Успех! :)

SunSmile
12-13-2008, 18:29
Колко време сте били заедно?

Година и няколко месеца ...
ммм съчувствам ти. Аз мисля, че трябва да го потърсиш, поне ако нищо не стане ще си по - наясно с нещата. ще си обясните обстоятелства, защо те е блокирал.. може и у него да пламне нещо. А тва, че времето лекува... от личен опит, знам, че не е така. Може би си зависи от човека. Но го потърси, като последното, което ще опиташ, а след това ще си убедена в станалото. Нищо не губиш. Преглътни гордостта си един вид и го потърси! Няма да сбъркаш, може да е за добре :wink: Година и няколко месеца не са малко! Може да си заслужава! Успех :-)

sentient_
12-14-2008, 06:04
Ако толкова много те боли и неможеш да го забравиш, потърси го. Попитай го дали мисли за теб, дали му липсваш. Ако ти отговори положително му обесни какво мислиш, какво чувстваш. Само че от август до сега - тва са близо 4 месеца и той щом не те е потърсил явно няма намерение да е с теб, може дори да има друга. Щом не ти е отговорил и на смс-а.... Явно не споделя чувствата ти, а като те гледам ти си много красива бе! Можеш да имаш много момчета а и сигурно имаш много обожатели. Първите 3-4 месеца ше го сравняш с него, но времето лекува. Клин клин избива :?

TooLittelTooLate
12-14-2008, 06:20
Ако толкова много те боли и неможеш да го забравиш, потърси го. Попитай го дали мисли за теб, дали му липсваш. Ако ти отговори положително му обесни какво мислиш, какво чувстваш. Само че от август до сега - тва са близо 4 месеца и той щом не те е потърсил явно няма намерение да е с теб, може дори да има друга. Щом не ти е отговорил и на смс-а.... Явно не споделя чувствата ти, а като те гледам ти си много красива бе! Можеш да имаш много момчета а и сигурно имаш много обожатели. Първите 3-4 месеца ше го сравняш с него, но времето лекува. Клин клин избива :?

+1
Според мен първо се изясни с него. Звънни му, излезте, поговорете, разберете се и може да има два изхода- 1. той да няма чувства вече към теб, да е с друга- тогава го забравяш, колкото и трудно да звучи, намираш си момче, което ще те обича и ще се грижи за теб и т.н.-2. той да има чувства, но да е прекалено горд, за да направи първата крачка, особено, ако според него-ти си виновна- ще си чака извинението. Има шанс да се съберете-просто поговорете. Успех :-)

alkobalko
12-14-2008, 06:23
Ти сама не искаш да го забравиш, ето защо и не можеш. Наложи си да не мислиш за него, концентрирай вниманието си върху нещо друго, намери си хоби. Не може цял живот да живееш със спомена за него.

MakeMeFeel
12-14-2008, 07:58
Мерси много на всички :-) В крайна сметка .. реших или да му се обадя или да му пиша смс .. но не знам какво точно да му кажа... :?

kiflata
12-14-2008, 08:01
Мерси много на всички :-) В крайна сметка .. реших или да му се обадя или да му пиша смс .. но не знам какво точно да му кажа... :?

ами аз ако бях на твое място бих го попитала дали иска да се видим някъде на по кафе или нещо такова..да си поговорите малко и такам.успех дано има подобрение

MakeMeFeel
12-14-2008, 10:36
Еми какво да ви кажа .. писах му смс .. той се направи на интересен .. сега преди малко ме отблокира в скайп ... писахме си .. и сякаш всичко беше както преди .. изпращаше ми целувки .,.. каза ми "писанке" както преди .. не знам вече какво да си мисля ... :?

JahSoldier
12-14-2008, 10:51
Някой слуша много Алисия .. 8-)

MakeMeFeel
12-14-2008, 10:59
Някой слуша много Алисия .. 8-)

Баш много не , ама тая песен ... 8-)

cherry_baby
12-14-2008, 11:56
И сега в какво положение сте?

MakeMeFeel
12-14-2008, 12:00
И сега в какво положение сте?

Сега ли .. не знам .. той каза , че става и по - късно пак щял да ми пише .. като ставаше ми каза едно нещо , което .. не знам .. каза ми : "айде довечера ще си пишеме до късно, защото имам много неща да ти казвам" и аз викам "не мога , утре трябва да ставам рано" и той : "Няма проблем, щом е за тебе, аз ще те събудя бе сладур , не се притеснявай" .... :?

gPa3HuTeJl
12-14-2008, 12:02
Не ти липсва той!
..
друго ти липсва. Very Happy
гадно е да си сама, нали?

8)

aka6a_vamp
12-15-2008, 18:02
Изчакай да се появи някой,който ще заеме местото му :(

tuzaro
12-15-2008, 18:04
милуууу ако искаш пак ще се съберем :-)

beachy_bunny
12-15-2008, 19:14
Мила мисля ,че трябва да го намериш и да си изясните всичко , и да ти стане ясна причината за раздялата и всичко .. , защо не ти е отговорил и така .. докато не го направиш това .. чувствата няма да изчезнат ... кажи му всичко което чувстваш и всичко което имаш да му казваш ... питай го дали иска да ти каже нещо изслушай го ако иска да се саберете са сабирате .. ако ти каже " Всичко което съм искал да ти кажа .. съм ти го казал " ти се обръщаш и си тръгваш с високо вдигната глава ... това е решението .. успех :-)

MakeMeFeel
12-15-2008, 19:25
милуууу ако искаш пак ще се съберем :-)

О наистина ли милуууу :grin: Йеййййй :grin: 8-) :-)

По темата : От два дена си пишем в скайп .. разбрах, че се е променил адски много . Изкарва мене виновна за всичко, връща към стари работи , как заради мене бил скъсал с предната си приятелка, с която ходеше преди да тръгнем. Аз се опитвам да проведа нормален разговор с него , но единственото което получавам са нечленоразделни отговори. Само търси повод да се заяде. И мисля , че това този път наистина беше края ... :?

KpucuTo0o92
12-15-2008, 20:47
Знаеш ли един много скъп за мен човек ми казваше нещо 'Няма не мога- има не искам'...нз може и да ти звучи тъпо но е така,много добре те рабирам и знам какво ти е...в момента и аз съм в подобна ситуация и аз самата нз как да си помогна за това нз какво да ти кажа,може би просто трябва да бъдеш силна и да продължиш напред...

MartiSSima
12-15-2008, 21:13
милуууу ако искаш пак ще се съберем :-)

О наистина ли милуууу :grin: Йеййййй :grin: 8-) :-)

По темата : От два дена си пишем в скайп .. разбрах, че се е променил адски много . Изкарва мене виновна за всичко, връща към стари работи , как заради мене бил скъсал с предната си приятелка, с която ходеше преди да тръгнем. Аз се опитвам да проведа нормален разговор с него , но единственото което получавам са нечленоразделни отговори. Само търси повод да се заяде. И мисля , че това този път наистина беше края ... :?

Знаеш ли...бягай от този човек.Хората с времето се променят кои към добро кои към лошо...Бившият ми приятел беше такъв в смисъл всичко което аз кажех се изопачаваше и обръщаше на 180 градуса.Мислех и за 2 шанс но с такъв човек няма смиъл.Просто се замисли какво би могъл да ти даде той и каква връзка щяхте да имате.Сам каза той се е променил.Промени се и ти за твое добре като нека промяната ти започне с това лека полека да го изтръгнеш от онова специално място за да може друг по добър да го заеме!Живота е напред!Не го забравяй!

scoobydors
12-15-2008, 21:38
Тези неща не минават току така... :? Но с времето нещата ще се оправят. Нали знаеш, времето лекува. :)
Запази си хубавите спомени, а него сложи в графа "Минало" в главата си, и не се обръщай назад. 8) :)
Успех слънчице :) .

И аз съм на това мнение !

"Никога не се връщай при бивш." 8-)

babity
12-15-2008, 21:51
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)

Lekov
12-16-2008, 08:18
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)тука се иска савет а не размишляване от твоя страна и без това на тебе не ти отдава затова що не ме хванеш за хубавата малка нощна шапчица.

beb4yy
12-16-2008, 08:47
еммм прекрасно те разбирам не че неможеш а НЕИСКАШ да го изтриеш от живота си ако не си помогнеш сама и господ няма да ти помогне :)

MakeMeFeel
12-16-2008, 11:08
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)

Знаеш ли , преди да говориш се научи да четеш малко ; ) Аз го потърсих .. писах му смс .. на който той не отговори .. за мене това беше достатъчен знак за всичко .. Така че спри да говориш ей тей , колкото да не заспиш .. ; )

mirmark
12-16-2008, 11:25
За такива моменти - природата е създала устата, а родителите ти са те научили да говориш. Имаш достатъчно мозък за да се извиниш и да оправиш нещата. Всичко зависи от теб самата. Бездействието е най лошия вариянт. Скъсваш си нервите и няма никакъв резултат. За това действай - най-много действително да скъсате, но тогава поне мяма да го мислиш повече.

Kostadin_682
12-16-2008, 12:36
За такива моменти - природата е създала устата, а родителите ти са те научили да говориш. Имаш достатъчно мозък за да се извиниш и да оправиш нещата. Всичко зависи от теб самата. Бездействието е най лошия вариянт. Скъсваш си нервите и няма никакъв резултат. За това действай - най-много действително да скъсате, но тогава поне мяма да го мислиш повече.
а ти като за начало започни да четеш развоят на събитията преди да даваш акъл, на когото и да било

sLaDkA_GrEsHkA
12-16-2008, 12:46
shtom si izdurjala tolkova vreme bez nego ne se otkazvai sega :) trqbva ti samo silna volq i turpenie i shte go zabravish :)

mim4ety_sara
12-16-2008, 12:50
vremeto lekuwa :wink:

sexa_na_kompleksa
12-16-2008, 15:05
В подобна ситуация съм... Наистина е много гадно и не мога да дам кой знай колко адекватен съвет... Но щом той се е променил и то не към добро, щом това не е човека, в който си се влюбила, мисля, че наистина нямате бъдеще заедно и трябва да дадеш всичко от себе си... Аз положих доста усилия да забаравя "моето момче"... не ми се получава особено, но се надявам поне ти да успееш! Успех!

GabisiTa
12-16-2008, 15:31
Май наистина е по-добре да го забравиш... Щом се държи така и те изкарва виновна за минали неща, няма как да проведете нормален разговор, най-много пак да се скарате... :o

babity
12-16-2008, 20:32
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)

Знаеш ли , преди да говориш се научи да четеш малко ; ) Аз го потърсих .. писах му смс .. на който той не отговори .. за мене това беше достатъчен знак за всичко .. Така че спри да говориш ей тей , колкото да не заспиш .. ; )

Четох достатъчно добре. След като, както казваш, си счела мълчанието за "достатъчен знак за всичко", какво изобщо има за питане? Продължаваш напред и толкова. Не вярвам да не можеш и сама да се сетиш!

п.п. На мазните ти обожатели нямам намерение да отговарям!

MakeMeFeel
12-16-2008, 20:41
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)

Знаеш ли , преди да говориш се научи да четеш малко ; ) Аз го потърсих .. писах му смс .. на който той не отговори .. за мене това беше достатъчен знак за всичко .. Така че спри да говориш ей тей , колкото да не заспиш .. ; )

Четох достатъчно добре. След като, както казваш, си счела мълчанието за "достатъчен знак за всичко", какво изобщо има за питане? Продължаваш напред и толкова. Не вярвам да не можеш и сама да се сетиш!

п.п. На мазните ти обожатели нямам намерение да отговарям!

Ами .. аз питам как да го забравя , а не какво да правя , ноо както и да е . Вече всичко е минало с него .. ии.. честно казано не искам да си тровя повече живота с разни идиоти като него.. ; ) Продължавам напред и това е, за това си права . :) Иии ... мисля, че вече ми е доста по-лесно да го забравя .. По-точно ... мисля, че има човек, който може да ми помогне да го направя така, че да не се сещам повече за бившия .. ; )

Kostadin_682
12-16-2008, 20:42
Т'ва да не е форум за хора, нямащи грам самоуважение? Преди амнайсе месеца сульо я зарязал, а тя през тея амнайсе месеца ревала била за него и много я боляло, ама и нищо не направила. И накрая, видиш ли, т'ва иначе тооолкова симпатично момиче се сеща да го потърси.. Деееба. Или имаш някакви извънредно бавни рефлекси и ти отнема по 3 - 4 месеца да асимилираш нещо извънредно очевидно или... по никакъв начин не държиш на себе си. (Искрено много се надявам да е второто!!!)

Знаеш ли , преди да говориш се научи да четеш малко ; ) Аз го потърсих .. писах му смс .. на който той не отговори .. за мене това беше достатъчен знак за всичко .. Така че спри да говориш ей тей , колкото да не заспиш .. ; )

Четох достатъчно добре. След като, както казваш, си счела мълчанието за "достатъчен знак за всичко", какво изобщо има за питане? Продължаваш напред и толкова. Не вярвам да не можеш и сама да се сетиш!

п.п. На мазните ти обожатели нямам намерение да отговарям!
ми тогава недей да отговаряш...

babity
12-16-2008, 20:49
ми тогава недей да отговаряш...

Визирах точно определен човек! Няма нужда да се засягат всички, които са се разписали в темата. :-)

LittleGirl
01-12-2009, 17:15
Трудно е да забрамиш нещо което е било в сърцето ти. Да загърбиш всичко просто ей така. Не можеш да го забравиш, защото спомените винаги ще те преследват. Ще си спомняш колко хубаво ви е било заедно и така ден след ден и все още ще го чувстваш. Затова и да искаш не можеш.

MiLeNcHeToO
01-12-2009, 18:37
ми тогава недей да отговаряш...

Визирах точно определен човек! Няма нужда да се засягат всички, които са се разписали в темата. :-)

Гузен негонен бяга :D