PDA

View Full Version : Филми приказки



HexGirl
12-13-2008, 12:32
помните ли преди години по канал 1 даваха много много филми приказки руски чешки полски и всичките бяха прекрасни отдавна се опитвам да намеря някой от тези филми . Моля ако някой помни имена на такива филми нека пише а ако давате и линк ще съм благодарна :)

alkobalko
12-13-2008, 15:56
Игрални ли бяха или анимационни?

Ако са тези, за които си мисля- игрални.

HexGirl
12-13-2008, 18:09
игрални от сорта на "Пещерата на златната роза" "Лабиринт" "Арабела" "Приказка за звездното момче"

HexGirl
12-13-2008, 18:51
:grin:

raduna
12-13-2008, 20:26
"Десетото кралство"
Въпреки, че то е по-съвременно, но е мн яко ;-)

tanyastef
12-14-2008, 00:19
[/quote]Сещам се имаше и един филм за 2 принцеси и някакви вълци..утре ще потърся тук-там[quote]

Това не беше ли за едно момиченце, отгледано от вълци. Един баща го намери и го заведе в дома си при дъщеря си, но то се научи да прави някакви магии. Спомням си някаква сцена с една торта, тогава момичето извади една пръчица и развали тортата. Имаше и една сцена, в която двете се биеха, облечени като рицари. Много искам да го гледам, но не мога да си спомня нищо друго. :(

tanyastef
12-14-2008, 00:20
Сещам се имаше и един филм за 2 принцеси и някакви вълци..утре ще потърся тук-там

Това не беше ли за едно момиченце, отгледано от вълци. Един баща го намери и го заведе в дома си при дъщеря си, но то се научи да прави някакви магии. Спомням си някаква сцена с една торта, тогава момичето извади една пръчица и развали тортата. Имаше и една сцена, в която двете се биеха, облечени като рицари. Много искам да го гледам, но не мога да си спомня нищо друго. :(

HexGirl
12-14-2008, 08:29
това с гарваните и аз го помня .....

FCB
05-02-2010, 19:44
Сещам се имаше и един филм за 2 принцеси и някакви вълци..утре ще потърся тук-там


Това не беше ли за едно момиченце, отгледано от вълци. Един баща го намери и го заведе в дома си при дъщеря си, но то се научи да прави някакви магии. Спомням си някаква сцена с една торта, тогава момичето извади една пръчица и развали тортата. Имаше и една сцена, в която двете се биеха, облечени като рицари. Много искам да го гледам, но не мога да си спомня нищо друго. :(

Филма се казва "Пръстена на дракона" .Ако е същия едната принцеса се казваше Дезиделия.Голям зор видях докато го намеря.И сега съм си го качила на диск и е на видно място в колекцията :)