PDA

View Full Version : ......



fere94
12-13-2008, 15:22
......!!!......

Vesk0u
12-13-2008, 15:24
Научи се да говориш и пишеш правилно и може да започне да ти обръща повече внимание.

jghgh
12-13-2008, 15:29
Здравейте.Пиша ви за да ви помоля за саветче как да накарам моят приятел да ми обраща още повече внимание.Не се оплаквам,че ме оставя без внимание,но просто понякой пат,защото е доста зает с учене и в страх дали ще успее да си вземе изпитити щот учи висше ме позабравя.Аз винаги му прощавам
:(

Оф, тоз Vesk0u все ме изпреварва със забележките си! 8-) Пу! Все е първи!

сЪветче
обрЪща
пЪт
изпититЕ


Остави го да си научи за изпитите, моме, не го пристягай. Едва ли му е леко.
Някой път след уморителни уроци му направи масажче и кажи като котенце "Ммм, много е тъжно че така се забравяме покрай тва учене.."
И му се умилквай и го гали и го ПОДКРЕПЯЙ!
И дори и въобще да не те ебе, интересувай се от него и как му вървят работите, ученето и т.н., разпитвай го кое как върви. Нека почувства че въпреки всичко имаш интерес към него и живота му, независимо че в момента си пренебрегвана.
Ще се почувства поласкан и обичан и вероятно ще отвърне топло на този интерес, според мен.


Не мисли само за себе си! Човекът си има работа, потрай! И тактично си говори с него. Не какъвто е изнервен да му мрънкаш и да искаш да си говорите от "онея разговори". Дай му пространство да си свърши с изпитите и другите педерастии, сигурна съм, че ще го оцени.
И да не забравяш да го подкрепяш, ей, да го поразпитваш.
Иначе излиза че го искаш само за себе си, а като не е "на линия" го заебаваш и му се цупиш.
Айде успех.

blood_dodo
12-13-2008, 15:32
Личи си, че си '94...
Очевидно за него висшето е по-важно от това да ти угажда всеки ден (примерно)

Vesk0u
12-13-2008, 15:33
Здравейте.Пиша ви за да ви помоля за саветче как да накарам моят приятел да ми обраща още повече внимание.Не се оплаквам,че ме оставя без внимание,но просто понякой пат,защото е доста зает с учене и в страх дали ще успее да си вземе изпитити щот учи висше ме позабравя.Аз винаги му прощавам
:(

Оф, тоз Vesk0u все ме изпреварва със забележките си! 8-) Пу! Все е първи!

сЪветче
обрЪща
пЪт
изпититЕ


Остави го да си научи за изпитите, моме, не го пристягай. Едва ли му е леко.
Някой път след уморителни уроци му направи масажче и кажи като котенце "Ммм, много е тъжно че така се забравяме покрай тва учене.."
И му се умилквай и го гали и го ПОДКРЕПЯЙ!
И дори и въобще да не те еня, интересувай се от него и как му вървят работите, ученето и т.н.
Ще се почувства поласкан и обичан и вероятно ще отвърне със същото.

МНОГО ПРАВИЛНО! Сега той е напрегнат и има нужда ТИ да му обръщаш внимание, а не той на теб.

mort
12-13-2008, 15:44
Колегите са прави.Той сигурно се е уплашил от твоя правопис и е решил да вземе да почете за изпити,че да не изпадне като тебе.Май и ти трябва да поучиш,мислиш ли? :D

Nefarian
12-13-2008, 15:47
Браво, поздравления, ти си идиот ...

pandelka
12-13-2008, 15:50
Защо пък не се поставиш на негово място?!Не може винаги ти да си му в главата..

kobrichka
12-13-2008, 15:53
Здравейте.Пиша ви за да ви помоля за саветче как да накарам моят приятел да ми обраща още повече внимание.Не се оплаквам,че ме оставя без внимание,но просто понякой пат,защото е доста зает с учене и в страх дали ще успее да си вземе изпитити щот учи висше ме позабравя.Аз винаги му прощавам
:(

Оф, тоз Vesk0u все ме изпреварва със забележките си! 8-) Пу! Все е първи!

сЪветче
обрЪща
пЪт
изпититЕ


Остави го да си научи за изпитите, моме, не го пристягай. Едва ли му е леко.
Някой път след уморителни уроци му направи масажче и кажи като котенце "Ммм, много е тъжно че така се забравяме покрай тва учене.."
И му се умилквай и го гали и го ПОДКРЕПЯЙ!
И дори и въобще да не те е**, интересувай се от него и как му вървят работите, ученето и т.н., разпитвай го кое как върви. Нека почувства че въпреки всичко имаш интерес към него и живота му, независимо че в момента си пренебрегвана.
Ще се почувства поласкан и обичан и вероятно ще отвърне топло на този интерес, според мен.


Не мисли само за себе си! Човекът си има работа, потрай! И тактично си говори с него. Не какъвто е изнервен да му мрънкаш и да искаш да си говорите от "онея разговори". Дай му пространство да си свърши с изпитите и другите педерастии, сигурна съм, че ще го оцени.
И да не забравяш да го подкрепяш, ей, да го поразпитваш.
Иначе излиза че го искаш само за себе си, а като не е "на линия" го заебаваш и му се цупиш.
Айде успех.



Напълно съгласна...

zaraaa
12-13-2008, 16:10
Здравейте.Пиша ви за да ви помоля за саветче как да накарам моят приятел да ми обраща още повече внимание.Не се оплаквам,че ме оставя без внимание,но просто понякой пат,защото е доста зает с учене и в страх дали ще успее да си вземе изпитити щот учи висше ме позабравя.Аз винаги му прощавам
:(

Оф, тоз Vesk0u все ме изпреварва със забележките си! 8-) Пу! Все е първи!

сЪветче
обрЪща
пЪт
изпититЕ


Остави го да си научи за изпитите, моме, не го пристягай. Едва ли му е леко.
Някой път след уморителни уроци му направи масажче и кажи като котенце "Ммм, много е тъжно че така се забравяме покрай тва учене.."
И му се умилквай и го гали и го ПОДКРЕПЯЙ!
И дори и въобще да не те еня, интересувай се от него и как му вървят работите, ученето и т.н.
Ще се почувства поласкан и обичан и вероятно ще отвърне със същото.

МНОГО ПРАВИЛНО! Сега той е напрегнат и има нужда ТИ да му обръщаш внимание, а не той на теб.

+500 000 Напълно съм съгласна и с двете мнения...... и да допълня иСкам! :)

MakeMeFeel
12-13-2008, 16:16
Оф .. света не се върти около тебе нали знаеш ?!

fere94
12-13-2008, 16:24
Мерси за съветите.

fere94
12-13-2008, 16:37
Еми всъщност аз съм му дала свобода.Ние сме се разбрали само,когато той реши да говорим и виждаме.Но благодаря и за съветите и за упреците :)

mort
12-13-2008, 19:28
Пак заповядай и успех с граматиката!

beachy_bunny
12-13-2008, 20:21
пред "че " се слага " запетайка " :x

InnchetO
12-13-2008, 20:31
2 думи- 2 грешки.. :?

Спокойно и по зле може .. :razz:

да се включа и аз към поправките :
иСкам

GabisiTa
12-14-2008, 09:33
Аз само се чудя какво прави МЪЖ с момиче '94 .. :?

Slave4You
12-14-2008, 10:28
Вие да не сте женени или нещо :?
Щом има изпити сега, по-скоро той има нужда от твоята подкрепа. Последното, от което има нужда, е ти да му се цупиш за глупости. Като влезеш да учиш висше образование ще видиш колко е напрегнато (не че аз уча висше де :D )

mynichka
12-14-2008, 11:01
не го притискай ..а го подкрепяй повечко :P

fere94
12-14-2008, 15:34
MISLQ CHE DOIDOH ZA SAVET A NE ZA KRITIKI- BLAGODARQ!!! Az pak shte vi kaja da prochetete knigata na Deil Karnegi KAK DA PECHELIM PRIQTELI I DA VLIQMEN NA DRUGITE ta da se poobogatite s malko savetcheta kak da obshtuvate (nemi puka za greshkite sega)

pandelka
12-14-2008, 16:02
MISLQ CHE DOIDOH ZA SAVET A NE ZA KRITIKI- BLAGODARQ!!! Az pak shte vi kaja da prochetete knigata na Deil Karnegi KAK DA PECHELIM PRIQTELI I DA VLIQMEN NA DRUGITE ta da se poobogatite s malko savetcheta kak da obshtuvate (nemi puka za greshkite sega)

Не ти ли хареса,че получи хем съвет за темата ти,хем как да се научиш да пишеш?Нищо лошо няма да ти се правят забележки,стига те да са за нещо добро,както бяха в случея!

MakeMeFeel
12-14-2008, 16:10
MISLQ CHE DOIDOH ZA SAVET A NE ZA KRITIKI- BLAGODARQ!!! Az pak shte vi kaja da prochetete knigata na Deil Karnegi KAK DA PECHELIM PRIQTELI I DA VLIQMEN NA DRUGITE ta da se poobogatite s malko savetcheta kak da obshtuvate (nemi puka za greshkite sega)

Ама ние можем идеално да си общуваме 8) А критиките си бяха напълно основателни и градивни .. така че . ; ) Вярвам, че никой не е искал да те обиди с нищо .... :?

fere94
12-14-2008, 16:24
Аз не говорех за тези,които ме посъветваха.Дори им благодаря за това :).Както и да е.Край на темата.И все пак книгата нямя да ви навреди

jghgh
12-14-2008, 16:27
Оф, моме, кво се обиждаш!
Досега търпя, нищо не каза, а сега почна да правиш циркове, чак си изтри кво си писала...

Голяма работа че те поправихме. Аз лично не се заяждах, казах ти и как да постъпиш.
Просто ме дразнят зле написаните постове, затова казах какви са грешките.

И съвета, и поправката ми бяха полезни и с добро намерение.
Така че айде стига се ядосва и се нервосвай. Не е приятно, ама не е нещо за което да правиш драми. Успех с гаджето.

fere94
12-14-2008, 16:37
Мерси и извинете ,че и аз ви раздразних.Просто малко се ядосах,но надявам се ще ми прости те. :-) Впрочем сайта е много хубав. Признавам,че вие сте правите но не започвайте с критики към Новаците.

MakeMeLaugh
12-14-2008, 22:16
Понеже си нова и явно не знаеш:

Прочети Правилата на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html) (<--цъкни върху израза).


Напиши си първият коментар и подходящо заглавие на Кирилица!

П.П. Добре дошла ;)

П.П. 2 - предупредих те.