PDA

View Full Version : Супер много ме дразни една учителка!



happy_cute
12-13-2008, 16:24
Казва се Бабева и е супер зле.Нон-стоп повтаря неща от типа на "Офф колко се зле" "Колко сте тъпи","Толкова ми се иска да ви зашлевя шамар,ама не мога".Водя се в елитна гимназия(квото и да означава тва) И съучениците ми не правят някви мизерии,като в кварталното даскало,така че не знам за кво се оплаква.Мен ме побърква някой като ме гледа пренебрежително и ме обижда,но вече съм се изправяла пред такива учители и знам,че е най-добре да си мълча и да си пиша,което я изкарва от нерви!На изпитване нямам по-висока оценка от 2(добре че на контролните не можеше да ми намаля мнг и имам 4-ки,което пак е гадно),писа ми забележка,че 'не работя в час' и нон-стоп ми крещи да спря да говоря,а аз не говоря в час,защото или стоя сама или до един Пешо,който си рисува цял блок!Реших да вдигна ръка на домашно,в което трябваше да довършим една приказка на испански,но нееее тя не ми писа нищо,защото не трябвало да има диалог,а когато едно момиче след мен си прочете домашното,имаше също диалог, и писа 6-ца!Казах на класната ама тя не направи нищо =/
Блах ненавиждам я!

Water
12-13-2008, 16:34
споко прочети или разгледай

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214475
тая мойта е същата
ти кажи на ваще ако ли не си траи ама до дупка в часа
въпрос по испански ли преподава
зарежи я убии тъпаците с мълчание 8-) 8-) 8-) :-D :-D

УСПЕХ

happy_cute
12-13-2008, 16:36
споко прочети или разгледай

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214475
тая мойта е същата
ти кажи на ваще ако ли не си траи ама до дупка в часа
въпрос по испански ли преподава
зарежи я убии тъпаците с мълчание 8-) 8-) 8-) :-D :-D

УСПЕХ
При теб е различно.И на мен ми върви математиката и мойта ми говореше така за да ме подтикне да уча повече и да се развивам,а тая по испански иска да ме остави на поправителен :smt117

LiLGrizzly
12-13-2008, 17:05
Много са тия тъпи даскали... които и мене много ме ядосват.. ! Ина4е нз какво да направиш при такива свине.. ! Освен да извикаш ваще и да се разправят с нея др нз !

sladka__droga
01-04-2009, 22:31
Бабева :lol:.

Няма кво да се ядосваш .. и в нащо даскало има такива ... всъщност навсякъде ги има,просто не им се връзвай ;).

Lysit0
01-05-2009, 06:24
Като класната не ти обръща внимание...има си директорка..има си и учителски съвет...там да обсъждат..няма право да не ти пише оценки.Има си и министър на образованието ;)

iv4oiv
01-05-2009, 07:53
А ако министъра на образованието не помогне - има си премиер, ако и той ли не помогне си има президент. След това има европейска комисия по образование, след това съд в страсбург по правата на човека и ... ако и той не помогне .... става лошо.
Ще се наложи да си седнеш на дупето и да си научиш уроците и да проявиш нужното уважение към учителката колкото и да ти е неприятно.
Причината за твоите проблеми са само и единственно лошото възпитание което са ти дали родителите.
Ти си свикнала във "весел" клас в който се забавлявате и не учите. Сега си в елитна гимназията където ценност е не да побъркаш даскала и да говориш в час а да учиш и да имаш амбиции за нещо - различно от простотия.
Ако не те кефи - смени си даскалото. Права е учителката и дори да не ползва най добрите методи - това са нейните методи и те работят в голяма част от случаите.
Не е права да ви обижда, че сте тъпи но пък приеми, че може да е истина. Ако така се държите пред нея - тя какво е виновна жената ?
Това, че я ненавиждаш си е лично твой проблем. Лекувай си нервите защото ти ще страдаш от това.
Иначе има механизми да вгорчиш живота на учител страшно много - но за целта трябва да имаш основание.
Ще ти дам пример целия клас вдигнахме протест срещу учителката по математика в 9 клас и се наложи да я уволнят, но тогава се стигна до грандиозен скандал и дори няколко родителя се намесиха. Единия за малко да я набие в директорския кабинет. Скочи през бюрото и .... аха аха ..
Аз в 11 или 12 клас (не помня) отрових живота на учителката по икономика защото ми писа 2 неизвинени че съм без тетрадка в часът и. Толкова жалби написах, че накрая директора дойде да ми се моли да оттегля жалбите иначе ще трябва да я наказват дисциплинарно - само за тези 2 отсъствия.
Има си начини за справяне с ТЪПИТЕ учители, но те работят само когато си прав и причината са ТЕ а не ТИ. В твоя случай виждам, че си ти - така, че по добре си седни на дупето, помисли къде ти е грешката, извини се на учителката и си оправи поведението.

million
01-05-2009, 14:07
Що не й кажете да се гръмне? И по-спокойно. :)

Lucho
01-05-2009, 14:53
Я им направи един клип,и заложи капан с твоя съученичка.
Например имате домашно както е в случая.Сюжета е еднакъв - текста различен...правиш видео...целият клас вижда как твоето го отказва,на приятелката ти пише 6 и бам - при директорката !
Не подейства ли - бам, vbox7 !
От там-натам ти е ясно ! :)

Dundy
01-05-2009, 15:37
ти в испанската,а?На тия не им се връзвай от тфа даскало явно има разни откачени даскалки,така че спооок.А ти кой клас си??

DieselBlood
01-05-2009, 17:20
Стани и и изпери един тиган в главата

AFT
01-05-2009, 18:33
Колкото и да ти е неприятно, проблемът до голяма степен е в теб. Ако си знаеш уроците всеки час, ако винаги имаш домашна и въобще си изрядна в часовете и', тя няма как да не ти пише хубава оценка. Според мен няма смисъл да се опитваш да се заяждаш с нея или нещо подобно, защото е по-вероятно тя на теб да ти вгорчи живота, отколкото ти на нея. ;д

alwaysnforever
01-05-2009, 20:04
такива даскали са на всякъде :shock: :-x :-x ..тая година такива смотани учители ни се паднаха,че няма на къде по-зле! :x
Ако се оплачеш на директора според мен нищо няма да постигнеш..нейната дума вс. твоята :? говори с родителите си и да отидат в училище..иначе не знам какво да те посъветвам,ако наистина слушаш в час и отнасяш крещенето и упреците без причина... :? :? ..аман от такива "учители"!

carinaNebula
01-06-2009, 12:25
мойта пък тъпата по китайски цял срок дъвчем едно и също,днеска бях напрага да ревна от яд.

andrags
01-06-2009, 13:10
Малее тая е мн зле ваща... аз една само че в квартлното училище направо я побърках... изпивам 500 мл кола и се оригвам и и викам госпожо пздрав за вас и така... мн се ебавах с даскалката и накрая и тя не ме занимаваше да ми пише 2ки-3ки (апак аз са късах да уча) и тя за 1я срок ми писа 5 после 6 и имах 6 ама айде :D и това е начин.. не спирай да ги ебаваш ;)

sladkata_presi
01-06-2009, 15:32
Абе какво им обръщате внимание на тея скапани даскали бе?!Те почти всички са така-търпиш и пак търпиш :? ще се стараеш да не им обръщаш внимание и ще вземаш участие

BladeDancer
01-06-2009, 16:07
наговаряте се целия клас и правите гадости през часа видими да и покажете че не я харесвате да я ядосвате каквото и да прави вие на пук !
имах същия проблем реши се ! ( даскалката отиде в болница :D )

ToniStoraro
01-06-2009, 17:19
Имаме една, по-точно имаХме щото ни я смениха. По-точно ние я накарахме да си иде. Какво направихме. НУЛЕВ респект. ГАВРА с нея. АРОГАНТНО държание. Естествено, бяхме обяснили проблема на класната, която също не я харесваше. Правихме я на идиот известно време, от тази година вече ни е друга :D

Nitroglycerin
01-06-2009, 17:46
Купи си автомат Калашников безотказно решава проблемите. :D :D :D


Сега по сериозната част ми нищо не може да направиш и мойте даскали са некви ненормалници поне средната възраст е 35-40 а не като в миналото даскало некви бабки полвината на хормонални терапии и не могат да си здържат нервите.

portykalche
01-06-2009, 20:52
наща по История е самия дявол.напрау...ужас.в понеделник (първия ден на училище след ваканцията ме дигна на един жъпрос ма аз нищо нз и другите също с малки изключения,тя знаеше че едвали сме учели и ни каза че няма д аиспитва.и аз нш не казах и по едно време кът почна-Сашке ама ти ко зе да са теглиш назад,що си толкова затворена не дигаш ръка даже не ме поздравяваш кът ме срешнеш минаваш кът транзит,изживяваш ли нещо и дрън дрън...
аз тъй са ядосах.мислех да и кажа нещо ма си реках да си премълча че не са зн ко може да стане...
1-во на нея кво и влиза в работа аз как си живея живота :x
за едно здр пуу ше умре за тва здрасти.ми не дигам ръка щот низнам 8-) пък и аз съм си затворен човек но не прекалено.живея си собствен свят и тва ми харесва.мн рядко дигам ръка,понякога щот незнам,понякога щот не съм сигурна в отговора си.но тва си е моя грижа за кво се меси.даже няколко пъти ме питаше-Аз страшна ли съм какво? не ме харесваш ли-и т.н
ам да страшна е за мене 8-) и не понасям характера и.
ама аз и отговарям-аа...не не сте страшна и т.н
аз ако и кажа кво мисля за нея..оле майко :shock: :lol:
дявол в женски дрехи :D
има мн неща които е казвала и правила ама в момента не са сещам за нш.

пък и аз не мога да се променя колкото и да искам винаги ще си остана такава каквато съм :)

LittlePrincess
01-07-2009, 13:18
И господина ми по испански ни нарича 'говеда', 'изчадия адови' и т.н., но това не ни пречи.

happy_cute
01-08-2009, 17:11
ти в испанската,а?На тия не им се връзвай от тфа даскало явно има разни откачени даскалки,така че спооок.А ти кой клас си??
10д

kuklichka_bg
01-08-2009, 20:16
пфф мене колко ме дразнят.Има една дето за една дума пише 6 мене 2часа ме тормози :x Просто......имат си любимци от класа е периодично им пишат 6

vampirekiss
01-09-2009, 18:44
Офф то и аз имам една тъпа даскалка,която ме е яд да я гледям.Просто я мразя!Аз цял час си пиша и не преча,не съм от много бърборещите,но се случва да кажа по някоя дума и тя като ми викне насреща и почва да ме плаши и си мисли,че е много велика.Има 3 момчета,който не млъкват,но те са й любимците и на тях и дума не казва за това.Те може по цял час да се лигавят и да правят каквото си иска,а накрая все аз съм крива.Другото е,че не съм толкова зле с материяла и имам вярни домашни,но все ми натяква,че нищо не знам.

Е да ти кажа на последък просто си мълча и като ме пита нещо отговарям и не ми пука.Нека ме плаши-може да опаши само гаргите по жиците около доскалото.Като съм си в къщи или извън даскало,когато се сетя за нея и теглям по една.А какво и мисля и пожелавам просто дори и 1 да се сбъдне,то ще й е достатъчно за доста години напред.Повечето доскали са или пълни чикита или комплексари.Е моята е 2 в 1.От начало й се вързвах,но не си струва да се занимаваш с комплексари.Е кафти се получава и на моменти и на мен ми е супер гадно,но не си струва да се хабиш

nefchi_bs
01-09-2009, 19:23
И мойта е същата пълен игнор в часовете й и кът ти каже нещо да добре госпожо така е и не се занимавай 8)