PDA

View Full Version : в мен ли е проблема



_mimi7y_
12-13-2008, 17:42
здравейте на всички
реших да пусна тази тема понеже днес осъзнах че нямам приятели... има няколко човека с които си говоря малко но не мога да ги нарека приятели .. нямам с кого до споделям с кого да излизам и ми е мн гадно ...в момента съм в депресия защото неска като си чатих с едно мое бифше с което пак са харесваме и нещо беше станало на въпрос и той ме пита "абе ти не излизаш ли" и с тоя въпрос просто ме разби.. та искам да ви питам дали аз съм виновна или в днешно време няма истински приятели ? защото ми е наистина мн гадно .. все пак секи има нужда от поне един приятел който да му е упора в живота

Tienji
12-13-2008, 17:57
ами мисля ,че има някой който ти е истински приятел и ако си готова и ти да си такава за този човек ще имаш с кой да излизаш и на кой да споделяш, а ако не - стани ти истински приятел на някого и се надявай той да го оцени 8)

BqlaLiniq
12-13-2008, 17:58
От къде си?
Еми донякъде проблема е в теб, но от друга страна в днешно време истинските хора са малко..може би в твоя клас няма такива ;)

_mimi7y_
12-13-2008, 18:08
От къде си?
Еми донякъде проблема е в теб, но от друга страна в днешно време истинските хора са малко..може би в твоя клас няма такива ;)
от малък град съм не искам да казвам кой е понеже може някой мой познат да е в форума

Tienji
12-13-2008, 19:21
направо си кажи ,че си от ямбол или Сливен :)

_mimi7y_
12-13-2008, 19:32
направо си кажи ,че си от ямбол или Сливен :)
не съм от нито един от тея градове ама не може ли да обсъждаме проблема а не това в кой град живея

Tompson92
12-13-2008, 20:12
И аз съм така в момента.Наскоро се преместихме в столицата и просто някакси настроението ми се скапа отсякъде.Загубих всичките си приятели,не познавам никого,няма с кой да излезна и просто много яко съм се сдухал.Тъй че може да се каже че съм в твоето положение.А що се отнася до истински приятели,има но трудно се намират и лесно се губят :(

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 20:31
И аз съм така в момента.Наскоро се преместихме в столицата и просто някакси настроението ми се скапа отсякъде.Загубих всичките си приятели,не познавам никого,няма с кой да излезна и просто много яко съм се сдухал.Тъй че може да се каже че съм в твоето положение.А що се отнася до истински приятели,има но трудно се намират и лесно се губят :(Аз съм третия,в същото положение като вас с изключение че имам приатели но от други градове.А тук само на даскало съм по добре,иначе нямам приятели с които да излизам,да се забавлявам и наистина е много депресиращо,и приятелка като си нямам ефекта е още по голям, понякога искам и да умра но уви не се изпалнява желанието ми.Зяседнал живот водя,а на вас ви пожелавам късмет и да се сдобиете с истински приятели.

_mimi7y_
12-13-2008, 20:47
И аз съм така в момента.Наскоро се преместихме в столицата и просто някакси настроението ми се скапа отсякъде.Загубих всичките си приятели,не познавам никого,няма с кой да излезна и просто много яко съм се сдухал.Тъй че може да се каже че съм в твоето положение.А що се отнася до истински приятели,има но трудно се намират и лесно се губят :(Аз съм третия,в същото положение като вас с изключение че имам приатели но от други градове.А тук само на даскало съм по добре,иначе нямам приятели с които да излизам,да се забавлявам и наистина е много депресиращо,и приятелка като си нямам ефекта е още по голям, понякога искам и да умра но уви не се изпалнява желанието ми.Зяседнал живот водя,а на вас ви пожелавам късмет и да се сдобиете с истински приятели.
за смърт дори не съм си и помисляла защото според мен живота е най важното нещо на света да имаш свободата да живееш ... благодаря за пожеланието и ти пожелавам и на теб да откриеш истински приятели.. на мен сега поне има 1 човек който до ме укоражава .. надявам се да открием всички хора които ни разбират...подкрепят и обичат такива каквито сме

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 21:27
И аз съм така в момента.Наскоро се преместихме в столицата и просто някакси настроението ми се скапа отсякъде.Загубих всичките си приятели,не познавам никого,няма с кой да излезна и просто много яко съм се сдухал.Тъй че може да се каже че съм в твоето положение.А що се отнася до истински приятели,има но трудно се намират и лесно се губят :(Аз съм третия,в същото положение като вас с изключение че имам приатели но от други градове.А тук само на даскало съм по добре,иначе нямам приятели с които да излизам,да се забавлявам и наистина е много депресиращо,и приятелка като си нямам ефекта е още по голям, понякога искам и да умра но уви не се изпалнява желанието ми.Зяседнал живот водя,а на вас ви пожелавам късмет и да се сдобиете с истински приятели.
за смърт дори не съм си и помисляла защото според мен живота е най важното нещо на света да имаш свободата да живееш ... благодаря за пожеланието и ти пожелавам и на теб да откриеш истински приятели.. на мен сега поне има 1 човек който до ме укоражава .. надявам се да открием всички хора които ни разбират...подкрепят и обичат такива каквито смеБлагодаря за пожеланието е тва за смъртта ми минава де,то и от други проблеми такова ми е желанието но ако го изпални дългокосия отгоре иначе аз няма се заема.Поздрави.

AFT
12-13-2008, 21:28
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.

_mimi7y_
12-13-2008, 21:36
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъра

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 21:44
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъраСигурна е имала мен предвид,пише все тапотии некой с голема резачка я е оправил и е полудяла.

_mimi7y_
12-14-2008, 08:53
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъраСигурна е имала мен предвид,пише все тапотии некой с голема резачка я е оправил и е полудяла.
:lol: кефиш ме.. пич си

dreme_mi_kopelle
12-15-2008, 20:34
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъраСигурна е имала мен предвид,пише все тапотии некой с голема резачка я е оправил и е полудяла.
:lol: кефиш ме.. пич си///Благодаря и ти ме кефиш.







MonstaBlokaz.

sweetsunshine
12-15-2008, 22:56
За приятели аз имам,на даскало си се чувствам много добре говорим си има хора с който мога да спеделя това онова,но преди време имах до ста добри отношения с 2 момичета,с който излизахме почти всеки ден и сега ми е малко странно като няма с кой да излизам всеки петък и даже и другите дни.

Преди време се бях изпокзрала със едни кифли,но се оказа,четяхната компанийка едва ли не се движи със всички други от обкръжението ми е много тъпо така,защото всички стават едни и просто е трудно да намериш други готини приятели...

AFT
12-17-2008, 19:28
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъраСигурна е имала мен предвид,пише все тапотии некой с голема резачка я е оправил и е полудяла.


Малоумник, не се занимавай с мен, 'щото ми е само до твоите глупости. К'во се правиш на интересен пред глупавите пикли, толкова ли си смотан. Леле, големия гъзар, не му пука за нищо.. -> най-големият виц.


Авторке, говоря за това, че ти си осъзнала своя проблем (липсата на приятели), но все пак седиш във форумът и очакваш ние да ти кажем нещо..?! Искаш да дойда до вас и да ти намеря приятели ли?! Форумът е тук, за да ПОМАГАМЕ. А ти знаеш проблема, знаеш как да го разрешиш и остава само да го оправиш. Нашата роля каква е?
Писна ми от такива като теб, дето все чакат всичко на готово. Оо, или мислиш, че проблемът не е в теб и просто чакаш и друг да го каже? В теб е. Няма човек, който да е толкова различен от останалите, та поне с един да не може да се сближи. Ама да, стой си тук и мрънкай, то така става.

Rza
12-17-2008, 19:32
dai si skype i sha si stanem fr (nod) :smt023 :smt023

LittlePrincess
12-17-2008, 19:38
Проблема е в теб.Според мен си прекалено затворена и трябва да го даваш малко по-диво.Не очаквай истинските приятели да дойдат след като сте си казали няколко думи,още по-малко ако не излизаш. ;)

Rofl4e
12-17-2008, 20:32
Приятелите останаха малко има само интереси в днешно време!

_mimi7y_
12-18-2008, 11:38
Как така 'в днешно време няма ли приятели'?? Хората не се променят, само обстоятелствата. И да, има истински приятели, но пред компютъра трудно ще ги намериш.
аз да съм казала че искам да ги намеря като седя пред компютъраСигурна е имала мен предвид,пише все тапотии некой с голема резачка я е оправил и е полудяла.


Малоумник, не се занимавай с мен, 'щото ми е само до твоите глупости. К'во се правиш на интересен пред глупавите пикли, толкова ли си смотан. Леле, големия гъзар, не му пука за нищо.. -> най-големият виц.


Авторке, говоря за това, че ти си осъзнала своя проблем (липсата на приятели), но все пак седиш във форумът и очакваш ние да ти кажем нещо..?! Искаш да дойда до вас и да ти намеря приятели ли?! Форумът е тук, за да ПОМАГАМЕ. А ти знаеш проблема, знаеш как да го разрешиш и остава само да го оправиш. Нашата роля каква е?
Писна ми от такива като теб, дето все чакат всичко на готово. Оо, или мислиш, че проблемът не е в теб и просто чакаш и друг да го каже? В теб е. Няма човек, който да е толкова различен от останалите, та поне с един да не може да се сближи. Ама да, стой си тук и мрънкай, то така става.
нямам намерение да тръгвам да ти отговарям на всички въпроси и да ти се обеснявам.. исках съвет ..нищо повече ..не да ме упреквате и да ми се зверите.. няма да коментирам и това че ме нарече глупава пикла.. по добре не пиши повече в тази тема..ясно е че ти не си тук за да ПОМАГАШ...

_mimi7y_
12-18-2008, 11:41
Проблема е в теб.Според мен си прекалено затворена и трябва да го даваш малко по-диво.Не очаквай истинските приятели да дойдат след като сте си казали няколко думи,още по-малко ако не излизаш. ;)
въобще не съм заторена .. приятелка съм с всички момчета от класа... но не сме такива приятели да си споделяме.. да си даваме съвети и такива неща.. само се забавляваме.. :)

Crush
12-18-2008, 13:37
Лоши хора няма, има лош подход към хората! Или смени подхода или търси хора, които ще се очароват от сегашното ти аз. препоръчвам ти втория вариант. Поне ще си тази, която си сега. Успех също ти пожелавам :)

Mi6inka
12-18-2008, 15:09
по-гадно е когато имаш най-добър приятел (което търсиш) и всичко ви е общо и сте абсолютно неразделни (говоря за приятелсвто като по филмите,на което всички завиждаха и се възхищаваха) и в един момент въпросния "приятел" те зае*ава за нещо което.... даже не ти е минавало през ум ,че може да те заебе за такова нещо.... Тааа мисълта ми е ... живота ни учи.... не бързай да си пожелаваш приятели... имай хора с които да си излизаш да (намери такива хора),общувай ... но не се отдавай в дадено приятелство ,защото рано или късно става нещо.... и ще съжеляваш още повече.... не искам да бъда писимистично настроена,но живота е такъв,точните и истиснки хора са изключително малко и в повечето случеи са хора,които най-малко предполагаме че може да общуваме с тях... Желая ти Успех,ии когато искаш да споделиш нещо за приятелството спокойно можеш да ми пишеш ЛС,това ми е мн спец тема ;) УСпех!

_mimi7y_
12-18-2008, 15:18
по-гадно е когато имаш най-добър приятел (което търсиш) и всичко ви е общо и сте абсолютно неразделни (говоря за приятелсвто като по филмите,на което всички завиждаха и се възхищаваха) и в един момент въпросния "приятел" те зае*ава за нещо което.... даже не ти е минавало през ум ,че може да те заебе за такова нещо.... Тааа мисълта ми е ... живота ни учи.... не бързай да си пожелаваш приятели... имай хора с които да си излизаш да (намери такива хора),общувай ... но не се отдавай в дадено приятелство ,защото рано или късно става нещо.... и ще съжеляваш още повече.... не искам да бъда писимистично настроена,но живота е такъв,точните и истиснки хора са изключително малко и в повечето случеи са хора,които най-малко предполагаме че може да общуваме с тях... Желая ти Успех,ии когато искаш да споделиш нещо за приятелството спокойно можеш да ми пишеш ЛС,това ми е мн спец тема ;) УСпех!
мен вече са че заебавали .. най добрата ми фр ме остави зарад някво момиче с което каза че имали общи интереси .. и тя беше единствената ми фр ..

_mimi7y_
12-18-2008, 15:18
по-гадно е когато имаш най-добър приятел (което търсиш) и всичко ви е общо и сте абсолютно неразделни (говоря за приятелсвто като по филмите,на което всички завиждаха и се възхищаваха) и в един момент въпросния "приятел" те зае*ава за нещо което.... даже не ти е минавало през ум ,че може да те заебе за такова нещо.... Тааа мисълта ми е ... живота ни учи.... не бързай да си пожелаваш приятели... имай хора с които да си излизаш да (намери такива хора),общувай ... но не се отдавай в дадено приятелство ,защото рано или късно става нещо.... и ще съжеляваш още повече.... не искам да бъда писимистично настроена,но живота е такъв,точните и истиснки хора са изключително малко и в повечето случеи са хора,които най-малко предполагаме че може да общуваме с тях... Желая ти Успех,ии когато искаш да споделиш нещо за приятелството спокойно можеш да ми пишеш ЛС,това ми е мн спец тема ;) УСпех!
мен вече са че заебавали .. най добрата ми фр ме остави зарад някво момиче с което каза че имали общи интереси .. и тя беше единствената ми фр ..

Skype313
12-18-2008, 21:56
smqtai kolko tie bila nai dobra Fr shtom te e zaebala... istinskite priateli sa vechni za men..

zwezdichkaTa
12-19-2008, 10:47
споко и аз съм така..да не ти пука :wink: това е само определен период от време после ще отмине :)

Bursted
12-19-2008, 20:09
И аз съм така в момента.Наскоро се преместихме в столицата и просто някакси настроението ми се скапа отсякъде.Загубих всичките си приятели,не познавам никого,няма с кой да излезна и просто много яко съм се сдухал.Тъй че може да се каже че съм в твоето положение.А що се отнася до истински приятели,има но трудно се намират и лесно се губят :(

gree_girl
12-19-2008, 20:36
Аз съм на принципа, че човек има много познати, но един приятел. Хората, с които излиза на кафе, пише си по скайп, лафи си, ги слагам в графата познати. Приятел за мен е чоек, на когото споделям, той знае всичко за мен и не ме заебава. Но като начало с тези, с които си лафиш през почивките ги питай дали искат на кафе ... предложи на някой познат да излезете, защото ако ти не направиш нещо другите няма да ти помогнат.

InVic7us
12-19-2008, 20:42
и аз съм си задавала тоя въпрост, в клас с най-много 7-8 човека да говоря.. еми ебати всички толко двулични.. :x

In4iTu_
12-20-2008, 11:22
Просто излез и потърси хора, с които можеш да излизаш, да се забавляваш..постепенно те ще станат твои приятели, или поне някои от тях. Честно казано не съм съвсем наясно как става това, тъй като с моите приятели, имам предвид истинските, съм откакто се помня...и всички други хора, които навлизат в живота ми стават просто мои познати.