PDA

View Full Version : дали да тръгна с негър



IZILOVE
12-13-2008, 18:24
s edno momche ot skype si chatim ot godina i polovina i postoianno si pishem i mnogo dobre se raZbirame niakak si useshtam che mejdu nas bi se razvila dosta dalga strastna i romantichna liubov zashtoto i dvamata mnogo si dopadame :) no problema e che e negar i se pritesniavam che nikoi niama da odobri tova i vsichki shte mi se prismivat .. spored vas tolkova li e losho ako hodia s negar ..kakvo mislite za tiah

D0ll
12-13-2008, 18:30
ако наистина си допадате и искаш да си с него ко ти пука ко ще каза другите, аз пък мн ги харесвам негрите :D ама виждали ли сте се??

mArMaLaDkA
12-13-2008, 18:31
Ти за негрите остави...Ние мислим,че си адски глупава,за да градиш някакви планове с човек,който дори и не си виждала.Спри да си прекарваш годините в чат с някакви типове по Скайп или Мирк,а излез и виж реалността. ;)

MakeMeFeel
12-13-2008, 18:32
А ако не сте се виждали .. откъде знаеш , че е негър а не е примерно Бай Пешо от Кудкудяково , който докато си пише с тебе лъска ?! 8-)

xpici
12-13-2008, 18:33
Боже, ако мислиш че си допадате и т.н какво те интересува, че е негър, китаец или къвто и да е :)
Не гледай мнението на другите, дръж си на твето !
Все пак ти ще си с него, не те, такаче ! :)

xpici
12-13-2008, 18:34
Ти за негрите остави...Ние мислим,че си адски глупава,за да градиш някакви планове с човек,който дори и не си виждала.Спри да си прекарваш годините в чат с някакви типове по Скайп или Мирк,а излез и виж реалността. ;)

И това е така !! :)

chaos_
12-13-2008, 18:37
Аз имам един познат негър и повярвай ми ,като човек се сприятели и поговори ,цвета на кожата изобщо не му прави впечатление. :wink:

SunFl0w3r
12-13-2008, 18:44
А ако не сте се виждали .. откъде знаеш , че е негър а не е примерно Бай Пешо от Кудкудяково , който докато си пише с тебе лъска ?! 8-)

:lol: :lol: :lol:
Mi ima logika,ama poneje i az imam podoben problem i znam 4e kogato 4ovek i vluben ne mu puka ti prepora4vam da si s nego 6tom se obi4ate bez da ti puka kakav e :-P

pandelka
12-13-2008, 19:02
недей .

Kostadin_682
12-13-2008, 19:03
недей .
+1
П.С не че съм расист .. ама ... май няма да се получи

thepekan
12-13-2008, 19:06
em tva, che drugite nqq da go odobrqvat si e za tqhna smetka, pri polozhenie, che ti taka iskash, deystvay
az imam nqkolko poznati negri sa mn gotini i sveji hora

AFT
12-13-2008, 19:07
Ако беше циганин, турчин или нещо подобно, щях да ти кажа да не тръгваш с него. Обаче негрите в сравнение с тях са къде къде по-добре. Ама слушай ся... не трябва толкова да се влияеш от чуждото мнение. Защото сега някой ще ти каже да не се занимаваш с него, но довечера ще отиде да си прави кефа, а ти ще киснеш сама, вместо да си с човека,който харесваш/обичаш/квото там изпитваш. Някъв супер тъп пример дадох, ама дано си разбрала каква беше идеята.

alkobalko
12-13-2008, 19:08
Ти на колко си? А той? Виждали ли сте се?

kobrichka
12-13-2008, 19:39
Ти на колко си? А той? Виждали ли сте се?

Много удачно зададени въпроси.

beachy_bunny
12-13-2008, 19:55
oх най-много мразя някой да моли за съвет да пусни тема ... и после дори да не погледна какво са му отговорели ...

F_CK_all_I_need_is_U
12-13-2008, 19:58
Виждали ли сте се???

beachy_bunny
12-13-2008, 20:01
Виждали ли сте се???
ох 100 пъти вече питате няма отговор ....

zaraaa
12-13-2008, 20:07
Ти на колко си? А той? Виждали ли сте се?

Много удачно зададени въпроси.

+1236547

aciko
12-13-2008, 20:31
Ако искаш голяма патка,негъра е решението 8-)

IZILOVE
12-13-2008, 21:05
ami ne sme se vijdali sega shte ni e za prav pat no sme se gledali po kamerite ..... az sam na 15 , toi - na 16

Lady_AMG
12-13-2008, 21:19
Миличка, няма нищо лошо да си с чернокож, но остави грозната дума, която си използвала, много е обидна и ако я кажеш пред него няма да го видиш повече...

SexualHealing
12-13-2008, 22:26
Би ли споделила как се казва? Техните имена мн ме кефят!

beb4yy
12-13-2008, 22:32
А ако не сте се виждали .. откъде знаеш , че е негър а не е примерно Бай Пешо от Кудкудяково , който докато си пише с тебе лъска ?! 8-) :lol: :lol: :lol:

axis
12-13-2008, 23:27
НЕЕЕЕ в никъв случаййййй

иначи не само той ами и ти сте за газовата камера :smt076 :x

BaiToq
12-14-2008, 08:46
s edno momche ot skype si chatim ot godina i polovina i postoianno si pishem i mnogo dobre se raZbirame niakak si useshtam che mejdu nas bi se razvila dosta dalga strastna i romantichna liubov zashtoto i dvamata mnogo si dopadame :) no problema e che e negar i se pritesniavam che nikoi niama da odobri tova i vsichki shte mi se prismivat .. spored vas tolkova li e losho ako hodia s negar ..kakvo mislite za tiah
Може и да има голяма патка.
Ама може и да няма 8-)

make_me_love_you
12-14-2008, 09:11
Би ли споделила как се казва? Техните имена мн ме кефят!

^^ Познавам един който се казва Исаак Принц :razz: :razz:

А по темата - НЕДЕЙ ! ;)

mynichka
12-14-2008, 09:12
Ти за негрите остави...Ние мислим,че си адски глупава,за да градиш някакви планове с човек,който дори и не си виждала.Спри да си прекарваш годините в чат с някакви типове по Скайп или Мирк,а излез и виж реалността. ;)
права !

lovetanya
12-14-2008, 09:24
Мале доста расисти си имаме. Иначе няма никакъв проблем да ходиш с черен, и както каза някой по-горе не е много добре да го наричаш с думата негър. Хич да не ти пука за другите! :)


П.С. Малееее тооолкова са сладки... :oops:

GabisiTa
12-14-2008, 09:26
ami ne sme se vijdali sega shte ni e za prav pat no sme se gledali po kamerite ..... az sam na 15 , toi - na 16

Преди да прочета това щях да ти кажа, че не виждам проблем в това, че е негър, но сега... по-добре изчакай да се видите на живо, да се опознаете така и тогава вече си реши :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-14-2008, 09:31
Недей.Самият факт,че питаш някфи напълно непознати в някъф форум за такова нещо говори сам за себе си.Ако искаше да ходиш с него,нямаше изобщо да се замисляш,най-малкото пък да питаш нас.И не го наричай "негър",защото за тях това е обида.

Slave4You
12-14-2008, 10:08
Според мен не трябва да те притеснява това, че е негър, а по-скоро това, че градиш планове за бъдещето с някой, който даже не си виждала и "усещаш" че мн мн си допадате, само по разговори в скайп :? Не ти пречи да излезеш с него, но недей да имаш големи надежди за нещо, което даже не е в реалността, защото скайп може да лъже мн яко ;)

6o6kotooo
12-14-2008, 10:46
абе момиче кфо ти пука за другите важната си ти не те щом го харесваш и мислиш че ще станат нещата заеби че е негър хахах нали и те са ''хора'' :D да де

Vesk0u
12-14-2008, 17:16
Според мен няма нищо лошо, защото негрите нямат НИЩО, абсолютно НИЩО общо с циганите или турците.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-14-2008, 21:48
аз излизах с негърче ... не издържахме дълго 1 2 седмици наи много .. просто имат някаква тотално различна култура от нас и е МНООГО различно а и аз самата се чувствах странно с него и веднага след първата седмица спря да ме кефи .. даже нещо повече .. .. стана ми гнусен въпреки че до прди седмица ми беше голям сладур ... сега нито искам да виждам нито да говоря с някои черен камо ли пък да ми е гадже... нооооо това е мен.. ако теб те кефи даваи .. ако не ти хареса сама ще се опариш :)

stop_looking_at_me
12-15-2008, 00:10
Имам толкова много да кажа по тази тема. Два пъти вече си пиша поста и пак го изтривам.

Имах едно гадже - чернокож. Много ме е яд, защото го нараних и просто не мога да си простя. Лъжех го и той знаеше, и виждах че го боли и пак продължавах. Когато първо се преместих в Америка, той ми стана първото другарче. Културен, не е от гетото... просто страшно мил. Харесах си го мн ясно, но си имаше приятелка която също беше и моя мн добра приятелка. ВИждаше се че той определено не е безразличен, и после като тръгнахме след години сам ми го каза. А аз за да не се наранявам се отдръпнах, станах приятелка с други хора и тези ги "отписах" от живота си. Миналата година, пак се сблъскахме с него, имахме 1 час по английски заедно. Много се потруди за мен, чак се стигна да ми пее някви любовни песни в час, да ме убеждава че иска да е с мен, а аз го карах да прави какво ли не, чак ми е писал домашното ахахаха. Много го разиграх ама му дадох шанс. Притеснявах се от хорското мнение, но ни приеха. За краткото време в което бяхме заедно бих казала че това беше най-романтичната връзка която съм имала. Винаги малки изненади, винаги да ми угажда... всичко беше невероятно!!! НО, аз прецаха всичко, не забравих своето миналото, бях влюбена в друг и разбих сърцето му. В началото на тази година, като разбрахме че имаме математика заедно, на следващият ден вече си беше сменил програмата, само за да не е в един клас с мен. Сега сме само на "hey" но просто виждам погледа му, и винаги ми става кофти. Сега осъзнавам че съм загубила един невероятен човек.

И така, не, не са различни. Винаги можеш да попаднеш на кретени, но това не зависи от цвета на кожата. Примерно този за който казах е бил най-добричкият приятел който съм имала като го сравниш с другите (всички бели).

А до колкото се сещам, имаше някакъв пост в който някой споменаваше че сте за газовата камера. Искам да кажа, че по-жалък човек от него не знам да има. В кой век живееш? или просто Адолф Хитлер ти е бил прядодо? Много сте зле като се изказвате така расистки и злобно! Но в България това се очаква, още няма толерантност към другите раси (не включвам циганите, аз тях не ги приемам). Не че в Америка има, расистите тук поне се прикриват. Пък и си избраха черен за Президент.

Преследвай това което искаш. Ако можета да сте заедно, но на живо... защо не? Иначе, не вярвам във "връзките" по интернет. Та то това връзка ли е изобщо?


пс: имат невероятни тела! :oops:

stop_looking_at_me
12-15-2008, 00:29
пс: имат невероятни тела! :oops:

Е да, генетично им е заложено...
стотици поколения са скачали от дърво на дърво като маймуни, работата по кафените и памукови плантации също си е казала думата....кво друго може да се очаква.... :)

мда, съгласна съм че е от гените. Но на всички нас предците ни са "скачали като маймуни от дърво на дървo" и са били чернокожи ако се вярва на теорията на Дарвин. :) "survival of the fittest" Но да не се впускаме в подробности. Факт е че не са по-нисши от нас, белите. По никакъв начин не ги превъзхождаме и обратното. Това че белите са ги използвали като роби поколения наред, доказва колко викомомерни са били, и още са някои. Всички сме хора, няма смисъл да се делим по цветове на кожата. Което подкрепя мнението ми за този който спомена "газовите камери" :)

И на всичкото отгоре са много весели, душата на компанията. И добре тацуват :-D

stop_looking_at_me
12-15-2008, 01:10
пс: имат невероятни тела! :oops:

Е да, генетично им е заложено...
стотици поколения са скачали от дърво на дърво като маймуни, работата по кафените и памукови плантации също си е казала думата....кво друго може да се очаква.... :)

мда, съгласна съм че е от гените. Но на всички нас предците ни са скачали като маймуни от дърво на дървo и са били чернокожи ако се вярва на теорията на Дарвин. :)
"survival of the fittest"

много хора вече отричат теорията на дарвин..

Тласък на развитието на негроидната раса дават колонизаторите. Ако европейски крак не бе стъпил в централна и южна африка, ония още щяха да ядат бананите от някой клон

Тласък на развитие, е много силно казано. Ако това да експлоатираш големи и малки от изгрев до залез, в продължение на целия им живот и да ги караш да живеят като кучета без каквито и да е права, да ги продаваш и купуваш и да правиш бизнес от това, а те да измират по какъв ли не начин... ако това е представата ти за развитие не знам.... но вече се отдалечаваме твърде мноооого от темата. За мен те са равни и поддържам "biracial relationships"

hooliganka89
12-15-2008, 06:04
И аз познавам чернокожи макар,че повечето от тях са момичета.
Останала съм с много хубави впечатления от тях,но все пак аз не бих имала връзка с чернокож,не знам защо,но знам,че не бих имала.
Това е моето лично мнение.

_M1rkA6t0_k0tI_
12-15-2008, 06:30
недей да се влияеш от чуждото мнение :) мен ме е харесвал негър и са ми се смяли .. на мен не ми пукаше (различно е да):) това ,че е негър не го прави различен човек :) щом не ги делиш на бели и черни значи не ти е проблем да ходиш с него :) не смятам че трябва да има расизъм на тоя свят ..

_M1rkA6t0_k0tI_
12-15-2008, 06:30
недей да се влияеш от чуждото мнение :) мен ме е харесвал негър и са ми се смяли .. на мен не ми пукаше (различно е да):) това ,че е негър не го прави различен човек :) щом не ги делиш на бели и черни значи не ти е проблем да ходиш с него :) не смятам че трябва да има расизъм на тоя свят ..