PDA

View Full Version : Вероятно поредната безсмисл.тема за момиче с разбито сърце..



let_me_be
12-13-2008, 19:09
Добър ден на всички.Започвам направо с историята...на 17 години съм,за тези 17 год може да се каже,че съм видяла и изпитала доста...Наранявали са ме 2 пъти много,много болезнено...Първият път момчето беше много по-голямо от мен и по стечение на обстоятелствата се разделихме...И втората...Запознах се съвсем случайно с момче,живеещо далеко от мен,което беше дошло за няколко дни в моя град...В началото чат,разговори по тел-а постоянно...За убиване на време поддържах тази връзка..Общо взето телефонна любов.В един момент осъзнах,че той е станал част от ежедневието ми.Чувствах,че и аз съм за него това,което е той за мен.Всичко беше толкова идеално и красиво.Реших,че трябва да го вида отново и ще направя всичко вэзможно това да се случи....Е,успях....15 дни бяхме заедно,но 2 седмици преди да се видим,усещах,че има нещо....самото държание беше по-различно,казах си "сиг му липсва присъствието ми,като отида вс ще е ок"....Видяхме се и всичко беше като приказка.Така няколко дни неразделни,но....ностъпи момент(към края на престоя ми),в който започнахме да се караме постоянно...Попитах какво е станало,не получавах ясен отговор....Дойде и денят,в който трябваше да се прибирам,изпрати ме и тогава го попитах"чао или сбогом",отговорът беше,че ако зависи от него-чао...По пътя размишлявах и плаках много...чудех се ще се видим ли отново,колко време ще бъдем заедно,защо се карахме,къде е проблемът.След няколко дни съвсем случайно разбрах,че си има прятелка,която е била в чужбина,когато аз съм била с него.Изведнъж всичко се срина,загубих почва под краката си....Говорихме много каза ми,че му било липсвало постоянното ми присъствие,отговорих,че не ме пука,не желая да общувам повече с предатели,каза,че ме обичал,аз-"не,никога не си ме обичал,защото ако беше така,никога нямаше да постъпиш толкова долно,не ми звъниш повече,има на кого да звъниш,остави ме,ще се оправя".Смених си номера,скайпа...След около месец ми писа в един сайт за запознанства,че му липсвам и иска да бъдем поне приятели.Блокирах го!Как мога да бъда само приятелка с момчето,което обичам с цялото си сърце?!И така вече 5 месеца плача почти всяка вечер за един пикльо.Казват,че клин клин избива....Но не желая друго момче до себе си или по-скоро се страхувам,че ще ме нарани отново и няма да мога да го понеса.Нормално ми 5 месеца болката да не намалява??

SuperBadSuperFresh
12-13-2008, 19:13
мойта 5 месеца и започна да намалява (и добре че) ама ако питаш мен-нормално си е.ще ти мине,не се страхувай да допуснеш някой друг и...успех

CfEtii
12-13-2008, 19:15
Наистина тъжно..но помисли..струва ли си да си съсипваш живота заради един лъжец?Не..Не бива да мислиш,че пак ще те наранят..има и по-различни момчета..Не си съсипвай хубавите години..една врата се затваря,а друга-отваря..не гледай към затворената..айде мила и успех :)

MakeMeFeel
12-13-2008, 19:15
И аз съм така .. и аз точно от 5 месеца .. Това за времето , че лекува .. не мога да го разбера .. Болката никога не спира... спира да ти пука, че те боли .. ; )

Kostadin_682
12-13-2008, 19:17
И аз съм така .. и аз точно от 5 месеца .. Това за времето , че лекува .. не мога да го разбера .. Болката никога не спира... спира да ти пука, че те боли .. ; )
за голямо съжаление е така :(

zaraaa
12-13-2008, 20:24
Понякога години не стигат за да забравиш един човек, тъжно, но истина...не се отказвай обаче от Любовта и не се страхувай да допуснеш друг човек до себе си, защото не знаеш какво ще изпуснеш :) Успех :)