PDA

View Full Version : Откъде да сваля Microsoft Office pack 2002?



ludata_666
12-13-2008, 19:10
И помощ за курсовия проект по информатика някои може ли да помага върху Access ми е курсовата,ако има желаещи да помагат да пишат Моля Ви !

miroslavtn
12-13-2008, 19:18
от всеки тракер можеш да си свалиш офис пакет. а за курсовия ти проект сигурен ли си че е по информатика и то за access?? защото то не е към информатиката. но и да не съм прав кажи какво точно трябва да се прави и ще те насоча.

ludata_666
12-13-2008, 20:49
Искам да ми кажете откъде мога точно да си го сваля тоя пакет,ама Задължително да е на английски и да има Access видях в замунда и Арена,ама нещо не ми вършат работа от 2007 и от 2002 НА БЪЛГАРСКИ.Дай ми пример :-o :) !А за курсовия проект http://www.ue-varna.bg/bg/index.php?page=1542&course=1&spec=150&lform=1&disc=07095 тоест 3 таблици,3 форми,2 заявки,2 отчета вс т`ва в Access + др глупости и вс тряа си го измислим сами :o :-x :booooomb: !

miroslavtn
12-13-2008, 21:05
тази страница, която ми даде не ми помага особено но след като каза 3 таблици 3 форми 2 заявки и 2 отчета ми стане по-ясно. това сме го правили миналата година и мога да ти помогна но каква е точно задачата.
таблиците какви полета трябва да имат, от формите какво да се добавя и в кои таблици. и в отчетите какво да има и заявките за кои таблици да са. изтегли си пакета от замунда или арена има и на английски не си търсил изцяло. като си изтеглиш в word направи една схемичка какво точно трябва да има и я качи тук и дай линк да видя какво точно се иска и може да ти го направя тия дни ако съм свободен.

MakeMeLaugh
12-13-2008, 22:13
Zamunda.net
Arenabg.com

Пишеш и търсиш.. ;)