PDA

View Full Version : Как да го забравя?



nekfy_qko_be
12-13-2008, 19:18
Значи.. тая година някъде май месец.. тръгнах с едно момче, което ми беше безразлично, само че беше известна личност в нашто даскало... колкото повече време бяхме заедно се повече неможех без него.. като станаха 2 месеца.. той скъса с мен по неизяснени причини.. извъртя некфи истории че съм си играла с него.. после цяло лято не се бяхме виждали и тва повече ме нахъсваше да искам да сме пак заедно.. наскоро с него пак тръгнахме.. ама нещо не се получи.. след вр разбрах , че той е ходил по тва време с други 2 :-x ;( .. да ама май изпитвам... че мога да му простя.. а знам че нищо няма да стане.. как да го забравя..? :S pls pls чакам отговори..


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Kostadin_682
12-13-2008, 19:21
Значи.. тая година някъде май месец.. тръгнах с едно момче, което ми беше безразлично, само че беше известна личност в нашто даскало... колкото повече време бяхме заедно се повече неможех без него.. като станаха 2 месеца.. той скъса с мен по неизяснени причини.. извъртя некфи истории че съм си играла с него.. после цяло лято не се бяхме виждали и тва повече ме нахъсваше да искам да сме пак заедно.. наскоро с него пак тръгнахме.. ама нещо не се получи.. след вр разбрах , че той е ходил по тва време с други 2 :-x ;( .. да ама май изпитвам... че мога да му простя.. а знам че нищо няма да стане.. как да го забравя..? :S pls pls чакам отговори..
намери си с нещо да се занимаваш...

kobrichka
12-13-2008, 19:30
Как ние да ти кажем след като ти самата не знаеш какво искаш.Ако искаш да си с този човек му прощаваш и сте заедно без значение дали ще се получи или не.Не може да знаеш преди да пробваш.Изясни си ти самата какво искаш.Само едно доразбиране значи вие сте ходили и той дефакто ти е изневерявал с още две момичета,така ли?

nekfy_qko_be
12-13-2008, 19:40
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]

Kostadin_682
12-13-2008, 19:43
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]
еми значи не те заслужава... ако истински те обичаше.. нямаше да направи това ...

kobrichka
12-13-2008, 19:45
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]

Ми пак ти казвам,ако можеш и искаш да си с този човек прости му.
Лично аз не бих простила изневяра,за мен това е един вид предателство и лъжа,а в любовта няма място за нито едно от тези две неща,но разбира се това си е мое мнение.Ти сама трябва да решиш какво да правиш и помисли този човек заслужава ли прошката ти. Успех

zaraaa
12-13-2008, 20:19
Щом ти е изневерявал следователно не те обича истински и не те заслужава, за какво ти е да си с такъв човек, нима искаш да бъдеш лъгана в очите относно чувства и сама да се самозалъгваш, че всичко е наред. едва ли? Ако обаче искаш това, прости му, ако ли не, продължи Напред! А как да го забравиш - силна воля, и както казаха по-горе намери си нещо, с което да се занимаваш! Звучи клиширано, но времето Лекува!

pandelka
12-14-2008, 07:23
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]

Я го разкарвай тоя боклук...

gPa3HuTeJl
12-14-2008, 07:30
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]
еми значи не те заслужава... ако истински те обичаше.. нямаше да направи това ...

Велоко откритие !

П.С Поне при правенето на колата с виртуал тунинг да беше използвал бр1ш... да не се личи толко... 8-)

kindergarden
12-14-2008, 07:36
абе как може да говорите всички,че той не я заслужавал...та нали тя е тръгнала с него понеже бил известен в училището :-o еми то в живота всичко се връща...да си мислила преди да си започвала

nikitka_
12-14-2008, 18:25
Това,че си изневерил на даден човек,не винаги означава,че не го обичаш истински..
Амм по темата.. Аз ходех с едно момче повече от година и на края той ме заряза по най-гадния начин.Мислех си,че живота свършва без него,бях готова да му простя всичко,само да се върне при мен.И аз не знам как стана,но ревах в нас 2 дни и на третия бях като нова!Всичко е на психическа основа!Мисля,че така преодолях раздялата ни и осъзнах,че просто не си заслужава!Винаги,когато си помислех за него,си повтарях "Не е нещастно момичето,загубило любовта на един глупак!Нещастен е глупакът,загубил последния си шанс да стане човек!". Опитай и ти .. може да ти помогне :) Успех! :oops: :)

scoobydors
12-14-2008, 18:28
Няма все още измислена рецепта "Кака да го забравиш". Почвай да си внушаваш, че не го обичаш и, че не е за теб. 8-)

aciko
12-14-2008, 18:29
Да.. изневерявал ми е с още две момичета.. :([/b]
Ако не ги е клецал,не е никакво изневеряване 8-)

beachy_bunny
12-14-2008, 18:33
а пък ти к'фо праиш с него след като нямаш чувства ... т'фа не ми е ясно ... злеее ... аз ако бях на негово мяско щях да те набия :D как ще си играеш с чувствата на хората така бе момиче ... Следващия път преди да тръгнеш с някой само никой да не та бара в даскало ... и след като той ти " изневери " недей да пишеш тъпи теми щото е тъпо и само се излагаш по тоя начин моме :x

SoAfraid
12-14-2008, 19:29
Сядаш почваш да играеш супер марио и се вманиачаваш да стигнеш до последното ниво и ще си го забравила вече. :)

По темата. Като те гледам каква си хубавка можеш да си хванеш всяко едно момче не е нужно да се мъчиш с този които изобщо не те оценява. Успех ти желая всичко с времето си обаче. 8)

nekfy_qko_be
12-17-2008, 17:44
TFa 4e nemam 4ustfa ne e vqrno.. imam i nemoga da gi preodoleq.. i + tfa kato sam vi poiskala savet ne zna4i 4e se izlagam.. :@ nqkoi hora hi4 nemojete da razbirate drugite.. blq..
a na drugite ms.. ve4e opitvam da go zabraqm :D ot 4 meseca opitvam ama :D 8) she si opitvam :D

MakeMeFeel
12-17-2008, 17:45
Еми аз от 5 ; ) Welcome to the club 8)

nekfy_qko_be
12-17-2008, 17:48
da ama.. men hem me e qd na nego hem pak imam nekfi 4ustfa... skarahme sa s nego i toy ma blokira.. sled 2 4asa gledam 4e ma e deblokiral v Skype.. pitah go 6to toy vika taka... i sq toy men me e ostayl za speshni slu4ay kat ostane bes nikoy... ama vapreki 4ustfata mi ako poiska da se "saberem" she udari na kamak.. :D ...

П.П. - как се трият теми? :D