PDA

View Full Version : Това Сифилис ли е?



Karamel4e_to
12-13-2008, 19:46
znachi oshte ot kakto pravim sex s priqtelq mi sam zabelqzala che toi ima 2 beli topchenca ne sa mn golemi prilichat na gnoini papki nz chlena si kakvo e tova kajete mi i mojeli da mi stane neshto i na men


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

x3eme
12-13-2008, 19:48
znachi oshte ot kakto pravim sex s priqtelq mi sam zabelqzala che toi ima 2 beli topchenca ne sa mn golemi prilichat na gnoini papki nz chlena si kakvo e tova kajete mi i mojeli da mi stane neshto i na men
ne sum siguren kak to4no se kavza6e tova no moje da ti stane ne6to i na teb ako e tova koeto mislq.neka ide na lekar toi da mu kaje kakvo e opasno li e i kak da go izlekuva :-)

CanyH
12-13-2008, 19:49
Fuck... ако е това което си мисля, трябва да спреш да се ебеш с него!
Сериозен съм!!!

pinki
12-13-2008, 20:00
Звучи като сифилис. :(
и на мен така ми звучи :( отидете на преглед задължително

CanyH
12-13-2008, 20:13
Напиши го в гугъл и избери изображения. Ако има нещо наподобяващо на мехурите на приятеля ти незабавно се свържи с личен лекар!
Тва не е шега работа.. ебало си е майката!

get_high
12-13-2008, 20:14
залагам 5 ст на атероми :razz:

kurupta
12-13-2008, 20:28
Продължавай да се ебеш с него

LadyDy
12-13-2008, 20:44
Ами той все едно не знае... Ако са пъпки, да ги изстиска, ако не да иде на лекар, толкова ли е сложно....

mmKamm
12-13-2008, 21:21
Ами той все едно не знае... Ако са пъпки, да ги изстиска, ако не да иде на лекар, толкова ли е сложно....
аве кви пъпки ГНОЙНИ на хуя бее...тря се прегледа мом4ето

Lady_AMG
12-13-2008, 21:31
Ехх ами за какво са измислени тези презервативи беее

summerlove66
12-13-2008, 21:33
оф .. начи сифилис 2ра фаза .. но тва е малко вероятно .. аа съшо наскоро четох че един от симптомите на спин е мехурчета по пениса .. или нещо като мехурчета .. :х и двете са доста сериозно .. незабавно лекар ..

howland
12-13-2008, 21:56
Чакайте малко сега, стига плашили момичето. Нормално е пениса да има едни такива малки пъпчици, но обикновено са много повече от две. Говори с приятеля си, той ще знае откъде са.

scoobydors
12-13-2008, 21:59
Говори с приятеля си, той ще знае откъде са.

И как според тебе ще знае? Ако са се появили ей така от нищото кво прайм ?!


П.П. Я най-добре идете на лекар. За такива сериозни неща не се пише по форуми, миличка. ;)

dreme_mi_kopelle
12-13-2008, 23:30
Аз да питам сега на пенис пак може да има гнойни пъпки нали,само че по малки.

xbLaHx
12-14-2008, 06:48
Отивай на гинеколог :(

GabisiTa
12-14-2008, 09:05
Най-добре и двамата вървете на лекар...

Luvcraft
12-14-2008, 10:04
За нещо подобно ли става въпрос - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Fordyces_spot_closeup.jpg/180px-Fordyces_spot_closeup.jpg

bqsna_teenagerka
12-14-2008, 13:13
Как може да си толкова глупава и да правиш секс с него предвид факта че нз какво му има :shock: Ми ко те зарази с нещо после ко ще правиш бе момиче! ама аман от глупави и безотговорни постъпки!

moon_flower
12-14-2008, 13:26
Дано да не е сифилис.И спри да правиш секс с него.Отидете на лекар задъжително!Може да е нещо несериозно,но може и да е опасно за живота.А ако си правила и орална любов с него...тежко ти и горко...

Karamel4e_to
12-14-2008, 20:26
Чакайте малко сега, стига плашили момичето. Нормално е пениса да има едни такива малки пъпчици, но обикновено са много повече от две. Говори с приятеля си, той ще знае откъде са.
pitala sam go toi mi otgovori nz ama povecheto mi fr i te gi imat nz ama mn me e strah :( :( :(

Karamel4e_to
12-14-2008, 20:30
Дано да не е сифилис.И спри да правиш секс с него.Отидете на лекар задъжително!Може да е нещо несериозно,но може и да е опасно за живота.А ако си правила и орална любов с него...тежко ти и горко...
da pravila sam :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

InDo
12-14-2008, 20:31
Веднага да ходи на лекар! :shock:

CanyH
12-14-2008, 20:45
Възможно ли е да го обясниш малко по- ясно?! Къде точно се намират, колко са големи (по- големи от оризово зърно или по- малки), цвят?!
С тва "две пъпки" не можем да помогнем.

Karamel4e_to
12-14-2008, 20:52
malko po golemi ot orizovo zarno no sa chisto kragli i beli nikaf drug cvqt i sa tvardi namirat se mejdu penisa i topkite mu tam g.d spodelih s 1 priqtelka i tq mi kaza che moje da sa mastni ... hodih ot 1 godina i to 8 meseca si go pravim redovno a toi oshte ot kakto go pravim si gi ima :? a na men ne mi e stanalo nishto nz pomognete kajete kfo da pravq
ei sega go pitah ot koga gi ima kaza : ot malak

Bixel
12-14-2008, 21:04
toq ima qicikletki

Karamel4e_to
12-14-2008, 21:16
toq ima qicikletki

ne e smeshno :-x

CanyH
12-14-2008, 21:47
оф .. начи сифилис 2ра фаза .. но тва е малко вероятно .. аа съшо наскоро четох че един от симптомите на спин е мехурчета по пениса .. или нещо като мехурчета ..
Пълните глупости!
--------------------------

Вторичен сифилис

Вторият стадий на сифилиса започва средно 1 до 6 месеца след първоначалното заразяване (най-често от месец и половина до два). Проявите са най-разнообразни, продължителността му е от 6 месеца до 4-5 години.
Сифилиди по гърба, признак за вторичен сифилис
сифилиди по дланите

* Най-значителният симптом са сифилистичните обриви (сифилиди), които се появяват по цялото тяло, неболезнени са, и не предизвикват сърбеж. В началото това са малки и дискретни лезии с бледо розов цвят. С напредване на болестта обаче те прерастват в големи и забележими обриви разполагащи се по цялото тяло, най-вече в областта на дланите и ходилата, корема, гърдите, гърба и други места, като областта при челото и косата.

* Раничките около устата и гениталиите също са често срещани в този период. Разположени върху триещите се повърхности напр. между краката, те хипертрофират и се появяват широки кондиломи Кондиломите се смятат за най-заразните симптоми на болестта. От тях се отделя богат на спирохети секрет, който може да бъде изследван.

* Възможна е поява на обезкосмени места по главата или веждите.

* Други възможни симптоми са болезнено гърло, треска и главоболие, увеличени лимфни възли, загуба на тегло, краткотрайната (за около 4-5 дни) повишена телесна температура, обикновено привечер, съпроводена от изпотяване..

* При вторичният сифилис е възможно засягане на централната нервна система под формата на менингит със силно главоболие. Това обаче се случва при малък процент от пациентите.

gergana_sweet
12-14-2008, 22:14
Аз да питам сега на пенис пак може да има гнойни пъпки нали,само че по малки.

Аз пък никога не съм виждала пенис с гнойни пъпки.А видя ли ...няма да има секс..111%.

mirmark
12-15-2008, 08:31
Хубаво е да отидеш на лекар и да се провериш. А до сифилиса - в началната фаза има така наречения шанкър , представлява малко кратерче някъде където е заразено в началото. Ако не си забелязала подобно нещо значи почти 100% не е сифилис.

scoobydors
12-15-2008, 17:57
Авторкатааа,
още ли не сте отишли на лекар? :?

+ 1 :?

Да сте сигурни за вас си. Дори и да не е нещо сериозно, все пак си се допитала до специалист. Ще си по сигурна следващия път. ;)

Boyd
12-15-2008, 18:35
Звучи като сифилис. :(

Явно не сте виждали хора със сифилис. По принцип се получават рани и не е само на члена, ами и на ръце, крака, лице, гръб и т.н. Не се характеризира с пъпки като цяло, но все пак, за да сте сигурни, че няма сифилис (а то няма), отидете на изследвания.

Щом в основата на самия пенис, до тестисите, най-вероятно си имате работа с косми. Може и да не са..може да е ППП, може да е от немиене, може да са мастни образования. Доста неща могат да са, но специално за сифилиса прочетете какви са симптомите, а и да кажа, че има инкубационен период от 1 до 6 месеца. Щом на момичето му няма нищо - правете изводи!

Karamel4e_to
12-16-2008, 11:18
hodihme na lekar nqma ni nishto :-D :-) ms na vsichki veche mojete da zakliuchite temata

UFOs
12-16-2008, 14:45
Браво,радвам се за вас.

mirmark
12-17-2008, 06:59
Така трябва да постъпват всички - имаш съмнения - чичо доктор

GreenManalishi
12-17-2008, 07:50
Tova sa podkojni maznini, nqkoi ne 2 ami 20 imat. Nqma nishto obshto sas sifilisa i NE, ne znachi, che ne se mie, prosto te sa tam. Nito sa vredni, nito nishto...

Nitroglycerin
12-19-2008, 17:10
От медицинска гледна точка може да е всичко-Ако приятеля ти си обезкосмява слабините може да са обикновенни гнойни пъпки (но по принцип би трябвало да е една) Сифилиса има адски много симптоми и нищо чудно и да е сифилис.