PDA

View Full Version : Как да ми порастнат по-бързо веждите?



sarityy
12-13-2008, 19:53
Postoqnno si kazvam 6te gi ostavq da porasnat i 6te otida na kozmetik.Da ama ne - ne moga da gi traq kato nabodat, a kamo li kato se pokajat v stil "tuka ima,tuka nema" i dosta vreme mi trqbva za da izrastnat v estestven vid. Taq ve4er pak gi razvalih dosta gi iztunih i nai-lo6oto e, 4e gi skubah i ot gore i sega ne moga da gi traq. Vednuj hodih na kozmetik i mi gi napraviha perfe i sega pak mislq da otida. Samo deto sega sa dosta tunki i ne moga da se razkarvam taka za tva ako znaete ne6to koeto da stimulira rasteja na vejdite pi6ete :-D



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

o0ps
12-13-2008, 23:59
Еми щом толкова не можеш да ги траеш - отиваш и си режеш бритон. Така или иначе за един ден няма как да порастнат. Само после да не пускаш тема "Как да ми порасне по-бързо косата". :-D

zloto
12-14-2008, 05:51
Пускай ги постепенно. Примерно оставяш няколко милиметра от вътрешната страна да порастнат, а останалите ги скубеш, за да не е грозно. Като порастнат продължаваш така със следващите 1-2 милиметра, докато постепенно не им върнеш истинската форма.
Аз си бях оскубала веждите по гаден начин, лицето ми изглеждаше изкуствено, просто бяха станали много тънички. Но си оставях по няколко косъма, докато останалите ги скубех и се получи формата, която исках - от вътрешната страна са по-дебели и постепенно изтъняват навън.

sarityy
12-14-2008, 12:51
Еми щом толкова не можеш да ги траеш - отиваш и си режеш бритон. Така или иначе за един ден няма как да порастнат. Само после да не пускаш тема "Как да ми порасне по-бързо косата". :-Dnikoga ne bih si postrigala briton :х