PDA

View Full Version : Кофти проблем



6ibanqka
12-13-2008, 20:03
Не знам за тоя раздел ли е темата ми, но ...
Ситуацията е че не мога да си намера момиче. И се самонаблюдавам, че когато има някоя около мен, която ми харесва, аз се спичам яко. Направо ми блокира мозъка и не мога да завържа нормално изречение, да не говорим да ми се отвори акъла и да ръса базици и флиртове. Аз като съм с приятели, нямам никакъв проблем, но щом някоя ми е харесала, направо греда! И като се замисля ме е страх от провал, защото ми харесва, от друга страна се надявам да направи тя първата крачка, а аз не съм кой знае какво за да се случи. Па още един проблем изниква, че много често няма за какво да заговора дадено момиче, така че да не стане смешно... Почвам да си мисля и, че е заето момичето, защото е прекалено хубаво за да е свободна... и така се озовавам в затворен кръг на науспех. Кажете как да го превъзмогна това. Вече съм на солидна възраст и това ми е като болна тема!!! Пълен хаус! А от друга страна ако ми падне в крата, ще съм дърво, защото съм бил около пияни, без задръжки и направо ... не мога да се понасям вече!!! :-x :x :-# :-# :-#

x3eme
12-13-2008, 20:04
Не знам за тоя раздел ли е темата ми, но ...
Ситуацията е че не мога да си намера момиче. И се самонаблюдавам, че когато има някоя около мен, която ми харесва, аз се спичам яко. Направо ми блокира мозъка и не мога да завържа нормално изречение, да не говорим да ми се отвори акъла и да ръса базици и флиртове. Аз като съм с приятели, нямам никакъв проблем, но щом някоя ми е харесала, направо греда! И като се замисля ме е страх от провал, защото ми харесва, от друга страна се надявам да направи тя първата крачка, а аз не съм кой знае какво за да се случи. Па още един проблем изниква, че много често няма за какво да заговора дадено момиче, така че да не стане смешно... Почвам да си мисля и, че е заето момичето, защото е прекалено хубаво за да е свободна... и така се озовавам в затворен кръг на науспех. Кажете как да го превъзмогна това. Вече съм на солидна възраст и това ми е като болна тема!!! Пълен хаус! А от друга страна ако ми падне в крата, ще съм дърво, защото съм бил около пияни, без задръжки и направо ... не мога да се понасям вече!!! :-x :x :-# :-# :-#

lol basi izpovedta....

get_high
12-13-2008, 20:26
Не знам за тоя раздел ли е темата ми, но ...
Ситуацията е че не мога да си намера момиче. И се самонаблюдавам, че когато има някоя около мен, която ми харесва, аз се спичам яко. Направо ми блокира мозъка и не мога да завържа нормално изречение, да не говорим да ми се отвори акъла и да ръса базици и флиртове. Аз като съм с приятели, нямам никакъв проблем, но щом някоя ми е харесала, направо греда! И като се замисля ме е страх от провал, защото ми харесва, от друга страна се надявам да направи тя първата крачка, а аз не съм кой знае какво за да се случи. Па още един проблем изниква, че много често няма за какво да заговора дадено момиче, така че да не стане смешно... Почвам да си мисля и, че е заето момичето, защото е прекалено хубаво за да е свободна... и така се озовавам в затворен кръг на науспех. Кажете как да го превъзмогна това. Вече съм на солидна възраст и това ми е като болна тема!!! Пълен хаус! А от друга страна ако ми падне в крата, ще съм дърво, защото съм бил около пияни, без задръжки и направо ... не мога да се понасям вече!!! :-x :x :-# :-# :-#

lol basi izpovedta....
голямо изказване направи 'полезният' тип преди мен..
колкото до твоя проблем, как да ти кажа общуването с момичета е като карането на колело без ръце, хванеш ли му цаката един път, цял живот ще го можеш, просто трябва да се престрашиш да се научиш ... П.С: и да те отрежат не е голяма работа, няма какво да се стесняваш, пък и все пак дори и като се учиш да караш колело няколко падания са неизбежни

x3eme
12-13-2008, 20:31
Не знам за тоя раздел ли е темата ми, но ...
Ситуацията е че не мога да си намера момиче. И се самонаблюдавам, че когато има някоя около мен, която ми харесва, аз се спичам яко. Направо ми блокира мозъка и не мога да завържа нормално изречение, да не говорим да ми се отвори акъла и да ръса базици и флиртове. Аз като съм с приятели, нямам никакъв проблем, но щом някоя ми е харесала, направо греда! И като се замисля ме е страх от провал, защото ми харесва, от друга страна се надявам да направи тя първата крачка, а аз не съм кой знае какво за да се случи. Па още един проблем изниква, че много често няма за какво да заговора дадено момиче, така че да не стане смешно... Почвам да си мисля и, че е заето момичето, защото е прекалено хубаво за да е свободна... и така се озовавам в затворен кръг на науспех. Кажете как да го превъзмогна това. Вече съм на солидна възраст и това ми е като болна тема!!! Пълен хаус! А от друга страна ако ми падне в крата, ще съм дърво, защото съм бил около пияни, без задръжки и направо ... не мога да се понасям вече!!! :-x :x :-# :-# :-#

lol basi izpovedta....
голямо изказване направи 'полезният' тип преди мен..
колкото до твоя проблем, как да ти кажа общуването с момичета е като карането на колело без ръце, хванеш ли му цаката един път, цял живот ще го можеш, просто трябва да се престрашиш да се научиш ... П.С: и да те отрежат не е голяма работа, няма какво да се стесняваш, пък и все пак дори и като се учиш да караш колело няколко падания са неизбежни
ti pa zema ta napisa ne6to kato horata braooooo tva e pohvalno za tvoqta li4ost 8-)

LadyDy
12-13-2008, 20:50
За всичко има време, за всеки влак си има пътници! Ае умната!

Sharkey
12-13-2008, 22:18
пийни 1-2 да ти паднат задръжките и да не ти пука за тва дали са с някой или че ше те отрежат и действай :wink:

scoobydors
12-13-2008, 22:22
Като те е срам на живо, зарибявай ги по скайп. Не е правилното решение на проблема ти, но поне ще ти намерим временно такова. :D

DimovB
12-13-2008, 22:22
^ +1
алкохола развързва езика

Infector
12-17-2008, 20:26
delete

nezavisim
12-17-2008, 20:49
пийни 1-2 да ти паднат задръжките и да не ти пука за тва дали са с някой или че ше те отрежат и действай :wink:

+1

x3eme
12-17-2008, 20:51
пийни 1-2 да ти паднат задръжките и да не ти пука за тва дали са с някой или че ше те отрежат и действай :wink:

+1
i kato go pusne kvo pak da stane durvo i da si vurje ezika li :? tva s alkohola e kraino tupo

nezavisim
12-17-2008, 20:54
пийни 1-2 да ти паднат задръжките и да не ти пука за тва дали са с някой или че ше те отрежат и действай :wink:

+1
i kato go pusne kvo pak da stane durvo i da si vurje ezika li :? tva s alkohola e kraino tupo

spored men toi 6te napravi golqma kra4ka 6oto alkohola naistina 6i mu razvarji ezika i naprimer sled kato iztreznee na dr q den dori i da se sramuva toi zn 4e tq zn :razz: i nemoje da i go iztrie ot uma i taka 6te se otpusne i 6te zemat da ob6tuvat pove4ko

mirmark
12-18-2008, 08:44
Алкохола не оправя нещата. Прочети повечко книжки да натрупаш речников фонд и тогава думите сами ще идват на езика ти. Постарай се и по често да движиш сред момичета за да свикнеш с тяхното присъстие и да не се стягаш толкова. Така полека "ще се отпушиш".

6ibanqka
12-28-2008, 22:59
Аз мисля вече да спра да търса момиче, просто така се стичат обстоятелствата покрай компаниите, с които движа, че няма момичета като за мене... Спирам да търса и тва е! До сега като търсих не намерих. Ще пробвам нещо различно - тегля му една майна на късмета ми и чакам от самосебеси да се случат нещата! :? :-x :x

като се замисля, може би под съзнателно само за тва мисля и от там идват спичанията :o

ivsan4eto
12-29-2008, 11:57
На колко годинки си? Наистина някой по-горе беше написал, че скайп е подходящ. За по-малките това е редовен номер - да зарибяват какички и така да си вдигат самочувствието. Пробвай и ти може да ти помогне (естествено не забравяй да не се зарибиш толкова, че да не ставаш от компютъра :) )

ViolentSaint
12-29-2008, 12:12
Аз мисля вече да спра да търса момиче, просто така се стичат обстоятелствата покрай компаниите, с които движа, че няма момичета като за мене... Спирам да търса и тва е! До сега като търсих не намерих. Ще пробвам нещо различно - тегля му една майна на късмета ми и чакам от самосебеси да се случат нещата! :? :-x :x

като се замисля, може би под съзнателно само за тва мисля и от там идват спичанията :o

Малко крайна мярка да спреш да си търсиш но пък от друга страна постоянното търсене може би води до неуспех ;) успокой се удари си една ножка и давай смело напреде както казаха по нагоре за всеки влак си има пътници не се знае с какво ще те изненада съдбата пък и хората казват че по Коледа стават чудеса :)

Luda_do_poluda
12-29-2008, 12:14
Знаеш ли ... много от момчетата дето се правят на "Кой съм аз " всъщност са много притеснителни .... не казвам ,че ти си от тях ,но това с притесненията не ти помага много ... Просто пробвай да се отпуснеш и ние сме хора .... пък ако искаш ще ти давам уроци :D

mirmark
12-29-2008, 12:39
Абе, човек това да не търсиш - бива, но временно. Постави си някоя и друга цел за известно време за да се отърсиш от тягосните мисли. Можеш да смениш компанията, ако смяташ, че ти влияе зле. Успокой топката и пак.

MiRaCuLiX
12-29-2008, 15:37
Ето ся какво ще ти кажа аз.Кат за начало пийни си една водичка ;)
Отиваш при даденото момиче и казваш така.Ще дам един примерен разговор(нали нямаше какво да кажеш)

ТИ:Здравей,аз съм <ИМЕ>
ТЯ:Здравей,аз съм <ИМЕ>

ТИ:На колко годинки си?
ТЯ:15(примерно)
(през това време я гледаш и се усмихваш(ама не с голяма широка усмивка,а с леко повдигане на едната страна на устата))
Тя ще те пита защо я гледаш и се усмихваш и тук е най важно да кажеш това:Толкова си красива ,че немога да си отлепя очи от тебе.Като магнит за очите ми си (изтъркано е ,но е класика,с придаване на блясък ;) )
Тя ще се засмее и засрами(леко)
След това питаш къде учи.След това
Минаваш към стъпка 2(до ся бяхме на стъпка 1)
ТИ:Имаш ли си приятел
Вариант 1:ТЯ:НЕ
Вариант 2:ТЯ:ДА

При вариант 1:Как така,ти без гадже?Неможе да бъде.Все едно аз да съм ядрен физик(това за да си проличи,че си и леко забавничак:) ,а може и без това с ядрения физик)
Тя ще каже примерно че що да нямам гадже.На което отг. МИ ти с тази твоя красота,дори и тез момичета от Холивуд биха ти завидяли,а момчетата да ти се лепят като муха на мед.Ама какво ти разправям,ти знаеш,че е така.
Тя ще каже може би НЕ Е ВЯРНО.Тук казваш това "Не бъди скромна и не се опитвай да лъжеш,неможеш"

При Вариант 2.Най важното тук е да не се стряскаш,че има,а да се бориш още повече,та да го изместиш. и казваш "Ех завиждам му на момчето,има си момиче мечта,де да бях аз на негово място,но ти сигурно само по манекенчета и по модели си падаш"Това е лекия намек :)

И така почваш да я заговаряш и охажваш с такива думи.
Първия път винаги трябва по-малко да я охажваш и заговаряш за да може да остане и за следващия път.Каниш я да излезнете друг ден.Водиш я на романтични места,под заглавието"Като приятели ,да излезнем".Трябва да я накараш да споделя с тебе,а ти за което няма да правиш лапешки истории ,а да подходиш мъжко.Като през това време на сваляш поглед от нея и не спираш да и правиш комплименти.

Ето няколко израза които можеш да използваш

Примерно ако е вечер и посочваш звездите и й казваш
"Тези звезди за тебе светят"

Когато се усмихва ти я гледаш и казваш
"Невероятна усмивка,за тази усмивка хората пари дават за да я гледат"

Друг изрази:
"Може ли един въпрос?(тя отг. ДА).Ще ми разкриеш ли тайната си за тази твоя красота?"


Това са най-простите изрази които ся ти казвам(няма да си изгърмявам всичките хубави изрази,все пак и аз се нуждая от тях),не че тези не са добри.

Но помни най-важното.Отнасяй се с нея като най-ценното което имаш.Бъди джентълмен.Това е от мен.Ако някой иска продължението
на романчето да пише лично съобщение да му кажа банковия ми номер(работя само с БЪЛГАРСКИ ЛЕВОВЕ)

ivsan4eto
12-30-2008, 07:55
Ето ся какво ще ти кажа аз.Кат за начало пийни си една водичка ;)
Отиваш при даденото момиче и казваш така.Ще дам един примерен разговор(нали нямаше какво да кажеш)

ТИ:Здравей,аз съм <ИМЕ>
ТЯ:Здравей,аз съм <ИМЕ>

ТИ:На колко годинки си?
ТЯ:15(примерно)
(през това време я гледаш и се усмихваш(ама не с голяма широка усмивка,а с леко повдигане на едната страна на устата))
Тя ще те пита защо я гледаш и се усмихваш и тук е най важно да кажеш това:Толкова си красива ,че немога да си отлепя очи от тебе.Като магнит за очите ми си (изтъркано е ,но е класика,с придаване на блясък ;) )
Тя ще се засмее и засрами(леко)
След това питаш къде учи.След това
Минаваш към стъпка 2(до ся бяхме на стъпка 1)
ТИ:Имаш ли си приятел
Вариант 1:ТЯ:НЕ
Вариант 2:ТЯ:ДА

При вариант 1:Как така,ти без гадже?Неможе да бъде.Все едно аз да съм ядрен физик(това за да си проличи,че си и леко забавничак:) ,а може и без това с ядрения физик)
Тя ще каже примерно че що да нямам гадже.На което отг. МИ ти с тази твоя красота,дори и тез момичета от Холивуд биха ти завидяли,а момчетата да ти се лепят като муха на мед.Ама какво ти разправям,ти знаеш,че е така.
Тя ще каже може би НЕ Е ВЯРНО.Тук казваш това "Не бъди скромна и не се опитвай да лъжеш,неможеш"

При Вариант 2.Най важното тук е да не се стряскаш,че има,а да се бориш още повече,та да го изместиш. и казваш "Ех завиждам му на момчето,има си момиче мечта,де да бях аз на негово място,но ти сигурно само по манекенчета и по модели си падаш"Това е лекия намек :)

И така почваш да я заговаряш и охажваш с такива думи.
Първия път винаги трябва по-малко да я охажваш и заговаряш за да може да остане и за следващия път.Каниш я да излезнете друг ден.Водиш я на романтични места,под заглавието"Като приятели ,да излезнем".Трябва да я накараш да споделя с тебе,а ти за което няма да правиш лапешки истории ,а да подходиш мъжко.Като през това време на сваляш поглед от нея и не спираш да и правиш комплименти.

Ето няколко израза които можеш да използваш

Примерно ако е вечер и посочваш звездите и й казваш
"Тези звезди за тебе светят"

Когато се усмихва ти я гледаш и казваш
"Невероятна усмивка,за тази усмивка хората пари дават за да я гледат"

Друг изрази:
"Може ли един въпрос?(тя отг. ДА).Ще ми разкриеш ли тайната си за тази твоя красота?"


Това са най-простите изрази които ся ти казвам(няма да си изгърмявам всичките хубави изрази,все пак и аз се нуждая от тях),не че тези не са добри.

Но помни най-важното.Отнасяй се с нея като най-ценното което имаш.Бъди джентълмен.Това е от мен.Ако някой иска продължението
на романчето да пише лично съобщение да му кажа банковия ми номер(работя само с БЪЛГАРСКИ ЛЕВОВЕ)

1-во някои изрази са прекалено наивни, изтъркани и лигави. И 2-ро честно казано ако някой такъв дойде при мен 1оО% ще го отрежа.

Иначе те поздравявам, че си се опитал да помогнеш на детето :)

Schneeflocke
12-30-2008, 08:08
Вече не помня в кой филм го гледах това, но там имаше един девствен на 25 и приятелите му искаха да му помогнат. За да се отпусне с жените, го накараха го покани 100 произволни жени на среща. И така да приеме мисълта, че ще му отказват.

И не използвай изтъркани реплики. Когато някой ми каже някое от нещата от дъъългия пост, падам от смях и му препоръчвам да си пожелае мозък за рождения ден. Измисли си твои бъзици, репетирай ги пред огледалото, но никога не казвай на момиче: "Сигурно им липсваш на небето." Освен ако не е от брутално тъпите.

belle90
12-30-2008, 08:30
моя съвет е просто да мислиш все едно си с някой приятел говори квото ти падне дръж се свободно все едно не означава нищо за теб :) незнам дали съм компетентна по този въпрос защото пък аз нямам проблеми в говорнето даже говоря прекалено много ахахха

mirmark
12-30-2008, 09:42
+1 8)

Soldierofthetime
12-30-2008, 10:35
Ем имам едно решение в ръкава.Стани Би 8-) на тях шанса им е двоен.

Добре да не го приемеш за истина 4е после мен ще лин4уват. :?
Да ти кажа 4естно и аз съм така :( ,но да не ти пука.Ска4ай в водовъртежа *или по точно говори с моми4етата.Не ядат хара.(поне така мисля)*бъди себе си ,а не с някви странни *комлименти от ала 1100 година.Притеснението води до провал на 99% от слу4аите.От каде знам......емммииии.......след като проведох проу4ване в тоя форум про4етох доста нещо. :razz: Та.Моята рецепта е:
4упиме 2 яйца и ги смесваме с малко сир......-Ам сори това е друго лист4е:
Малко са опознавате
Не ползваш изтъркани лафове
Не се прави6 на велик
Алкохола в малки коли4еств на4е с притеснението шанса за провал е 110%*
Нистина върти са и около моми4етата
И накрая прибавяме щипка "като компанията ти ппре4и н е бъди толкова 4есто с нея,аз нямам приятели и йвота ми си е супер.Е имам 1-2-ма колкото да не кажат 4е нямам.
Смесваме вси4ко в голяма купа,разбъркваме,изливеаме в тава 50 на 50 и пе4ем на 250 градуса.ПОливаме с слако "Опит" и се наслаждаваме на приготвеното заедно с моми4ето. :grin:

МОЛЯ ЗА ВСЯКАКВИ КРИТИКИ ОТ МОМИ4ЕТАТА ЗА ДА ВИДЯ КАДЕ ГРЕ6А.

D0ll
12-30-2008, 10:47
каква беда,разчувствах са ..

само на мен ли ми допадна захаросаната история на MiRaCuLiX?






Та.Моята рецепта е:
4упиме 2 яйца и ги смесваме с малко сир......-Ам сори това е друго лист4е:

:D :D :D

dimitar_ak
12-30-2008, 10:53
Една мисъл ще ти кажа приятелю. Не ти избираш момичето. Тя те избрира. Направи така, че някоя да те избере.

ProstoPesho
12-30-2008, 11:23
Не знам за тоя раздел ли е темата ми, но ...
Ситуацията е че не мога да си намера момиче. И се самонаблюдавам, че когато има някоя около мен, която ми харесва, аз се спичам яко. Направо ми блокира мозъка и не мога да завържа нормално изречение, да не говорим да ми се отвори акъла и да ръса базици и флиртове. Аз като съм с приятели, нямам никакъв проблем, но щом някоя ми е харесала, направо греда! И като се замисля ме е страх от провал, защото ми харесва, от друга страна се надявам да направи тя първата крачка, а аз не съм кой знае какво за да се случи. Па още един проблем изниква, че много често няма за какво да заговора дадено момиче, така че да не стане смешно... Почвам да си мисля и, че е заето момичето, защото е прекалено хубаво за да е свободна... и така се озовавам в затворен кръг на науспех. Кажете как да го превъзмогна това. Вече съм на солидна възраст и това ми е като болна тема!!! Пълен хаус! А от друга страна ако ми падне в крата, ще съм дърво, защото съм бил около пияни, без задръжки и направо ... не мога да се понасям вече!!! :-x :x :-# :-# :-#Пробвай с момчета
ПП:хаус е оня доктора на който всички сдухани и и спечени като теб младежи се уповават. за хаос говориш

jambo_bs
12-30-2008, 11:36
Има много такива хора - спечени :D а иначе дето говориш за тоя алкохол ти ако си намериш приятелка постоянно пиян трябва да си.И раздела ти е грешен . :)

DevilWish
12-30-2008, 18:30
Има една книга (впрочем и филм има) и се казва "Ключа към успеха" . . там се казва, че ако си мислиш, че нещо няма да стане, то не става наистина.Трябва да мислиш позитивно и тогава нещата се случват ;) Така че един път си кажи 'Аз го мога' и просто я заговори.Няма смисъл да се правиш на нещо, което не си ти.Покажи се такъв какъвто си, дори да си срамежлив това не значи непременно, че момичето няма да те хареса ;) Успех!

6ibanqka
01-01-2009, 21:40
За годините - 19, тия надлъгвания по скайпа съм ги преминал от 2 -3 години. Обикновенно свестните момичета не си търсат гаджета по скайпа и отделно трудно биха се навили да излезнат с непознат, при положение, че е голям шанса да са заети...
Колко цели съм си поставил освем тази с момичетата - студент съм, права всичко възможно да си хвана хляба в ръцете...
Знам че някой субекти от компанията ми ме задушават, но няма от къде да се намери някоя с нещо общо да имаме, че да стане лафа. Макар, че почти никога не се намира дори... Отделно някой лафове които ги написахте за звездите и т. н. не ми стиска да ги кажа... Може да съм леко груб, ама не ми е в стила просто на говорене. Случвало се е да кажа някой лаф на място, тя да отговори и млъкнеме... тишина става!
Имаше една книга - "Анатомия на свалките", чуда се дали да си я ...
А между другото как се казва този филм с онзи 25 годишния...