PDA

View Full Version : девстени и момчето и момичето



snaipera92
12-13-2008, 21:35
значи въпросат ми е.. ако момчето и момичето са девствени чувал сам че е по-добре момчето да отвори момичето с пръсти и след това с член.. кажете ми има ли нещо такова.. и ако не .. кой е най-правилния начин?? и в коя поза е най-добре .. мерси предварително :)

scoobydors
12-13-2008, 21:43
Това са просто внушения на новия век. :-D
Преди години никой не е отварял с пръсти, направо на "твърдо" се е карало.
Като за първия път е най добре мисионерска поза. Ако искаш с пръсти, ако искаш с пишок. ;)

Lady_AMG
12-13-2008, 21:50
Ами няма значение дали е двствено момчето, по-важното е за момичето- пръстите са по желание, не е задължително, ама внимавайте много, то не че може да стане нещо ама да не се нараните взаимно. И най-добре с пресерватив да влезе по-лесно. Успех!

Kokzero
12-13-2008, 22:43
Най-важна е подробността момчето да отвори момичето с пръсти или член. Да не объркате нещо и момичето да отвори момчето с пръсти и о ужас (прекръствам се) с член. :shock:

iceman4o
12-16-2008, 09:02
Ako ,,pi6oka'' ti e golqm(koeto nemi se vqrva osobenno) e xybavo da se zapo4ne s prasti(tova glavno s prastite se otnasq za analniq sex)ti da si otgore,zadalzitelno s prezervativ i solidno koli4estvo lybrikant,tova e receptata :)

Rofl4e
12-16-2008, 09:04
Ако първо е с пръсти после с пишока няма да я боли толкоз много от колкото ако направи действаш с оная ти работа 8)

mirmark
12-16-2008, 09:06
Няма такова правило. Всеки го прави както може. По важно е да предлазположиш добре момичето за половия акт, да е добре възбудено и отпуснато за да изпита по-малка болка и по-голямо удоволствие. Позата - която ви е най удобна.

Alderis
12-16-2008, 10:02
1. Ако момчето е девствено никога не може да проникне в приятелката си първо с член. Това е толкова ново чувство, че нито знае на къде му отива оная работа, нито какво трябва точно да направи, за да отиде на правилното място.
2. Ако момичето е девствено смятам, че е по-добре да се проникне първо с пръсти...1 в последствие 2, най-малкото за да се отпусне и да свикне до известна степен и чак това да се проникне с член. Така и на момчето ще е по-лесно да достигне до заветната цел.

Rookie
12-16-2008, 12:59
1. Ако момчето е девствено никога не може да проникне в приятелката си първо с член.
ахахахахахахахаахахаахаха ахаахахахахахахахахахаха, ми до сега кой с какво е прониквал ве, със лак "Тафт" ли? ахахахахахаах

x3eme
12-16-2008, 13:01
az ne razbiram tva da ne e konservena kutiq 4e da go otvarq6 :? a nqma nikvo zna4enie dali purvo s prusti ili s penis to taka ili ina4e i dvete 6e vlqzat :) a za pozata znam 4e trqq da e takava v koqto momi4eto da e kolkoto se moje po razkra4eno za da e e po bezbolezneno i po lesno samoto pronikvane

ubuntu
12-16-2008, 13:26
Бате овория със зъби .... 8-) Отхапи и шундада направо :D

Alderis
12-16-2008, 14:01
1. Ако момчето е девствено никога не може да проникне в приятелката си първо с член.
ахахахахахахахаахахаахаха ахаахахахахахахахахахаха, ми до сега кой с какво е прониквал ве, със лак "Тафт" ли? ахахахахахаах
Овчи...става въпрос когато и двамата са девствени. Много ясно, че ако момичето е опитно ще му хване оная работа и ше му каже "ей ся бутай". Ама кой да чете.

GabisiTa
12-16-2008, 15:10
Въпрос на личен избор, може и с пръст и направо с член.. Говори с приятелката си как иска :)

SMoKe_BoY
12-16-2008, 16:40
Пръстче фор евер анд евер 8)

nezavisim
12-16-2008, 22:11
sqka 2 ka spored men bi predpo4itala razli4no .. :)

Muccia
12-17-2008, 09:42
и аз мисля че трябва с пръстчета..първо с 1 после с 2 ...3 и накрая с оная ти раота :D така няма да има никаква или поне минимална болка на момичето :-)

Danto
12-17-2008, 11:01
ami...1-jenata naistina ne e konserva za da q otvorish,vsyshtost tova koeto "otvarqsh"se kysa.tova e devstvenata cipa,koqto povqrvai mi ne e na vhoda na vaginata, taka che e malko veroqtno da uspeesh da q otvorish sys pryst. 2-tova s prystite se pravi,za da se otpusnat muskulite,koito se namirat vyv vytreshnostta na vaginata i efektat e polojitelen.3 LUBRIKANT!mn shte pomogne i za dvamata :)

GerYy
12-17-2008, 18:00
и аз мисля че трябва с пръстчета..първо с 1 после с 2 ...3 и накрая с оная ти раота :D така няма да има никаква или поне минимална болка на момичето :-)

е да бе 10 пръста....2 са напълно достатъчни според мен.. :?

mirmark
12-18-2008, 07:05
И все пак може и без пръсти. Момичето може да се възбуди и само от ласки и след това само с члена, което ще е напълно достатъчно. Вярно, че за това се изисква малко опит.