PDA

View Full Version : случва се...



shokoto91
12-13-2008, 22:47
Помолих го да не кани едно момче на купона за Нова Година, който той организира, но му дължал несъществуваща услуга (въпросното мом4е е невероятен двуличник и тъпанар; несъществъващата услугае, че ако не били в гаджето ми са щели да бъдат в онова момче). В крайна сметка го покани и аз казах, че тази НГ ще съм си вкъщи, при което той каза, че няма да прави купона, което също така няма никакъв смисъл, защото аз пак няма да мога да дойда - идеята му била да сме само 2мата, ама нашите ще кажат "Дай да видиме снимки" и аз какво? Да си правя колажи?! В крайна сметка ме пренебрегва заради някакъв си там... Сега да празнува сам.. Щом не уважава мнението ми няма да е с мен.. Също така напоследък се държи ужасно...
Уж ме обича, сваля ми звезди ала-баа простотии, а ме лъже и си мисли, че аз съм идиот и не разбирам... Също така е неестествено близък с някои момичета.. Днес ме остави 2 часа сама в тях с майка му и брат му!!! А те имаха работа и аз висях в стаята и уж четях... половината книга я прочетох!!! И пак не бил виновен... Почти не се виждаме - неделя по СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ ще ходи на София и няма да можеме да се видиме... Защо? -много му се продавали ябълки... ОМГ... а за неделя имахме уговорка... В крайна сметка и днес не искаше да излезнеме, но аз му затворих телефона и той по едно време се появи...

Вечерта като говорихме и като му казах на куп сичките простотии дето е направил ми се разрева и всеки път е така!? Секи път даже имам чувството, че на сила реве и ми бута ръцете в очите му, за да видя, че има "сълзи"... толкова са изкуствени вече...
Глупава работа... не очаквам коментари, просто си изливам яда писмено.

П.П. той е на 18, аз на 17; заедно сме от година и половина

beb4yy
12-13-2008, 23:03
what the fuck? лелел 1 година и половина как го търпиш тоя ад ако е такъв постоянно няма смисъл :shock: ако те обича винаги щеше да те поставя пред всички и всичко най малкото е че те е остаил да си висиш у тех 2 часа смятай къв е :o

zagrijena
12-13-2008, 23:43
:shock: Действай адекватно :)

Kokzero
12-14-2008, 00:19
Ма вие май сами не знаете що сте заедно :? поне той явно не знае, за теб, може би не важи, все пак да стоиш в тях, докато пича продава ябълки по коч-купони :D , явно нещо се е сбъркал.

zaraaa
12-14-2008, 07:34
Мисля, че е крайно време да спреш да се самозалъгваш и това Унижение да Спре!

pandelka
12-14-2008, 07:37
Мисля, че е крайно време да спреш да се самозалъгваш и това Унижение да Спре!

TooLittelTooLate
12-14-2008, 09:56
Мисля, че е крайно време да спреш да се самозалъгваш и това Унижение да Спре!

Съгласна съм. Поговорете и му дай ултиматом или те поставя на по-горна позиция, има повече време за теб и т.н. или го зарязваш и толкова.

UnHappyy
12-14-2008, 10:08
миии звучи ми като пълен лиглъо...тфа да му ревеш на едно момиче НАСИЛА ?! не е типична постъпкка за момче...все пак ти най-добре го познаваш и щ0м усещаш нещо нередно ,и се чустваш унижена ,никой не може да те накара да продължиш да търпиш това !! .. ;)

ImmortalForever
12-14-2008, 12:45
А може би трябва публично да го оставиш!? :shock:

nVm
12-14-2008, 13:17
незнам,но щом сте толкова време заедно не може ли да направиш нещо ? какво значи всеки път да реве да ти показва,че реве.В крайна сметка и ти си наранена защо само мисли за себе като ти показва,че "плачел" :-o .. По това,което си написала разбирам,че поставя приятелите на първо място :-o ... Трябва един път завинаги да се разберете да престане да прави така,да има повече време за теб иначе ... :?

MakeMeFeel
12-14-2008, 13:20
Тоя е някакъв абсолютен лигльо ... Зарязвай го .. как ше ти позволи да си стоиш у вас на Нова година, докато той си развява х*я някъде ... :shock:

nVm
12-14-2008, 13:23
Тоя е някакъв абсолютен лигльо ... Зарязвай го .. как ше ти позволи да си стоиш у вас на Нова година, докато той си развява х*я някъде ... :shock:

+1